اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آماده سازی اسفند برای مصرف خوراکی

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

من این روش رو انجام دادم به اشتباه دوز خیلی زیادی خوردم که یک تریپ خالص هارمالین رو تجربه کردم و تا پایه مرگ رفتم
    توصیه ام به بقیه اینه که حتما دوز مصرفیشون رو بشناسن وگرنه خیلی میتونه خطرناک باشه و از کم شروع کنین
    با اون دوزی که من خورده بودم فاتحه معده و روده و کبد و همرو خونده بودم که خدارو شکر رد کردم واقعا تریپش خیلی متفاوت بود همه چیز انگار رگه دار شده بود سر پا نمیتونستم بایستم گردنمو صاف نگه نمیتونستم نگه دارم چشم بسته و باز خط و اشکال میدیدم فقط دوست داشتم بخوابم و بیهوش بشم
    واقعا فکر بهش میکنم دلم میریزه به هم
    مواظب خودتون باشین هیچ چیز مهم تر از سلامتتیتون نیست و تا وقتی داریمش قدرشونو نمیدونیم
    موفق باشین

Comment

نوشته اصلی توسط Husseinhjs نمایش پست ها
      من این روش رو انجام دادم به اشتباه دوز خیلی زیادی خوردم که یک تریپ خالص هارمالین رو تجربه کردم و تا پایه مرگ رفتم
      توصیه ام به بقیه اینه که حتما دوز مصرفیشون رو بشناسن وگرنه خیلی میتونه خطرناک باشه و از کم شروع کنین
      با اون دوزی که من خورده بودم فاتحه معده و روده و کبد و همرو خونده بودم که خدارو شکر رد کردم واقعا تریپش خیلی متفاوت بود همه چیز انگار رگه دار شده بود سر پا نمیتونستم بایستم گردنمو صاف نگه نمیتونستم نگه دارم چشم بسته و باز خط و اشکال میدیدم فقط دوست داشتم بخوابم و بیهوش بشم
      واقعا فکر بهش میکنم دلم میریزه به هم
      مواظب خودتون باشین هیچ چیز مهم تر از سلامتتیتون نیست و تا وقتی داریمش قدرشونو نمیدونیم
      موفق باشین
      :=)

هیچ وقت انتیوژن ها رو دست کم نگیرید وگرنه ممکنه سورپرایز بشید.
      از همین اصرار شما بر اینکه مواظب خودتون باشید می تونم حدس بزنم که حسابی بهتون خوش گذشته!
      Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

:=)

هیچ وقت انتیوژن ها رو دست کم نگیرید وگرنه ممکنه سورپرایز بشید.
        از همین اصرار شما بر اینکه مواظب خودتون باشید می تونم حدس بزنم که حسابی بهتون خوش گذشته!
        خدا بهم رحم کرد
        میتونم بگم همینکه زنده موندم یعنی چیزای نا تموم زیادی برام تو این دنیا باقی مونده

Comment

Working...
        X