اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گزارش سفر با گلدن تیچر یک مدیتیشن طولانی

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• گزارش سفر با گلدن تیچر یک مدیتیشن طولانی

سلام دوستان عزیزم

من چند وقت پیش برای اولین باز از مجیک ماشروم استفاده کردم اولش تصمیم گرفتم مقدار کمی استفاده کنم ص یک و نیم گرم بعدش دیدم که چیز بدی نمی‌تونه باشه کل ۵ گرمی که داشتم رو اولین بار تنهایی خوردم ، تجربه جالبی بود و همون توصیفی که بقیه از مرگ ایگو یا خود رو داشتن تجربه کردم و دو بار دیگه هم بعدش دو تریپ ۲.۵ گرمی رفتم که در این دو تریپ صرفا یه حالت ممدت از سکوت و مدیتیشن رو تجربه کردم یه حالتی از بودن و زنده بودن بدون نفس و خود میخواستم بدونم چرا من چیزی که بقیه گزارش می‌کنن مثل رنگ و پترن و اینا رو تجربه نمی‌کنم ؟! اینا کسی همچین تجربه‌ی با ماشروم داشته ؟! در اون حالت زمان هم معنی نداره و یک سکوت ممدته که به صورت خودکار هیچ کار دیگه‌ی جز مدیتیشن ممکن نیست برام ! و این تجربه حتی روز بعدش هم ادامه پیدا می‌کنه نه با شدت ماشروم اما بیشتر و بیشتر در حالت مدیتیشن قرار دارم بعد از این تجربه‌ها !

درضمن من چند سالی هست که در مسیر عرفان، مدیتیشن، یوگا و ذن حرکت می‌کنم ...

دوستان عزیزم میشه نظرتون رو بگید ! چون من زیاد تجربه‌ی در دنیای ساکدلیک‌ها و اثراتشون ندارم.

فکر کنم بعلت تجربیات مدیتیشین انقدر که باید تحت تاثیر دراگ قرار نگرفتید و این حالت ایگو دث که به راحتی ازش سخن میگید برای خیلی آغاز یک تریپ بد هستش یا شاید هم تو قلمتون یه این موارد اشاره نکردید!
    در خصوص دیدن رنگ ها و پترن ها هم شاید به نژاد و یا دوز مصرفی و کیفیت مارشروم میتونه ربط داشته باشه

Comment

نوشته اصلی توسط SHMB نمایش پست ها
      فکر کنم بعلت تجربیات مدیتیشین انقدر که باید تحت تاثیر دراگ قرار نگرفتید و این حالت ایگو دث که به راحتی ازش سخن میگید برای خیلی آغاز یک تریپ بد هستش یا شاید هم تو قلمتون یه این موارد اشاره نکردید!
      در خصوص دیدن رنگ ها و پترن ها هم شاید به نژاد و یا دوز مصرفی و کیفیت مارشروم میتونه ربط داشته باشه
      البته بار اول که مرگ ایگو تجربه کردم تجربه اشنایی بود و زیبا اما بعد این که اومدم پایین تا حدودی سخت بود ارتباط برقرار کردن با دنیا و در حدی که داشتم به چند نفر زنگ می‌زدم که ببینم هنوز زنده‌م یا این دنیا واقعیه ... اما دو سری بعد با مقدار کمتر همون تجربه رو بدون مشکل داشتم ...

ولی عجیبه برام درکل که این تاثییر نه گرایش به حرکت دارم نه خوردن نه حرف زدن نه فکر کردن انگار که تنها چیزی که ممکنه همین سکوت ممتده

Comment

نوشته اصلی توسط SHMB نمایش پست ها
        بعید می دونم اینطور باشه برعکس با مدیتیشن می تونید تاثیرات روانگردان ها رو تشدید کنید.

قطعا موضوع به نژاد ماشروم مربوطه گلدن تیچر کلا ویژن زیادی نداره و بیشتر تاثیراتش فکری و ذهنی هست البته اگر دوزهای خیلی زیاد مصرف کنید ممکنه ویژن هایی هم مشاده کنید. بیشترن و شدید پترن ها تحت تاثیر دی ام تی دیده می شه و مصرف خیلی زیاد ماشروم (مثلا 10-12 گرم خشک که اصلا و ابدا توصیه نمی شه) می تونه کمی پترنهای دی ام تی رو شبیه سازی کنه.
        Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
          قطعا موضوع به نژاد ماشروم مربوطه گلدن تیچر کلا ویژن زیادی نداره و بیشتر تاثیراتش فکری و ذهنی هست البته اگر دوزهای خیلی زیاد مصرف کنید ممکنه ویژن هایی هم مشاده کنید. بیشترن و شدید پترن ها تحت تاثیر دی ام تی دیده می شه و مصرف خیلی زیاد ماشروم (مثلا 10-12 گرم خشک که اصلا و ابدا توصیه نمی شه) می تونه کمی پترنهای دی ام تی رو شبیه سازی کنه.
          من اصلا با نژادهای مختلف ماشروم تجربه نداشتم ولی طبق تجربه ای که با ماده شیمیایی مثل ال اس دی داشتم در دوز بکسان در یک تریپ ویژوال های دیداری شدیدی رو داشتم و در تریپی دبگه تاثیرات بیشتر ذهنی بوده. بنظرم بهترین راه برای اینکه تاثیرات نژادهای مختلف ماشروم رو متوجه بشیم آزمایش کور هست.
          As Above , So Below

Comment

بعید می دونم اینطور باشه برعکس با مدیتیشن می تونید تاثیرات روانگردان ها رو تشدید کنید.

هرچند مسئله اصلی که باهاش درگیرم خود این تجربه‌س ... آیا واقعیه یا صرفا توهم حاصل ماشرومه یا اصلا پرسیدن همچین سوالی احمقانه‌س و دنبال جواب گشتن کمکی نمی‌کنه باید صرفا تجربه رو قبول کرد و اگه چیزی داره ازش استفاده کرد ...

نظرتون در مورد این چیه ؟ با توجه به این تو تحقیقات می‌گن که ماشروم باعث غییر فعال شدن قسمتی که در اون فرد مفهوم خود رو می‌فهمه و باعث فعالیت بیشتر در قسمتی میشه که با مدیتیشن مربوطه به نظرتون این صرفا تاثییر ماشرومه یا ربطی هم به خودم داره ؟ یا ترکیبی از هر دوتاس و جداسازی کردن این در این‌جا اصلا مطرح نیست ؟!

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

من اصلا با نژادهای مختلف ماشروم تجربه نداشتم ولی طبق تجربه ای که با ماده شیمیایی مثل ال اس دی داشتم در دوز بکسان در یک تریپ ویژوال های دیداری شدیدی رو داشتم و در تریپی دبگه تاثیرات بیشتر ذهنی بوده. بنظرم بهترین راه برای اینکه تاثیرات نژادهای مختلف ماشروم رو متوجه بشیم آزمایش کور هست.
              به نظرتون خودتون تاثییر درونی یا تصویری بیرون رو تعیین می‌کنین یا خود چیزی که استفاده می‌کنین تعیین می‌کنه ؟!

Comment

یه مسئله دیگه هم برای من هست که من به اینکه این تجربه‌ها ذهنی بوده اعتقادی ندارم چون برای حضور ذهن باید فکر باشه وقتی فکر نباشه ذهنم نیست و ذهن نمی‌تونه فکر کنه که فکر نکنه ...

Comment

نوشته اصلی توسط Skins نمایش پست ها

به نظرتون خودتون تاثییر درونی یا تصویری بیرون رو تعیین می‌کنین یا خود چیزی که استفاده می‌کنین تعیین می‌کنه ؟!
                  واقعا نمی دونم. حدس های زیادی در این مورد دارم ولی چون فقط در حد حدس هستن و احتمالا نادرست هستن ترجیح می دم بیانشون نکنم. مسلما درون و بیرون در تجربه خیلی تاثیر داره. حتی من بارها موفق شدم با اراده خودم تا حدودی کنترل ویژوال ها رو در دست بگیرم. ولی هیچ وقت نشده تریپی که از اول ذهنی بوده به تریپی با ویژوال بالا تبدیل بشه یا برعکسش. دقت کنید در مورد تجربه ام با ال اس دی حرف می زنم که هر بار خدودا مقدار ثابتی از ماده رو مصرف کردم. برای اینکه متوجه بشید تجربیاتی که داشتید بخاطر خود قارچ هست یا فیزیولوژی مغزی شما تا حدودی از بقیه متفاوت هست می تونید قارچ رو به فردی دیگه بدید که امتحان کنه. مسلما اون فرد باید از این کار راضی باشه.
                  As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط Skins نمایش پست ها

هرچند مسئله اصلی که باهاش درگیرم خود این تجربه‌س ... آیا واقعیه یا صرفا توهم حاصل ماشرومه یا اصلا پرسیدن همچین سوالی احمقانه‌س و دنبال جواب گشتن کمکی نمی‌کنه باید صرفا تجربه رو قبول کرد و اگه چیزی داره ازش استفاده کرد ...

نظرتون در مورد این چیه ؟ با توجه به این تو تحقیقات می‌گن که ماشروم باعث غییر فعال شدن قسمتی که در اون فرد مفهوم خود رو می‌فهمه و باعث فعالیت بیشتر در قسمتی میشه که با مدیتیشن مربوطه به نظرتون این صرفا تاثییر ماشرومه یا ربطی هم به خودم داره ؟ یا ترکیبی از هر دوتاس و جداسازی کردن این در این‌جا اصلا مطرح نیست ؟!
                    دوست عزیز اول باید معنی و مفهوم توهم رو مشخص کنید. اگر از دید یک فیزیک دان کوانتوم به جهان نگاه کنید تمام جهان اطراف ما توهمی بیش نیست. تنها چیزی که شاید وجود داشته باشه و بشه بهش حقیقت گفت همون آگاهی هست که اساس جهان فیزیکی ما رو می سازه. فراموش نکنید جهان اطراف شما در واقع نمودی از خود شماست و قطعا تاثیراتی که حس می کنید به خود شما مربوطه. ماشروم فقط به شما اون چیزی رو نشون می ده که در حالت عادی در حال سرکوب شدن توسط ایگوی شماست و نه هیچ چیز بیشتر یا کمتر. تمام این مطالب از قبل وجود دارند مثلا مثل باکتری ها و شما به ابزاری مثل میکروسکوپ یا ماشروم نیاز دارید که اونها رو ببینید و درک کنید (البته مقایسه این دو مغلطه است ولی برای روشن شدن مثال زدم)

Comment

مدتی قبل در یکی از منابع خارجی گلدن تیچر رو با ویژوال بالا معرفی کرده بود...در صورت اشتباه بودن این منبع و طبق گفته ی شما چه نژادهایی دارای ویژن بالا هستند؟

Comment

نوشته اصلی توسط Professor Set نمایش پست ها

مدتی قبل در یکی از منابع خارجی گلدن تیچر رو با ویژوال بالا معرفی کرده بود...در صورت اشتباه بودن این منبع و طبق گفته ی شما چه نژادهایی دارای ویژن بالا هستند؟
                        خیر به نظر من اینطور نیست. بیشترین ویژوال رو خانوادۀ پانالوس دارند که در اصطلاح بهشون پن گفته می شه و شخصا تجربه های خوبی پن هاوایین داشتم. کلا نباید از خانوادۀ سیلوسایبین انتظار زیادی داشت (در مقابسه با پانالوس) اگر یک بار پن هاووین رو تجربه کنید متوجه عرض بنده می شید.

Comment

Working...
                        X