اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

DOx

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• DOx

سلام
    چند ماه پیش قبل از اولین مصرف اسید در حال تحقیق بودم برای اولین بار به واژه DOx برخورد کردم
    که تاثیراتی شبیه به اسید داره ولی یه مقدار متفاوت تر مثل اسید روی کاغذه ولی مزه اش تلخه
    هفته پیش یه شیت اسید (شمن) Shiman?! or Sheman ?
    استفاده کردم که مزه اش تلخ بود و واقعا تاثیراتش خیلی وحشتناک بود Duration تریپ 8 ساعت طول کشید و Onset کمتر از 1 ساعت بود
    با توجه به اینکه منبع فارسی تو اینترنت پیدا نکردم اساتید لطف کنن یه مقدار در رابطه با dox توضیح بدند ببینیم چی مصرف کردم
    Last edited by behexen; 01-22-2015, 08:55 PM.
    Keep Calm And Drop LSD

سلام.

DOx دسته ای از مواد روانگردان فنتیل آمین هست یعنی در دسته محرک ها و آمفتامین ها قرار میگیرید که محبوب ترین در این دسته DOM است.

این مواد همچنین آگونیست قدرتمند سروتونین در مغز میباشند.
    این مواد دارای ماندگاری زیادی هستند و در حقیقت میتوان چیزی بین اکستاسی و ال اس دی با آن هم با ماندگاری بالا مثال زد.

تاثیرات DOx ها بسیار گسترده و وسیع هستند.
    ?Are you dreaming

Comment

نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
      سلام.

DOx دسته ای از مواد روانگردان فنتیل آمین هست یعنی در دسته محرک ها و آمفتامین ها قرار میگیرید که محبوب ترین در این دسته DOM است.

این مواد همچنین آگونیست قدرتمند سروتونین در مغز میباشند.
      این مواد دارای ماندگاری زیادی هستند و در حقیقت میتوان چیزی بین اکستاسی و ال اس دی با آن هم با ماندگاری بالا مثال زد.

تاثیرات DOx ها بسیار گسترده و وسیع هستند.
      ممنون
      در رابطه با تاثیرات مخربش توضیح میدید ؟
      Keep Calm And Drop LSD

Comment

نوشته اصلی توسط behexen نمایش پست ها
        ممنون
        در رابطه با تاثیرات مخربش توضیح میدید ؟
        درود بر شما دوست عزیز،

DOx نام خانوادهﺍی شناخته شده از آمفتامینﻫﺎی رواﻥگردان ﻣﻰباشد. مشهورترین ترکیبات این خانواده DOI ،DOB و DOC ﻣﻰباشند که افزون بر تأثیرات دیداری مشابه (و البته متمایز) با دیگر رواﻥگردانﻫﺎ مانند LSD، اغلب تأثیرات محرّک شدیدی را نیز در فرد به همراه دارند که همین امر، تشخیص این دسته از ترکیبات را آسان ﻣﻰنماید. به ویژه اینکه مدت زمان تأثیرات آنها نیز بیشتر از LSD ﻣﻰباشد. مصرف مقادیر زیاد این ترکیبات باعث انقباض دردناک عضلهﻫﺎ در سرتاسر بدن شده و به دلیل اثرات شدید خود بر دستگاه گردش خون، در موارد خاص ﻣﻰتواند منجر به مرگ شود. امّا در مورد تجرﺑﮥ شما باید عرض کنم که مزﮤ تلخ ﻧﻤﻰتواند الزاماً به مادﮤ رواﻥگردان مربوط باشد و DOB نیز تنها مادهﺍی نیست که مزﮤ تلخ دارد. شاید اگر شما منظور خود را از «وحشتناک بودن» تأثیرات به شکل واضحﺗﺮی بیان کنید، قطعاً بنده و دیگر اعضای محترم انجمن نیز بهتر ﻣﻰتوانیم به شما کمک کنیم. به طور کل DOB و دیگر ترکیبات این خانواده به دلیل ساختار خود، از بار رواﻥگردان بسیار کمتری نسبت به LSD برخوردارند و تجرﺑﮥ آنها بیشتر از آنکه ذهن و نفس فرد را تحت تأثیر قرار دهد، منحصر به تأثیرات فیزیولوژیک ﻣﻰباشد.
        .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

ممنون از راهنمایی یانترا عزیز کل تریپ ام بین 8 تا 10 ساعت بود که همش بالا بودم بعد کاملا استرس داشتم و ترس کل وجودم رو گرفته بود سعی کردم بخوابم ولی اصلا نتونستم چند دقیقه دراز میکشیدم بعدش سریع بلند میشدم راه میرفتم کلا با اسید هایی که قبلا استفاده کرده بودم خیلی فرق داشت ساعت 6 صبح رفتم توی تخت که بخوام اخرین باری که ساعت رو نگاه کردم 11 صبح بود که بعدش خوابم برد. چشمام رو میبستم احساس میکردم از ارتفاع خیلی بلندب در حاله سقوط ام
          Keep Calm And Drop LSD

Comment

ممنون از راهنمایی یانترا عزیز کل تریپ ام بین 8 تا 10 ساعت بود که همش بالا بودم بعد کاملا استرس داشتم و ترس کل وجودم رو گرفته بود سعی کردم بخوابم ولی اصلا نتونستم چند دقیقه دراز میکشیدم بعدش سریع بلند میشدم راه میرفتم کلا با اسید هایی که قبلا استفاده کرده بودم خیلی فرق داشت ساعت 6 صبح رفتم توی تخت که بخوام اخرین باری که ساعت رو نگاه کردم 11 صبح بود که بعدش خوابم برد. چشمام رو میبستم احساس میکردم از ارتفاع خیلی بلندب در حاله سقوط ام
            خواهش ﻣﻰکنم دوست عزیز.

تجرﺑﮥ شما مطمئناً مربوط به DOB نبوده است و این توصیفات دقیقاً بیاﻥگر مشخصات یک سفر LSD ﻣﻰباشد. توجه داشته باشید که با هر بار مصرف رواﻥگرداﻥها، تجربهﺍی منحصر به فرد و متفاوت از تجربیات گذشته در انتظار شماست و عوامل بیشماری ﻣﻰتوانند در شدّت و کیفیت آن تأثیرگذار باشند، از جمله مقدار مصرف شده، درصد خلوص ماده و شرایط فردی.
            .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

نوشته اصلی توسط Yantra نمایش پست ها
              خواهش ﻣﻰکنم دوست عزیز.

تجرﺑﮥ شما مطمئناً مربوط به DOB نبوده است و این توصیفات دقیقاً بیاﻥگر مشخصات یک سفر LSD ﻣﻰباشد. توجه داشته باشید که با هر بار مصرف رواﻥگرداﻥها، تجربهﺍی منحصر به فرد و متفاوت از تجربیات گذشته در انتظار شماست و عوامل بیشماری ﻣﻰتوانند در شدّت و کیفیت آن تأثیرگذار باشند، از جمله مقدار مصرف شده، درصد خلوص ماده و شرایط فردی.
              موردی که من رو تو شک انداخت تلخ بودن شیت بود
              اسید هایی که قبلا استفاده کرده بودم بی مزه بودن چن شنیده بودم DOx تلخه گفتم شاید DOx مصرف کرده باشم.
              تفاوت تریپ DOx با اسید چیه ؟ با استفاه DOx چه شرایطی برای آدم پیش میاد ؟ ( چه فاز هایی میگیره و چه تاثیراتی داره ؟ )
              این توضیحاتی که دادم نشان از یک Bad trip ه ؟ دوز بالای این اسید ممکنه یکی از دلایل بد نریپ شدن باشه ؟ چون اول بارم بود بد تریپ برام اتفاق میفتاد
              Last edited by behexen; 01-23-2015, 08:14 PM.
              Keep Calm And Drop LSD

Comment

دوست گرامی، شما در این قسمت فرمودید که سفری ٨ ساعته را تجربه نمودهﺍید و تأثیرات آن را نیز شدید و وحشتناک توصیف کردید، امّا در قسمت دیگری از انجمن عنوان کردید که تا به حال تأثیرات دیداری رواﻥگرداﻥها را تجربه نکردهﺍید!

نوشته اصلی توسط behexen
                هفته پیش یه شیت اسید (شمن) Shiman?! or Sheman ?
                استفاده کردم که مزه اش تلخ بود و واقعا تاثیراتش خیلی وحشتناک بود Duration تریپ 8 ساعت طول کشید و Onset کمتر از 1 ساعت بود
                نوشته اصلی توسط behexen
                دوستان دوز ی که باعث میشه ویژوال دید چند میکرو گرمه ؟
                من تا حالا ویژوال ندیدم
                با توجه به این تناقض، بنده کنجکاو هستم بدانم که منظور شما از این تأثیرات وحشتناک دقیقاً چیست و شما در این سفر ٨ ساعته چه چیزی را تجربه نمودهﺍید!

Comment

دوست گرامی، شما در این قسمت فرمودید که سفری ٨ ساعته را تجربه نمودهﺍید و تأثیرات آن را نیز شدید و وحشتناک توصیف کردید، امّا در قسمت دیگری از انجمن عنوان کردید که تا به حال تأثیرات دیداری رواﻥگرداﻥها را تجربه نکردهﺍید!

با توجه به این تناقض، بنده کنجکاو هستم بدانم که منظور شما از این تأثیرات وحشتناک دقیقاً چیست و شما در این سفر ٨ ساعته چه چیزی را تجربه نمودهﺍید!
                  سلام
                  منظورم از تاثیرات وحشتناک طولانی تر بودن تریپ نسبت به اسید های قبلی که استفاده کرده بودم وهمچنین اینکه بیشتر high شدم تو پست شماره پنج همین تاپیک یه مقداری توضیح دادم
                  عذر میخوام از واژه ی مناسبی استفاده نکردم ولی واژه ای مناسبتر برای اینکه شدت منظورمو برسونم پیدا نکردم
                  منظورم از استفاده از واژه ی وحشتناک به این معنی نیست که توی تریپ اشکال و ویژوال های وحشتناک دیده ام منظورم اینه خیلی High شدم
                  برای مثال تا حالا شندید که میگن وحشتناک هوا گرمه ؟ وحشتناک گرسنمه ؟ وحشتناک سرم درد میکنه ؟
                  امیدوارم منظورم رو درست بیان کرده باشم
                  Last edited by behexen; 01-24-2015, 07:55 PM.
                  Keep Calm And Drop LSD

Comment

منظورم از تاثیرات وحشتناک طولانی تر بودن تریپ نسبت به اسید های قبلی که استفاده کرده بودم وهمچنین اینکه بیشتر high شدم تو پست شماره پنج همین تاپیک یه مقداری توضیح دادم

دوست عزیز، آستاﻧﮥ تأثیرات
                    LSD در بسیاری از افراد با مصرف تقریباً μg ٣٠ قابل احساس است که در این مقدار، روند تغییرات بسیار کُند بوده و تأثیرات دیداری بسیار ضعیف و غیر قابل تشخیص ﻣﻰباشد. حداقل مقدار مصرف LSD برای تجرﺑﮥ یک سفر رواﻥگردان حدود μg ٦۰ است. در این دوز، تأثیرات دیداری در کنار سایر تأثیرات رواﻥگردان اندکﺍندک آشکار ﻣﻰشوند که با افزایش مقدار مصرف، شدت و نوع آنها دگرگون خواهد شد. امروزه میزان LSD موجود بر روی انواع Blotter های عرضه شده، حدود ٤۰ تا ١٢٠ میکروگرم ﻣﻰباشد که اغلب در بهترین شرایط، بین ۵ تا ١٠ درصد آن نیز تجزیه و غیر فعال شده است. بنابراین شما برای دریافت تأثیرات مطلوب خود، نیاز به مصرف یک دوز کامل خواهید داشت و با مصرف نصف آن، در حقیقت این مادﮤ ارزشمند را به هدر خواهید داد. با توجه به این موارد، بنده فکر ﻣﻰکنم که شما تا کنون «سفر» LSD را تجربه نکردهﺍید و از آنجا که فرمودید در تجرﺑﮥ گذﺷﺘﮥ خود با ترس و استرس زیادی مواجه شدهﺍید، به شما توصیه ﻣﻰکنم قبل از افزایش میزان مصرف خود حتماً جوانب آن را در نظر بگیرید.

Comment

مزه ی بلاترهای DOB یا DOC یا DOI تلخ و مدت سفری طولانی تر از ال اس دی دارند ولی مزه ی تلخ الزاما به معنی DOX نیست. سفر با خانواده ی DOX بیشتر اسپیدی است برخلاف ال اس دی که بیشتر تیریپی است.(اسپیدی برای خانواده ی آمفتامین به کار می رود و تیریپی به معنی کلی روانگردان است)
                      Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

درود
                        چندی پیش (تقریبا یک ماه پیش) بلاتری با نام (RS) مصرف کردم. مزه اش تلخ نبود .اما تاثیراتش بیشتر از هر اسیدی که مصرف کرده بودم بود. ویژوال های سنگین (طوری که در اول سفر فقط نقش و نگار های فرش و دیوار و... به حرکت درامده بودند. اما در اواسط سفر حتی مبل و یخچال هم به اینطرف و آنطرف میرفتند .و کسی که پیشم بود تبدیل شده بود به صد نفر که همه جای خونه بود و حرف میزد) سفر سنگینی بود. و تا مرز بد تریپی هم رفتم اما خدا رو شکر کنترلش کردم به سرعت عجیبیش این بود که هر از چند گاهی اسید کاملا غیر فعال میشد. و با استفاده ی دراگ های دیگه مثل ماریجوانا و کتامین و کوکایین باز موتورش روشن میشد و باز همون ماجراها...
                        این سفر تایم مفیدش 15 ساعت طول کشید. که بعدشم خوابیدم .وگرنه نمیدونم تا کی قرار بود ادامه پیدا کنه...
                        در طول این یک ماه هر دراگی که استفاده کردم شدیدا فازش تحت تاثیر اون اسید بود و چند برابر میشد... حتی الان که یک ماه ازش گذشته باز ویژوال ها سر جاشون هستند. به دیوار که زل میزنم دیوار دو لایه می شود و یکی از لایه ها شروع به حرکت میکند...
                        آیا این یک اسید اورجینال بوده یا خانواده ی از همین شبه اسیدا ؟؟؟
                        خودت رو باور کن اما ((باورت نشه))

Comment

نوشته اصلی توسط siahkhan نمایش پست ها
                          و با استفاده ی دراگ های دیگه مثل ماریجوانا و کتامین و کوکایین باز موتورش روشن میشد و باز همون ماجراها...
                          لطف ﻣﻰکنید در مورد دلیل مصرف همزمان ماریجوانا، کتامین و کوکائین با مادهﺍی که از نوع و میزان دقیق آن اطمینان ندارید توضیح دهید؟

Comment

لطف ﻣﻰکنید در مورد دلیل مصرف همزمان ماریجوانا، کتامین و کوکائین با مادهﺍی که از نوع و میزان دقیق آن اطمینان ندارید توضیح دهید؟
                            درود ینترا جان
                            وقتی که اسید رو از دیلر گرفتم گفت این اسید رو باید on کنی. اول متوجه منظورش نشدم. و خندیدم و گفتم مرد حسابی اسید که انقدر ک تو میگی ادا در نمیاره اما بعد فهمیدم که اینجوره که واستون گفتم (کامنت قبلم)
                            و هر وقت فاز اسید کامل میخابید مجبور بودم به اصطلاحی (on ش) کنم. که هربار با یک دراگ انجامش میدادم !!! یک بار با ماریجوانا. یک بار کتامین و بار آخر کوکایین ...
                            خودت رو باور کن اما ((باورت نشه))

Comment

نوشته اصلی توسط siahkhan نمایش پست ها
                              وقتی که اسید رو از دیلر گرفتم گفت این اسید رو باید on کنی. اول متوجه منظورش نشدم. و خندیدم و گفتم مرد حسابی اسید که انقدر ک تو میگی ادا در نمیاره اما بعد فهمیدم که اینجوره که واستون گفتم (کامنت قبلم)
                              و هر وقت فاز اسید کامل میخابید مجبور بودم به اصطلاحی (on ش) کنم. که هربار با یک دراگ انجامش میدادم !!! یک بار با ماریجوانا. یک بار کتامین و بار آخر کوکایین ...
                              نگران این مسأله نبودید که مادهﺍی که بدون هرگونه شناخت مصرف ﻣﻰکنید، جسم و روان شما را به خطر بیندازد و یا همراه با ماریجوانا، کتامین و کوکائین تداخل مرگباری را ایجاد نماید؟!!

Comment

Working...
                              X