اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مصرف بیش از اندازه ال اس دی.. سوال

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تجربه ی شخصی: هرگز با ساقی یا دراگ دیلر معامله نکنید چون اصلا معلوم نیست که چه چیزی رو دارید می خرید.[/QUOTE]
    پس باكى معامله كنيم

Comment

سلام چجوری میشه اسم اصلیه lsd ای که زدیم رو پیدا کنیم؟
      و این که برای پایین اومدن از lsd چیکار باید کرد

Comment

نوشته اصلی توسط Psyman نمایش پست ها
        دورود به دوستان عزیز
        سپاس برای اطلاع رسانی و پاسخ به تمام پرشس ها که ممکنه برای خیلی ها مفید باشه ، ولی بنظرتون جای مباحث علمی یا کاربردی یکم خالی نشده !
        این طور که از شواهد و قراین پیداست دیگه از LSD اصل هیچ خیری نیست و با این مواد جدید که آثار طولانی مدتش هم مشخص نیست تمام مصرف کنندگان رو گول زدن ، LSD دارای کمترین عوارض ممکن و البته قدرتمند ترین ماده به نسبت دوز مصرفی در رده ی روانگردان ها ست . یعنی Mescalin , Phsilocybin , DMT و LSD عملا بهترین ، کم خطرترین و مورد مطالعه ترین مواد روانگران هستند .
        حالا بنظر تون وقتی توی بازار نیست نباید برای استفاده ی درست از این مواد جادویی اقدام عملی کرد ؟ سای شمن عزیز یک جمله گفتن که همیشه تو ذهنمه و این بود که یک شمن واقعی همیشه خودش گیاهان رو با صبر و حوصله پرورش می ده یا از طبیعت تهیه می کنه ، شاید باورتون نشه اولین تجربه ی مصرف ماری جوانام از گیاه شاهدانه ای بود که خودم کاشتم و شش ماه برای رسیدنش صبر کردم ، وکلا پنچ بار بیشتر استفاده نکردم و انقدر از این چهار مرحله ی رشد گیاه ، سبزی و تراوطش و روح زندگیش لذت بردام که حد نداره و این لذت در مصرف گیاه ضرب شده و فوق العاده بود ، با اینکه خیلی فاز داد دیگه هم به دلایلی استفاده نکردم .
        پس استفاده ی درست و اصولی از هرچیز بدون وابستگی می تونه ابعاد دیگه و بسیار مفیدی رو در روح عظیم انسان باز بکنه ، در اصل همه ی این ملکول ها مرکب و وسیله ی سفر روح و آگاهی دروی انسان برای لحظاتی به مبدآ خودشه...
        داشتم ملکول دارو ها رو نگاه می کردم دیدم داروی ارگوتامین _ سی یک طرفش چقدر شبیه ملکول LSD هستش و اصلا فقط دو تا عامل متیل کم داره ! هر چند قیاس کاشت شاهدانه با تبدیل ملکولی مواد قیاس مع الفارقی ولی باز هم برای عاقل اشارتی ست... !
        با توجه و احترام به قوانین فروم و فقط برای بحث علمی " آیا راه حل عملی برای تبدیل این قرص Ergotamine به LSD اصل وجود داره ؟ "
        دوستان عزیز در حد توان مطالب کاربردیش رو عنوان بفرمایند *
        اول باید ارگوتامین رو از کافيین جدا کرد که فکر نکنم به این سادگی ها عملی باشه. چندین سال پیش من هم مجذوب استفاده از این دارو شدم و راجع بهش تحقیق کردم ولی ظاهرا خیلی پیچیده تر از این حرفهاست. دقیقا یادم نیست ولی مثلا در پروسه ی تولیدش باید از یک اتمسفر دیگه(شاید نیتروژن بود) استفاده کنید. مطمين نیستم از این حرفم ولی اگر یک جای کار بلنگه و مثلا یک ماده ی خطرناک هم این وسط تولید بشه میدونی چقدر خطرناکه. به هر حال اگر تولید کردی ما رو هم در جریان بزار.

Comment

نوشته اصلی توسط harpag نمایش پست ها
          دو سه سالی میشه که باهاش کنار اومدم وفعلا باهاش درگیر نمیشم، سدیم والپراید میخوردم و لوپرامید برای پیشگیری که البته تاثیر هم داشت ولی مصرفشون رو قطع کردم، برای خفیف کردن اثرات سردرد هم که ارگوتامین بود که اون رو هم قطع کردم، چون به نظرم این ها مسئله رو حل نمیکردند و فقط در ازای عوارض جانبیشون که البته کم هستند، مدت زمان دوره های سردرد رو طولانی تر میکردند، الان میخوام خود هیپنوتیزم رو امتحان کنم، که البته باید مهارت خیلی زیادی توش پیدا کنم که موقع سردرد بتونم ازش استفاده کنم.
          امیدوارم شما هم زود تر سلامتیتون رو دوباره بدست بیارید
          راستی من هم میگرن دارم. نکته ی جالبی که شاید به درد بخوره اینه که حدود یک هفته بعد از تریپ ماشروم دچار سردرد میگرنی نمیشم. خیلی جالب هست. تا حالا کسی امتحان کرده؟

Comment

Working...
          X