اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مراقب روان‌گردان‌هایی که با نام ال‌اس‌دی به فروش می‌روند باشید !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مراقب روان‌گردان‌هایی که با نام ال‌اس‌دی به فروش می‌روند باشید !

درود بر شما دوستان گرامی ،
    بدلیل پیام‌های خصوصی زیادی که این روز‌ها برای من رسیده و از من درباره‌ی ال‌اس‌دی فیک سوال شده و همچنین با توجه به مطالب پراکنده‌ای که مدیران و کاربران محترم در این باره گفته‌اند ، تصمیم گرفتم تا تاپیکی مجزا به این موضوع اختصاص بدم.

به سختی می‌توان راجع به ترکیبات موجود در بلاتر‌هایی که با نام ال‌اس‌دی در بازار سیاه ایران فروش می‌روند نظر داد ، البته با توجه به نایاب بودن ال‌اس‌دی در بقیه کشور‌ها و فروش روان‌گردان‌هایی مانند 25i-NBOMe به جای ال‌اس‌دی می‌توان حدس زد که این قضیه در ایران هم وجود داشته باشد. با توجه به گزارش‌های ثبت شده مرگ با ترکیباتی مانند 25i-NBOMe (مخصوصا در دوز بالا یا ترکیب با دیگر دراگ‌ها اینجا را ببینید) آگاهی درباره‌ی این موضوع ضروری است. می‌توان حدس زد که بسیاری از بلاتر‌هایی که به نام ال‌اس‌دی در ایران فروش می‌روند روان‌گردان‌هایی ارزان‌تر مانند 25x-NBOMe ، DOx (البته در صورتی که روی بلاتر جا شود) و آنالوگ های ال‌اس‌دی که گاها از خود ال‌اس‌دی نیز قدرتمندتر هستند (مانند 1P-LSD که امروزه در اقسی نقاط دنیا بصورت قانونی فروش می‌رود) را دارا باشد.

درباره 1P-LSD در دانشنامه پرشین سای مطالعه کنید.
    Last edited by MindControl; 08-11-2016, 09:10 PM. دلیل: خطای نوشتاری
    ?Are you dreaming

به نظر شما دوستانی که مایلند و به قدرت اسید معتقدند

باید ریسک این انتخاب مبهم رو بکنند

Comment

نوشته اصلی توسط peyman2020 نمایش پست ها
      به نظر شما دوستانی که مایلند و به قدرت اسید معتقدندباید ریسک این انتخاب مبهم رو بکنند
      متاسفانه منظور شما رو متوجه نشدم. روان‌گردان‌هایی مانند 25i-NBOMe یا حتی LSD به خودی خود بد یا خوب نیستند. تنها مساله این است که محتویات بلاتر‌هایی که در بازارسیاه به فروش می‌روند نامشخص است.
      ?Are you dreaming

Comment

ببینید ما درباره اسید خیلی مطالعه کردیم و چند دهه از کشفش میگزره و حتی پدربزرگ هامون هم ازش
        خاطره دارند تحقیقات علمی زیادی هم روش صورت گرفته فرمولش هم کاملا مشخصه
        به خاطر همین کسی که اسید استفاده میکنه کاملا از همه جوانبش میتونه اگاه بشه

حالا سوال من اینه
        حالا که ما نمیدونیم این بلاتر های موجود اصلا اسید هستند یا یک چیزه جدید که تا الان کسی تایید شون نکرده باید استفاده کنیم
        اصلا فرمول این بلاترها چی هست
        مگه فقط قدرتشون مهمه
        ایا دوستانی که به جهت مقاصد علمی یا عرفانی خود از اسید استفاده میکنند
        به جوانب استفاده از یک ترکیب ناشناخته فکر نمیکنند
        در پایان
        کسی هست که با اطمینان بگه تو ایران اسید واقعی وجود داره و ازش استفاده کرده و گزارش سفر بد ه

ممنون از عزیزان پرشین سای

Comment

دوستان باسلام وخسته نباشید این قزیه درمورد قطره لیکوئد هم صدق میکنه
          باتشکر از سایت و دوستان

Comment

ببینید ما درباره اسید خیلی مطالعه کردیم و چند دهه از کشفش میگزره و حتی پدربزرگ هامون هم ازش
            خاطره دارند تحقیقات علمی زیادی هم روش صورت گرفته فرمولش هم کاملا مشخصه
            به خاطر همین کسی که اسید استفاده میکنه کاملا از همه جوانبش میتونه اگاه بشه

در پایان
            کسی هست که با اطمینان بگه تو ایران اسید واقعی وجود داره و ازش استفاده کرده و گزارش سفر بد ه

ممنون از عزیزان پرشین سای
            درود بر شما دوست عزیز به انجمن خوش آمدید

در ابتدا باید خدمتتون عرض کنم که بلاتر به خودی خود تکه کاغذی بیش نیست ! با اطمینان میگم بخش زیادی از همین بلاتر هایی که به اسم ال اس دی به فروش میرسند تو لابراتوار های تهران آماده میشن و نه تنها ال اس دی نیستند بلکه بیشتر محرک بوده ، چیزی شبیه به دسته آمفتامین ها !!! به شخصه تصادفی با فردی آشنا شده بودم که مدعی بود دوستش ال اس دی تولید می کنه ، اول باور نکردم چون از نظرم غیر ممکن بود اما وقتی عکس بلاترهایی که چاپ کرده و آشپزخونش رو نشونم داد قانع شدم !! جالبه بدونید که این آقا طبق شنیده هام برای فردی ال اس دی تولید میکرده که شاید تا همین پارسال نصف تهران یا شایدم ایران از بلاتر های ایشون و نماینده هاش استفاده میکردند !!
            تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

حالا سوال من اینه
            حالا که ما نمیدونیم این بلاتر های موجود اصلا اسید هستند یا یک چیزه جدید که تا الان کسی تایید شون نکرده باید استفاده کنیم
            اصلا فرمول این بلاترها چی هست
            مگه فقط قدرتشون مهمه
            دوست من شما زمانی که قصد خرید بنز رو دارید نمیتونن جاش پراید بهتون بندازن چون شواهد ظاهری کاملا تو این زمینه میتونه به تشخیصتون کمک کنه ! اما در زمینه روانگردان ها شواهد ظاهری ( جنس و عکس بلاتر) به هیچ وجه نمیتونن بهتون کمکی بکنن و در نهایت شما با ریسک بر جسم و روان خودتون به تجربه می پردازید !

نه تنها فرمول بلاتر ها متفاوت هستند بلکه تاثیراتی که شما بوسیله هر کدوم از این فرمول ها دریافت خواهید کرد متفاوت خواهد بود پس فکر می کنم همش مهمه !

ایا دوستانی که به جهت مقاصد علمی یا عرفانی خود از اسید استفاده میکنند
            به جوانب استفاده از یک ترکیب ناشناخته فکر نمیکنند
            خب برای من هم جالبه پاسخ دوستان در این زمینه رو بشنوم ، اما بنده به شخصه تا ندونم بلاتر محتوی چی هست و از کجا تهیه شده به هیچ وجه مصرف نمیکنم .
            به عنوان مثال 1P-LSD که نزدیکترین ترکیب به ال اس دی هست در حال حاضر توسط بسیاری از تولید کنندگان ترکیبات شیمیایی دارویی در برخی کشورها آزادانه بفروش میرسه و شما میتوید رسمی خریداری کنید و این بدین معنیه که چیزی که دریافت می کنید 100 درصد 1P-LSD هست نه چیز دیگر ! حالا ما اینجا به دیلری اطمینان می کنیم که حتی خودش هم از محتویات بلاترش مطمئن نیست !

اگر هدفتون خودشناسی و کاوش نادیده ها و ناگفته هاست پیشنهاد می کنم به سراغ طبیعت برید ... چه منبعی مطمئن تر از طبیعت ؟
            I am that I am not

Comment

درود دوستان
              شما یک میلیون بار هم توضیح بدین و دلیل بیارید بازم یه عده هستن که میگن نه! ما اسیدامون از اروپا میاد، اورجه، مهر فستیوال خورده روش و کاغذی فلان تومن میخریم
              نمیدونن یه عده سودجو دارن از ندونستنشون سوءاستفاده میکنن و آشغال بهشون میندازن.
              شخصا با دو نفر که سابقه مصرف شیشه داشتن صحبت کردم. بعد از مصرف ال اس دی گفتن فاز هایپری که گرفتن کاملا مشابه مصرف شیشه بوده.
              Biglee Biglee Dabla Dabla Boom Boom Boom

Comment

درود خدمت دوستان گرامی
                به نظر من نیاز هست بیشتر در مورد اثرات این دسته از روانگردان ها و شباهت ها و تفاوت هاشون با LSD بحث و اطلاع رسانی بشه تا حداقل بعد از مصرف بلاتر بشه فهمید محتویاش چی بوده.
                من به شخصه چند باری از بلاتر های موجود در بازار استفاده کردم که تقریبا اثراتشون مشابه بود به این صورت که بعد از 40 دقیقه تا یک ساعت اثرات اولیه شروع میشد و شدت میگرفت و تا 6 الی 8 ساعت هم ادامه داشت و کم کم از بین میرفت و در طول این مدت انرژی خیلی زیادی داشتم به همراه حس مسمومیت خاصی در دهان و معده و همچنین کبودی زیر چشم ها و باز شدن مردمک ها.
                بلاتر هایی که من استفاده کردم بعضی هاشون کاملا بی مزه بودن و بعضی موارد به تلخی میزدن و حتی یه مورد از شدت تلخی احساس میکردم کل دهانم سر شده! و نتیجه ای که تا اینجای کار گرفتم این بوده که هرچی بلاتر بی مزه تر باشه قدرتمند تر (یا بهتر؟) هست.
                شاید بد نباشه این رو هم بگم که بعد از تجربه ی این بلاتر ها یک بار ماشروم استفاده کردم که با اینکه متوجه تفاوتش با تریپ بلاتر ها شدم ولی با حالت روانگردانش نسبتا آشنا بودم و یکی از تفاوت هاش هم این بود که اون انرژی و هایپری رو نداشت و بیشتر ترجیح میدادم بشینم

Comment

نوشته اصلی توسط Overdose نمایش پست ها
                  درود خدمت دوستان گرامی
                  به نظر من نیاز هست بیشتر در مورد اثرات این دسته از روانگردان ها و شباهت ها و تفاوت هاشون با LSD بحث و اطلاع رسانی بشه تا حداقل بعد از مصرف بلاتر بشه فهمید محتویاش چی بوده.
                  من به شخصه چند باری از بلاتر های موجود در بازار استفاده کردم که تقریبا اثراتشون مشابه بود به این صورت که بعد از 40 دقیقه تا یک ساعت اثرات اولیه شروع میشد و شدت میگرفت و تا 6 الی 8 ساعت هم ادامه داشت و کم کم از بین میرفت و در طول این مدت انرژی خیلی زیادی داشتم به همراه حس مسمومیت خاصی در دهان و معده و همچنین کبودی زیر چشم ها و باز شدن مردمک ها.
                  بلاتر هایی که من استفاده کردم بعضی هاشون کاملا بی مزه بودن و بعضی موارد به تلخی میزدن و حتی یه مورد از شدت تلخی احساس میکردم کل دهانم سر شده! و نتیجه ای که تا اینجای کار گرفتم این بوده که هرچی بلاتر بی مزه تر باشه قدرتمند تر (یا بهتر؟) هست.
                  شاید بد نباشه این رو هم بگم که بعد از تجربه ی این بلاتر ها یک بار ماشروم استفاده کردم که با اینکه متوجه تفاوتش با تریپ بلاتر ها شدم ولی با حالت روانگردانش نسبتا آشنا بودم و یکی از تفاوت هاش هم این بود که اون انرژی و هایپری رو نداشت و بیشتر ترجیح میدادم بشینم
                  درود
                  بلاتری که تریپش بیش از 8 ساعت طول بکشه اسید نیس و همچنین اینکه بلاتر ال اس دی مزه ای نداره چون چند صد میکروگرم از یک ماده برای حسگرهای چشایی زبون قابل تشخیص نیس. مزه تلخ فلز مانند و سر شدن دهان هم از نشونه های فیک بودنه کاغذه. انرژی زیاد و تمایل به تحرک از ویژگی های خانواده آمفتامین هاس همینطور که MDMA همین ویژگی رو داره. هروقت کاغذی مصرف کردید که فازش مشابه مشاروم بود بدونید اصل بوده.

Comment

نوشته اصلی توسط Overdose نمایش پست ها
                    درود خدمت دوستان گرامی
                    تاثیراتی که توصیف کردید مانند افزایش انرژی ، Coming up طولانی ، تاثیر طولانی مدت و تلخ بودن شدید بلاتر نشون میده که احتمالا ماده‌ی روی بلاتر از خانواده آمفتامین یا فنتیلامین بوده.

در مورد کبودی ایجاد شده زیر چشم‌هاتون می‌تونید بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون خون‌مردگی است؟ در هنگام تریپ رنگ پریدگی ، احساس سرما در دستان یا مور مور شدن داشتید؟
                    ?Are you dreaming

Comment

من فکر میکنم اساتید قدیمی تر و باتجربه تر اینجا باید شفاف سازی کنند و هم اینطور که
                      تلاش کردند و این انجمن را راه اندازی کردند اینجا هم یه فکری بکنند
                      چون یقینا هر کسی که تو این انجمن هست مخالف مصرف امفتامین
                      و شیشه و اینجور مواد الوده هست

امتحانش روی جسم و روح .....

یعنی واقعا راهش همینه؟
                      Last edited by peyman2020; 03-29-2016, 08:55 AM.

Comment

من فکر میکنم اساتید قدیمی تر و باتجربه تر اینجا باید شفاف سازی کنند و هم اینطور که
                        تلاش کردند و این انجمن را راه اندازی کردند اینجا هم یه فکری بکنند
                        چون یقینا هر کسی که تو این انجمن هست مخالف مصرف امفتامین
                        و شیشه و اینجور مواد الوده هست

امتحانش روی جسم و روح .....

یعنی واقعا راهش همینه؟
                        مسلما روش‌هایی آزمایشگاهی برای تست ال‌اس‌دی وجود دارد به عنوان مثال معرف Ehrlich ، می‌تواند وجود حلقه‌ی ایندول (که در مولکول ارگولوئید‌ها مثل ال‌اس‌دی و تریپتامین‌ها مثل DMT وجود دارد) در ترکیب را بیازماید. متاسفانه این کیت‌ها در ایران یافت نمی‌شود.
                        ?Are you dreaming

Comment

نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
                          مسلما روش‌هایی آزمایشگاهی برای تست ال‌اس‌دی وجود دارد به عنوان مثال معرف Ehrlich ، می‌تواند وجود حلقه‌ی ایندول (که در مولکول ارگولوئید‌ها مثل ال‌اس‌دی و تریپتامین‌ها مثل DMT وجود دارد) در ترکیب را بیازماید. متاسفانه این کیت‌ها در ایران یافت نمی‌شود.
                          ممنون از شما که انقدر با حوصله و با دقت به سوالات جواب میدید
                          تا همین جا هم به برخی از ابهامات پاسخ داده شد.
                          من برداشتم اینه که چون اسید با سروتونین در ارتباطه و همونجور که تو اکثر داروهای هم که
                          به عنوان ضد افسردگی با خاصیت مهار بازجذب سروتونین موجود هستند.مانند فلوکستین
                          اسنترا و پاروکستین یکی از عوارض کاهش انرژی هست.
                          پس میتوان یک رابطه تعریف کرد که مصرف اسید به عنوان یک داروی سروتونرژیک
                          نبایستی با افزایش انرژی همراه باشه
                          از اینرو بلاترهای که انرژی و تحرک ایجاد مینمایند lsd نیستند.

Comment

ممنون از شما که انقدر با حوصله و با دقت به سوالات جواب میدید
                            تا همین جا هم به برخی از ابهامات پاسخ داده شد.
                            من برداشتم اینه که چون اسید با سروتونین در ارتباطه و همونجور که تو اکثر داروهای هم که
                            به عنوان ضد افسردگی با خاصیت مهار بازجذب سروتونین موجود هستند.مانند فلوکستین
                            اسنترا و پاروکستین یکی از عوارض کاهش انرژی هست.
                            پس میتوان یک رابطه تعریف کرد که مصرف اسید به عنوان یک داروی سروتونرژیک
                            نبایستی با افزایش انرژی همراه باشه
                            از اینرو بلاترهای که انرژی و تحرک ایجاد مینمایند lsd نیستند.
                            تاحدودی حرف شما درست است ولی باید بگم تاثیرات یک دارو از فرد تا فرد دیگری می‌تواند متفاوت باشد ، همان داروی ضدافسردگی که فرمودید در برخی می‌تواند باعث کاهش انرژی و افزایش وزن و در برخی دیگر افزایش انرژی و کاهش وزن شود. ولی درست است در صورتی که ال‌اس‌دی موجب تاثیرات محرکی مثل افزایش تمرکز و انرژی و امپاتی شود باید به آن شک کرد.
                            ?Are you dreaming

Comment

تاثیراتی که توصیف کردید مانند افزایش انرژی ، Coming up طولانی ، تاثیر طولانی مدت و تلخ بودن شدید بلاتر نشون میده که احتمالا ماده‌ی روی بلاتر از خانواده آمفتامین یا فنتیلامین بوده.

در مورد کبودی ایجاد شده زیر چشم‌هاتون می‌تونید بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون خون‌مردگی است؟ در هنگام تریپ رنگ پریدگی ، احساس سرما در دستان یا مور مور شدن داشتید؟
                              خون مردگی که فکر نمیکنم بوده باشه. بیشر شبیه تیره شدن زیر چشم فردی که در وضعیت فیزیکی خوبی قرار نداره و دچار مسمومیت هس. احساس سرما یا مور مور شدن خیر ولی یه لرز خاصی معمولا وجود داشت. البته شاید نه در کل تریپ.
                              تاحدودی حرف شما درست است ولی باید بگم تاثیرات یک دارو از فرد تا فرد دیگری می‌تواند متفاوت باشد ، همان داروی ضدافسردگی که فرمودید در برخی می‌تواند باعث کاهش انرژی و افزایش وزن و در برخی دیگر افزایش انرژی و کاهش وزن شود. ولی درست است در صورتی که ال‌اس‌دی موجب تاثیرات محرکی مثل افزایش تمرکز و انرژی و امپاتی شود باید به آن شک کرد.
                              من در تمام مواردی که بلاتر استفاده کردم افزایش انرژی داشتم ولی افزایش تمرکز اونم تمرکز آمفتامین خیر. در واقع میتونم بگم که تمرکز کردن واقعا سخت بود و مدام در لوپ های مختلف گم میشدیم.
                              نوشته اصلی توسط Surreal نمایش پست ها
                              درود
                              بلاتری که تریپش بیش از 8 ساعت طول بکشه اسید نیس و همچنین اینکه بلاتر ال اس دی مزه ای نداره چون چند صد میکروگرم از یک ماده برای حسگرهای چشایی زبون قابل تشخیص نیس. مزه تلخ فلز مانند و سر شدن دهان هم از نشونه های فیک بودنه کاغذه. انرژی زیاد و تمایل به تحرک از ویژگی های خانواده آمفتامین هاس همینطور که MDMA همین ویژگی رو داره. هروقت کاغذی مصرف کردید که فازش مشابه مشاروم بود بدونید اصل بوده.
                              تقریبا تمام کاغذ هایی که استفاده کردم تشابه زیادی با ماشروم داشتن و حالت تریپی هم داشتن. البته ماشروم رو حدودا 2.5 تا 3 گرم استفاده کردم که میتونم بگم تریپ کوتاه تر اما خیلی شدید تری نسبت به نصف کاغذ یا حتی یک کاغذ کامل داشت.
                              =========
                              سوال دیگه ای که مدت هاست برای من پیش اومده این هست که چه مواد روانگردانی غیر از LSD وجود دارند که در دوز پایین به صورتی که روی یک بلاتر خیلی کوچک جا بگیرن اثر کنن؟ به شخصه دیدم کسانی که حتی با یک چهارم یا یک سوم بلاتر هم اثرات اولیه رو گرفتن.

Comment

Working...
                              X