اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قوی ولی غیر قابل تحمل

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید که اسپند چطور تونسته عطش ماریجدانا رو در شما بخوابونه؟!
    Salam
    Y bar tajrobe dashtam va nakhaste doze bala masraf kardam , esfand gooshamo gerfto neshoondam sare jam , toori eshtebahatet ro sarkooftet mikone k mesle sag pashimoon mishi, tasavir o khatere ha kamelan vazeh miad jolo cheshmet va ostad espand dar pas zamine tahlil mikone vasat k cheghadr kari k kardi too in tasvir ahmaghane bood...., ta zamani k ghabool nakardam amele tamame ranjo badbakhti am khodamam , feshar room edame dasht ta in k pasho az galoom bardasht o rooye digeye sekaro roo kard ..... too hamoon saat haye jahannami kamelan ghane shode boodam k masraf gol o acid o sayer mavad hatta sigar eshtebahe bozorgie va mesle gonah kara k taghaza mikonan dobare b donaya bargardan o kar nik anjam bedan , arezoo dashtam bargardam o jobran konam. Hala masrafe mavad bakhshe koochiki az masaeli hast k esfand behesh mipardaze va momkene masaele kheyli omghi tar o risheE tar o daghigh tari biad vasat. Oon roye sekke ham harf nadare , taslim k shodam ba esfand koli gashto gozar kardam .........., , baradare man esfand kheyli sakht gir o mohleke ,vase har kaC nist . Man k . Dige samtesh naraftam ....... too hamoon y bar etmame hojjat kard ..... k

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید که اسپند چطور تونسته عطش ماریجدانا رو در شما بخوابونه؟!
      نه نمیشه!😞
      لیکن استرس و احساس نیاز ناشی از سومصرف سراغم نمیاد
      آه! برکه ی کهن
      جهیدن غوکی
      صدای آب

Comment

دیروز صبح دومینو وقایع من و دوستم رو کشوند به جنگل وساعت ۱۱ نفری دوتا کپسول اکسترکت اسپند انداختیم.مقداری میوه و یه غنچه گل هم بردیم.هر دو قبلا تجربه دردناک اسپند رو داشتیم و آماده بودیم که بهره ببریم.توی سفر سعی کردیم که سکوت کنیم و کمترین حرکت رو داشته باشیم.پهن شدیم کف جنگل تا اسپند ما رو با خودش ببره.اثرات اسپند با تغییرات ادراکی، و بی تعادلی شروع شد.کم کم حالت تهوع هم اضافه شد و زدیم زیر گل.کم کم جاذبه چند برابر حس میشد.فشار درد غریبی وجودمون رو گرفت و پالایش شروع شد.خودم رو وسط پیشونیم حس میکردم و جریان انرژی دردناکی از تمام بدنم به سمت فرق سر حرکت میکرد.هر بار که افسار افکار از دستم رفت سعی کردم با تنفس شکمی گره های فکری رو باز کنم.همسو شدن با جنگل بهم انرژی و احساس خوبی میداد و به محض خدشه دار شدن این همسویی حس درد و تهوع برمیگشت.در اوج درد دوستم بدنم رو ماساژ داد و خوابیدم.کیفیت خواب تغییر کرده بود و در یک ساعت خواب انگار ساعت ها گذشت.۵ بیدار شدیم و بعد از بیدار شدن سبک شده بودیم.تو مسیر برگشت که صحبت میکردیم متوجه شدیم چقدر افکار و آگاهیمون شفاف شده.حالا باید از درس هایی که گرفتیم تو متن زندگیمون استفاده کنیم.
        +الان بعد از گذشت ۱۰ ساعت هنوز مقداری سوزش معده دارم،تیروئیدم به خاطر نمک زیاد یکم متورم شده و سعی میکنم با خوردن آب زیاد کلیه هام رو پاک کنم...
        آه! برکه ی کهن
        جهیدن غوکی
        صدای آب

Comment

سلا ببخشيد
          چه نو ع اسپند و از كجا بايد تهيه كنم؟؟؟؟؟؟

Comment

نوشته اصلی توسط Holy paradox نمایش پست ها
            دیروز صبح دومینو وقایع من و دوستم رو کشوند به جنگل وساعت ۱۱ نفری دوتا کپسول اکسترکت اسپند انداختیم.مقداری میوه و یه غنچه گل هم بردیم.هر دو قبلا تجربه دردناک اسپند رو داشتیم و آماده بودیم که بهره ببریم.توی سفر سعی کردیم که سکوت کنیم و کمترین حرکت رو داشته باشیم.پهن شدیم کف جنگل تا اسپند ما رو با خودش ببره.اثرات اسپند با تغییرات ادراکی، و بی تعادلی شروع شد.کم کم حالت تهوع هم اضافه شد و زدیم زیر گل.کم کم جاذبه چند برابر حس میشد.فشار درد غریبی وجودمون رو گرفت و پالایش شروع شد.خودم رو وسط پیشونیم حس میکردم و جریان انرژی دردناکی از تمام بدنم به سمت فرق سر حرکت میکرد.هر بار که افسار افکار از دستم رفت سعی کردم با تنفس شکمی گره های فکری رو باز کنم.همسو شدن با جنگل بهم انرژی و احساس خوبی میداد و به محض خدشه دار شدن این همسویی حس درد و تهوع برمیگشت.در اوج درد دوستم بدنم رو ماساژ داد و خوابیدم.کیفیت خواب تغییر کرده بود و در یک ساعت خواب انگار ساعت ها گذشت.۵ بیدار شدیم و بعد از بیدار شدن سبک شده بودیم.تو مسیر برگشت که صحبت میکردیم متوجه شدیم چقدر افکار و آگاهیمون شفاف شده.حالا باید از درس هایی که گرفتیم تو متن زندگیمون استفاده کنیم.
            +الان بعد از گذشت ۱۰ ساعت هنوز مقداری سوزش معده دارم،تیروئیدم به خاطر نمک زیاد یکم متورم شده و سعی میکنم با خوردن آب زیاد کلیه هام رو پاک کنم...
            بندارو خودتون اكستركت كردين؟چه جوري؟؟

Comment

نوشته اصلی توسط Vensy نمایش پست ها
              سلا ببخشيد
              چه نو ع اسپند و از كجا بايد تهيه كنم؟؟؟؟؟؟
              دوست عزیز آخه این چه سوالیه می پرسید واقعا شما نمی دونی اسفند رو از کجا می خرن؟ یک مقدار زحمت بدید به خودتون کمی بگردید جستجو کنید اگرم سخته براتون اصلا سراغ این چیزا نرید چون به دردتون نمی خوره
              Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط Vensy نمایش پست ها

بندارو خودتون اكستركت كردين؟چه جوري؟؟
                به این دستورالعمل مراجعه کنید...
                صد البته هرچقدر صبر و سلیقه به خرج بدید مستقیما رو محصول تاثیر میذاره!
                آه! برکه ی کهن
                جهیدن غوکی
                صدای آب

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

دلیل تاکید بر استخراج اسفند برای مشخص بودن دوز مصرفی هست. میزان هارمالین از هرگیاه به گیاه دیگه متفاوته و 3 گرم شما ممکنه 1 گرم ایشون هم نباشه پس به هیچ وجه نمی شه بدون استخراج نتیجه گیری قطعی کرد. حتی میزان دقت در استخراج هم می تونه باعث نتایج مختلفی بشه ولی بازهم دقیقتر از مصرف اسفند بدون استخراجه.
                  با سلام خدمت سای شمن بزرگ و بقیه اعضای انجمن
                  استاد سای‌شمن جسارتا بنده بسیار نیاز دارم از شما سوالاتی رو به صورت خصوصی بپرسم...اگه میشه یه راهی رو بگین که این امکان بوجود بیاد

Comment

نوشته اصلی توسط Wicked rick نمایش پست ها

با سلام خدمت سای شمن بزرگ و بقیه اعضای انجمن
                    استاد سای‌شمن جسارتا بنده بسیار نیاز دارم از شما سوالاتی رو به صورت خصوصی بپرسم...اگه میشه یه راهی رو بگین که این امکان بوجود بیاد
                    درود بر شما دوست عزیز می دونم که شما لطف دارید ولی نسبت به این القابی که به کار می برید احساس خوبی ندارم بنده نه بزرگ هستم و نه استاد و راه بسیار درازی برای رفتن دارم. بهت پیغام خصوصی می دم و اگر کمکی از دستم بربیاد در خدمتتونم.
                    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
                    X