اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روش درست نوشیدن معجون‌های تلخ و راه‌های جلوگیری از استفراغ

Collapse
X
 • Filter
 • زمان
 • Show
Clear All
new posts

 • روش درست نوشیدن معجون‌های تلخ و راه‌های جلوگیری از استفراغ

  درود

  ۴ روش برای مقابله با این قضیه و جلوگیری از بالا آوردن معجونی که زحمت زیادی برای تهیه‌کردنش کشیدید وجود داره که ترکیب هر ۴ نکته موفقیت در نوشیدن و نگه‌داشتن معجون در بدن رو تضمین می‌کنه:
  1. داتوره خاصیت ضدتهوع خیلی خوبی داره که این اثرش با دوزهایی بسیار ناچیز قابل دستیابیه و فاصله زیادی با دوزهای هذیان‌آورش داره. نیم ساعت پیش از نوشیدن معجون، تعدادی بذر داتوره رو حسابی بجوید و تلخیش رو مک بزنید، در نهایت هم وقتی دیگه طعم تلخ نداشت تفاله‌ش رو قورت بدید. (ولی قبلش به تذکر مهم درباره داتوره در پایین پست حتما توجه کنید)
  2. بخش بزرگی از چیزی که ما ازش به عنوان طعم یاد می‌کنیم درواقع چیزی نیست جز بوی غذا یا ماده‌ی مورد بلع. هنگام نوشیدن معجون مقداری برگ تازه یا خشک نعنا یا اسطوخودوس داخل سوراخ‌های بینی بذارید و بعد درحالی که با یک دست هردو سوراخ بینی رو محکم بسته نگه‌داشتید، معجون رو یک‌نفس سربکشید. با اولین امتحان متوجه کاهش شدید طعم بد می‌شید.
  3. چندثانیه قبل و در حین نوشیدن، تمرکز کنید و از درون به خودتون بگید من جنگجویی با روحی قوی‌ هستم و طعم بد معجون‌ها برای ارواح قوی معنایی نداره.
  4. پس از پایان نوشیدن، دقایقی بعد اگر احیانا احساس تهوع کردید فورا شروع به نوازش پشت لاله‌ی هر دو گوش‌تون کنید. این عمل باعث تخلیه سریع محتویات معده به روده‌ می‌شه و بدن انسان قابلیت بالا آوردن محتویات روده رو نداره.
  داتوره به عنوان یک یاور:
  به نظر این حقیر استفاده‌ی داتوره در سفرهای معنوی فقط به عنوان یک افزودنی جهت رفع تهوع جایزه و به هیچ وجه گیاه مناسبی برای استفاده به عنوان ترکیب اصلی یک معجون نیست.

  درضمن توجه داشته باشید که داتوره بر اساس نوع گونه یا واریته یا منطقه‌ی کشت درجات گیرایی خیلی متغیری می‌تونه داشته باشه.

  به عنوان روش شماره‌ی ۱ بنده همیشه ۳ عدد بذر داتوره‌ی گل‌سفید تهران رو مصرف می‌کنم که خودم می‌کارم و همیشه در یک زمان مشخص از سال برداشت می‌کنم. و بدون القای هیچ هذیانی فقط از اثر فوق‌العاده‌ی ضدتهوعش بهره می‌برم، ولی ممکنه ۳ بذر از داتوره‌ی مثلا گیلان شما رو دچار آنچنان هذیانی کنه که جون‌تون به خطر بیوفته.
  پس لطفا اگر از گیرایی بذر داتوره‌ای که در اختیار دارید اطلاعی ندارید، هرگز بار اول بیش از ۱ بذر مصرف نکنید، و اگر کافی نبود در سفرهای آینده فقط هربار ۱ بذر به مقدار قبلی اضافه کنید.

 • #2
  خیلی خوردن این معجون ها کار سخت و دشواری ه .
  ایده شات
  Last edited by ehsan_f1230; 06-05-2017, 12:35 AM.

  Comment


  • #3
   راهنمایی درباره یافتن دوز دقیق ضدتهوع داتوره:

   تذکر بسیار جدی:
   داتوره انواع گونه‌ و واریته داره که تفاوت گیرایی‌شون از زمین تا آسمونه.
   لطفا دوز خودتون رو هیچ‌وقت به کسی پیش‌نهاد ندید.
   ضمنا یادتون باشه دوز صحیحی که کشف کردید فقط مال همون batch بذر هست و اگر تموم شد برای batch بعدی باید دوباره دوز صحیح رو کشف کنید.

   بریم سراغ اصل مطلب:
   اگر می‌خواید معجون کاکتوس یا آیاهوسکا یا... که کلی برای تهیه‌ش زحمت کشیدید رو بعد ۵ دقیقه بالا نیارید و همه زحمات‌تون به فنا نره، ارزش داره دوز ضدتهوع داتوره قبلش استفاده کنید.

   حداقل ۳ روز قبل از سفر باید دوز صحیح بذر داتوره رو پیدا کنید.
   علت: نیمه‌عمر ترکیبات داتوره چندین روز هست و دوز دریافتی امروز با فردا جمع می‌شه.

   فقط از بذرای یک گیاه استفاده کنید، یا اگر مطمئن نیستید مال یک گیاهه یا نه تمام بذرها رو پودر کنید تا مخلوط و homogenous بشن و شانس هرگونه تفاوت در گیرایی از بین بره.

   یک بذر یا پودر هم‌وزن یک بذر(حتما با ترازو وزن کنید، اندازه‌گیری چشمی هرگز!) رو خوب جویده و تلخیش رو مک بزنید، وقتی دیگه تلخ نبود قورتش بدید.

   نیم ساعت صبر کنید.
   اگر خشکی دهان حس کردید یعنی همون دوز کافیه.

   اگر نه دوباره ۱ بذر دیگه و باز نیم ساعت صبر...

   به همین ترتیب ادامه بدید تا به خشکی دهان برسید.


   اتفاقاتی که به ترتیب با افزایش دوز داتوره اتفاق می‌افته ایناس:
   ۱. خشکی دهان ملایم
   ۲. تاری دید از نوع ناتوانی در خوندن متن (دور هنوز خوب دیده می‌شه)
   ۳. تاری دید کامل
   ۴. خشکی چشم
   ۵. خشکی چشم و دهان درحدی که انگار فرد ۷ روز در کویر آواره بوده (پلک زدن دردناک و زبان ترک می‌خوره)
   ۶. شروع هذیان و توهم از نوع غیرقابل تمایز با واقعیت (از همونا که طرف با مخ شیرجه می‌زنه تو استخر خالی یا وسط اتوبان با ۱۲۰ تا سرعت از ماشین رفیق‌ش پیاده می‌شه بره سیگار بخره...)
   ۷. مرگ در اثر طب شدید در اثر عدم ترشح عرق

   افزایش دوز رو تا حدی ادامه بدید که مرحله ۱ فقط ایجاد بشه و به ۲ نرسه.
   همون‌جا بهترین دوز برای بهره‌بردن از اثر عالی ضدتهوع هستش.

   ۳ روز بعد همون تعداد بذر از همون batch رو یک‌جا جویده و بمکید و قورت بدید و نیم ساعت بعد معجون دلخواه‌تون رو سربکشید و از بالانیاوردن لذت ببرید.

   ضمنا یادتون باشه به علت بالا نیاوردن، مدت و شدت اثر معجون بیشتر می‌شه پس حواستون به دوز معجون و زمان‌بندی سفر بیشتر باشه (ممکنه با کاکتوس بجای ۱۲ ساعت حتی تا ۱۸ ساعت بالا باشید)

   Comment


   • #4
    هشدار درباره افزودن داتوره به آیاهوسکا:

    بعضی افراد به علت استفراغ سریع آیاهوسکا، هنگام تولید معجون مقدار خیلی زیادی از گیاه حاوی DMT داخل‌ش می‌ریزن تا در همون ۵ دقیقه‌ی ناقابل که معجون در معده‌ حضور داره، مقدار کافی DMT برای یک سفر مناسب جذب بشه.

    حالا اگر این‌دفعه به همون معجون (درست شده با همون مقدار گیاه حاوی DMT) داتوره اضافه کنند و معجون رو بالا نیارن، دوز جذبی DMT به قدری بالا خواهد بود که به احتمال زیاد فرد دچار یک bad trip از نوع "خدا نصیب گرگ بیابون نکنه" خواهد شد و التماس مرگ خواهد کرد.

    به قول یک دوست قدیمی چیزی به‌نام سفر بد وجود نداره، سفر بد در واقع یک سفر خوب دیگه‌ست که روح ما هنوز براش آماده نیست.


    پس حواس‌تون به مقدار گیاه حاوی DMT باشه که به سفرهای خیلی خوب که هنوز آمادگی‌شون رو ندارید نرین ؛)

    Comment


    • #5
     ممنون از مطلبی که ارائه دادید
     طراحی اپلیکیشن


     https://rohamweb.com

     Comment


     • #6
      با معجون اسپند هم ميشه خورد؟

      Comment

      Working...
      X