اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گل, دی ام تی و یوگا

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• گل, دی ام تی و یوگا

درود !
    خواندن بدن و استفاده از گل و دی ام تی برای یاد گیری مفاهیم پایه یوگا (کلمه ای بهتر تانترا ها هست)
    چند روزی بود که مشغول بازرسی و تست رابطه بین گل و یوگا بودم, همونطور که میدونید سادهو های هندو بعد از کشیدن چیلوم شروع به انجام یوگا میکنند
    همون روز یکی از دوستان اشاره میکرد که ترنس مکنا قبلا ایده ی کشف یوگا بعد از شروع مصرف کانابیس در انسان رو در نظر گرفته بود
    اینکه بعد از مصرف (اکثرا به صورت ترکیبی از حشیش و تمباکو) میل قویی برای کشیدن عضلات به فرد دست میده و بعد از کشیدن عضلات احساسات و حالت روانی فرد بهبود پیدا میکنند ورودی خوبی برای کشف سیستم پیچیده تانترا ها هست جدای ایرادات چندی که داره درخور بحث و ازمایش هست

تاثیرات گل به تنهایی روی مرور کردن چند استایل مختلف یوگا مشاهده شد که افزایش حساسیت به کشف راه های از پیش تعیین شده در بدن و لمس تغییراتی که در حالت بدن در نتیجه انجام حرکت ها بوجود میامد محسوس ترین اثرات بودند
    بعد از چند روز تصمیم گرفتم میزان نامشخصی دی ام تی روی یک لایه گل قرار داده (تخت) و روش یه لایه دیگه گل قرار بدم (ساندویچ)
    اول با دنباله هوای گرم شعله تورچ دی ام تی رو روی تخت ذوب کردم و چند لحظه مکث کردم
    هوای داغ رو نزدیک مخروطی بانگ کردم و یک کام عمیق گرفتم
    بعد از ۲۵ ثانیه مکث (شروع اثرات) کام رو رها کرده و کمی نشستم, منتظر بودم ببینم در اوج اثرات توانایی حرکت دارم یا نه
    بعد از اینکه مطمعن شدم توانایی حرکت دارم, بلند شدم و بعد از چند دم و باز دم میل شدیدی به ابراز کردن فرمی داشتم که شباهت زیادی به فرم قبل مبارزه در بعضی سبک های کنگ فو داشت
    پوزشنی با شباهت زیاد به انتهای تای چی single whip با این تفاوت که دست مشت شده (عقب) به سمت محور دیدم برگشته بود و به سمت محور دید اشاره میکرد و همینطور دست جلوی سرم از حالت کف دست به محور دید به حالت تیغه دست به محور دید تغییر کرده بود و زانوی خم شده به جای پای جلو در پای عقب قرار داشت
    در این لحظه دم و بازدمم باعث انبساط محدوده ای در اطراف بدنم را داشت که احساسش میکردم
    تک کام ها از بانگ ادامه داشت و حرکت های مختلف را امتحان میکردم
    کمی بعد از چهارمین تلاش متوجه ستون آمد و شد گرما درون بدنم (از ابتدای رکتوم تا ابتدای سیب گلو) که به سمت چپ منحرف شده بود (و باعث بعضی عادات مثل کج نشستن, پرخوری و خستگی میشد) که به طور طبیعی و خودکار به جای خودش برگشت و حتی در تنفس احساس ازادی بیشتری میکردم
    حتی با تجربه نسبتا ناچیزی که با این مسعله دارم حدس میزنم تکنیک های تانترا تکنولوژیی هست که نه تنها فقط با مصرف گل طی چند هزار سال ترتیب داده نشده بلکه حتی ریشه این تکنیک ها استفاده از معجون هوما در چند هزار سال اخیر هم نیست, بلکه این مسعله به تمدنی بسیار باستانی بازمیگردد که خود سادهو ها هم برش تاکیید دارند (ریشه حکمت در تمدن قبل از سیل بزرگ)
    گستردگی پتانسیل تانترا ها به قدریست که حتی الگویی های حرکتی (به همراه تاثیراتشان) تقریبا زنده و هوشمند مینمایند

قصد ادامه جستجوی تانترا ها رو به کمک دی ام تی دارم و تجربیات حاصله رو همینجا به اشتراک میزارم
    Last edited by EspurrrEntity; 09-19-2017, 03:40 PM.

موضوع جالبی رو مطرح کردید اگر امکانش هست دقیقتر و با حزییات این تمرین ها رو بنویسید تا بنده و دوستان دیگه هم استفاده کنیم.

Comment

نوشته اصلی توسط Psychonaut نمایش پست ها
      موضوع جالبی رو مطرح کردید اگر امکانش هست دقیقتر و با حزییات این تمرین ها رو بنویسید تا بنده و دوستان دیگه هم استفاده کنیم.
      درود!‌
      تمارین خاصی نیست اینا
      من فقط یوگا هایی که از قبل یاد گرفته بودم رو روی دی ام تی مرور کردم
      این بیشتر یه کار آزمایشی و انجام دادنیه تا گفتنی
      فکر میکنم تجربه داشتن توی تانترا ها و یه میزان آشنایی طبیعتا برای شروع لازم هست (گرچه در مواردی دیدم شخصی که آشنایی با این تمارین نداره بعد از مصرف قارچ - سیلوهواسکا - آیاهواسکا- هوما و ... بدون مقدمه یادشون میگیره)
      (میخاستم از کاکتوس هم یادی کنم ولی تا جایی که میدونم روی کاکتوس بیشتر آواز و رقص آموخته میشه تا یوگا, احتمالا به دلیل خواص انرژی زا ی فنیلفتامین هاست)
      به احتمال زیاد یوگا امروز بر اساس ساختاری انجام میشه که دوران باستان جزوی از زندگی روزمره بوده و استفاده گسترده ای داشته , به همین دلیل اشخاص ازش استفاده میکنند در حالی که توانایی مشاهده اتفاقاتی که در نتیجه استفاده از این تکنیک ها میوفته رو ندارند
      که در اینجا ابزاری مثل دی ام تی (یا هر ابزار دیگه ای) به کمک درک تکنیک و چرایی کار کردنش میاد
      Last edited by EspurrrEntity; 09-20-2017, 02:08 AM.

Comment

یه جلسه دیگه با دی ام تی و یوگا داشتم
        میزان نامشخصی دی ام تی رو داخل اتانول حل کردم و مقداری گل بهش اضافه کردم و گذلشتم تا خشک بشه
        دی ام تی به خوبی به گل رسوخ کرده بود و اثری از تشکیل کریستال در لبه های ظرف و ... نبود
        گل آغشته به دی ام تی رو توی بانگ گذاشتم و بعد از خاموش کردن چراغ ها برای دستیابی به تاریکی ۳ کام گرفتم
        ۲ کام اول بعد از تنها نزدیک کردن شعله به مخروطی گرفته شده بودند و تاثیر قابل توجهی نداشتند و این کام سوم همراه لمس شعله بود که با حبس 25 ثانیه ای تاثیرات دی ام تی رو کاملا وارد کرد
        تاثیرات به اندازه ای نبودند که حرکت رو مختل کنند
        بعد از مدیتیشنی کوتاه (که بلند مدت تر به نظر میرسید) بلند شدم و رو به روی آیینه رفتم
        چگونگی ابراز کردن بدن به سادگی گونه ای از زبان دیده میشد, مثل اینکه چهار شانه و سینه سپر ایستادن ریشه در موفقیت بیشتر در سکس بود برای کسانی که چنین ویژگی هایی داشتن (در انسان های نخستین)
        اینکه چطور قرار دادن ۲ دست زیر شکم (دقیقا گونه ای که سنی ها نماز میخوانند) بی آزار گونه است و کسی از چنین ساختاری انتظار تهدید و خطر ندارد
        بعد از خواندن چندی از این گونه ساختار ها شروع به اجرا کردن پوزشن هایی کردم که انسان در مقابله با خطرات و تهدید های جدی استفاده میکرد, این پروسه بازه پیوسته ای از تکامل پوزشنی بود که در پست اصلی بهش اشاره کردم
        اوایل انسان ترس بسیاری از محیط داشت و به همین دلیل موقع اجرا این پوزیشن تلاش میکرد سرش را زیر سطح دستانش قرار داده و برای گسترش فضای قابل دسترسی خود ساختار بدن خود را باز میکرد (مشابه یک لاکپشت) و همینطور که ترس انسان از محیط به دلایل مختلف من جمله ابزار سازی و زندگی قبیله ای کاهش یافت سر ها مساوی سطح دست ها شد و فضای قابل دسترس به حالت عادی برگشت و در انتها و قله ی تکامل انسان (که بر محیط احساس استادی میکرد)‌ سر بالاتر از سطح دست ها و فضای قابل دسترس به شکل تقریبا سبکسر گرایانه ای (به دلیل استادی) کوچک و نزدیک بدن شد
        به جز این پوزیشن یک پوزیشن دیگه هم تجربه شد که مطرح کردنش تقریبا ممکن نیست
        احساسی که دارم در مورد بازخورد این تجربیات در زندگی روزمره اینه که بسیاری از روابط بین ما و حتی بین ما و محیط انکار و نادیده گرفته میشه تنها به این دلیل که خودمون رو در سلول های انفرادی داخل جهان حبس کردیم و کم کم خودمون رو از یاد بردیم
        به نظرم این سری تجربیات هم بخشی از بازگشت حکمت به نسل انسان هاست
        Last edited by EspurrrEntity; 09-20-2017, 02:08 AM.

Comment

درود. موضوع بسیار جالبی رو مطرح کردید، من مشتاق شدم تا یادگیری یوگا رو شروع کنم. دقیقا سایکدلیک‌ها به ما این اجازه رو می‌دن تا به تمام مسایل از زاویه‌ای که تابحال ندیدیم نگاه بکنیم و درون چیزهایی که هرروزه می‌بینیم روابط جدیدی رو کشف کنیم.
          ?Are you dreaming

Comment

نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
            درود. موضوع بسیار جالبی رو مطرح کردید، من مشتاق شدم تا یادگیری یوگا رو شروع کنم. دقیقا سایکدلیک‌ها به ما این اجازه رو می‌دن تا به تمام مسایل از زاویه‌ای که تابحال ندیدیم نگاه بکنیم و درون چیزهایی که هرروزه می‌بینیم روابط جدیدی رو کشف کنیم.
            درود !
            دقیقا خاصیتی که این مشاهدات رو توی بدن و در ذهن توسط انتیوزن ها ممکن میکنه خاصیت دینامیک بودن دیدگاه ما نسبت به دنیا و خودمونه که بدون این خاصیت همچین چیزی ممکن نبود !

Comment

نوشته اصلی توسط EspurrrEntity نمایش پست ها
              درود !
              خواندن بدن و استفاده از گل و دی ام تی برای یاد گیری مفاهیم پایه یوگا (کلمه ای بهتر تانترا ها هست)
              چند روزی بود که مشغول بازرسی و تست رابطه بین گل و یوگا بودم, همونطور که میدونید سادهو های هندو بعد از کشیدن چیلوم شروع به انجام یوگا میکنند
              همون روز یکی از دوستان اشاره میکرد که ترنس مکنا قبلا ایده ی کشف یوگا بعد از شروع مصرف کانابیس در انسان رو در نظر گرفته بود
              اینکه بعد از مصرف (اکثرا به صورت ترکیبی از حشیش و تمباکو) میل قویی برای کشیدن عضلات به فرد دست میده و بعد از کشیدن عضلات احساسات و حالت روانی فرد بهبود پیدا میکنند ورودی خوبی برای کشف سیستم پیچیده تانترا ها هست جدای ایرادات چندی که داره درخور بحث و ازمایش هست

تاثیرات گل به تنهایی روی مرور کردن چند استایل مختلف یوگا مشاهده شد که افزایش حساسیت به کشف راه های از پیش تعیین شده در بدن و لمس تغییراتی که در حالت بدن در نتیجه انجام حرکت ها بوجود میامد محسوس ترین اثرات بودند
              بعد از چند روز تصمیم گرفتم میزان نامشخصی دی ام تی روی یک لایه گل قرار داده (تخت) و روش یه لایه دیگه گل قرار بدم (ساندویچ)
              اول با دنباله هوای گرم شعله تورچ دی ام تی رو روی تخت ذوب کردم و چند لحظه مکث کردم
              هوای داغ رو نزدیک مخروطی بانگ کردم و یک کام عمیق گرفتم
              بعد از ۲۵ ثانیه مکث (شروع اثرات) کام رو رها کرده و کمی نشستم, منتظر بودم ببینم در اوج اثرات توانایی حرکت دارم یا نه
              بعد از اینکه مطمعن شدم توانایی حرکت دارم, بلند شدم و بعد از چند دم و باز دم میل شدیدی به ابراز کردن فرمی داشتم که شباهت زیادی به فرم قبل مبارزه در بعضی سبک های کنگ فو داشت
              پوزشنی با شباهت زیاد به انتهای تای چی single whip با این تفاوت که دست مشت شده (عقب) به سمت محور دیدم برگشته بود و به سمت محور دید اشاره میکرد و همینطور دست جلوی سرم از حالت کف دست به محور دید به حالت تیغه دست به محور دید تغییر کرده بود و زانوی خم شده به جای پای جلو در پای عقب قرار داشت
              در این لحظه دم و بازدمم باعث انبساط محدوده ای در اطراف بدنم را داشت که احساسش میکردم
              تک کام ها از بانگ ادامه داشت و حرکت های مختلف را امتحان میکردم
              کمی بعد از چهارمین تلاش متوجه ستون آمد و شد گرما درون بدنم (از ابتدای رکتوم تا ابتدای سیب گلو) که به سمت چپ منحرف شده بود (و باعث بعضی عادات مثل کج نشستن, پرخوری و خستگی میشد) که به طور طبیعی و خودکار به جای خودش برگشت و حتی در تنفس احساس ازادی بیشتری میکردم
              حتی با تجربه نسبتا ناچیزی که با این مسعله دارم حدس میزنم تکنیک های تانترا تکنولوژیی هست که نه تنها فقط با مصرف گل طی چند هزار سال ترتیب داده نشده بلکه حتی ریشه این تکنیک ها استفاده از معجون هوما در چند هزار سال اخیر هم نیست, بلکه این مسعله به تمدنی بسیار باستانی بازمیگردد که خود سادهو ها هم برش تاکیید دارند (ریشه حکمت در تمدن قبل از سیل بزرگ)
              گستردگی پتانسیل تانترا ها به قدریست که حتی الگویی های حرکتی (به همراه تاثیراتشان) تقریبا زنده و هوشمند مینمایند

قصد ادامه جستجوی تانترا ها رو به کمک دی ام تی دارم و تجربیات حاصله رو همینجا به اشتراک میزارم
              دوستان عزیز کسی میدونه در متنی که بولد کردم چیلوم چیه؟ اسم لاتینشو کسی میدونه؟ آیا در ایران پیدا میشه؟

Comment

مدیر محترم فروم لطفا قابلیت ویرایش رو اضافه کنید... چلوم نوعی پایپه... سوال دیگه اینکه هوما برای ایرانه یا هند ؟آیاهندی ها هم هوما مصرف می کردند؟ یا فقط گل؟

Comment

سوما یا هوما (the plant king) با نماد ماه توی خیلی از سنت ها بوده و احتمالا توسط اجداد افریقایی ما از جنگل های بارانی مرکز و شمال افریقا توی مهاجرت ها به کل دنیا سرایت پیدا کرده

Comment

Working...
                  X