اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گزارش صفر سالویا 60x و سفر در زمان (اولین تجربه سالویا)

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• گزارش صفر سالویا 60x و سفر در زمان (اولین تجربه سالویا)

سلام درود همه دوستان و اساتید عزیز
    گزارش این تریپ رو از دید خودم و دوستانی که من رو دیدن هر دو مینویسم

دیشب به همراه 3 تا از دوستان بعد از هفته ها تحقیق بلاخره تصمیم گرفتیم که سالویا رو تحربه کنیم ولی متاسفانه برنامه ریزی های که کرده بودیم درست پیش نرفت
    اولین چیزی که درست پیش نرفت اندازه گیری میزان مصرفمون بود که چون ترازوم رو که جا گذاشته بودم نتونستیم اندازه بگیریم برا همین حدسی چون اندازه کل سالویا که داشتیم رو میدونستیم قسمت بندی و اندازه گرفتیم.
    به جز ما سه نفر 2 نفر دیگه بودن که قرار بود مراقبمون باشن همچنین تصمیم گرفته بودیم که باز هم به نوبت مصرف کنیم تا در صورت عدم کنترل خودمون بقیه هوامونو داشته باشن و افراد هوشیار بیشتر باشن
    قبل از مصرف سالویا هممون گل مصرف کرده بودیم سپس اولین نفرمون مقدار خیلی کم گل رو با اندازه یک عدس سالویا رو با پایپ دست ساز که با استفاده از بطری نوشابه و زر ورق درست کرده بودیم کشید اولش که بهش نگاه میکردیم هنوز احساس میکردیم اتفاقی نیفتاده و تو حالت خلسه سبکی بود و باهامون صحبت میکرد ولی بعد از 4-5 دقیقه فهمیدیم که داره تجربیاتی رو پشت سر میگذرونه ولی به گفته خودش هیچ هیچ ویژال نداشت
    من که اینو دیدم و داشت به سرعت به حلت عادی بر میگشت تصمیم گرفتم من هم تریپمو شروع کنم مقداری تقریبا 5 برابر نفر قبلی از سالویا رو روی پایپ گذاشتم و آماده کردم سپس شمع ها و عود هارو دورم روشن کردم و روی مبل نشسم پایپ رو برداشتم و فندک روشن رو روش گرفتم یک کام عمیق گرفتم حدود 15-20 ثانیه نگه داشتم و دادم بیرون که سنگینی سرم رو احساس کردم که دوباره یک کام عمیق دیگه گرفتم 10 ثانیه نگه داشتم که به سرفه افتادم و هر لحظه داشت سرم سنگین سنگین تر میشد.
    به سرعت هدفون رو روی سرم گذاشتم و آهنگ رو که از قبل روی سالویا 1200 میکرو گرم بود رو پلی کردم که یهو مثل توپی شلیک شدم.
    تمام سلول هام داشت با ریتم آهنگ از هم میپاشید و تجزیه میشد مثل اینکه هزاران سوزن به بدنم وارد میشه چند دقیقه ای توی این حالت بودم هم داشتم ازش لذت میبردم هم درد میکشیدم دیگه داشتم خسته میشدم
    کمی بعد زمان بسیار سریع شده بود انگار داشتم از زمان جا میموندم و داشت فشار ها روی بدنم بیشترمیشد انگار بدنم دیگه تحمل این حالت رو نداشت میخواستم خودم رو از این حالت رها کنم کمی صبر کردم تا تموم شه که یکباره با سرعت زیاد به زمان عقب تر پرت شدم به یکباره سلول هایی یا پازل هایی یا به قولی مانیتور هایی رو روی هوا میدیدم که هر کدوم تصویری در حال پخش داشتن ولی به ندرت یادم میادش
    کم کم انقدر فشار روم زیاد شده و درد تمام تنم رو گرفته بودکه دیگه طاقتم تموم شده بود و میخواستم زودتر در بیام بیرون که اولین اشتباهم رو کردم و شروع به مبارزه با زمان و سالویا کردم
    مانیتوری رو که من دراون بودم و زمان حال داشت درش پخش میشد رو پیدا کردم و به داخلش رفتم چشمامو باز کردم زمان برام نابود بود بسیار از زمان عقب مونده بودم زمان سریع به جلو میرفت و من هم دنبالش میکردم اولین حرکت هدفونم رو در آوردم و پرتش کردم کنار و با حرکات دستم که اینور اونور میزدم و حرکت میدادم سعی میکردم به زمان حال برسم درد بدنم واقعا طاقت فرسا بودش دیگه واقعا طاقتشو نداشتم
    هر چی سرعتمو بیشتر میکردم بیشتر با زمان واقعی یکی میشدم که به کشف چیز هایی رسیدم:
    اولین چیز تاثیر انرژی یا پرانا بر زمان بود
    3 تا انگشتر دستبند در دستم بود قصد کردم انرژی اونها رو هر چه سریع تر دریافت کنم تا بتونم زودتر به حال برسم هر چی انرژی بیشتری میگرفتم به زمان حال نزدیک تر میشدم چند ثانیه انگشتر هام رو درآوردم که باعث کند تر شدنم شد ولی همه چیز قابل تحمل تر شدش ولی این فقط یه لحظه بود همه چی به حالت قبل برگشت و دوباره تجزیه و درد شروع شد دوباره انگشتر هام رو به دست کردم و به تکان خوردم های سریع ادامه دادم که به زمین خوردم و شروع به فریاد زدن کردم(اون موقع احساس میکردم صدام کمه بعد تریپ بچه ها تعریف کردن برام که فریاد زدم)حتی یادمه بعضی از سوره های قرآن رو خوندم تا با دریافت انرژِی ازشون سریع تر به فرکانس و زمان حال برسم فقط یه چیزی رو فهمیده بودم انرژی بیشتر = نزدیک شدن به زمان حال = درد کمتر
    حتی دست روی سر و چاکرای قلب دوستان میگرداندم تا انرژیشونو بگیرم وقتی که این کارو میکردم تمرکزم زیاد شدش و چشم تو چشم داشتم دوستم رو نگاه میکردم که فهمیدم ذهنم به ذهنش در حال کانکت شدنه مطمعن شدم در حالت تلپاتی هستم از این حالت استفاده کردم بهش گفتم من خوبم دارم انرژیتو میگیرم بتونم به فرکانس و زمان شما برسم اونم بهم جواب دادش و گفت اوکیه ادامه بده
    (در اصل ارتعاشم با دنیا معمولی متفاوت شده بود و در سفر دنیای دیگه بودم ولی طاقت راه پر دردشو نداشتم حتی تا نزدیکش رفته بودم ولی از ترس و درد برگشتم شاید اون لحظه باز تحمل میکردم و به جلو میرفتم و مبارزه نمیکردم و به مانیتور دیگه میرفتم انقدر همه چی سریع میشد که درد تموم میشد و واقعا به دنیای دیگه که شاید رویا گونه بود میرسیدم ولی من بهش نرسیدم الان که بیرونم حصرت میخورم که باید به جلو میرفتم تا حداقل در تجربه اون رو هم میداشتمو شاید اونجا برعکس مسیر تجربه ای همراه با لذت بودش.)

در همین حین یهو یاده یکی از دوستان که سالویا زده بود و 50 سال در دنیایی گیر کرده بود و پیر شده بود و همه موهاش سفید شده بود که یهو دستمو دیدم داره موهاش به سرعت سفید و بلند و پوستم سیاه و پوست پوست میشه به خودم اومدم گفتم فاک مسخرست این توهمه من که دارم کنترلش میکنم اینطوری نمیشم که یهو به حالت عادی دراومد دستم.

داشتم به زمان حال نزدیک میشدم حتی از شمع ها هم انرژی میگرفتم وقتی دستم رو نزدیک به شمع ها میکردم زمان به حالت طبیعی نزدیک میشد ولی دستم دور میشد دوباره برمیگشتم

با زمان حال اندکی فاصله داشتم که اتفاق غیر منتظره دیگه ای افتاد قبلا از زمان عقب بودم ولی الان جلو تر از زمان بودم احساس میکردم از نور سرعتم بیشتر شده دردم کمتر شده بود میخواستم دوباره سرعتم رو زیاد تر کنم و به جلو در زمان سفر کنم ولی اندکی رفتم جلو که دوباره درد شروع شد و انرژیم تحلیل رفت حتی سعی برای طی الارض کردم همه سلول ها انگار جدا از هم بود میتونستم خودمو دودی تصور کنم که میتونه پرواز کنه و مسافت هارو طی کنه ولی باز فهمیدم که برای این کار هم انرژی لازمه و من ندارمش و تلاش برای این کار مساویست با درد دوباره دیگه طاقت درد نداشتم خودمو باز با زمان حال نزدیک کردم(در آخر چطوریشو توضیح میدم) کم کم احساس کردم فرکانسم با دنیای معمولی تطابق پیدا کرده داشتم به زمان واقعی نزدیک نزدیک تر میشدم که بلاخره موفق شدم و رسیدم.
    نفس نفس میزدم و شوق زیادی داشتم و به خودم میگفتم بلاخره موفق شدی
    تا چند ساعتی هنوز بدنم احساس سوزش داشت ولی به مرور اوکی شد اما هنوز با اینکه 20 ساعت گذشته سرگیجه ام ادامه داره

تریپ از دید دوستام:
    # وقتی هدست رو گذاشتم به سرعت وارد خلسه شده بودم تا چند دقیقه بعد که شروع تکون دادن دست و پام مثل اینکه دارم میرقصم یا اداهای حیوونارو در میاردم یا اینور اونور میکوبیدم دستمو روی در دیوار و پام میکشیدم حتی کنگ فو بازی هم کردم نزدیک بود بقیه رو بزنم
    # حدود 40 دقیقه ای گذشت که من شروع کردم به انرژی گرفتن و مدیتیشن (+ انرژی گرفتن از دوستان انگشتر و ...)
    # بعد 1 ساعت منو دیدن که که خواستن بلند شم که یهوخوردم زمین و شروع به داد بیداد کردم طوری که همسایه اومده بود که بهش گفتن رفیقمون سرع داره چه پیچوندنی بعدش که منو رو مبل دوباره نشوندن و دوباره حرکت و ادا در آوردن کردم(از دید دوستان)
    # حالا این ادا در آوردن رقص فریاد و ... چی بودش: همه این حالات برای این بود که من بتونم حس هامو و زمانم و فروکانسم رو با واقعیت و حال تطبیق بدم هر چه سریع تر این کار هارو میکردم به واقعیت نزدیک تر میشدم و درد هام کمتر میشدش
    # بعد تریپ درباره تلپاتی صحبت کردم با دوستم که فهمیدم واقعا همچین چیزی بوده( همونی بود که قرار بود نفر سوم بزنه ولی کلا پشیمون شدش) علاوه بر این کل حالات من کمو بیش حس کرده بود و همینطور بچه ها همشون حتی اونی که زیاد تقلا نکرده بود و بیشتر نشسته بود کمبود انرژی عجیب و بیش از حدی حس میکردن در خودشون
    # کل تریپ حدودا 2 ساعت نیم طول کشید وقتی بعدش فهمیدم باورم نمیشد چون اکثر تریپ هایی که دیده بودم در یوتیوب و ... کمتر از 20 مین بود که ممکنه به خاطر دوز زیاد و مصرف وید بودش
    میشه گفت تجربه بی نظری بود و به درک های جالب و عمیقی از زمان انرژی(پرانا) و فرکانس و ... رسیدم ولی دوست ندارم تکرار شه چون درد رنج زیادی داشتش
    همچنین اینو فهمیدم این گیاه بسیار بسیار قدرت منده و اگه انرژی کافی (مثل کندالینی کاملا باز یا انرژی سکس کنترل شده) همراه با دانش استفاده از اون باشه واقعا میشه ازش برای قدرت های فراطبیعی مثل سفر تو زمان طی الارض تلپاتی و ... استفاده کردش و مطلقا برای استفاده غیر روحانی و غیر شمنیک به خصوص در دوز بالا به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم.

زیادی تایپ کردم امیدوارم خسته نشده باشید
    در آخر ارزوی سلامتی و بهترین تریپ هارو براتون دارم.
    Last edited by Ehsan0021; 05-15-2017, 06:48 PM.

درود بر شما دوست عزیز،

بسیار ممنون از اینکه تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتین. البته من فکر ﻣﻰکنم که به احتمال بسیار زیاد، تجرﺑﮥ شما مربوط به مصرف کانابینوید (Bonzai) هست و ترکیبی که مصرف کردین، تنها حاوی مقادیر زیادی کانابینوید بوده که
    اینجا در موردشون توضیح دادم و همین چند روز پیش هم در اینجا در مورد فروش ترکیبات کانابینوید با نام سالویا هشدار دادم.
    .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

نوشته اصلی توسط Yantra نمایش پست ها
      درود بر شما دوست عزیز،

بسیار ممنون از اینکه تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتین. البته من فکر ﻣﻰکنم که به احتمال بسیار زیاد، تجرﺑﮥ شما مربوط به مصرف کانابینوید (Bonzai) هست و ترکیبی که مصرف کردین، تنها حاوی مقادیر زیادی کانابینوید بوده که
      اینجا در موردشون توضیح دادم و همین چند روز پیش هم در اینجا در مورد فروش ترکیبات کانابینوید با نام سالویا هشدار دادم.
      سلام دوباره
      یانترا جان میتونم بپرسم چرا احتمال میدید سالویا نبوده باشه و Bonzai بوده؟
      راهی هستش که بشه تشخیص داد بنده قبلا وید های اسپره ای صرف کردم گرچه نمیدونم روش
      Bonzai اسپری شده بوده یا چیز دیگه
      ولی کلا متفاوت بود
      چون برام خیلی مهمه مطمعن شم که تجربم با سالویا بوده همچنین اگه بخوام دوباره تهیه و استفاده کنم
      برای اینکه بیشتر اطمینان داشته باشم قبل از مصرف سالویا خودم رو با چند تا عکس بررسی کردم خیلی شبیهش بود
      اولی سالیا مصرف شده خودمه دومی تصویر تو یک سایت خارجی فروشنده گرچه باز با تصویر نمیشه 100 درصد مطمعن شد ولی باز دوست دارم نظر شما رو بدونم

فایل های پیوست شده
      Last edited by Ehsan0021; 05-16-2017, 06:50 PM.

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها
        یانترا جان میتونم بپرسم چرا احتمال میدید سالویا نبوده باشه
        درود بر شما دوست عزیز،

از طول مدّت سفر و همینطور توصیفات خود شما از تأثیرات ماده که تو گزارش سفر اومده کاملاً پیداست که ترکیبی که شما مصرف کردین، مادهﺍی غیر از سالویا بوده. مدت زمان تأثیرات مصرف سالویا دیوینوروم به روش تدخین برای مقادیر کم و متوسط حدوداً ٣ تا ٨ دقیقه هست و برای مقادیر بسیار بسیار زیاد (یا گاهاً در ترکیب با رواﻥگرداﻥهای دیگه) ﻣﻰتونه حدود ١۵ تا ۲۰ دقیقه هم طول بکشه، اما نه بیشتر! سالوینورین در سیستم اعصاب مرکزی بسیار سریع عمل ﻣﻰکنه و از طرف دیگه، متابولیسم خیلی سریعی هم داره و بنابراین به سرعت تأثیراتش رو به کاهش میره.

بنده قبلا وید های اسپره ای صرف کردم
        دوست عزیز، من ﻧﻤﻰدونم اون «گل اسپری زده» که شما ازش صحبت ﻣﻰکنین دقیقاً چیه، اما باید عرض کنم که کانابینویدها ﻣﻰتونن تو شدت و کیفیت تأثیرات با همدیگه تفاوتﮪﺎی خیلی زیادی داشته باشن.

اولی سالیا مصرف شده خودمه دومی تصویر تو یک سایت خارجی فروشنده
        تصویر بالا که قطعاً سالویا نیست! (پس حدسم درست بود! ) تصویر پایین هم از دو حالت خارج نیست. یا اصلاً سالویا نیست، یا اینکه از کیفیت و خلوص بسیار بسیار پایینی برخورداره و مواد نامعلوم دیگهﺍی هم باهاش ترکیب شده.

تصویری که ارسال کردم مربوط به عصارﮤ خالص سالویاست. البته ممکنه رنگ و مشخصات ظاهریش، با توجه به روشی که برای عصارﻩگیری انتخاب شده و همینطور محل رشد و سن گیاه، تا حدودی متفاوت باشه. به طور کل از روی ظاهر هیچ ترکیبی نمیشه به طور ١۰۰٪ به محتویاتش هم پی برد.
        فایل های پیوست شده
        .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

ممنونم از شما یانترا جان برا توضیحاتتون
          متاسفانه اینطوری که معلومه پس احتمال زیاد سالویا نبوده گرچه تجربیات سخت ولی جالب باهاش داشتم احتمال میدید مقادیری سالویا هم بوده باشه تو ترکیب با توجه به افکت تش و توصیفات سفرم ؟ و اینکه شما تجربه کانابینوید داشتید درسته؟ چون خیلی سریع فهمیدید که سالویا نبوده؟تجربه شما هم شبیه بوده در سفر در زمان آیا؟
          خدارو شکر مقدار زیاد تر مصرف نکردم چون فکر کنم جای دیگه گفته بودید که اوردوز هم ممکنه داشته باشه
          با این اوصاف وضعیت مسخره این کشور که حتی خلافکاراش هم تو خلافشون صادق نیستن و فقط به فکر جیبن باید کلا بخیال روانگردان ها شد خصوصا اون هایی که تشخیص تقلبی یا اصل بودنشون سخته
          Last edited by Ehsan0021; 05-18-2017, 01:19 PM.

Comment

سلام درود دوباره
            چند روز پیش با فروشنده که سالویا رو گرفته بودم صحبت کردم تا ببینم دقیقا چی داده بهم با کلی بحث جدر معلوم شد از حدود 250 میلیگرم که بهم داده بود تقریبا 50 میلی گرمش سالویا بوده بقیش وید اسپره ای(خودشم نمیدونست چی اسپره شده) که میگفت سالویا 60x که البته اونشو دیگه خدا میدونه
            حالا به فرض بگیریم درست بوده باشه این حرفش و اگه من حدود 80 میلی گرمشو زده باشم باید باید 16 میلی گرم هم درش سالویا همراه با گل اسپره ای تدخین شده باشه که اگه واقعا سالویا ۶۰x باشه 16 میلی گرم دوز سنگین حساب میشه و همراه اون همه مواد دیگه که معلوم نبوده چیه
            اینطور که پیداست همین دلیل بر رفتن به ناکجا آباد و نزدیک شدن به بد تریپی بوده

Comment

به نظر می‌آد ضجر شما، از داروی دارو بوده تا هشیار شدن به ضجری درونی. حس احساس و گرفتن انرژی اطرافیان که کار درستی نیست و طبعاتی برای دو طرف داره، کمک می‌کرده احساس خودت رو فراموش کنی. با توجه به متحرک بودن تصاویر صفحات نمایشگرهای اطراف، از زمان خارج نشدی. معمولا برداشت از مشا‌‌هدات٬ متأثر از پیش‌زمینه فکری و تلقیناته. در دور هاله، این نمایشگرها هستن که با ورود به هر کدام، وارد عالمی متفاوت می‌شه شد.

Comment

سلام
                یک سوالی دارم
                یک ماده ای رو به من معرفی کنید که در دسترس باشه و من بتونم ازش برای سفر روحانی استفاده کنم؟از تهران هستم

Comment

نوشته اصلی توسط Saheledarya نمایش پست ها
                  یک ماده ای رو به من معرفی کنید که در دسترس باشه و من بتونم ازش برای سفر روحانی استفاده کنم؟
                  بند ۲ توافق‌نامه و قوانین انجمن:

هرگونه ترغیب و توصیه به مصرف داروها، رواﻥگردانﻫﺎ یا مواد مخدر، ناقض اهداف و قوانین انجمن بوده و مسئولیت عواقب هر نوع سوء استفاده از این ترکیبات هرگز متوجه مدیران و مسئولین این تارنما نخواهد بود. بحث و گفتگو در مورد خرید، فروش، تولید و کشت هر نوع ترکیب یا گیاه مخدر و رواﻥگردان نیز مطلقاً ممنوع ﻣﻰباشد.
                  شخصاً به شما توصیه ﻣﻰکنم که از مدیتیشن برای آشنایی با جنبهﻫﺎی مختلف وجود خود استفاده کنید. در بخش مدیتیشن و یوگا، مطالب بسیار مفیدی در این زمینه وجود داره که ﻣﻰتونین ازشون بهره بگیرین.

Comment

داداش گلم یه سری دراگهایی هست که برای مصرفش باید سالها مطالعه و تحقیق کنی و زمانی که نیاز به مصرف و داشتن تجربه رو با آگاهی در خودت احساس کردی سمتش بری.نداشتن آگاهی بدجور میتونه کار دست آدم بده.مورد بعدی که مهمتر از اطلاعات قوی هستش اطمینان ازاورجینال بودن دراگ و نحوه تهیه و استخراجشه که حتما باید از سورس معتبرتهیه بشه. ودر آخر اینکه شما مقداری وید که به بنزای آغشته بوده استفاده کردی ..تایم تجزیه و دفع سالویا تو بدن انسان از dmt هم سریع تره و محاله ممکنه بیشتر 8 دقیه طول بکشه مگه در موارد خاص که همراه با ماده دیگه ای استفاده بشه که در اونصورتم من بیشتر از 12 دقیقه نشنیدم که طولانی تربشه.

Comment

نوشته اصلی توسط Yantra نمایش پست ها
                      شخصاً به شما توصیه ﻣﻰکنم که از مدیتیشن برای آشنایی با جنبهﻫﺎی مختلف وجود خود استفاده کنید. در بخش مدیتیشن و یوگا، مطالب بسیار مفیدی در این زمینه وجود داره که ﻣﻰتونین ازشون بهره بگیرین.

به جای به دنبال نخود سیاه فرستادن، بهتره راهنمایی درست بشه.
                      جناب Saheledarya می‌تونه از سایت erowid استفاده کنه.

Comment

Working...
                      X