اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده بلند مدت از عصاره اسفند میتواند مضر باشد؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• استفاده بلند مدت از عصاره اسفند میتواند مضر باشد؟

من حدود 2 هفته ای میشه که شبی حدود 300 میلی گرم عصاره اسفند (استخراج به روش سرکه و نمک خالص) میخورم، آیا اگر این روند رو تا یکی دو ماه انجام بدم برای بدنم ضرر نداره ؟ در کل بدن چرا مونو آمین ها رو بلوک میکنه؟!

من داروی خاصی مصرف نمی کنم و اما مصرف پنیر و .... رو متوقف کردم... اگر بخوام مثلا پنیر یا موارد دیگر رو مصرف کنم چند روز قبلش باید مصرف اسپند رو متوقف کنم؟
    با تشکر

بنظرم تا زمانی که آزمایش های دقیق انجام نشه نمی تونیم بگیم ضرری نداره. آنزیم مونوآمین اکسدایزر عملکرد مهمی در سیستم عصبی مرکزی داره و مختل کردنش احتمالا عوارض زیادی بسته به دوزش داشته باشه. البته این حدس من هست نه نظر قطعی
    As Above , So Below

Comment

ممنون از پاسخ شما
      خوشحال میشم نظر دوستان دیگر رو هم بدونم
      یک روز یکی از دوستان خوش دوق برای نهار باقالی قاتوق گیلانی با ماهی دودی درست کرده بود و من هم به میزان زیاد خوردم! حواسم نبود که باقلی و ماهی دودی سرشار از تیرامین هستند(منبع یکی از پست های همین انجمن!) و با اینکه شب قبل اسفند رو مصرف کرده بودم احساس عجیبی در سر و بدنم داشتم و احتمالا فشارم بالا و پایین می شد اما مشکل خاصی نداشتم ....

Comment

این اثرات بعد از چند ساعت از بین رفتند، اما شب که شد دوز اون شب رو استفاده نکردم ....البته شاید هم به کل علت دیگه ای داشت حال و احوالم و من زدم به حساب اسفند!

Comment

اگر پست های دیگه ای که گذاشتم رو مطالعه کنی نکاتی چند در مورد مصرفش هست

Comment

نوشته اصلی توسط jaanbaz نمایش پست ها
            من حدود 2 هفته ای میشه که شبی حدود 300 میلی گرم عصاره اسفند (استخراج به روش سرکه و نمک خالص) میخورم، آیا اگر این روند رو تا یکی دو ماه انجام بدم برای بدنم ضرر نداره ؟ در کل بدن چرا مونو آمین ها رو بلوک میکنه؟!

من داروی خاصی مصرف نمی کنم و اما مصرف پنیر و .... رو متوقف کردم... اگر بخوام مثلا پنیر یا موارد دیگر رو مصرف کنم چند روز قبلش باید مصرف اسپند رو متوقف کنم؟
            با تشکر
            سلام درود
            میتونم بپرسم هدفتون چیه؟ برای رویای شفاف استفاده میکنید؟
            منم یخواستم به زودی شروع کنم البته فکر کنم 300 میلی گرم زیاد باشه روزانه
            از تاثیراتش بگید هم ممنون میشم

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

سلام درود
              میتونم بپرسم هدفتون چیه؟ برای رویای شفاف استفاده میکنید؟
              منم یخواستم به زودی شروع کنم البته فکر کنم 300 میلی گرم زیاد باشه روزانه
              از تاثیراتش بگید هم ممنون میشم
              بله رویای شفاف...
              تاثیراتش بصورت خیلی ملموس برای من نبود
              در مجموع کمی شادتر بودم
              شب ها گاهی در خواب خودآگاهی بیشتری داشتم و سبک تر بودم
              بعد از یک هفته استفاده حس میکردم که متفاوت شدم اما چیز قابل ذکری نبود ...

در کل پیشنهاد نمیکنم کسی به سمتش بره ... چون استفاده این گیاه علم و آگاهی زیادی میخواد و باید خیلی مسائل رعایت بشه از جمله خوراک روزانه، تمرین های روزانه، انواع مراقبه و.... بدون اینها بعیده نتیجه ای حاصل بشه
              حداقل من نگرفتم
              البته در مورد همه گیاهان موارد بالا صدق میکنه اما در مورد اسپند خیلی بیشتر

Comment

نوشته اصلی توسط jaanbaz نمایش پست ها

بله رویای شفاف...
                تاثیراتش بصورت خیلی ملموس برای من نبود
                در مجموع کمی شادتر بودم
                شب ها گاهی در خواب خودآگاهی بیشتری داشتم و سبک تر بودم
                بعد از یک هفته استفاده حس میکردم که متفاوت شدم اما چیز قابل ذکری نبود ...

در کل پیشنهاد نمیکنم کسی به سمتش بره ... چون استفاده این گیاه علم و آگاهی زیادی میخواد و باید خیلی مسائل رعایت بشه از جمله خوراک روزانه، تمرین های روزانه، انواع مراقبه و.... بدون اینها بعیده نتیجه ای حاصل بشه
                حداقل من نگرفتم
                البته در مورد همه گیاهان موارد بالا صدق میکنه اما در مورد اسپند خیلی بیشتر
                بله قطعا بدون مراقبه خیلی هم تاثیر نداره
                سعیم اینه سادانامو هر شب به خوبی کامل کنم و همچنین تکنیک های lucid dream
                مقداری از گیاه african dream root هم به دستم رسیده میخوام در کپسول ها با عصاره اسفند قبل خواب مصرف کنم در صورت گرفتم تاثیرات جالب حتما تو انجمن تاپیکی ایجاد میکنم براش

Comment

Working...
                X