اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سالویا - Salvia Divinorum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط k20
    هنوز نگرفتم چند ایکس باید بگیرم ومیشه راهنمایی کنید ازچه راهایی میشه فهمید فیک هست یانه خیلی ممنون
    دوست گرامی شما بدون هیچ اطلاعاتی و بدون هیچ هدفی میخواید یکی از قوی‌ترین روانگردان‌ها رو مصرف کنید؟؟ آیا از تاثیرات سالویا در دوز‌های مختلف آگاه هستید؟؟
    ?Are you dreaming

Comment

بله دوستانم بهم تذکردادن وشرایت لازم رودرست کردم
      ومیشه بگید چه هدف هایی باید داشته باشیم شما ودوستان عزیز درسایت میگویید کسانی روان گردان هارو بدون هدف مصرف میکنند به مشکل برمیخورند ولی نمیگید که چه هدفی باید داشته باشیم ومنظور ازهدف چیست ممنون میشم راهنمایی کنید
      Last edited by k20; 03-18-2016, 11:57 AM.

Comment

سالويا عجيب ترين مخدرى بود تا كه به امروز تجربه كردم و باعث شد به ديد و نگرش جديدى از دنياى پيرامونم برسم و حتى رومان جديدى رو شروع كنم به نوشتن ولى نكته عجيبى كه وجود داشت اين بود كه اثر اين گياه مثل بقيه افرادى كه خاطرشونو تعريف مى كنند بعد از اون ١٠ دقيقه طلايى ظرف مدت ٢ ساعت از بدنم خارج نشد و من ٧ ساعت پر از ترس و توهم رو گذروندم و بعد از مصرف و برگشتن به حالت طبيعى ٢ ساعت خوابيدم و وقتى بيدار شدم دچار ترس و توهم بودم و مرتب حضور فردى رو پشت سرم احساس مى كردم

Comment

پيشنهاد مى كنم بعد از مصرف حتما در جمع حضور داشته باشيد
          Last edited by سارا; 04-23-2016, 04:13 PM.

Comment

نوشته اصلی توسط سارا نمایش پست ها
            سالويا عجيب ترين مخدرى بود تا كه به امروز تجربه كردم و باعث شد به ديد و نگرش جديدى از دنياى پيرامونم برسم و حتى رومان جديدى رو شروع كنم به نوشتن ولى نكته عجيبى كه وجود داشت اين بود كه اثر اين گياه مثل بقيه افرادى كه خاطرشونو تعريف مى كنند بعد از اون ١٠ دقيقه طلايى ظرف مدت ٢ ساعت از بدنم خارج نشد و من ٧ ساعت پر از ترس و توهم رو گذروندم و بعد از مصرف و برگشتن به حالت طبيعى ٢ ساعت خوابيدم و وقتى بيدار شدم دچار ترس و توهم بودم و مرتب حضور فردى رو پشت سرم احساس مى كردم

درود بر شما به انجمن خوش آمدید

دوست عزیز مخدر به هیچ وجه واژه مناسبی برای گیاهی مثل سالویا نیست ، با مطالعه این بخش میتونید دلیلش رو متوجه بشید .

در مورد تجربتون و اینکه چرا تجربه شما مثل بقیه نبوده ، باید توجه داشته باشید که تجربیات روانگردان به هیچ وجه بین افراد مختلف یکسان نیست ، هرکسی قراره تاثیرات روانگردان رو بر سیستم اعصاب و در ناخودآگاه خودش تجربه کنه (که البته سطوح مختلف این ناخودآگاه در همه ما ساختار و ویژگی های مشخصی داره که از این بحث خارجه ) و این که شما به چه میزانی بتونید با گیاه و یا ماده مصرفی ارتباط برقرار کنید دقیقا به هدف و آمادگی عصبیتون برمیگرده . پس همچینم چنین عوارضی دور از انتظار نیست ، این که چقدر طول میکشه که هر فردی به اصطلاح پایین بیاد باید عرض کنم که به خیلی چیزها وابسته است که (گذشته از آمادگی روانی و عصبی شخص ) مهمترینش استراحت و تغذیه هست. البته در مواردی که سر و کارتون با انتیوژن هایی نظیر سالویاست که فقط میتونم بگم تنها چیزی که نمیزاره تا بیاین پایین ترس ها و افکار مشوش شخص خودتونه ​
            I am that I am not

Comment

سلام
              می خواستم بدونم آیا بذر سالویا برای کاشت پیدا میشه یا نه !
              اگه کسی کمک می تونه بکنه ممنون می شم !

Comment

نوشته اصلی توسط sam نمایش پست ها
                سلام
                می خواستم بدونم آیا بذر سالویا برای کاشت پیدا میشه یا نه !
                با درود،

در جواب شما باید عرض کنم که بذر گیاه سالویا دیوینوروم به شدت نادر (و تقریباً نایاب) است، ضمن اینکه تکثیر این گیاه به وﺳﻴﻠﮥ بذر نیز بسیار دشوار ﻣﻰباشد. به همین دلیل، کشت از طریق قلمه به عنوان تنها راه کشت و تکثیر سالویا دیوینوروم شناخته ﻣﻰشود.
                .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

نوشته اصلی توسط k20 نمایش پست ها
                  بله دوستانم بهم تذکردادن وشرایت لازم رودرست کردم
                  ومیشه بگید چه هدف هایی باید داشته باشیم شما ودوستان عزیز درسایت میگویید کسانی روان گردان هارو بدون هدف مصرف میکنند به مشکل برمیخورند ولی نمیگید که چه هدفی باید داشته باشیم ومنظور ازهدف چیست ممنون میشم راهنمایی کنید
                  سوال شما مثل این می مونه که بپرسید جه هدفی باید از درس خوندن داشته باشم! اگر واقعا هدفی ندارید و فکر می کنید روانگردان ها مثل الکل یا کانابیس هستند که چند ساعتی خوش بگدرونید باید عرض کنم سخت در اشتباه هستید و دیر یا زود مشکلات زیادی براتون بوجود خواهد اومد. به جای اینکه اول مصرف کنید و بعد دنبال هدف باشید کمی تحقیق کنید و اول با فلسفه استفاده از این مواد آشنا بشید و بعد اگر دیدید که مناسبه تصمیم به استفاده بگیرید.
                  Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

سلام درود دوستان و اساتید عزیز
                    بنده میخواستم برای اولین بار سالویا رو تست کنم ۲ تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                    چه مقدار سالویا 60x برای یک تریپ کامل پینشهاد میدید؟
                    همچنین در صورت نداشتن بانگ بهترین وسیله برای استفاده چی میتونه باشه؟
                    و اینکه آیا با چیزی این گیاه تداخل داره؟ چون تو جدول تداخل ها در مصرف همزمان که در انجمن بود چیزی درباره سالویا نبودش

همچنینی یه موضوع دیگه مشکلی که با فروم خوردم نمیدونم کجا بگم برا همین همینجا بپرسم نمایش همه پست ها جدید در اولین صفحه تاپیک و قدیمیا آخرین صفحه هستش و تنظیمی یا آپشنی پیدا نکردم که سورتینگ رو بشه تغییر داد و با مرور گرهای یگم همینطور بودش نمیدونم حالا مشکل منه فقط یا بقیه هم همینجورن
                    Last edited by Ehsan0021; 05-11-2017, 07:53 PM.

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها
                      چه مقدار سالویا 60x برای یک تریپ کامل پینشهاد میدید؟
                      درود بر شما دوست عزیز،

متأسفانه ما هرگز ﻧﻤﻰتونیم مقدار دقیقی رو برای مصرف به شما توصیه کنیم. چون هم ﻧﻤﻰدونیم که شما دقیقاً چه ترکیبی رو در اختیار دارین، هم از شرایط و ویژگیﻫﺎی ذهنی و فیزیولوژیکی شما آگاهی نداریم و هم اینکه در کل مصرف رواﻥگردانﻫﺎ رو بهتون توصیه ﻧﻤﻰکنیم. دقت داشته باشین که بسیاری از ترکیبات عرضهﺷﺪه با نام سالویا دیوینوروم در دنیا (و به خصوص در ایران)، حاوی انواع کانابینویدها (Bonzai) و ترکیبات مختلف دیگه هم هستن. امّا در صورتیکه از محتویات ترکیب مورد نظرتون اطمینان دارین و تصمیمتون برای مصرف قطعیه، بهترین راه اینه که از مقادیر بسیار بسیار کم شروع کنین و کم کم دوز رو افزایش بدین تا هم بیشتر با این گیاه آشنا بشین و هم مقداری تجربه کسب کنین و هم بتونین دوز مناسب رو برای دریافت تأثیرات مطلوبتون پیدا کنین.

در صورت نداشتن بانگ بهترین وسیله برای استفاده چی میتونه باشه؟
                      با استفاده از پایپﻫﺎی شیشهﺍی، فلزی یا چوبی هم میشه سالویا رو تدخین کرد. فقط باید حتماً از توری ریز با ضخامت مناسب استفاده بشه و در تمام طول فرآیند تدخین هم آتش فندک باید کاملاً روی سالویا قرار بگیره تا باعث آزادسازی مؤثر سالوینورین بشه. دود سالویا هم باید به صورت کاملاً عمیق به مدت ٢۵ تا ۳۰ ثانیه داخل ریهﻫﺎ نگه داشته بشه. فکر ﻣﻰکنم قبلاً در این مورد توضیح داده بودم.

همچنینی یه موضوع دیگه مشکلی که با فروم خوردم نمیدونم کجا بگم برا همین همینجا بپرسم نمایش همه پست ها جدید در اولین صفحه تاپیک و قدیمیا آخرین صفحه هستش و تنظیمی یا آپشنی پیدا نکردم که سورتینگ رو بشه تغییر داد و با مرور گرهای یگم همینطور بودش نمیدونم حالا مشکل منه فقط یا بقیه هم همینجورن
                      متأسفانه دقیقاً متوجه نشدم که مشکلتون چیه. میشه یه بار دیگه توضیح بدین؟
                      .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

سلام
                        دوست عزیز این مورد رو میتونید از این راه درست کنید :
                        profile > user settings > account
                        بخش Display mode
                        رو روی حالت نوشته ها بذارید نمایش مثل انجمن های دیگه میشه

Comment

سلام درود دوستان و تانترا
                          عزیز ممنون از راهنماییتون
                          متاسفانه علارغم برنامه ریزی های که کرده بون آخر ترازوی اندازه گیرو رو نبردم و دقیقا نفهمیدیم چقدر استفاده کردید ولی بعد استفاده استفاده واقعا اون چیزی که انتظارشو داشتم نبود و احتمال میدم دوز زیادی مصرف کردم حتما اولین فرصت گارش سفر رو مینویسم.

Pink Floyd

ممنون دوست عزیزم

Comment

با عرض سلام به همه دوستان

اگر امکانش هست کمی توضیحات تکمیلی تر در مورد روح گیاه سالویا بدین.

آیا درست که روح این گیاه خشن و قافلگیر کننده است؟

Comment

ضررات سالویا چیه
                              منظورم اثرات منفی

Comment

سلام ببخشید من وارد نیستم
                                مریم گلی همون سالویا است؟
                                این مریم گلی که به صورت آزاد تو عطاری ها به فروش میرسه ارتباطی با سالویا داره؟ اون رو اگه بخریم چطور و چه مقدار و به چه صورت مصرف کنیم که تریپ شروع بشه؟
                                باز هم عذر میخوام که تازه واردم و اینا رو نمیدونم ممنون میشم جواب بدین.

Comment

Working...
                                X