اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه جلوی اظطراب اولیه بعد از خوردن قارچ را بگیریم ؟

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• چگونه جلوی اظطراب اولیه بعد از خوردن قارچ را بگیریم ؟

سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم وقتی قارچ میخوریم بعد از 30 دقیقه ضربان قلب و تنفس میره بالا و یه اضطراب و ترسی توی آدم بوجود میاد حالا چه راه کارهایی وجود داره که ترس رو از سفر خود دور کنیم ؟ ........
    اگر کسی تجربه ای داره بگه خیلی ممنونم

به نظرم یکی از اصلی ترین چیزا ترس از مردن هست و یا به صورت کلی ترس از به چوخ رفتن ...
    یعنی تو اون شرایط آدم احساس میکنه من یه نفر شاید با بقیه فرق بکنم و اون حال بد خوردن قارچ باعث مرگم داره میشه درسته که میدونی خوردن قارچ تا حالا کشته ای نداشته و درصدش بسیار ناچیزه ولی اون موقع منطق و محکمه ای نیست که این رو به خودت بقبولونی و میگی شاید به خاطر متابولیسم بدنی روی تو اثر مرگ داشته و 1000 جور فکره مسخره دیگه که باعث فریک و ترس میشه
    و یا ترس از باقی موندن تو اون شرایط تا آخر عمر و هی میخوای خودتو از این وضع خلاص کنی و بدتر هی بیقرارتر و مضطرب تر میشی و به سمت بالا رفتن حال بد میشه

با نوشتن روی کاغذ و یا صدایی میشه اون موقع حال خودت رو خوب کنی ؟ یعنی با خوندن اون نوشتت از بدتریپی به سمت گودتریپ بری ؟ همچین چیزی شدنیه ؟
    Last edited by mahdar; 09-09-2017, 08:14 PM.

Comment

بنظر من نگرش و حالت قبل از مصرف تاثیر بسزایی در حالت روانی و حتی فیزیکی بعد از مصرف داره.

Comment

1.رعایت دوز مصرفی
        2.داشتن همسفر مطمئن
        3.رعایت و مهیا کردن شرایط
        4.داشتن آمادگی ذهنی کامل
        البته اینا نظرات منه و من خودمم همین مشکل رو داشتم اما میشه روش کار کرد و در سفرهای بعدی تا حدودی رفعش کرد.

Comment

بنظرم اضطراب قبل از سفر و در حین سفر تا حدودی طبیعی هست چون قرار هست تجربهٔ ناشناخته‌ای رو تجربه کنید. اگر مادّه رو قبلش با دوزهای کمتر امتحان کنید تا هم قدرت مادّه و هم واکنش بدتون به مادّه رو بسنجید خیالتون از بابت دوزینگ راحت خواهد بود.
          ?Are you dreaming

Comment

Working...
          X