اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

وحشت زدگی پس از مصرف سالویا

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• وحشت زدگی پس از مصرف سالویا

یکی از نکاتی که در اکثر گزارش تریپ هایی که در سایت های خارجی و حتی فیلم های یوتیوب دیدم در اکثر موارد پس از مصرف سالویا دچار بد تریپ وحشتناکی میشن! بطوریکه حتی در یکی از گزارش تریپ های cg kid یوتیوبر معروف گفته که فکر میکرده سالاد مرغ شده و حتی تو کامنت ها هم عده ای تایید کردن که در تریپ فکر میکنن تبدیل به اشیا شدن البته نوع تریپ هرکس متفاوته! در ویدئو های دیگری که تا حالا دیدم غیرقابل کنترل شدن فرد مصرف کننده هستن و اطرافیان مجبور میشن فرد رو به زور سر جاش بنشونن تا کار خطرناکی نکنه!
    از افرادی که تجربه این گیاه رو دارن خیلی خوب میشه گزارش یا توضیحاتی رو اضافه کنند.

اولین چیز ترسناکی که سالویا به وجود میاره در دوز نسبتا بالا مرگ نفس هستش طوری که طرف نه خودشو میشناسه که کی هست یا هیچ کسه دیگه و نه حتی اینکه موجودی به نام انسانه و باعث میشه به نوعی وحدت وجود برسه واقعا اصلا این حس شوخی نیستش این تربه در مدیتیشن های یوگی های خیلی بزرگ اتفاق میفته که وارد حالت سامادهی عمیق میشن ولی وقتی یه نفر یهو برسه ;i چون در تمرکز استاد نشده و نمیتونه بر روی موضوعی samyama در این حالت با ویژآل هایی هم حتی میبینه و زمان هم کاملا معنی نمیده که هر دو براش ناخوشانده برا همین این تجربه قطعا دردناکه برا اکثر البته فکر میکنم حتی اگه بد تریپ هم شده باشه اگه استفاده هدف پیشرفت معنوی باشه بعد تریپ چیز های جالبی کشف میکنه که میگه ارزششو داشت ولی دوباره سمتش نمیره

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها
      اولین چیز ترسناکی که سالویا به وجود میاره در دوز نسبتا بالا مرگ نفس هستش طوری که طرف نه خودشو میشناسه که کی هست یا هیچ کسه دیگه و نه حتی اینکه موجودی به نام انسانه و باعث میشه به نوعی وحدت وجود برسه واقعا اصلا این حس شوخی نیستش این تربه در مدیتیشن های یوگی های خیلی بزرگ اتفاق میفته که وارد حالت سامادهی عمیق میشن ولی وقتی یه نفر یهو برسه ;i چون در تمرکز استاد نشده و نمیتونه بر روی موضوعی samyama در این حالت با ویژآل هایی هم حتی میبینه و زمان هم کاملا معنی نمیده که هر دو براش ناخوشانده برا همین این تجربه قطعا دردناکه برا اکثر البته فکر میکنم حتی اگه بد تریپ هم شده باشه اگه استفاده هدف پیشرفت معنوی باشه بعد تریپ چیز های جالبی کشف میکنه که میگه ارزششو داشت ولی دوباره سمتش نمیره
      با تشکر از توضیحاتی که دادید!آیا تجربه مصرف شخصی داشتید و اگر داشتید طول تریپ درسته که نهایتا ده دیقه طول میکشه؟ بعد از این زمان فرد بطور کامل پائین میاد یا هنوز زمان میبره؟
      احتمال خودکشی تو این حالت وجود داره؟ چون تو فیلمایی که تو یوتیوب پخش شده فرد اصلا نمیدونه کجاست و حتی امکان داره خودشو از پنجره پرت بکنه؟

Comment

نوشته اصلی توسط SHMB نمایش پست ها

با تشکر از توضیحاتی که دادید!آیا تجربه مصرف شخصی داشتید و اگر داشتید طول تریپ درسته که نهایتا ده دیقه طول میکشه؟ بعد از این زمان فرد بطور کامل پائین میاد یا هنوز زمان میبره؟
        احتمال خودکشی تو این حالت وجود داره؟ چون تو فیلمایی که تو یوتیوب پخش شده فرد اصلا نمیدونه کجاست و حتی امکان داره خودشو از پنجره پرت بکنه؟
        بنده متاسفانه سالویایی که مصرف کردم ترکیبی از بونزای داشت یا کلا بونزای بود که موجب حساسیت شدید شد طوری که الان وید ماشروم میزنم بعضی موقع اوت میکنه و هنوزم دارم پاکسازی میکنم خودمو پیشنهاد میدم اگه از سالویا مطمعن و پلمب شده نبوده دقت کنید که چیز دیگری جاش نباشه
        البته مرگ نفس رو من در این تریپ تجربه کردم ولی چون همراه با pain بود خیلی بیشتر اذیت شدم تا سالویا خالی برا من نزدیک نیم ساعتی بالا بودم و کل تریپ 1 ساعت نیم طول کشید که همین نشون میده سالویا نبوده
        سالویا اصل تدخینی نهاینا 10-15 دقیقه تریپ داره
        نه بعید میدونم احتمال خودکشی خیلی کمه شاید صفره خصوصا اگه ستاپ رو رعایت کرده باشید و جا مکان تریپتون خوب باشه ولی تاثیر روانی بدی ممکنه بذاره
        یه سری فیلمم هستن تو یوتیوب به اسم سالویا بد تریپ که خیایاشون اونام سالویا نیستن بلکه اونام کانابینوید صنعتی مثل بونزای مصرف کردن

Comment

فکر کنم روی مصرف سالویا باید دقت فراوان کرد، دوست من بدون لیدر تو یه جمع رفت ، تا مرگ رفت و برگشت .

Comment

Working...
          X