اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• درخواست راهنمایی

درود بر شما
    با تشکر از مدیران و اعضا ارشد ،بخصوص سای شمن عزیز بابت قراردادن طرز استخراج هارمالین از اسپند .بعد از چندین بار خرابکاری بالاخره یه چیزایی استخراج کردم با همون اندازه و روش که امیدوارم کارمو درست انجام داده باشم . حالا وقت بهره برداری شده و واقعا نمیدونم چقدر باید مصرف کنم ،یعنی نمیدونم صد میلی گرم رو چجوری اندازه گیری کنم .کپسول ژلاتینی هم گرفتم ولی خب نمیدونم چقدر باید پر کنم .خواهش میکنم از دوستانی که تجربه و علم اش رو دارن راهنمایی کنن ،تا بعد از تجربه گزارش خودمو بدم .سپاس از عزیزان و اساتید که وقت میزارن و تجربیات و اطلاعاتشونو رایگان در اختیار دیگران قرار میدن.در ضمن از چند مرحله هم عکس گرفتم ،اگه لازمه پیوست کنم.

نوشته اصلی توسط Sampingeh نمایش پست ها
    درود بر شما
    با تشکر از مدیران و اعضا ارشد ،بخصوص سای شمن عزیز بابت قراردادن طرز استخراج هارمالین از اسپند .بعد از چندین بار خرابکاری بالاخره یه چیزایی استخراج کردم با همون اندازه و روش که امیدوارم کارمو درست انجام داده باشم . حالا وقت بهره برداری شده و واقعا نمیدونم چقدر باید مصرف کنم ،یعنی نمیدونم صد میلی گرم رو چجوری اندازه گیری کنم .کپسول ژلاتینی هم گرفتم ولی خب نمیدونم چقدر باید پر کنم .خواهش میکنم از دوستانی که تجربه و علم اش رو دارن راهنمایی کنن ،تا بعد از تجربه گزارش خودمو بدم .سپاس از عزیزان و اساتید که وقت میزارن و تجربیات و اطلاعاتشونو رایگان در اختیار دیگران قرار میدن.در ضمن از چند مرحله هم عکس گرفتم ،اگه لازمه پیوست کنم.
    دوست عزیز دقت کن که اول کار خیلی خیلی کم بریزی تو کپسول و دفعات بعد زیادترش کنی چون حال آدمو به شدت خراب می کنه من که مثل ** پشیمون شدم و همین مساله باعث شد کلا بذارمش کنار

Comment

تورج جان دمت گرم ،حتما با کم شروع میکنم ،فقط میخواستم اندازه صد و دویست میلیگرم رو بدونم بصورت چشمی چقدره ،مثلا با قاشق چایخوری بخوایم حساب کنیم چ اندازه ای میشه.ممنون که وقت گذاشتی.

Comment

وقتی ترازو نداری باید چشمی و حجمی تقسیم کنی. خیلی روش خوبی نیست ولی از اون جایی که مقدار مصرف فرآورده نهایی خیلی ریز نیست مشکل زا فکر نکنم باشه. اگر از ۱۰ گرم این مقدار رو استخراج کردی می تونی ۱/۳ کل استخراج رو بصورت چشمی مصرف کنی که معادل ۳ گرم اسپند می شه و آروم آروم دوز رو بالاتر ببری تا اون مقدار مناسب رو پیدا کنی.
        As Above , So Below

Comment

We are one عزیز،ابتدا ممنونم از توجه و راهنماییت،نیم کیلو اسپند داشتم و اکسترکت کردم که حدود یه نعلبکی شده .با راهنمایی و خوندن تجربیات و گفتگوهای شما گمونم گرفتم که چجوری برای شروع استفاده کنم .اگر تجربه ای کسب کردم حتما گزارشش رو مینویسم .برقرار باشید دمتون گرم

Comment

با این حال،باز از شما و سایر دوستان با تجربه درخواست میکنم که اگر توصیه ای کاربردی دارید بنده رو محروم نکنید تا بتونم ارتباط بگیرم و با روح این گیاه آشنا بشم ،بلکه بتونم تغییری در درونم ایجادکنم.بازم ممنون

Comment

حتما و حتما پیشنهاد می کنم از دوز پایین شروع کنی. مسمومیت اسپند خیلی شدیده. خیلی بهتره که دو بار اول بخاطر دوز کم چیزی تجربه نکنی تا اینکه دچار یه مسمومیت پشیمون کننده بشی
              As Above , So Below

Comment

دستمریزاد ..حتما.بازم ممنون

Comment

متاسفانه باید بگم تریپ این گیاه همراه با مسمومیت هست یعنی لازمه ی تریپ مسمومیت هستش متاسفانه و اونجور که من تجربه کردم دوزهای پایینش فقط حالت آرامش بخش و ضد افسردگی داره و از یه مقدار به بالا مسمومیت بدی ایجاد می کنه که با تجربه ای که من داشتم از مسمومیت قارچ فاسد خوراکی بد تره ... یه بار من کنسرو لوبیا با قارچ خوردم به شدت مسموم شدم تب و اسهال و استفراغ و حال خراب ! مسمومیت با اسفند از این مسمومیت زجرآورتره ...فشار خونم شده بود 8 طوری که حتی به زور جواب بقیه رو تو تختخواب که دراز کشیده بودم و می پرسیدن چی شده جواب میدادم شاید فقط یک قدم با تماس با اورژانس فاصله داشتم.... نظر شخصی من اینه که کلا فکر این ماده رو از سر باید خارج کرد

Comment

من از نصف کپسول متوسط شروع کردم ...

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها
                      متاسفانه باید بگم تریپ این گیاه همراه با مسمومیت هست یعنی لازمه ی تریپ مسمومیت هستش متاسفانه و اونجور که من تجربه کردم دوزهای پایینش فقط حالت آرامش بخش و ضد افسردگی داره و از یه مقدار به بالا مسمومیت بدی ایجاد می کنه که با تجربه ای که من داشتم از مسمومیت قارچ فاسد خوراکی بد تره ... یه بار من کنسرو لوبیا با قارچ خوردم به شدت مسموم شدم تب و اسهال و استفراغ و حال خراب ! مسمومیت با اسفند از این مسمومیت زجرآورتره ...فشار خونم شده بود 8 طوری که حتی به زور جواب بقیه رو تو تختخواب که دراز کشیده بودم و می پرسیدن چی شده جواب میدادم شاید فقط یک قدم با تماس با اورژانس فاصله داشتم.... نظر شخصی من اینه که کلا فکر این ماده رو از سر باید خارج کرد
                      میتونم بپرسم شما چقدر استفاده کرده بودید که به این وضع دچار شدید؟ چیز دیگری هم مصرف کرده بودید؟

Comment

نوشته اصلی توسط Arasharia نمایش پست ها

میتونم بپرسم شما چقدر استفاده کرده بودید که به این وضع دچار شدید؟ چیز دیگری هم مصرف کرده بودید؟
                        از حدود 400 گرم اسپند هارمالین استخراج کردم و یک کپسول بزرگ پر و کامل بلعیدم...چیزی هم قبلش مصرف نکردم و با معده ی تقریبا خالی ...

Comment

درود
                          هنوز شرایط مصرف فراهم نشده ولی اگه اینجوری باشه یه بار فقط واسه تجربه به مقدار لازم استفاده میکنم که حداقل حد وسط به بالا رو تست کرده باشم،دوست دارم تجربه داشته باشم البته با یه کم آگاهی ،توی روانگردانها خیلی کم تجربه ام ولی دوست دارم حداقل یه بار از دوز متوسط به بالا هرچیزی البته نه درحد خطرناک استفاده کنم .واسه بازی و سرگرمی نه ،دنبال یه هدفی هستم که میخوام ببینم کدومش جواب میده. شاد باشید

Comment

Working...
                          X