اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چای اسپند

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• چای اسپند

درود
    جایی خوندم که میشه سه گرم اسپند رو جوشوند و بعد از سرد شدن اون رو نوشید و به تریپ رفت, البته شخصی که این تجربه رو نوشته بود گفته بود که تریپ خیلی وحشتناکی داشته....
    میخاستم بپرسم که آیا بدون اکسترکت کردن هارمالین , هارمین.... میشه همینطوری جوشوند و سر کشید؟
    سه گرم کافیه؟؟؟؟
    من شخصی هستم که تقریبا دو سال اخیر زندگیم رو بالا بوم و شش ماه بود که هیچ روانگردانی مصرف نکرده بودم تا اینکه دوباره شروع به مصرف کردم
    اخیرا ماشروم , کانابیس و ال اس دی با همون میزانی که قبلا مصرف میکردم رو امتحان کردم, ولی با کمال تعجب هیچ تاثیری روم ندارن!!!!
    میتونم دلیل این پدیده رو بپرسم؟؟؟؟
    (ماشروم گلدن تیچر دو گرم- ال اس دی نصف ورق- ماریجوانا هم که هیچ....)
    و اینکه اگر اسپند رو امتحان کنم با سه گرم میشه های شد و تریپ رفت؟
    ممنون از وقتی که گذاشتید و سوال بنده رو خوندید.

بدون اکسترکت کردن هارمالین تهوع شدید و حال بد شدن امکانش خیلی زیاده طوری که کوفتتون بشه و پشیمون شید

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها
      بدون اکسترکت کردن هارمالین تهوع شدید و حال بد شدن امکانش خیلی زیاده طوری که کوفتتون بشه و پشیمون شید
      پس سه گرم برای تریپ کافیه؟
      تهوع و اینا اصلا مهم نیست, دیگه تریپ رفتن برام آرزو شده
      الان بجوشونم بخورم تریپ میرم؟ احتمال مرگ چقدره؟ خطره مرگ اسپند نسبت به داتورا کمتره, الان این ایمن هست استفاده کنم؟

Comment

نوشته اصلی توسط aidin2020 نمایش پست ها

پس سه گرم برای تریپ کافیه؟
        تهوع و اینا اصلا مهم نیست, دیگه تریپ رفتن برام آرزو شده
        الان بجوشونم بخورم تریپ میرم؟ احتمال مرگ چقدره؟ خطره مرگ اسپند نسبت به داتورا کمتره, الان این ایمن هست استفاده کنم؟
        قصدتون از رفتن به تریپ چیه؟
        نه کافی نیست
        اگه توقع دارید با این 3 گرم مثل ماشروم بالا برید و ویژآل داشته باشید بعید میدونم اتفاق بیفته
        اسفند بیشتر در ترکیب با دی ام تی و ماشروم جواب میده و اونارو تشدید میکنه و تبدیل به تریپ شرومواسکا یا آیاواسکا یمشه به تنهایی خیلی روانگردان نیست
        به تنهایی اگه میخواید استفاده کنید بهتره اکسترکش کنید تا مقدار زیادی بتونید استفاد کنید چند روش در انجمن توضیح داده شده
        مگر از جونتون سیر شده باشید داتورا بزنید.
        چرا از ماشروم و دیگرسایکودلیک ها استفاده نمیکنید؟!

Comment

به هیچ وجه اسپند اکسترکت نشده رو اواسه تریپ استفاده نکن چون جوری مسموم میشی که روده هاتم بالا میاری
          بعدشم تریپ اسفند اصلا حس خوبی نداره کنترلش سخته و احتمال بد تریپ شدنت خیلی زیاده
          3گرم رو تست کنی حتما حالت بد میشه مطمئن باش من تست کردم قبلا
          Everything is nothing with a twist

Comment

سلام آیدین جان
            اسپند رو قط میتونی به صورت اکسترکت شده استفاده کنی که بهش میگن هارمالین که اونم به تنهایی تریپ لذت بخشی که شما دنبالشی رو نداره (اکسترکت شدش هم ممکنه دل درد و حالت تهوع داشته باشی - اسپند خالی بماند که به قول دوستمون روده هاتم بالا میاری )
            میتونی ازش به همراه ال اس دی - ماشروم یا دی ام تی استفاده کنی که تاثیراتش روی اسید و قارچ تشدید تریپت هست با احتیاط هم باید مصرف بشه
            با دی ام تی هم پیشنهاد میکنم اگر پیدا هم کردی امتحان نکنی اصلا
            من رویای نقاشی هایم را می بینم و بعد رویاهایم را نقاشی می کنم
            وینسنت ونگوگ

Comment

هارمالین یا گیاه اسفند تدخینش جواب میده؟

Comment

نوشته اصلی توسط قاتل مرگ نمایش پست ها
                هارمالین یا گیاه اسفند تدخینش جواب میده؟
                سلام
                آره جواب میده.

Comment

نوشته اصلی توسط Agni نمایش پست ها

سلام
                  آره جواب میده.
                  جل الخالق یعنی جایی اسفند دود کنن شما تریپ میرید؟؟؟

Comment

نوشته اصلی توسط PARSHAN نمایش پست ها

جل الخالق یعنی جایی اسفند دود کنن شما تریپ میرید؟؟؟
                    واسه اینکه تاثیر کنه باید حداقل سه یا چهار گرم و رول کنی بکشی، کامل بدی تو ریه. اینکه یکی اسفند دود کنه و یک صدم یک گرم از دود حاصله که تو هوا پخش شده و غلظتش کم هست رو استنشاق کنی، هیچ اتفاقی نمی افته. اگه فک میکنی از پس کشیدنش بر میای برو امتحان کن و نتیجش و بزار تو انجمن.

Comment

نوشته اصلی توسط Agni نمایش پست ها

واسه اینکه تاثیر کنه باید حداقل سه یا چهار گرم و رول کنی بکشی، کامل بدی تو ریه. اینکه یکی اسفند دود کنه و یک صدم یک گرم از دود حاصله که تو هوا پخش شده و غلظتش کم هست رو استنشاق کنی، هیچ اتفاقی نمی افته. اگه فک میکنی از پس کشیدنش بر میای برو امتحان کن و نتیجش و بزار تو انجمن.
                      اینی ک شما میگید رو قبلا امتحان کردم ولی فقط ی احساس سرگیجه به ادم دست میده که اونم دلیلش بیشتر به خاطر افزایش غلظت مونوکسید کربنه اگه کسی دنبال تاثیر سایکودلیک باشه یا هارمالینش رو استخراج میکنه یا به صورت محلول درش میاره و مصرف میکنه

Comment

Working...
                      X