اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مکان تریپ

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مکان تریپ

من شنیدم که تو جاهای مذهبی به خاطر ان‍رژی خوب زیادش خیلی خوبه تریپ بکنی واقعا این طوره؟؟

همه چی بستگی به فرد داره. من که تقریبا می‌شه گفت مخالف مذاهب هستم، مسلماً در مکان‌های مذهبی احساس خوبی نخواهم داشت. اصلاً سایکدلیک با مذهب و فرهنگ جور درنمیاد؛ چون سایکدلیک همه چیز رو به چالش می‌کشه و روی هر چیزی که تمام عمر بهشون باور داشتیم علامت سوال می‌کشه و خیلی‌ها آمادگی روبرو شدن با این حجم از سوال که باورهاشون رو به چالش می‌کشه رو ندارن.

مکان تریپ باید جایی باشه که فرد درش احساس آرامش و امنیت بکنه. تریپ در اماکنی که ممکنه اتفاقات غیرمنتظره بیافته مثل اماکن عمومی فکر خیلی خوبی نیست.

Comment

نوشته اصلی توسط Ice_cube نمایش پست ها
      من شنیدم که تو جاهای مذهبی به خاطر ان‍رژی خوب زیادش خیلی خوبه تریپ بکنی واقعا این طوره؟؟
      نخیر دوست عزیز !
      جاهای مذهبی هم مکان اینجور برنامه ها نیست!

Comment

مثل کسایی که مشروب میخورن و تو حال مستی نماز می‌خونن.
        چی بگم والا
        چند سال پیش یه ایرانی تو ایتالیا پیتزای قرمه‌سبزی درست کرد و همه هم خوششون اومد.
        مذهب، ماشروم، ...
        اصلن تو کَتَم نمیره که آدمای مذهبی بخوان برای پیشرفت روحیشون به چیزی غیر از ایمان و عبادت و نیایش و تذکیه رو بیارن. تقلب نابخشودنی‌ایه.
        و کسایی که اهل ماشروم هستن هنوز به عقاید عجیب و غریب و ... مذهبی چسبیده باشن.

Comment

نوشته اصلی توسط behzad1280 نمایش پست ها

مثل کسایی که مشروب میخورن و تو حال مستی نماز می‌خونن.
          چی بگم والا
          چند سال پیش یه ایرانی تو ایتالیا پیتزای قرمه‌سبزی درست کرد و همه هم خوششون اومد.
          مذهب، ماشروم، ...
          اصلن تو کَتَم نمیره که آدمای مذهبی بخوان برای پیشرفت روحیشون به چیزی غیر از ایمان و عبادت و نیایش و تذکیه رو بیارن. تقلب نابخشودنی‌ایه.
          و کسایی که اهل ماشروم هستن هنوز به عقاید عجیب و غریب و ... مذهبی چسبیده باشن.
          میشه به من بگی برای چی ماشروم میخوری؟؟ برای چی میری تریپ؟؟

Comment

مکان های مذهبی به دلیل تشعشعات آدم هایی که به دلیل خاصی به اونجا میان دارای بار سنگین تری هست و این بار لزوما نمیتونه مثبت باشه...شخصی رو میشناسم که شب های قدر تاتوره میخوره و به مسجد میره و لذت میبره...
            بنده حقیر این موضوع رو اصلا توصیه نمیکنم و سفر باید در مکانی باشه که شما کاملا احساس راحتی و سر زندگی کنید در حالت عادی و این مکان ها در طبیعت یافت میشن و نه در شهر و معابد و مساجد

Comment

نوشته اصلی توسط Dal_noon نمایش پست ها
              مکان های مذهبی به دلیل تشعشعات آدم هایی که به دلیل خاصی به اونجا میان دارای بار سنگین تری هست و این بار لزوما نمیتونه مثبت باشه...شخصی رو میشناسم که شب های قدر تاتوره میخوره و به مسجد میره و لذت میبره...
              بنده حقیر این موضوع رو اصلا توصیه نمیکنم و سفر باید در مکانی باشه که شما کاملا احساس راحتی و سر زندگی کنید در حالت عادی و این مکان ها در طبیعت یافت میشن و نه در شهر و معابد و مساجد
              تشعشعاتشون سرطانزا نباشه یه وقت!

Comment

نوشته اصلی توسط Dal_noon نمایش پست ها
                دوست شما شب قدر تاتوره می خوره و به مسجد می ره؟!! دوست عزیز می خواید خالی ببندید حداقل کمی کوچکتر ببندید که ملت بهتون نخندن. البته ممکنه اون دوست شما چنین خالی بندی کرده باشه که بهتره شما هم قبل از قبول و تکرار هر حرفی کمی در موردش تحقیق کنید.
                Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

دوست شما شب قدر تاتوره می خوره و به مسجد می ره؟!! دوست عزیز می خواید خالی ببندید حداقل کمی کوچکتر ببندید که ملت بهتون نخندن. البته ممکنه اون دوست شما چنین خالی بندی کرده باشه که بهتره شما هم قبل از قبول و تکرار هر حرفی کمی در موردش تحقیق کنید.
                  هیچ نیازی به دروغ گفتن نیست اگه دقت کنید...شخصی هست که چنین کرده و من اطمینان دارم که انجام داده این کار رو و بازگو کردم...این جا هم جای اشتراک گذاری همین دست مطالب هست...من مطالب شما رو مطالعه کردم در فروم و بسیار استفاده کردم...هرگز فکر نمیکردم همچین کامنتی رو ازتون بگیرم

Comment

چیزی که من متوجه نشدم اینه که آیا آدمهای عادی هم از اون تشعشعات دارن یا نه؟ یا فقط مسجدی ها این تشعشعات رو ساتع می کنن؟

Comment

نوشته اصلی توسط Multiverse نمایش پست ها
                      چیزی که من متوجه نشدم اینه که آیا آدمهای عادی هم از اون تشعشعات دارن یا نه؟ یا فقط مسجدی ها این تشعشعات رو ساتع می کنن؟
                      درود.
                      چیزی که شما اون رو انسان میبینید در حقیقت فضای تهی‌ای است که به وسیله جریان انرژی منیفست میشه ولی درک ما از اون، ماده ایست که فضا، تصویر، صدا، بو، مزه و جنس داره (نه لزوما همگی) انرژی جریان داره و از فرمی به فرم دیگه تبدیل میشه. انسان (ماده و اسپیریت) چیزی نیست جز همین جریان و تغییر. پس‌ انسان در هر لحظه تاثیر میگذاره و تاثیر میگیره. حالا اگه بخوایم درک محدود خودمونو کنار بزاریم، باید کلمه لحظه رو از جمله قبلی حذف کنیم، همونطور که برای فضا و حواس ۵ گانه اینکارو کردیم.
                      در نهایت، مسجدی ها، مسجد و تشعشعات، همگی یک مفهوم واحد رو میرسونن.
                      “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”
                      ― Albert Einstein

Comment

نوشته اصلی توسط mahdi555 نمایش پست ها

درود.
                        چیزی که شما اون رو انسان میبینید در حقیقت فضای تهی‌ای است که به وسیله جریان انرژی منیفست میشه ولی درک ما از اون، ماده ایست که فضا، تصویر، صدا، بو، مزه و جنس داره (نه لزوما همگی) انرژی جریان داره و از فرمی به فرم دیگه تبدیل میشه. انسان (ماده و اسپیریت) چیزی نیست جز همین جریان و تغییر. پس‌ انسان در هر لحظه تاثیر میگذاره و تاثیر میگیره. حالا اگه بخوایم درک محدود خودمونو کنار بزاریم، باید کلمه لحظه رو از جمله قبلی حذف کنیم، همونطور که برای فضا و حواس ۵ گانه اینکارو کردیم.
                        در نهایت، مسجدی ها، مسجد و تشعشعات، همگی یک مفهوم واحد رو میرسونن.
                        به نحو زیبایی بیان کردید. کاملا موافقم. شاید کلمه ی تشعشع کمی گیج کننده بود. زبان از بیان خیلی چیزها قاصر هست.

Comment

Working...
                        X