اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مصرف بیش از اندازه ال اس دی.. سوال

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مصرف بیش از اندازه ال اس دی.. سوال

سلام رفقا خسته نباشید <3
    امروزداشتم یکی از تاپیک های انجمن رو میخوندم که یه سوال واسم پیش اومد
    به نظرتون اگه کسی که تا الان دوز 250 میکروگرم ال اس دی مصرف میکرده و حالا به هر دلیلی مثلا دوز 2000 میکروگرم مصرف کنه چه اتفاقی ممکنه براش بی افته ؟ ممنون میشم جواب بدین ^_^
    من رویای نقاشی هایم را می بینم و بعد رویاهایم را نقاشی می کنم
    وینسنت ونگوگ

سلام.
    اگر گفته بودید 500 میکروگرم یا 700 میکروگرم یه چیزی ولی 2000 میکروگرم !!
    اکثر مردم هیچ وقت تا این دوز نمیرن ... قطع ارتباط با واقعیت در دوز های بالا بسیار زیاد میشه ، ویژوال ها بسیار زیاد میشن و شاید شما به سختی بتونید جلوی خودتون رو ببینید (عملا هیچ چیزی رو نمیبینید) ، نفستون میمیره و شاید با موجودات فراانسانی ملاقات کنید این توهم ها میتونه بسیار ترسناک باشه.
    فضا و زمان معنی خودش رو از دست میده و بسیار فکر میکنند که در حال مرگ اند ...
    تجربه وحشتناکی باشه فک کنم 😀
    ?Are you dreaming

Comment

دو هفته ی پیش من از دوز 1600 استفاده کردم در صورتی که قبل از آن بالاترین دوز مصرفیم 800 بود.
      ساعت اول تاثیرات بخاطر شوقی که داشتم برام بسیار لذت بخش بود اما از ساعت دوم به بعد کاملا کنترل تریپ از دستم خارج شده بود. حجم زیادی از افکار بهم هجوم آورده بودند و رها شدن ازشون اصلا راحت نبود. چیزی که از ادامه ی تریپ یادمه اینه هیچ کسی رو نمیدیدم ! تو جایی بودم که شب بالای 50 نفر ال اس دی برداشته بودند اما من حتی کنار موزیک هم کسی رو نمیدیدم و جالب اینه که صبح همه میگفتند دنبالت میگشتیم و پیدات نمیکردیم ! یادمه با بستن چشمام فضا و مکان و زمان همه چیز بهم ریخت و جایی که بودم هیچ شناختی از قبل ازش نداشتم ! حس میکنم یک جایی بود خصوصی که فقط خودم و هر کسی یا چیزی که میخام رو میتونستم بهش وارد کنم !!
      بعد از اون حس عجیبی داشتم که در یک لحظه در چند مکان بوده ام ! سه نفر از دوستانم موقع طلوع من رو در سه جای متفاوت ملاقات کرده بودند !!!
      هضم اون دوز به حد سختی بود که یکی دیگه از دوستانم که اونم همین دوز رو مصرف کرده بود صبح از بقیه با حالت کاملا جدی اما گیج میپرسید که دیشب خواب بوده یا واقعا همه ی اون چیزها براش اتفاق افتاده بودند ...
      بعضی از اتفاقاتی که اون شب افتادند رو اصلا نمیتونم تشخیص بدم واقعیت بودند یا ...
      زندگی دفعات بیشماری به تو اعتماد کردم و گذاشتم که برگردی . ولی تو هر بار به من خیانت کردی . شاید همیشه می دانستم ، رویاهای شکننده من برای تو شکسته بود ... !

Comment

درود برشما دوست عزیز
        بنده به شخصه تجربه‌ی همچین دوزی را نداشته‌ام اما سال گذشته به اتفاق یکی از دوستان برای همراهی دوست دیگری که قصد مصرف دوز بالای ال‌اس‌دی را داشت به منزل ایشان رفتیم ایشان که تا به حال هیچ تجربه‌ی رونگردانی نداشت برخلاف توصیه‌های بنده چهار بلاتر (اگر اشتباه نکنم نام بلاترها فروهر بود) را روی زبانشان گذاشتند بعد حدودا ۴۵ دقیقه دوستمان ما را از تغییرات و تناقضات شدید احساسی آگاه کردند خلاصه در همان ابتدای سفر بنده از حالت چهره‌ی ایشان احساس کردم که دارند به بدتریپ نزدیک می‌شوند ناگهان شروع کردند به خودزنی و مدام تکرار می‌کردند بیدار شو که دوستی که همراه بنده آمده بود دست و پایش را گرفت و کمی با ایشان صحبت کرد تا کمی آرام شدند پس از چند دقیقه ایشان گفتند عیسی را می‌بینم و دوباره شروع کردند به هذیان گفتن و دویدن از این سر اتاق به آن سر اتاق تا بلآخر به زمین افتادند و شروع به گریه کردند و به خود می‌پیچیدند خلاصه آن شب به خیر گذشت ولی این دوست ما تا دو سه روز اصلا نمی‌توانست حرف بزند و هنوز هم از تاریکی می‌ترسد.

دوست عزیز البته همانطور که خودتان هم گفتید شما در زمینه‌ی سفرهای روانگردان بی تجربه نیستید ولی به شما توصیه می‌کنم به هیچ وجه ناگهان دوز مصرفتان را به این مقدار افزایش ندهید.
        اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی همچین دوزی هستید به شما توصیه می‌کنم در یک برنامه‌ی یک ساله با افزایش یک‌سوم بلاتری دوز مصرفتان را به میزان مورد نظر برسانید.
        نکته‌ی آخر این‌که ال‌اس‌دی ممکن است تاثیرات مخرب فیزیولوژیک چندانی نداشته باشد ولی در صورت عدم کنترل می‌تواند از نظر سایکولوژیک بسیار بسیار مخرب باشد پس در صورت مصرف تفریحی به هیچ وجه به همچین دوزی فکر نکنید!
        Last edited by aliot; 05-11-2015, 12:04 PM.
        AXIII

Comment

نوشته اصلی توسط SecretS نمایش پست ها
          دو هفته ی پیش من از دوز 1600 استفاده کردم در صورتی که قبل از آن بالاترین دوز مصرفیم 800 بود.
          ساعت اول تاثیرات بخاطر شوقی که داشتم برام بسیار لذت بخش بود اما از ساعت دوم به بعد کاملا کنترل تریپ از دستم خارج شده بود. حجم زیادی از افکار بهم هجوم آورده بودند و رها شدن ازشون اصلا راحت نبود. چیزی که از ادامه ی تریپ یادمه اینه هیچ کسی رو نمیدیدم ! تو جایی بودم که شب بالای 50 نفر ال اس دی برداشته بودند اما من حتی کنار موزیک هم کسی رو نمیدیدم و جالب اینه که صبح همه میگفتند دنبالت میگشتیم و پیدات نمیکردیم ! یادمه با بستن چشمام فضا و مکان و زمان همه چیز بهم ریخت و جایی که بودم هیچ شناختی از قبل ازش نداشتم ! حس میکنم یک جایی بود خصوصی که فقط خودم و هر کسی یا چیزی که میخام رو میتونستم بهش وارد کنم !!
          بعد از اون حس عجیبی داشتم که در یک لحظه در چند مکان بوده ام ! سه نفر از دوستانم موقع طلوع من رو در سه جای متفاوت ملاقات کرده بودند !!!
          هضم اون دوز به حد سختی بود که یکی دیگه از دوستانم که اونم همین دوز رو مصرف کرده بود صبح از بقیه با حالت کاملا جدی اما گیج میپرسید که دیشب خواب بوده یا واقعا همه ی اون چیزها براش اتفاق افتاده بودند ...
          بعضی از اتفاقاتی که اون شب افتادند رو اصلا نمیتونم تشخیص بدم واقعیت بودند یا ...
          میگم دوز 1600 چند تا ورق ال اس دی میشه اونوقت؟
          حقیقت رو دوس دارم تلخیش شده عشقم

Comment

نوشته اصلی توسط honey24 نمایش پست ها
            من از ژلاتین استفاده کردم
            پیپر با دوز 800 (رداستار) و 1250 (1111) هم توی ایران پیدا میشه
            زندگی دفعات بیشماری به تو اعتماد کردم و گذاشتم که برگردی . ولی تو هر بار به من خیانت کردی . شاید همیشه می دانستم ، رویاهای شکننده من برای تو شکسته بود ... !

Comment

من از ژلاتین استفاده کردم
              پیپر با دوز 800 (رداستار) و 1250 (1111) هم توی ایران پیدا میشه
              دوست عزیز تمام اینها بازاریابی دراگ دیلرهاست وگرنه اولا بلاترهایی که ایران هستند 99% ال اس دی نیستند و اکثرا از خانواده ی DOX مثل DOC یا DOI هستند و دوما اگر ال اس دی باشند غیر ممکنه که دوزشون بالاتر از 150-200 میکروگرم باشه. بهترین بلاترهای اسید حدودا 160-180 میکروگرم هستند. دوز 800 میکروگرم شبیه جوک هست و اگر به کسی که با تجربه باشه بگید حتما می خنده.
              Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط honey24 نمایش پست ها
                تمام اینها بستگی داره که اسید رو از کجا تهیه می کنید. از اونجایی که در ایران همه استاد هستند و اسیدهاشون بهترینه و ... ادعاهای عجیب و غریب ممکنه زیاد بشنوید مثل دوز 1000 یا 1200 یا .. که هیچ کدوم درست نیست. یک بلاتر خوب اسید (برای تریپ 12-14 ساعت) حداکثر 180 تا 200 میکروگرم ال اس دی داره که خیلی خیلی بعیده چنین چیزی ایران پیدا بشه. بلاترهای ایران 99% مواد دیگه ای هستند که به اسم ال اس دی می فروشند.

Comment

ــــــــــ
                  Last edited by aliot; 05-12-2015, 10:16 AM.
                  AXIII

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
                    بلاترهایی که ایران هستند 99% ال اس دی نیستند و اکثرا از خانواده ی DOX مثل DOC یا DOI هستند و دوما اگر ال اس دی باشند غیر ممکنه که دوزشون بالاتر از 150-200 میکروگرم باشه.
                    تمام اینها بستگی داره که اسید رو از کجا تهیه می کنید. بلاترهای ایران 99% مواد دیگه ای هستند که به اسم ال اس دی می فروشند.
                    این صحبت ها شاید زمانی که کسی توی ایران نمیدونست ال اس دی چیه درست بود !
                    مثل همون زمان هایی که برگ شاهدانه رو به عنوان گل میفروختن
                    اما الان فقط در تهران تعداد کسانی که عمده اسید میفروشن و من میشناسمشون تعدادشون دو رقمیه پس اینکه بگی همشون دارند جنس های تقلبی میفروشند خنده داره ! اون برگه هایی که شما میگی رو من میتونم با قیمت 15 هزار تومن براتون خریداری کنم
                    یک زمانی حتی سالویا تقلبی هم در ایران نبود اما الان پک های پلمپ سالویا (حتی 100x ) به راحتی در دسترس و قابل خریداریه. البته ! نه به این راحتی که هر کسی بتونه بخره
                    لطفا اطلاعاتتون در مورد بازار ایران رو آپدیت کنید

Comment

اما الان فقط در تهران تعداد کسانی که عمده اسید میفروشن و من میشناسمشون تعدادشون دو رقمیه پس اینکه بگی همشون دارند جنس های تقلبی میفروشند خنده داره ! اون برگه هایی که شما میگی رو من میتونم با قیمت 15 هزار تومن براتون خریداری کنم
                      یک زمانی حتی سالویا تقلبی هم در ایران نبود اما الان پک های پلمپ سالویا (حتی 100x ) به راحتی در دسترس و قابل خریداریه. البته ! نه به این راحتی که هر کسی بتونه بخره
                      با سلام

دوست عزيز كلاً به دراگ ديلرهايى كه اينجا كار مى كنند اعتماد نكنيد،و اگر خودتون به صورت شهودى به مطلبى نرسيديد نه اونو باور كنيد نه ابراز كنيد(اينو به عنوان يه كوچكتر به شما دوست عزيز توصيه مي كنم)
                      اين درسته كه بازار انواع مواد(به قول خودشون مطاء!!) نسبت به ٥سال پيش كه هيچ نسبت به ماه گذشته هم گسترده تر شده ولى به ٩٩.٩٪ اين افراد حتى نميشه گفت دراگ ديلر؛اينا به قول خودشون نهايتاً كاسب هستن
                      افرادى كه نه علمى و نه حتى كوچكترين اطلاعى از چيزى كه مى فروشند نداشته و صرفاً به دنبال سودا گرى و كسب درامد هستند.
                      اتفاقاً به نظر بنده مشكل اصلى از همونجايى نشئت مى گيره كه شما خودتون عنوان مى كنيد افرادى كه در اين زمينه ميشناسيد دو رقميه!!!!
                      همين رشد قارچ گونه اين كاسب هاست كه باعث شده امروزه حتى نوجوان هاى ١٥-١٤ ساله ما هم دقدقه اى جز مصرف اسيد و امثالهم(در قبال اى-ام،ميدو سويت و بومزاى چيزى مثل ال اس دى آب معدنى محصوب ميشه 😁 و عوارض بسيار كمترى داره)ندارند و در نهايت عدم آگاهى و صرفاً براى تفريح مبادرت به مصرف اين اقلام مى كنند.
                      در كل مشكل از همين افسار گسيختگى ناشى ميشه.

موفق و سلامت باشيد.

Comment

[/QUOTE]
                        دوست عزيز كلاً به دراگ ديلرهايى كه اينجا كار مى كنند اعتماد نكنيد،و اگر خودتون به صورت شهودى به مطلبى نرسيديد نه اونو باور كنيد نه ابراز كنيد(اينو به عنوان يه كوچكتر به شما دوست عزيز توصيه مي كنم)
                        اين درسته كه بازار انواع مواد(به قول خودشون مطاء!!) نسبت به ٥سال پيش كه هيچ نسبت به ماه گذشته هم گسترده تر شده ولى به ٩٩.٩٪ اين افراد حتى نميشه گفت دراگ ديلر؛اينا به قول خودشون نهايتاً كاسب هستن
                        افرادى كه نه علمى و نه حتى كوچكترين اطلاعى از چيزى كه مى فروشند نداشته و صرفاً به دنبال سودا گرى و كسب درامد هستند.
                        اتفاقاً به نظر بنده مشكل اصلى از همونجايى نشئت مى گيره كه شما خودتون عنوان مى كنيد افرادى كه در اين زمينه ميشناسيد دو رقميه!!!!
                        همين رشد قارچ گونه اين كاسب هاست كه باعث شده امروزه حتى نوجوان هاى ١٥-١٤ ساله ما هم دقدقه اى جز مصرف اسيد و امثالهم(در قبال اى-ام،ميدو سويت و بومزاى چيزى مثل ال اس دى آب معدنى محصوب ميشه 😁 و عوارض بسيار كمترى داره)ندارند و در نهايت عدم آگاهى و صرفاً براى تفريح مبادرت به مصرف اين اقلام مى كنند.
                        در كل مشكل از همين افسار گسيختگى ناشى ميشه.
                        [/QUOTE]

شما طوری در مورد دراگ دیلر صحبت میکنید که انگار چون اسمش عوض شده و خارجی شده باید یک شخصیت روحانی هم داشته باشه.
                        فکر میکنم بهش میگند ساقی مواد ! خودش استفاده میکنه ، آشناست ، میتونی هر زمان که بخوای پیداش کنی ، اجناسش مطمئن و از آب گذشته است و سر قیمت هم چونه نمیزنه ! حالا اگه تحصیلات دانشگاهی هم نداشت فکر نمیکنم فرقی توی قضیه بکنه
                        زیاد شدن افرادی که از طریق مواد روانگردان درآمد کسب میکنند تاثیرات منفی هم داره اما این حسن رو هم داره که میتونی در این بین اجناس اصلی که واقعا از اروپا وارد شده اند رو هم با قیمت مناسب پیدا کنی ! نمیدونم باید توضیح بدم که تو این شرایط اگه نارنگی به جای پرتقال خونی بفروشی چه اتفاقی پیش میاد یا نه ؟
                        اینکه میگید چون ساقی های مواد زیاد شدند باعث شده نوجوان ها مواد مصرف کنند مثل این میمونه که بگید چون خیابان ها زیاد شده ترافیک میشه !!
                        من منکر تقلبی بودن و تبلیغات شایعه وار برای فروش بیشتر نیستم اما همانطور که گفتم با زیاد شدن دست ، راست و دروغ هم مشخص شده

Comment

دوست عزیز بعد از دستگیری لیوناردو پاکارد بزرگترین تولید کننده ی اسید در آمریکا دسترسی به این ماده خیلی خیلی مشکل شده. بنده تا حدودی از بازار ایران اطلاع دارم و بهتون قول می دم به این راحتی نمی تونید ال اس دی پیدا کنید. این قضیه نه فقط در مورد ایران که در همه جا صادقه.. 99% بلاترهایی که شما رو می ترکونن اصلا اسید نیستند.

Comment

[/QUOTE]

شما طوری در مورد دراگ دیلر صحبت میکنید که انگار چون اسمش عوض شده و خارجی شده باید یک شخصیت روحانی هم داشته باشه.
                            فکر میکنم بهش میگند ساقی مواد ! خودش استفاده میکنه ، آشناست ، میتونی هر زمان که بخوای پیداش کنی ، اجناسش مطمئن و از آب گذشته است و سر قیمت هم چونه نمیزنه ! حالا اگه تحصیلات دانشگاهی هم نداشت فکر نمیکنم فرقی توی قضیه بکنه
                            زیاد شدن افرادی که از طریق مواد روانگردان درآمد کسب میکنند تاثیرات منفی هم داره اما این حسن رو هم داره که میتونی در این بین اجناس اصلی که واقعا از اروپا وارد شده اند رو هم با قیمت مناسب پیدا کنی ! نمیدونم باید توضیح بدم که تو این شرایط اگه نارنگی به جای پرتقال خونی بفروشی چه اتفاقی پیش میاد یا نه ؟
                            اینکه میگید چون ساقی های مواد زیاد شدند باعث شده نوجوان ها مواد مصرف کنند مثل این میمونه که بگید چون خیابان ها زیاد شده ترافیک میشه !!
                            من منکر تقلبی بودن و تبلیغات شایعه وار برای فروش بیشتر نیستم اما همانطور که گفتم با زیاد شدن دست ، راست و دروغ هم مشخص شده [/QUOTE]

دوست عزیز اطمینان داشته باشه کسی که علمش رو نداشته باشه خودش هم خبر نداره که داره چه چیزی می فروشه.. قطعا ساقی شما نمیاد بهت بگه این کاغذ دی او آی هست( اگر اصلا خودش بدونه!) اغلب ساقی های ایران جنس رو از کسی می گیرن و با دلالی می فروشن و همه هم ادعاشون آسمون رو سوراخ می کنه ولی اگر ازشون بپرسی اسم کامل ال اس دی رو هم بلد نیستند.

تجربه ی شخصی: هرگز با ساقی یا دراگ دیلر معامله نکنید چون اصلا معلوم نیست که چه چیزی رو دارید می خرید.

Comment

دوست عزیز بعد از دستگیری لیوناردو پاکارد بزرگترین تولید کننده ی اسید در آمریکا دسترسی به این ماده خیلی خیلی مشکل شده. بنده تا حدودی از بازار ایران اطلاع دارم و بهتون قول می دم به این راحتی نمی تونید ال اس دی پیدا کنید. این قضیه نه فقط در مورد ایران که در همه جا صادقه.. 99% بلاترهایی که شما رو می ترکونن اصلا اسید نیستند.
                              لیوناردو پیکارد همون همسر Neurosoup نیست ؟
                              ?Are you dreaming

Comment

Working...
                              X