اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Bad (good) trip

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• Bad (good) trip

حدود ۱۶ سالم بود و تازه با روانگردان ها اشنا شده بودم. تا قبل این سفر حتی تجربه مصرف گل هم نداشتم .
    هدفم از مصرف صرفا کنجکاوی بود!
    ۱ گرم قارچ ک فکنم ترکیب گلدن با پنیس بود رو همراه ابلیمو خوردم.
    حدود نیم ساعت بعد احساس گرمای شدیدی میکردم و اروم اروم پلی شدنشو حس میکردم.
    اولش خیلی هیجان زده بودم و از روشن تر شدن رنگا لذت میبردم.
    داشتم موزیک blinkers removed گوش میدادم که پدرم وارد اتاق شد (قرار بود کسی خونه نباشه و همین واسه بد تریپ شدن کافی بود) ترس از اینکه بفهمن یکمی عذابم میداد تصمیم گرفتم چشمامو ببندم و سعی کنم بخابم که تازه فهمیدم نمیشه خابید😂
    با چشم بسته تصویر میدیدم و برای من خیلی تازگی داشت چشمامو باز کرم و سعی کردم کتاب بخونم که دیدم تموم کلمات کتاب مثل هم میبینم . حس میکردم دیوارای اتاق دارن از همدیگه فاصله میگیرن و یکمی موج گرفته بودن .
    از ویژن و ها و حالتی که تا الان حس نکرده بودم میترسیدم . ترس از اینکه چرا زمان اینقد کش میاد یجایی خونده بودم برای کمتر کردن شدت تریپ میشه قرص سرما خوردگی خورد!!!! سه تا قرص خوردم😂
    هر لحظه فقط میخاستم بمیرم و حتی فکر خود کشی ب سرم زد . میخاستم حساب کنم چند ساعت دیگه تریپ تموم میشه ولی نمیتونستم و این داشت دیوونم میکرد و فقط دور سالن راه میرفتم و افکار منفی بیشتر میشد
    وقتی به ساعت نگاه کردم عقربه ساعت رو دیدم که خیلی سریع یک دور کامل زد دقیق تر ک نگاه کردم دیدم ثابته ( دیگه همچین چیزی رو هیچ دراگی تجربه نکردم) شاید ماشروم میخاست بهم بفهمونه که زمان سریع میگذره و تریپ زود تموم میشه اما من ترسم بیشتر میشد
    اخر اون تریپ ارامش خیلی خوبی داشت و همون انگیزه ای شد برام تا با دنیای سایکدلیک اشنا بشم
    اون تریپ کمکم کرد تا با ترسهام اشنا بشم و کمکم کرد ادم واقعی تری بشم
    تا قبلش خیلی دروغگو بودم ولی تریپ کار خودشو کرد. کمک کرد حداقل با خودم صادق باشم!
    خلاصه که بی تجربگی فاجعست و نااگاهانه استفاده کردن فاجعه تر.
    ولی بد تریپی هم مزایای خودشو داره😉

ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربه اتون.

نقطۀ شروع بدتریپ جایی هست که به جای فقط دیدن اتفاقات (Observe) سعی کنید اونها رو تحلیل کنید و این باعث اتصال (Attachment) به اون فکر/قضیه/اتفاق میشه و چون تحت تاثیر ساکلدیلک هستید این اتصال باعث گیر کردن شما در یک چرخه ی معیوب می شه که مدام خودش خودش رو تشدید می کنه . ممکنه شما از یک اتفاق خیلی ساده و فکر احماقه نهایتا به خودکشی و افکار معیوب/خطرناک برسید در صورتی که اگر از اول فقط بیننده باشید فرقی نمی کنه افکار بد یا خوب به فکرتون برسه هرگز در چرخۀ معیوب تریپ بد گرفتار نخواهید شد.

اکیدا پیشنهاد می کنم تمرینات ذن رو قبل و در حین سفر سایکدلیک انجام بدید. ساده ترین تمرین نشستن در یک نقطه و فکر نکردن به هیچ چیز هست. اگر نتونید 15 دقیقه در این حالت بشینید بدون اینکه به چیزی فکر نکنید به احتمال خیلی زیاد در طول سفر سایکلدیک (اگر شرایط بد فراهم بشه) دچار تریپ بد خواهید شد. تمام داستان به توانایی کنترل ذهن و افکار برمیگرده که خودش مبحث بسیار گسترده و مفصلی هست.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
      ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربه اتون.

نقطۀ شروع بدتریپ جایی هست که به جای فقط دیدن اتفاقات (Observe) سعی کنید اونها رو تحلیل کنید و این باعث اتصال (Attachment) به اون فکر/قضیه/اتفاق میشه و چون تحت تاثیر ساکلدیلک هستید این اتصال باعث گیر کردن شما در یک چرخه ی معیوب می شه که مدام خودش خودش رو تشدید می کنه . ممکنه شما از یک اتفاق خیلی ساده و فکر احماقه نهایتا به خودکشی و افکار معیوب/خطرناک برسید در صورتی که اگر از اول فقط بیننده باشید فرقی نمی کنه افکار بد یا خوب به فکرتون برسه هرگز در چرخۀ معیوب تریپ بد گرفتار نخواهید شد.

اکیدا پیشنهاد می کنم تمرینات ذن رو قبل و در حین سفر سایکدلیک انجام بدید. ساده ترین تمرین نشستن در یک نقطه و فکر نکردن به هیچ چیز هست. اگر نتونید 15 دقیقه در این حالت بشینید بدون اینکه به چیزی فکر نکنید به احتمال خیلی زیاد در طول سفر سایکلدیک (اگر شرایط بد فراهم بشه) دچار تریپ بد خواهید شد. تمام داستان به توانایی کنترل ذهن و افکار برمیگرده که خودش مبحث بسیار گسترده و مفصلی هست.
      ممنون بابت راهنمایی🙏🌠✌️

Comment

Working...
      X