اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمايي لطفا

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• راهنمايي لطفا

سلام عرض ميكنم خدمت همه بچه هاي انجمن حدودا ارديبهشت سال گذشته بود ينفر بهم گفت تاتوره رو ميكشن جايي كه من زندگي ميكنم خيلي زياده و انواع زيادي هم داره سرچ كردم ببينم چيه كه اومدم تو سايت انجمن و چندتا تجربه خوندم كه تقريبا همه گفته بودن اصلا اصلا اصلا تاتوره مصرف نكنين و همه گفته بودن بالا تر از مسكالين و تاتوره هيچي نيس يكم ترسيدم به ٥ تا از دوستام گفتم بيان مراقب باشن كاري نكنم آخر هفته بود تاتوره رو ١٠ روز قبلش چيده بودم و خشك كرده بودم بچه هاي سايت گفته بودن دمنوش نخورين منم ترسيدم دمنوش بخورم تاتوره رو پودر كردم ريختم تو مطباخ ترس داشتم خدايي ولي اولين مطباخ كشيدم مزه خوبي نداشت خدايي حالت تهوع بهم دست داد يكم ١٠ دقيقه صبر كردم هيچ فرقي نكردم يه مطباخ ديگ پر كردم كشيدم باز ١٠ دقيقه صبر كردم چيزي نشد ٤ ٥ تا مطباخ پر كردم كشيدم
    و هيچ تغيري احساس نكردم فقط تا ٤٨ ساعت فك ميكردم شايد من از اون لحظه وارد فاز شدم و اينا همه فازه چون نوشته بودن تاتوره ٣٦ ساعت توهم بينايي شنوايي لمس همچي حتي بهش گفته بودن بهشت برين ولي من فقط تا ٤٨ ساعت اين فكرو داشتم بعد فهميدم اوني كه من كشيدم تاتوره از ي نژاد بوده كه توهم نداشته الان چندتا سوال برام پيش اومده لطفا كسي تجربه داره ممنون ميشم كمك كنه

امكانش هست تاتوره روي من اثر گذاشته باشه ولي خودم متوجه نباشم ؟!؟
    و ااينكه من دوبار ال اس دي استفاده كردم تغيير زيادي احساس نكردم ولي دوستام خيلي بالا بودن و الان من كلا فرق داره برام همچي حس ميكنم يه بعد بيشتر درك ميكنم لطفا كسي ميدونه راهنمايي كنه ال اس دي يا تاتوره ميتونه يكاري كنه چشم سوم باز بشه!؟؟

دوست عزیز فکر می کنم در جای دیگه ای پاسخ دادم که نمی دونم چه اتفاقی براش افتاده. این گیاه به هیچ وجه روانگردان نیست بلکه در دسته ی هزیان آورها قرار می گیره و نحوه ی استفاده ی خاصی داره. این گیاه به هیچ وجه قابل خوردن یا کشیدن نیست و با خوردن یا کشیدن این گیاه در بهترین حالت فقط به خودتون و اگر کمی بدشانس باشید به اطرافیانتون آسیب خواهید زد. اسم اصلی این گیاه علف شیطان هست و استفاده از این گیاه باعث می شه که جسمتون در اختیارنیروهای اهریمنی قرار بگیره به همین دلیل باید حتما زیر نظر استاد راهنما استفاده بشه (این گیاه بسیار خطرناکه از این جهت که قدرت فکر کردن رو از شما می گیره و اگراستاد شما به صورت صد درصدی و سایه به سایه کنار شما و مواظب شما نباشه به راحتی می تونید یک چاقو بردارید و به اطرافیانتون حمله کنید یا شکم خودتون رو پاره کنید)
    تاتوره هرگز بدون استاد راهنما و هرگز در مناطقی که انسانهای دیگه حضور دارند استفاده نمی شه و مراسم طولانی و پیچیده ای داره. به هیچ وجه حتی فکر امتحان کردن این گیاه رو هم نکنید.

در مورد باز کردن چاکراها باید عرض کنم که هرجا این اصطلاح رو شنیدید متوجه بشید که گوینده هیج ایده ای در مورد مطلبی که صحبت می کنه نداره. چاکراها در تمام انسانها باز هستند و نیازی به باز یا بسته کردن نداره. کاری که باید انجام بدید تنظیم هرکدوم از اونها با توجه به فرکانس اون چاکرا هست. توصیه می کنم قبل از اینکه بخواید چاکرایی رو باز کنید کمی در موردشون مطالعه کنید و مطالب اولیه رو یاد بگیرید تا بعد بتونید اون مطالب رو به صورت عملی به کار بگیرید.

فراموش کردم بگم اگر فکر می کنید برای رسیدن به آگاهی راه میان بر یا قرص یا دراگی وجود داره که با یک بار یا حتی صدبار استفاده ممکنه به ذره ای از اون آگاهی مورد نظرتون برسید باید عرض کنم کاملا اشتباه می کنید. روانگردان ها خودشون به شما چیزی نخواهند داد بلکه چیزهایی که در شما وجود دارند رو تشدید می کنند مثل پنجره ای موقتی که به درون دنیای ناشناختۀ خودتون بازو بعد هم به سرعت بسته می شه و این به خود شما بستگی داره که چه چیزی با خودتون برگردونید.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

من حدودا ٧ تا مطباخ از برگ گياه كشيدم حبس كردم دادم بيرون ولي هيچ تغييري احساس نكردم تاتوره نوعي داره كه تاثيير نداشته باشه !؟

Comment

نوشته اصلی توسط Aramin2517 نمایش پست ها
        من حدودا ٧ تا مطباخ از برگ گياه كشيدم حبس كردم دادم بيرون ولي هيچ تغييري احساس نكردم تاتوره نوعي داره كه تاثيير نداشته باشه !؟
        دوست عزیز روش استفاده از تاتوره به این شکل نیست . صدتا برگ رو هم بکشید بازم اتفاقی نخواهد افتاد.
        Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
        X