اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

DMT

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• DMT

دی‌ام‌تی روی مغز بسیار سریع پس از مصرف ظاهر می‌شود که بسیار شدید بوده و طول آن نسبتاً کوتاه است. به همین دلیل در طول دهه ۱۹۶۰ در ایالات متحده از آن به عنوان «سفر تاجر» یاد می‌شد، زیرا مصرف‌کننده می‌تواند یک تجربه کامل روانگردان را در زمان بسیاری کمتری نسبت به ترکیب‌های دیگر همانند ال‌اس‌دی یا مجیک ماشروم داشته باشد. دی‌ام‌تی را می‌توان به صورت تنفسی (برای مثال تبخیر همراه با ماری‌جوانا)، تزریق یا خوراکی استفاده کرد و اثرات آن به مقدار و نحوهٔ مصرف آن بستگی دارد. تأثیر آن در صورت استنشاق یا تزریق حدود ۵ تا ۱۵ دقیقه خواهد بود. اگر خورده یا نوشیده شود، اثرات آن می‌تواند بیش از ۳ ساعت طول بکشد که فقط در صورتی امکان‌پذیر است که پیش از آن یا در هنگام آن از بازدارنده‌های مونوآمین اکسیداز استفاده شود زیرا دی‌ام‌تی در اثر عبور اول بسیار سریع توسط آنزیم‌های مونوآمین اکسیداز بدن دفع می‌شود؛این روش از سوی بسیاری از قبایل بومی آمازون به صورت آیین استفاده می‌شود. دی‌ام‌تی تجربیات عرفانی واضحی را در پی دارد که شامل سرخوشی و توهمات پویا از اشکال هندسی، هوش عاطفی، هوش فرامرز، الف‌ها و خدا است.

با تفاسیر و گزارشاتی که از دیگر روانگردان ها خونده میشه تا حدودی میشه شرایط پس از مصرف رو تجسم کرد اما دی ام تی اینطور نیست و حرف های ضد و تقیض بسیاری در این مورد دیده میشه و هنوز اون آمادگی لازم رو برای مصرف در خودم نمیبینم که بخوام تجربه کنم با بازشدن این تاپیک خیلی خوب میشه حرف های دوستان باتجربه رو شنید .

Comment

یکی از ویژگی های جالب دی ام تی برای من برخلاف سیلوسایبین و ال اس دی، میزان وضوح افکار هست. یعنی، حداقل توی تجربه من، ال اس دی و سیلوسایبین باعث می شن ذهنم خیلی گیج بشه و در مواقعی حتی فراموش کنم درحال سفر هستم و همه چیز شبیه رویا باشه ولی با دی ام تی همه چیز خیلی شفاف تره و انگار بخشی از ذهن که مسئول تفکر منطقی و .. هست تا حدود زیادی سرجاش مونده.
      As Above , So Below

Comment

کسی از دوستان نحوه ی استخراج دی ام تی از اقاقیا رو بلده؟

Comment

استخراج دي ام تي در پستهاي مختلف توضيح داده شده، درختي كه در ايران به عنوان اقاقيا شناخته شده، در اصل سودوآكاسيا (Robinia Pseudoacacia) هستش و هيچ ربطي به گونه اقاقيا كه حاوي آلكالوييدهاي تريپتامين هستن نداره.
          @realeyes

Comment

Working...
          X