اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا با فشارخون بالا میتونم اسپند استفاده کنم؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• آیا با فشارخون بالا میتونم اسپند استفاده کنم؟

من مدتیه فشار خونم تقریبا بالاست ( میانگین 15) و دارم سعی میکنم که با ورزش و اصلاح سبک زندگی و خوراک درستش کنم
    قبلا چند بار چند دوره 2 ماهه اسپند استراکت شده استفاده کردم، اما همیشه زحمت زیادی برام داشت چون با کوچکترین بی احتیاطی در خوراک فشارم بالا میره و احساسش میکنم (البته نه در حد بحرانی)

آیا راه ایمنی برای مصرف اسپند وجود داره که فشار رو زیاد بالا نبره؟ مثلا با گیاهی دیگری استفاده بشه و ...
    با تشکر از شما دوستان

اصلا چرا اسپند استفاده می کنید؟ ترکیبات اسپند بسیار قدرتمندن و اصلا بعید نیست رنج گسترده ای از عوارض جدی رو ایجاد کنن
    As Above , So Below

Comment

ایشون درست می گن دلیل استفاده اتون از اسفند چیه؟ چونکه این گیاه در دسترس هست دلیل نمی شه که بی دلیل استفاده کنید و قطعا مصرفش می تونه عوارش جانبی داشته باشه
      Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

سلام
        میتونید با استفاده از روزه آب بخصوص اگر طبع گرم و مرطوبت دارید بدنتون رو تصفیه کنید و اندام داخلی رو از فشار خارج کنید
        بعد از چند ماه یحتمل کلیت کارکرد بدنتون به سطحی میرسه که با مصرف انتیوژن ها فشار بیش از حد بهش نیاد
        خوردن ماهی و افتاب گرفتن بین بازه هایی که روزه هستید (۳۶ تا ۷۲ ساعت آب) میتونه به ترمیم سریع تر کمک بکنه همینطور عصاره گیاه خارمریم و قارچ گانودرما و تکنیک های دیگه ای مثل تصفیه با اب انار
        به بدنتون اعتماد کنید اگر دچار مشکل خطیری نیست با رها کردن و غذا و دود فرو نکردن داخلش خود به خود بالانس میشه

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
          اصلا چرا اسپند استفاده می کنید؟ ترکیبات اسپند بسیار قدرتمندن و اصلا بعید نیست رنج گسترده ای از عوارض جدی رو ایجاد کنن
          ممنون از پاسخ شما و سای شمن عزیز
          برای کمک به رویای شفاف استفاده میکردم که فعلا متوقفش کردم
          برای اطلاع سایر دوستان عرض کنم که نتیجه گرفتم مهم تر از خوردن اسپند و سایر گیاهان آمادگی روحی و روانی و تمرین هستش

Comment

نوشته اصلی توسط EspurrrEntity نمایش پست ها
            سلام
            میتونید با استفاده از روزه آب بخصوص اگر طبع گرم و مرطوبت دارید بدنتون رو تصفیه کنید و اندام داخلی رو از فشار خارج کنید
            بعد از چند ماه یحتمل کلیت کارکرد بدنتون به سطحی میرسه که با مصرف انتیوژن ها فشار بیش از حد بهش نیاد
            خوردن ماهی و افتاب گرفتن بین بازه هایی که روزه هستید (۳۶ تا ۷۲ ساعت آب) میتونه به ترمیم سریع تر کمک بکنه همینطور عصاره گیاه خارمریم و قارچ گانودرما و تکنیک های دیگه ای مثل تصفیه با اب انار
            به بدنتون اعتماد کنید اگر دچار مشکل خطیری نیست با رها کردن و غذا و دود فرو نکردن داخلش خود به خود بالانس میشه
            ممنونم از جواب به موقع شما
            اصلا انگار برای شنیدن همین جواب امروز به انجمن اومده بودم
            سعی میکنم از امروز شروع کنم

Comment

Working...
            X