اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال مهم تاتوره یا داتوره

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال مهم تاتوره یا داتوره

باسلام و خسته نباشید.
    بنده بمدت 3هفته ای میشه که بصورت مهمان میومدم انجمن خوب شما...و از هارمایلن + دستوراتش انجام دادم و خیلی خوب بود هارمالین.
    یکی از دوستان درمورد تاتوره یا داتوره که یک دانه هستش گفتش...گفت این دونه توهم زا هستش...من تحقیق کردم تو نت نوشته بود سمی هستش مثل اسپند.
    میخاستم بدونم کسانی که تجربه تاتوره یا داتوره دارن لطفا منو راهنمایی کنن.
    آیا این تاتوره یا داتوره بخورم توهم زا هست؟
    چقدر باید بخورم تا مسموم نشم؟
    طریقه مصرفش چجوریه ؟چند مدل مصرف میشه کرد؟
    و اطلاعات دیگ که از تجربه خوددتونم بگین.
    دوستم میگفت مثل LSD هستش.
    اگه سوال من جای اشتباهی هستش لطفا انتقال بدین ب اون بخش چون نمیدونستم تو کدوم تاپیک باید بنویسم موضوع رو.
    ممنون میشم راهنمایی بکنید؟

خیر دوست عزیز تاتوره به هیچ وجه شبیه ال اس دی نیست و گیاه بسیار خطرناکی هست. لطفا بخش هذیان آورها در فروم رو بخونید. همه مطالب قبلا اونجا گفته شده و نیازی به تکرار نیست.
    As Above , So Below

Comment

ممنونم...دقت نکردم به اون بخش...بخش تاتوره هم داره...

Comment

تاتوره یا داتوره یک نوع گیاه خارداره که در حوالی رودها و برکه ها رویش میکنه
        ما لر ها به زبون خودمون بهش میگیم بنگ لوله
        گیاه خطرناکیه و دوز مصرفی حتما باید با یک بلد راه و لیدر انجام بشه
        طریقه مصرفش هم گوناگونه هم بصورت تدخین هم خوراکی

Comment

در مورد مصرف گیاهان باید خیلی دقت کنید چون ماده ی موثر از هرگیاهی به گیاه دیگ متفاوت هست و یک گیاه می تونه بسیار قوی و گیاه دیگه می تونه بسیار ضعیف باشه. در مورد تاتوره هم این موضوع صادق هست و به علت سمی بودن این گیاه مصرف مقدار خیلی کم هم می تونه به شما صدمات جبران نشدنی بزنه اکیدا توصیه می کنم حتی به مصرف این گیاه هم فکر نکنید.
          Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط Cymex نمایش پست ها
            طریقه مصرفش هم گوناگونه هم بصورت تدخین هم خوراکی
            من تابحال نشنیدم مصرف تاتوزه یضوزت دود کردنی موثر باشه. لطفا اطلاعاتی که ازشون اطمینان کافی دارید رو به اشتراک بگذارید.
            As Above , So Below

Comment

دانه های تاتوره که سر گل گیاه رویش میکنه رو به صورت تدخین استفاده میکنند.از روانگردانهای بومی و قدیمی لرستان هست که بنام بنگ لوله میشناسنش

Comment

نوشته اصلی توسط Cymex نمایش پست ها
                دانه های تاتوره که سر گل گیاه رویش میکنه رو به صورت تدخین استفاده میکنند.از روانگردانهای بومی و قدیمی لرستان هست که بنام بنگ لوله میشناسنش
                منظور من این بود که تابحال نشنیدم تدخین تاتوره هذیان آور باشه. و هر کس که امتحان کرده نتیجه اش منفی بوده.
                As Above , So Below

Comment

Working...
                X