اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک تجربه دیگر و روش برای استخراج هارمالین/هارمین

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• یک تجربه دیگر و روش برای استخراج هارمالین/هارمین

با سلام.
    امروز میخواستم یک تجربه و روش استخراجم رو بگم .

آخرین روشی که من در استخراج هارمالین داشتم این بوده که موفق هم بوده. بعضی از مراحل کار اختیاری است و فقط موجب خالص تر شدن اکسترکت شما میشود.

دانه های اسپند 10 تا 15 گرم را در ظرفی شستم (یک قاشق غذاخوری دانه اسپند تقریبا معادل 10 گرم است) اکثر دانه ها کثیف و خاکی هستند و بعد دانه هارا گذاشتم تا خشک بشود. (اختیاری)
    دانه های خشک شده را پودر کردم تا بیشترین سطح تماس در زمان عصاره گیری با دانه ها باشد.

دانه هارا در بشر ریختم و مقدار کمی آبلیمو رویش ریختم و چراغ گازی را روشن کردم ظرف 1 یا 2 دقیقه آب شروع به جوشیدن کرد (هارمالین هنگام جوشیدن حتی در محیط اسیدی پایدار است. به حلقه بنزنی مولکل هارمالین نگاه کنید)
    و بعد آب سرد حدودا 5 درجه را روی دانه ها ریختم . (اختیاری)
    شوک حرارتی تاثیر زیادی در استخراج دارد.
    بعد از حدود 30 دقیقه جوشیدن دانه ها با صافی گرفتم و محلول را جدا کردم.
    محلول را بمدت 12 دقیقه جایی بیحرکت گذاشتم مقداری کمی ته نشینی داشت. (اختیاری)

محلول باقیمانده را جوشاندم و زمانی که تمام آب محلول تبخیر شد مایعی قهوه ای رنگ بجا میماند که خمیری مانند است این محلول ترکیب اسید سیتریک و استخراج شماست و در نهایت محلول را در یک کپسول ژلاتینی بریزید و مصرف کنید.
    فکر می کنم که ژلاتین در اسید استیک قابل انحلال هست پس فکر نکنم که کپسول را بتوان برای طولانی مدت نگه داشت.
    در ضمن موادی که دارای تیرامین هستند مثل پنیر.. جگر ...گوشت ... (کاکتوس سن پدرو هم دارای تیرامین هست) رو یک روز قبل و بعد از مصرف نخورید تریپ خطرناکی رو تشکیل میده هارمالین تاثیر ماشروم و اسید رو خیلی تشدید میکنه.

زمان جذب در این روش از 45 دقیقه تا 2 ساعت بسته به حجم محلول و میزان استخراج متغیر است.

اثرات هارمالین / هارمین در دوز موثر با سرگیجه و وزوز گوش شروع میشود در ابتدا ممکن است حالت تهوع نداشته باشید ولی بعد از گذشت 15 دقیقه حالت تهوع شروع میشود.

اثرات این استخراج در دوز متفاوت فرق میکند مثلا من لرزش تصویر را در دوز پایین داشتم ولی در دوز بالا آن را نداشتم یا وزوز گوش فقط در دوز بالا برای من ظاهر شد هارمالین در دوز پایین حالت خواب آور دارد ولی در دوز بالا این حالت کم میشود.

در دوز بالایی که من داشتم در هنگام حرکت چشم و سر اجسام( Tail) داشتند و حالت خاصی بود که قابل توضیح نیست همچنین ریتم خاصی که نویز ها داشتند باعث میشد که وقتی صدایی یا موزیکی را میشنیدم به نظر میرسید که موزیک یا فیلم روی دور تند است حالت تهوع من خیلی زیاد بود طوری که توان حرکت را نداشتم چون حالت تهوع را تشدید میکرد همچنین ترشح بزاق دهان خیلی زیاد شده بود (نکته جالب که با کم شدن حالت تهوع ترشح بزاق هم کم میشد و با بالا رفتنش زیاد میشد)

بدلیل گشادگی مردمک چشم نور ها روشن تر بنظر میرسیدند و وقتی به بیرون رفتم آفتابی با شدت نور معمولی خیلی زننده بنظر میرسد یادم هست که در این هنگام مردم به حساسیت من به نور نگاه میکردند و متوجه شده بودند.

CEV یا اشکال با چشم بسته با هارمالین وجود دارد در مرحله پایین فقط نویز یا رنگ ها یی بدون معنا که حرکت میکنند بودند و در مرحله بعد به اشکالی معنا دار تبدیل شدند و بعد به اشکال واضح تری . یادم هست که وقتی که چشمم رو بسته بودم خودم رو میدیدم که به خودم نگاه میکنم وقی مردمک چشمم رو حرکت میدادم در تصویر هم مردمکم حرکت میکرد درسته که OEV در هارمالین بندرت پیش میاد ولی فقط کافیه که به اتاقی تاریک بروید تا اشکال جالب رو روی دیوار ببینید.

تاثیراتی فکری و ذهنی هارمالین : تفکر همزمان روی چند موضوع . عدم تمرکز روی یک فکر خاص. توانایی بالا در تصور و تخیل کرد. احساس خروج روح از بدن. و احساس ضعف جسمانی.
    قابل ذکر هست که بصورت تجربی فهمیدم که دوز های بالاتر هارمالین بیشتر از اینکه روی اوج حالات تاثیر بزاره روی زمان تریپ تاثیر میزاره.

امیدوارم که تجربه من بتونه که بهتون کمک کنه . هارمالین جزو روانگردان های مورد علاقه من نیست و اصلا تجربه های خوبی رو باهاش نداشتم و فکر نکنم دیگر امتحانش کنم چون در دوزی که تاثیرات روانگردان و توهم زا ش شروع میشه حالت های بد و مسمومیت مانندش مثل تهوع شدت میگیره . البته مکان و زمان و حالت مصرف سایکدلیک ها خیلی تاثیر روی تریپ داره شاید من آمادگی ایش رو نداشتم.
    ?Are you dreaming

نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
    محلول باقیمانده را جوشاندم و زمانی که تمام آب محلول تبخیر شد مایعی قهوه ای رنگ بجا میماند که خمیری مانند است این محلول ترکیب اسید سیتریک و استخراج شماست و در نهایت محلول را در یک کپسول ژلاتینی بریزید و مصرف کنید.
    با درود و تشکر بابت مطلب مفیدتان،

در این روش ﻣﻰتوانید مادﮤ قهوهﺍﻯ رنگ باقیمانده را که شبیه به صمغ ﻣﻰباشد، از انتهای ظرف جمعﺁوری کرده و داخل فریزر قرار دهید (دقت کنید که آب آن به طور کامل تبخیر شده باشد). بعد از یک ساعت، این ماده بسیار سفت شده و حالت شکننده خواهد داشت که ﻣﻰتوانید آن را آسیاب کرده و مصرف کنید. این ماده قابل تدخین نیز خواهد بود. در حالت آسیاب نشده، هم تأثیرات مصرف کمتر بوده، هم مدت زمان بیشتری برای جذب و شروع تأثیرات نیاز است، هم حالت تهوع بیشتری را تجربه خواهید کرد. بنده ۲ بار از این روش برای مصرف اسفند استفاده نمودم که نتیجه جالب و رضایتﺑﺨﺶ بود. گفته ﻣﻰشود شامانﻫﺎی هیمالیا نیز سالهاست که از مشابه همین روش برای مصرف اسفند استفاده ﻣﻰکنند.

نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
    بدلیل گشادگی مردمک چشم نور ها روشن تر بنظر میرسیدند و وقتی به بیرون رفتم آفتابی با شدت نور معمولی خیلی زننده بنظر میرسد یادم هست که در این هنگام مردم به حساسیت من به نور نگاه میکردند و متوجه شده بودند.
    بله. دقیقاً. حساسیت شدید به نور و صدا از رایجﺗﺮین تأثیرات مصرف اسفند ﻣﻰباشد. برای بنده نیز در اوج تأثیرات هارمالین نور به شدت آزار دهنده بود، به گونهﺍﻯ که گاه تصویر به طور کامل سفید ﻣﻰشد و چیزی قابل تشخیص نبود. توصیه ﻣﻰکنم اسفند را در شب و یا در یک محیط تاریک تجربه کنید.
    .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

درود بر شما
      اول تشکر بابت این پست خوب .من صد گرم اسپند گرفتم و میخوام به روش شما پانزده گرم مصرف کنم.حالا با توجه به گزارش بالا( با نگارش عالی شما) یه چند تا سوال دارم اگر میشه لطف کنید جواب بدید.ممنون
      ۱. این مقدار مصرفی شما،دوز بالا محسوب میشه ؟اگر جواب منفیه دوز بالا چقدره.
      ۲. اگه تمام اسپند رو آسیاب کنم طی زمان تاثیرش از بین میره یا نه.
      ۳.اگه تمام اسپند رو تبدیل به همون صمغ حاصل شده تبدیل کنم ماندگاری داره یا نه .
      سپاس فراوان

Comment

Working...
      X