اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا دی ام تی واقعا بی خطر است؟... خیر.

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• آیا دی ام تی واقعا بی خطر است؟... خیر.

دوستان داشم تو نت سرچ می کردم که به مطالب زیر رسیدم فکم افتاد از تعجب! این همه تبلیغ وجود داره که این ماده safe است ولی با خوندن شرح حال آدم متنبه میشه:

https://www.dmt-nexus.me/forum/defau...=posts&t=75902

نمونه های مشابه رو تو گوگل حتما سرچ کنید متوجه میشین که باید شدیدا از این ماده فاصله بگیرید.

البته مطالب مشابه همین موضوع برای ال اس دی و قارچ هم در گوگل موجوده....پیشنهاد منطقی اینه که جدا از همه ی این مواد فاصله بگیرید. نگاه نکنید به سفرهایی که در فروم نوشتن اکثرا خودنمائیه...

Comment

قبول دارم. گزارش سفرها خودنمایی هم اگه نباشن یجورایی اتفاقات عادیِ بولد شده ان با رنگ و لعابِ نیمچه عرفانی. مثلا تو یه گزارش سفر طرف از لذت دوچندان کبا خوری در حالت های بودن گفته 😁

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
        قبول دارم. گزارش سفرها خودنمایی هم اگه نباشن یجورایی اتفاقات عادیِ بولد شده ان با رنگ و لعابِ نیمچه عرفانی. مثلا تو یه گزارش سفر طرف از لذت دوچندان کبا خوری در حالت های بودن گفته 😁
        بله کاملا درسته...در فروم های خارجی یادمه جائی خوندم بسیاری از کسانی که سراغ روانگردانها میرن سابقه ی سرکوب ج نسی دارن یعنی به خواسته ی زندگیشون که داشتن رابطه ی مطمئن و پایدار سک سی باشه نرسیدن و به هوای تغییر اوضاع و دست یابی به جمبل و جادو سراغ این مزخرفات میرن...و حقیقتا خوندم که روانشناس ها برای این دست افراد عروسک های جن سی رو تجویز می کنن تا بلکه کمی پایداری احساسی و فکری در اونها بوجود بیارن و دلیل دیگش عدم پایداری شخصیتی و عدم ارزشمند دونستن شخصه که از خانواده و اجتماع نشات میگیره که متاسفانه جامعه ی ما از این جهت در وضعیت مناسبی قرار نداره

Comment

بله من زنگ گوش با دی ام تی رو تجربه کردم و تا حدود یکی دو روز بعد از تجربه ادامه داشته. این حالت با هیچ روانگردان دیگه ای برای من اتفاق نیافتاده. روانگردان ها کشنده نیستن ولی این به این معنی نیست که کاملا بی خطر هستن. چیز زیادی از عملکرد این ترکیبات نمی دونیم و انسان ها شرایط روانی و ژنتیکیشون متفاوت هست و واکنششون به این ترکیبات هم می تونه متفاوت باشه. روانگردان ها پتانسیل های کاوشی و درماتی زیادی دارن ولی کسانی که میرن سمتش باید ریسکش رو هم بپذیرن.
          As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها

بله کاملا درسته...در فروم های خارجی یادمه جائی خوندم بسیاری از کسانی که سراغ روانگردانها میرن سابقه ی سرکوب ج نسی دارن یعنی به خواسته ی زندگیشون که داشتن رابطه ی مطمئن و پایدار سک سی باشه نرسیدن و به هوای تغییر اوضاع و دست یابی به جمبل و جادو سراغ این مزخرفات میرن...و حقیقتا خوندم که روانشناس ها برای این دست افراد عروسک های جن سی رو تجویز می کنن تا بلکه کمی پایداری احساسی و فکری در اونها بوجود بیارن و دلیل دیگش عدم پایداری شخصیتی و عدم ارزشمند دونستن شخصه که از خانواده و اجتماع نشات میگیره که متاسفانه جامعه ی ما از این جهت در وضعیت مناسبی قرار نداره
            واقعا ربط بین سرکوب جنسی و روانگردان ها رو نمی فهمم. شما خودتون تابحال تجربه داشتید که همچین چیزی رو می نویسید؟

As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها
              البته مطالب مشابه همین موضوع برای ال اس دی و قارچ هم در گوگل موجوده....پیشنهاد منطقی اینه که جدا از همه ی این مواد فاصله بگیرید. نگاه نکنید به سفرهایی که در فروم نوشتن اکثرا خودنمائیه...
              شما دیگه خیلی کلی به مسائل نگاه میکنید کاربرای این انجمن به نظرم خودشون میتونن تشخصی بدن از چی و برای چی استفاده کنن هر کسیم هدف خودشو داره یکی برای لذت بردن یکی برای خلاقیت یکیم برای عرفان
              البته ممکنه بعضی از روانگردان ها ریسکیم داشته باشن که باید پذیرفته بشه
              منم ربط بین سرکوب جنسی و روانگردان ها رو نمیفهمم صد ها روانگردان طبیعی و صنعتی وجود داره در دسته بندی های متفاوت و با اهداف متفاوت الان همه مصرف کننده های اینا سرکب جنسی دارن!! منبعتون کجاست!! شما تا حالا تحربه روانگردان داشتید؟؟

Comment

سلام، نظر من
                مهم نیست به چه نیت و قصدی روانگردان مصرف میکنید، هر چی که باشه تهش سرخوردگی و پشیمونیه.... حالا بسته به خودتون داره که چطور با این احساسات منفی کنار بیاید...
                اوایل (۳-۴ سال پیش) در این انجمن کاربرای فعال زیادی بودن، افراد با معمولاتی که بعضیا استاد خطابشون می کردن و هر کاربری که تجربه اش با روانگردان ها را به اشتراک میگذاشت، این دوستان با شوق زیادی نظر می دادن و طرف مقابل و راهنمائی می کردن. اون موقع فک نمی کردم این افراد هم اسیر احساسات زودگذر و تجربیات سطحی بوده باشن. من تجربه کمی داشتم و فک میکردم این افراد در این مسیری که من قرار است طی کنم به جاهای خوبی رسیدن، تو وادی عرفان و خودشناسی و ... حیف که گذر زمان و تجربه چیزه دیگه ای رو روو کرد. از همون ابتدا ی عده بودن که می گفتن گیاهان اقتدار حرفی واسه گفتن ندارن و راه های بهتر و موثر تری واسه رسیدن به اهدافی که ادعا میکنید در پی شان هستید وجود داره، که در جواب، همین اساتید که مدتیه غایب هستن، با ادله گوناگون مخالفت میکردن و هنوز باور داشتن که روانگردان ها میتونن مفید باشن. بعضی وقتا شاید در ظاهر مخالفتی نمیکردن منتهی مشخص بود که طرفدار دو آتیشه استفاده از این مواد هستن. خلاصه این اساتید هم کوپونشون باطل شده و مهره هاشون و مصرف کردن!!! قطعا قطعا روان گردان ها عوارض جانبی دارند و خیلی از عوارضشون به خاطر ماهیتی که دارند، هنوز کشف نشده. آسیب جسمی قابل تشخیص و اندازه گیریه ولی با چه متری میشه آسیبی که به روح و روان فرد وارد شده رو سنجید ؟؟؟ اگه هنوز دیر نشده باشه، خود فرد بعد مدتی متوجه میشه که ی جای کار داره میلنگه و آرو آروم پا پس می کشه یا تجربیاتش و محدود میکنه... مثل همین اساتید...

Comment

نوشته اصلی توسط Agni نمایش پست ها
                  سلام، نظر من
                  مهم نیست به چه نیت و قصدی روانگردان مصرف میکنید، هر چی که باشه تهش سرخوردگی و پشیمونیه.... حالا بسته به خودتون داره که چطور با این احساسات منفی کنار بیاید...
                  اوایل (۳-۴ سال پیش) در این انجمن کاربرای فعال زیادی بودن، افراد با معمولاتی که بعضیا استاد خطابشون می کردن و هر کاربری که تجربه اش با روانگردان ها را به اشتراک میگذاشت، این دوستان با شوق زیادی نظر می دادن و طرف مقابل و راهنمائی می کردن. اون موقع فک نمی کردم این افراد هم اسیر احساسات زودگذر و تجربیات سطحی بوده باشن. من تجربه کمی داشتم و فک میکردم این افراد در این مسیری که من قرار است طی کنم به جاهای خوبی رسیدن، تو وادی عرفان و خودشناسی و ... حیف که گذر زمان و تجربه چیزه دیگه ای رو روو کرد. از همون ابتدا ی عده بودن که می گفتن گیاهان اقتدار حرفی واسه گفتن ندارن و راه های بهتر و موثر تری واسه رسیدن به اهدافی که ادعا میکنید در پی شان هستید وجود داره، که در جواب، همین اساتید که مدتیه غایب هستن، با ادله گوناگون مخالفت میکردن و هنوز باور داشتن که روانگردان ها میتونن مفید باشن. بعضی وقتا شاید در ظاهر مخالفتی نمیکردن منتهی مشخص بود که طرفدار دو آتیشه استفاده از این مواد هستن. خلاصه این اساتید هم کوپونشون باطل شده و مهره هاشون و مصرف کردن!!! قطعا قطعا روان گردان ها عوارض جانبی دارند و خیلی از عوارضشون به خاطر ماهیتی که دارند، هنوز کشف نشده. آسیب جسمی قابل تشخیص و اندازه گیریه ولی با چه متری میشه آسیبی که به روح و روان فرد وارد شده رو سنجید ؟؟؟ اگه هنوز دیر نشده باشه، خود فرد بعد مدتی متوجه میشه که ی جای کار داره میلنگه و آرو آروم پا پس می کشه یا تجربیاتش و محدود میکنه... مثل همین اساتید...
                  این استدلال که چون کاربرهایی دیگه فعال نیستن پس ته مصرف سایکدلیک سرخوردگی و پشیمونی هست درست نیست چون این صرفا برداشت شماست که اون ها به این دلیل غیرفعال هستن. در این مورد تجربه مستقیم خیلی مهم هست چون هر چقدر بخونید و بشنوید ذره ای به تجربه اصلی شبیه نیست. به شخصه بعد از چندین سال سر و کله زدن با سایکدلیک ها به این نتیجه رسیدم که باید احتیاط بالا نزدیکشون شد چون مثل موج های قدرتمند و آشوبناکی هستن که ممکنه انقدر با قدرت بکوبنتون که نفهمید کچا کشیده شدید. باید این رو هم در نظر بگیرید که تجربیات افراد گاها خیلی متفاوت از هم هست و نمی شه تجربیات رو همه تعمیم داد.
                  As Above , So Below

Comment

چه چیزی در این دنیا بدون ضرر است؟
                    آب؟ هوا؟ غذا؟ ...

Comment

اگه منظورتون از safe اینه که بدون هیچ عواقبی مکرر استفاده بشه معلومه که روانگردان ها safe نیستن.انقد ساده به امثال جو روگان و مک کنا و...گوش نکنید؛ سنگ محک نهایی قوه درک خودتونه:
                      استفاده از روانگردان ها با توجه به شرایط و فاکتور های زیادی که توی تجربه سایکدلیک دخیل هستند(من جمله شانس)نتایج تقریبا غیرقابل پیشبینی داره!
                      به نظرم این سایت مطالب اصلیش شکل گرفته و هرکسی مبحث ارزشمندی داشته به اشتراک گذاشته.به شخصه هر وقت حس کنم لزوم داره مطلبی رو اینجا به اشتراک بذارم اینکار رو میکنم چون اینجا فضاش اینطوری ایجاب میکنه که حجم مطالب انجمن مختصر و مفید باشه تا هرکس گذرش افتاد بتونه استفاده کنه
                      آه! برکه ی کهن
                      جهیدن غوکی
                      صدای آب

Comment

نوشته اصلی توسط Agni نمایش پست ها
                        سلام، نظر من
                        منم با نظرات دیگر دوستان موافقم.
                        نمیدونم تا چه حد تجربه مصرف داشتید و یا اینکه اصلا تجربه داشتید تا زمانیکه تجربه نکنید نوعی گارد و بدبینی خواهید داشت .
                        به عقیده من تجربه سایکدیک در بدترین حالت میتونه درسی نداشته باشه و فرد پس از سفر هیچ چیزی نتونه عایدش بشه که به نظر من ممکن نیست مگر اینکه از اون دسته افراد باشه که فقط به دنبال نئشگی جدید هستند.
                        هیچ موقع اولین سفرم رو با ال اس دی فراموش نمیکنم با اینکه دوز بالائی مصرف کرده بودم و کاملا بدتریپ بودم و یه تریپ کابوس وار رو تجربه کردم زندگیم رو به شکل عجیبی تغییر داد و جایگاهی که الان توش قرار دارم رو چه به لحاظ اجتماعی و چه به لحاظ شخصیتی مدیون اون تریپم هستم.
                        گاهی به نوعی دیگر بیاندیشیم !

Comment

سلام، من معذرت میخوام از دوستان ، شاید منظورم و خوب نرساندم. درست میفرمائید. اینکه کاربری دیگه فعال نیست دلیل بر سرخودردگی نمیشه و نباید تجربه شخصی را بسط داد. من تجربه سفر دارم، تجربیاتم هم کم نیستن و خالی از لطف نبودن.

Comment

بی خطر اگر بود که انقدر زمان مکان سنجی و چندین و چند عامل دیگه رو مهیا نمی کردیم برای انجام سفر. ما خطر رو قبول می کنیم برای بدست اوردن اندک تجربه ای.

Comment

و این تنها راه نیست و عاقلانه ترین راه هم نیست اما طی سالیان سال همچنان مقصد یکیست.

Comment

Working...
                              X