اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مراقب روان‌گردان‌هایی که با نام ال‌اس‌دی به فروش می‌روند باشید !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط isbn نمایش پست ها
    و يك مورد ديگه كه يادم رفت اميدوارم مديران ببخشن بر من كه پشت هم پست ميگذارم
    بار اول مصرف من در يك لحظه در هم اميختگي احساس شديدي رو تجربه كردم جوري كه وقتي ميخنديدم به همراهش گريه هم ميكردم و اشك همراه خنده يه جورايي مثل اشك شوق بود ! ولي تو مصارف بعدي ديگه اتفاق نيافتاد ! و اينكه يه هيج عنوان اين موضوع كه صدا ها ديده ميشن يا رنگ ها شنيده ميشن رو اصلا تجربه نكردم
    دوست عزیز تمام علائمی که می گید می تونه از تاثیرات ال اس دی هم باشه و نمی تونه به تنهایی نشون دهنده این باشه که شما ال اس دی مصرف کردید یا یک ترکیب دیگه مثل Nbome. یک راه ساده و خوب استفاده از شناساگرهایی مثل ehrlich هست. البته ehrlich نمی تونه به شما صد در صد اطمینان بده که ماده ای که دستتون هست ال اس دی هست ولی حداقل خیالتون راحته که Nbome دستتون نیست.
    As Above , So Below

Comment

سلام بر دوستان گرامی
      چند تا سوال ازتون دارم
      فرق شکلی و ظاهری nbombو lsd چیه از کجا بفهمیم و nbomb چ طعمی داره
      و فازشون چ فرقی داره باهم
      مورد دوم lsd یک رو چند میلی گرمه آیا lsd دوطرفه فرق میکنه مثلا یک ورق یه طرفه و نصف ورق دوطرفه با هم برابره؟
      و یک ورق دوطرفه چند میلی است
      قیمت حدودی lsd اصل تو بازار حدودا چقدره

Comment

هر کی میدونه لطفا ب سوالام جواب بده نمیخام بار اولم فیک مصرف کنم

Comment

نوشته اصلی توسط Hjb.max نمایش پست ها
          سلام بر دوستان گرامی
          چند تا سوال ازتون دارم
          فرق شکلی و ظاهری nbombو lsd چیه از کجا بفهمیم و nbomb چ طعمی داره
          و فازشون چ فرقی داره باهم
          مورد دوم lsd یک رو چند میلی گرمه آیا lsd دوطرفه فرق میکنه مثلا یک ورق یه طرفه و نصف ورق دوطرفه با هم برابره؟
          و یک ورق دوطرفه چند میلی است
          قیمت حدودی lsd اصل تو بازار حدودا چقدره
          دوست عزیز تقریبا ال اس دی تو بازار نیست پس فکرشو نکن کلا و اصلا از شیمیایی جات توی این مملکت استفاده نکن که آسیب میبینی به نظرم ماشروم رو جایگزین کن

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

دوست عزیز تقریبا ال اس دی تو بازار نیست پس فکرشو نکن کلا و اصلا از شیمیایی جات توی این مملکت استفاده نکن که آسیب میبینی به نظرم ماشروم رو جایگزین کن
            داداش آدم وقتی یه تصمیمی رو میگیره آخر انجام میده
            منم طبق تحقیقات ک کردم اصلا اصل تو ایران نیست ولی با 100تمن میتونم یکی بخرم بستگی ب طعمش داره ک درجه 1 یا 2 یا 3 باشه هر چی بدون مزه تر باشه کیفیت بهتری داره اینجوری ک فهمیدم

Comment

کی میدونه یه ال اس دی دوطرفه چند میکرو بیشتر از یک طرفه است 200میکرو یک طرفس یا دوطرفه
              اونایی ک هم یک طرفه مصرف کردن هم دوطرفه میشه یه توضیحی بدن بعد یه سوال

اگ بخاین برا بار اول ب یه آدم عادی پیشنهاد بدین ک مصرف کنه چقدر مصرف کنه بهتره یک کامل یا نصف آیا با نصف میتونه تمام چیز هارو دید برا بار اول

Comment

کی میدونه یه ال اس دی دوطرفه چند میکرو بیشتر از یک طرفه است 200میکرو یک طرفس یا دوطرفه
                اونایی ک هم یک طرفه مصرف کردن هم دوطرفه میشه یه توضیحی بدن بعد یه سوال

اگ بخاین برا بار اول ب یه آدم عادی پیشنهاد بدین ک مصرف کنه چقدر مصرف کنه بهتره یک کامل یا نصف آیا با نصف میتونه تمام چیز هارو دید برا بار اول
                دوست عزیزهیچ جای دنیا ال اس دی دو طرفه وجود نداره چون فقط یک طرف بلاتر هست که قابلیت جذب داره. اینم از دروغهای فروشندگانه برای بازار گرمی برای جنسشون

همیشه همیشه هر ماده ای رو با کمترین دوز امتحان کنید چون نمی دونید چی هست و ممکنه حساسیت داشته باشید. وقتی با کم شروع کنید بهتر می تونید دوز مناسب خودتون رو پیدا کنید تا اینکه با زیاد شروع کنید چون در این حالت راهی برای برگشت نیست

بهترین راه تشخیص ال اس دی طعم کاغذ هست. ال اس دی کاملا بی مزه است و تلخی یا مزه ی شیمیایی (هرچقدر کم) قطعا ال اس دی نیست و می تونه NBOME یا DOX یا خیلی چیزهای دیگه باشه.
                Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

داداش آدم وقتی یه تصمیمی رو میگیره آخر انجام میده
                  منم طبق تحقیقات ک کردم اصلا اصل تو ایران نیست ولی با 100تمن میتونم یکی بخرم بستگی ب طعمش داره ک درجه 1 یا 2 یا 3 باشه هر چی بدون مزه تر باشه کیفیت بهتری داره اینجوری ک فهمیدم
                  جلو ضرر رو هر جا بگیری منفعته

Comment

سلام تا کسی lsd شیرین مصرف کرده
                    مبشه بگید چ فازی داره

Comment

سلام دوستان من یه تجربه مصرف داشتم فقط کاغذش طعم شیرین داشت و یکمم دهنو گس کرد کسی تا حالا این مدل کاغذ مصرف کرده کسی میدونه چیه و ایا داخل ترکیبات lsd است فروشنده خیلی رو اصل بودنش تاکید کرد ولی با این تفاسیر ک شما میگید اصل نیست اگ کسی تجربه مصرف کاغذ شیرین رو داشته بگه و فرق رو با اصل چیه
                      یکی از دوستانم ک مصرف داشته تا حالا گفت ترش مزه بوده آیا اونم تقلبی بوده و مدل خاصی بوده یا... داخل کاغذ من هیچ طعم تلخی نبود شیرین بود فازشم بالا بود حتی صدا ها رو دیدم و رنگ ها رو شنیدم ولی نمیدونم lsd بوده یا چیز دیگه ای یا مقداری lsd داشته میشه بگید چی بوده؟

Comment

سلام دوستان من یه تجربه مصرف داشتم فقط کاغذش طعم شیرین داشت و یکمم دهنو گس کرد کسی تا حالا این مدل کاغذ مصرف کرده کسی میدونه چیه و ایا داخل ترکیبات lsd است فروشنده خیلی رو اصل بودنش تاکید کرد ولی با این تفاسیر ک شما میگید اصل نیست اگ کسی تجربه مصرف کاغذ شیرین رو داشته بگه و فرق رو با اصل چیه
                        یکی از دوستانم ک مصرف داشته تا حالا گفت ترش مزه بوده آیا اونم تقلبی بوده و مدل خاصی بوده یا... داخل کاغذ من هیچ طعم تلخی نبود شیرین بود فازشم بالا بود حتی صدا ها رو دیدم و رنگ ها رو شنیدم ولی نمیدونم lsd بوده یا چیز دیگه ای یا مقداری lsd داشته میشه بگید چی بوده؟
                        دوست عزیز یکبار دیگه جوابی که به شما دادند رو بخونید. ال اس دی بی مزه است پس هرچیزی مزه داشت فرقی نمی کنه شیرین یا ترش یا شور یا تلخ یا گس یا .. ال اس دی نیست. اینکه حالا دونه دونه مزه ها رو بپرسید بازهم جواب یکی هست: ال اس دی کاملا بی مزه است و هرچیزی که مزه داشته باشه ال اس دی نیست. اینکه چه چیزی بوده هیچ کسی نمی تونه به شما بگه چون از روی مزه نمی شه فهمید و باید درآزمایشگاه تست بشه.
                        تع

Comment

Working...
                        X