اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قوی ولی غیر قابل تحمل

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• قوی ولی غیر قابل تحمل

مقدار : 400 گرم اسپند با روش اسید باز استخراج شد و مقدار یک عدد کپسول پر شد و مصرف شد.
    خود پودر اسفند حتی به میزان 1/4 کپسول غیر قابل تحمل بود

22:00 یک عدد کپسول مصرف شد.

23:45 مقداری سرگیجه و عدم تحمل نشستن روبروی لپ تاپ

00:15 حالت تهوع شروع شد. 3 مرتبه پشت سر هم تگری...

00:30 دیوار سفید اتاق و کاشی دستشویی برفکی شد پر از نقطه های ریز سیاه لرزان

00:35 روی تخت دراز کشیدم چشمامو که بستم تصویر بوته ی گیاهی رو چند ثانیه دیدم و بعد محو شد که بعدا با سرچ عکس بوته ی اسفند دیدم خودشه...تصاویر هندسی تشکیل میشدن و از هم میپاشیدن....

نتیجه: عوارض جسمانی بسیار سخت و تقریبا غیر قابل تحمل ولی بسیار خفیف تر از مصرف خوده اسپند!!!!!

اثرات سایکو بسیار قوی ولی حیف که در سایه ی عوارض جسمی وحشتناک لذتش بسیار کاسته و ضایع میشه و اختیار انسانو در بهره گیری از این نعمت زایل میکنه

در فکر اینم که دوباره علاوه بر اکسترکت اول اکسترکت دومی با یه روش دیگه بزنم تا خالص تر بشه و عوارض جسمی کم بشه

400 گرم اسپند، یک عدد کپسول شد؟

Comment

نوشته اصلی توسط dgmortal نمایش پست ها
      400 گرم اسپند، یک عدد کپسول شد؟

خیر ....شاید حدود 20 تا کپسول شد ...یه کپسول رو خوردم....

در مورد درسی که از این تریپ گرفتم باید عرض کنم که :

همه چی ذهنه ... هر چیزی که میبینیم آفرینش ذهنه ! و باید خیلی در مورد موضوعاتی که در ذهن جای میدیم مواظب باشیم....

تاریکی ذهن توسط افکار بد و شیطانی صورت میگیره که باید به شدت جلوگیری بشه زیرا جهنم توسط همین نوع افکار ساخته میشه و انسانو در خودش میبلعه

این دنیا هم در ذهن ماست فرقی با رویا نداره

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها

خیر ....شاید حدود 20 تا کپسول شد ...یه کپسول رو خوردم....

در مورد درسی که از این تریپ گرفتم باید عرض کنم که :

همه چی ذهنه ... هر چیزی که میبینیم آفرینش ذهنه ! و باید خیلی در مورد موضوعاتی که در ذهن جای میدیم مواظب باشیم....

تاریکی ذهن توسط افکار بد و شیطانی صورت میگیره که باید به شدت جلوگیری بشه زیرا جهنم توسط همین نوع افکار ساخته میشه و انسانو در خودش میبلعه

این دنیا هم در ذهن ماست فرقی با رویا نداره
        درس های خوب و مفیدی گرفتید
        فقط توجه داشته باشید که اگه فرض کنیم همه چی ذهنه، و رویا، شما هم درون این روِیا قرار دارید. حالا چیزی از این رویا تحت کنترل این شخصیت رویایی (تورج؟) هست؟ و اگر هست چه فرقی برای شما میکنه؟
        اگر شما توی رویا هستید پس چرا تلاش برای تغییر رویا؟ وقتی شمایی واقعی وجود نداره
        اگر شما توی رویا نیستید پس نمیتونه همه چی رویا باشه، باید یه شخصیت جدا از رویا وجود داشته باشه. در این صورت چرا این شخصیت واقعی اهمیت میده برای تغییر رویا؟ وقتی هیچ کدوم از اینا که میبینه واقعی نیست؟ بالاخره یه روز بیدار میشه میبینه هیچ چیزی تغییر نکرده این همه توی رویا تلاش کرد که اوضاع رو بهتر کنه، دست پا زد از جهنم جلوگیری کنه و بهشت رو خلف کنه ولی یهو پووووووففففف چشماشو باز کرد دید بیخودی در جا زده.

Comment

متشکر از گزارش سفرتون. تجربه اسپند می تونه خیلی شدید باشه بنابراین بهتره اول دوز مناسب رو پیدا کرد. اگر ممکن هست دوزی که مصرف می کنید رو دقیق تر بیان کنید. مثلا اگر بتونید مقدار اسپندی که برای استخراج استفاده کردید، مقداری که بدست اومد و مقداری که مصرف کردید رو با یک ترازوی دیجیتال وزن کنید و گزارش بدید خیلی بهتر می شه چون ۱/۴ کپسول اصلا مشخص نیست چه میزانی هست.
          As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط dgmortal نمایش پست ها

درس های خوب و مفیدی گرفتید
            فقط توجه داشته باشید که اگه فرض کنیم همه چی ذهنه، و رویا، شما هم درون این روِیا قرار دارید. حالا چیزی از این رویا تحت کنترل این شخصیت رویایی (تورج؟) هست؟ و اگر هست چه فرقی برای شما میکنه؟
            اگر شما توی رویا هستید پس چرا تلاش برای تغییر رویا؟ وقتی شمایی واقعی وجود نداره
            اگر شما توی رویا نیستید پس نمیتونه همه چی رویا باشه، باید یه شخصیت جدا از رویا وجود داشته باشه. در این صورت چرا این شخصیت واقعی اهمیت میده برای تغییر رویا؟ وقتی هیچ کدوم از اینا که میبینه واقعی نیست؟ بالاخره یه روز بیدار میشه میبینه هیچ چیزی تغییر نکرده این همه توی رویا تلاش کرد که اوضاع رو بهتر کنه، دست پا زد از جهنم جلوگیری کنه و بهشت رو خلف کنه ولی یهو پووووووففففف چشماشو باز کرد دید بیخودی در جا زده.
            تا جایی که تجربیات من اجازه میده باید بگم تغییر هر موضوعی در رویا توسط قصد صورت میگیره...روشن تر بخوام بگم مثلا در رویا قصد ظاهر شدن یک گل رو دارید و گل که ظاهر میشه شما تعیین نمی تونید بکنید ظاهر یا جزییاتش چی باشه... به نظرم ذهن برتری خارج از ذهن ما به ما جواب میده شاید هم ناخودآگاه ما باشه که به قصد ما پاسخ میده... ساده تر بخوام توضیح بدم یک کامپیوتر شبیه ساز رو در نظر بگیرید که دستور شبیه سازی یک محیط یا چیز خاصی بهش میدین و با توجه به داده ها و برنامه ای که داره براتون میسازه

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
              متشکر از گزارش سفرتون. تجربه اسپند می تونه خیلی شدید باشه بنابراین بهتره اول دوز مناسب رو پیدا کرد. اگر ممکن هست دوزی که مصرف می کنید رو دقیق تر بیان کنید. مثلا اگر بتونید مقدار اسپندی که برای استخراج استفاده کردید، مقداری که بدست اومد و مقداری که مصرف کردید رو با یک ترازوی دیجیتال وزن کنید و گزارش بدید خیلی بهتر می شه چون ۱/۴ کپسول اصلا مشخص نیست چه میزانی هست.
              پودر دانه ی اسپند حتی به میزان خیلی اندک باعث تهوع میشه و اصلا توصیه نمیشه
              در مورد اکسترکت عرض کردم 400 گرم اسفند پودر شده رو اکسترکت کردم...حدود 1 ماهی بود که مقادیر بسیار کم اندازه1/5 کپسول رو مصرف می کردم و هیچ عارضه ای نداشت و افسردگی رو کاهش میداد و انرژی ذهنی رو بالا می برد و کمک به رویابینی می کرد تا اینکه تصمیم به اوردوز گرفتم که کار اشتباهی بود...

Comment

در مورد اکسترکت عرض کردم 400 گرم اسفند پودر شده رو اکسترکت کردم...حدود 1 ماهی بود که مقادیر بسیار کم اندازه1/5 کپسول رو مصرف می کردم و هیچ عارضه ای نداشت و افسردگی رو کاهش میداد و انرژی ذهنی رو بالا می برد و کمک به رویابینی می کرد تا اینکه تصمیم به اوردوز گرفتم که کار اشتباهی بود...
                این مقدار رو هر روز مصرف میکردید؟
                Everything is nothing with a twist

Comment

نوشته اصلی توسط morteza.m نمایش پست ها

این مقدار رو هر روز مصرف میکردید؟
                  معمولا من ویتامین حتی مصرف می کنم پنج شنبه جمعه رو میذارم برای ریکاوری و عادت نکردن بدن به دارو

Comment

خیر قطعی نمیشه به این صورت نسخه پیچید من ۳ گرم اسپند پودر شده خوردم و هیچ عوارض بدی نداشتم.

Comment

نوشته اصلی توسط Multiverse نمایش پست ها
                      خیر قطعی نمیشه به این صورت نسخه پیچید من ۳ گرم اسپند پودر شده خوردم و هیچ عوارض بدی نداشتم.
                      دلیل تاکید بر استخراج اسفند برای مشخص بودن دوز مصرفی هست. میزان هارمالین از هرگیاه به گیاه دیگه متفاوته و 3 گرم شما ممکنه 1 گرم ایشون هم نباشه پس به هیچ وجه نمی شه بدون استخراج نتیجه گیری قطعی کرد. حتی میزان دقت در استخراج هم می تونه باعث نتایج مختلفی بشه ولی بازهم دقیقتر از مصرف اسفند بدون استخراجه.
                      Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

دوستان به نظر من بدترین قسمت ماجرای روانگردان ها ایجاد صدا های ناخواسته و اتفاقی تصاویر ناخواسته و اتفاقی و خلاصه همه چی و همه چیز ناخواسته در ذهن است..این قسمت عذاب آور و ترسناکه..دقیقا همون تکنیک که در ساخت فیلم های سبک horror استفاده میشه به طوری که بیننده رو در حالت تعلیق میذارن تا 1 ثانیه بعد رو هم نمیتونه پیش بینی کنه بعد یهو غافلگیرش می کنن...

Comment

دوستان به نظر من بدترین قسمت ماجرای روانگردان ها ایجاد صدا های ناخواسته و اتفاقی تصاویر ناخواسته و اتفاقی و خلاصه همه چی و همه چیز ناخواسته در ذهن است..این قسمت عذاب آور و ترسناکه..دقیقا همون تکنیک که در ساخت فیلم های سبک horror استفاده میشه به طوری که بیننده رو در حالت تعلیق میذارن تا 1 ثانیه بعد رو هم نمیتونه پیش بینی کنه بعد یهو غافلگیرش می کنن...
                          ترس زمانی وجود داره که شما از خطر احتمالی نگران هستید. مثلا در تاریکی می ترسید که نکنه موجودی وجود داره که ممکنه به شما آسیب برسونه. حالا اگر تصویری رو حین سفر روانگردان ببینید چه خطری برای شما داره و چرا باید بترسید؟ این ها همه در ذهن هستند چه زشت چه زیبا. چه نارحت کننده و چه خوشحال کننده. اگر تصویری ببینید هیچ خطری برای شما نداره بنابراین نباید ازش بترسید و نگرانی مواجه احتمالی باهاشون رو هم نباید داشته باشید. اتفاقن معتقدم با کنار گذاشتن ترس و مشاهده بدون قضاوت می تونیذود به بخش های ناشناخته وجودتون دست پیدا کنید
                          As Above , So Below

Comment

سلام انجمن
                            بعد از چند بار آزمون خطا تونستم بالاخره اکسترکت قابل قبولی انجام بدم.طوری که با یک کپسول تغییرات ادراکی مشهود و با دوتا پاشیدن تو در و دیوار محتوم است.
                            مدتی تک و توک استفاده میکنم و جدا سطح آگاهی ام رو جابجا کرده.در این مدت کیفیت خوابم خیلی تغییر کرده و حتی سیکل خوابم بازتنظیم شده(البته شاید مربوط به تغییر لایف استایلِ).اما همچنان موفقیتی در رویابینی به دست نیاوردم و اکثرا جریان من رو با خودش برده.
                            متاسفانه دوسال مصرف روزانه گل داشتم که خوشبختانه با اسپند عطش ماری جوانا در من خاموش شده.ولی رنگ ادرارم غیر طبیعی و سبز فلئورسنت شده😕.با توجه به سابقه فامیلی سنگ کلیه آیا مصرف مداوم اکسترکت اسپند به کلیه آسیب میزنه؟
                            آه! برکه ی کهن
                            جهیدن غوکی
                            صدای آب

Comment

نوشته اصلی توسط Holy paradox نمایش پست ها
                              سلام انجمن
                              بعد از چند بار آزمون خطا تونستم بالاخره اکسترکت قابل قبولی انجام بدم.طوری که با یک کپسول تغییرات ادراکی مشهود و با دوتا پاشیدن تو در و دیوار محتوم است.
                              مدتی تک و توک استفاده میکنم و جدا سطح آگاهی ام رو جابجا کرده.در این مدت کیفیت خوابم خیلی تغییر کرده و حتی سیکل خوابم بازتنظیم شده(البته شاید مربوط به تغییر لایف استایلِ).اما همچنان موفقیتی در رویابینی به دست نیاوردم و اکثرا جریان من رو با خودش برده.
                              متاسفانه دوسال مصرف روزانه گل داشتم که خوشبختانه با اسپند عطش ماری جوانا در من خاموش شده.ولی رنگ ادرارم غیر طبیعی و سبز فلئورسنت شده😕.با توجه به سابقه فامیلی سنگ کلیه آیا مصرف مداوم اکسترکت اسپند به کلیه آسیب میزنه؟
                              دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید که اسپند چطور تونسته عطش ماریجدانا رو در شما بخوابونه؟!

Comment

Working...
                              X