اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آماده سازی اسفند برای مصرف خوراکی

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راستی دوستان مطلبی در این تاپیک دیدم و خواستم توضیحی از دید خودم بدم. هارمالین عصاره اسفند در اصل مکملی ست برای ماشروم و اسید و دی ام تی که باید حدود نیم ساعت قبل از ماده اصلی مصرف شود. به تنهایی نباید انتظار خاصی داشت مگر موارد خاص ...

Comment

نوشته اصلی توسط Arasharia نمایش پست ها
      دوستان من از این روش استفاده کردم و از نیم کیلو اسفند به اندازه کمتر از یک نلبکی از رسوب آجری رنگ خمیری شکل باقی ماند. اما به هیچ وجه پودر نمیشه و حتی بعد از یک روز در فریزر هنوز نرم و خمیری شکله. چطوری باید پودرش کنم؟
      پهن کنین تو سینی چند روز بذارین در دمای اتاق کامل که خشک شد بریزین تو آسیاب پودر کنین

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها

پهن کنین تو سینی چند روز بذارین در دمای اتاق کامل که خشک شد بریزین تو آسیاب پودر کنین
        مشکل حال شد تورج جان. متشکرم از راهنماییت.

Comment

حل شد.
          چرا اینجا ادیت نداره؟!

Comment

دوستان در حدود ۳۰۰ میکروگرم از هارمالین درون عصاره اسفند به شکل کپسول نیم ساعت قبل از ۳ گرم گلدن تیچر دقیقا دوبرابر یا بیشتر میکنه تاثیرشو

Comment

کپسول متوسط تا نصف پر شده
              چرا اینجا کسی پاسخگوی کارهای سایت نیست؟

Comment

مطلب مهم اینکه همانطور که اساتید هم گفتند حداقل ۲۴ ساعت قبل از مصرف هارمالین تا ۲۴ ساعت بعد اکیدا "هیچگونه" دارویی (به جز آنتئوژن مصرف نکنید و ترجیحا گوشت قرمز و لبنیات هم نخورید.

Comment

همینطور انرژی درینک و مولتی ویتامین

Comment

دوستان در حدود ۳۰۰ میکروگرم از هارمالین درون عصاره اسفند به شکل کپسول نیم ساعت قبل از ۳ گرم گلدن تیچر دقیقا دوبرابر یا بیشتر میکنه تاثیرشو
                    شدتشو رو یا زمانش رو؟ یا هر دو؟
                    As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

شدتشو رو یا زمانش رو؟ یا هر دو؟
                      بیشتر شدتش
                      مدتش زیاد تفاوتی نداشت به نظرم

Comment

بیشتر شدتش
                        مدتش زیاد تفاوتی نداشت به نظرم
                        سلام دوست عزیز
                        تجربه مصرف اسفند با ماشروم داشتی خوشحال میشیم تجربتو به اشتراک بذاری خصوصا کذارش سفر

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
                          تجربه مصرف اسفند با ماشروم داشتی خوشحال میشیم تجربتو به اشتراک بذاری خصوصا کذارش سفر
                          یک گزارش سفر به اسم مرا به خاطر بسپار نوشته بودم که البته به جای اسفند از پاسی پی استفاده کرده بودم و باید بگم هارمالین اسفند از لحاظ بالاتر بردن سطح تاثیرات ماشروم خیلی بیشتر بود.

Comment

... موثرتر بود ...
                            چرا واقعا اینجا ادیت نداره؟

Comment

یک گزارش سفر به اسم مرا به خاطر بسپار نوشته بودم که البته به جای اسفند از پاسی پی استفاده کرده بودم و باید بگم هارمالین اسفند از لحاظ بالاتر بردن سطح تاثیرات ماشروم خیلی بیشتر بود.
                              فکر میکنم مقدار MAOI پاسی پی خیلی کم باشه
                              به نظرتون 3 گرم ماشروم و 0.5 گرم هارمالین تریپ قوی ای باشه؟
                              علاوه بر بیشتر کردن تاثیرات ماشروم چه افکتایی اضافه میکنه؟ تریپ رو سخت تر و غیر قابل کنترل نمیکنه هارمالین؟ فکر کنم راه رفتن رو مختل میکنه و CEV زیادی داره درسته؟

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها
                                فکر میکنم مقدار MAOI پاسی پی خیلی کم باشه
                                به نظرتون 3 گرم ماشروم و 0.5 گرم هارمالین تریپ قوی ای باشه؟
                                علاوه بر بیشتر کردن تاثیرات ماشروم چه افکتایی اضافه میکنه؟ تریپ رو سخت تر و غیر قابل کنترل نمیکنه هارمالین؟ فکر کنم راه رفتن رو مختل میکنه و CEV زیادی داره درسته؟
                                ویژوال به طور خاص بیشتر شده بود. انگار مقدار بیشتری ماشروم استفاده کرده باشم. مشکل خاصی هم باهاش نداشتم. من به اندازه نصف کپسول از پودر به دست اومده پر کردم و استفاده کردم.

Comment

Working...
                                X