اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالاتی در مورد LSD

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Mahtaaa نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم اگر سابقه تشنج داشته باشم ،ممکنه بار اولی ک اسید بذارم تشنج بهم دست بده؟ دوز کم هم استفاده کنم.نصف مثلا..
    درضمن دخترم و تاحالا از این چیزا هیچی نزدم برا همین میترسم بعدش چه اتفاقی بیفته..ممنون میشم راهنمایی کنین
    سلام
    لازم هست بدونید تقریبا بیشتر بلاترهایی که تحت عنوان اسید فروخته میشه حاوی مواد دیگری هستن و مصرفشون ریسک بسیار بالایی برای شما محسوب میشه.
    شما چند سالتونه و هدف شما از مصرف روانگردان چیه؟

Comment

۲۴سالمه
      قراره هفته دیگه با دوستام واس تفریح بریم و برنامشون همیشه اسید و ماش و ایناست..میخوام یه بارم من استفاده کنم ،میگن تجربه ی خوبیه که حالمو بهتر میکنه. اونا که میگن حواسمون بت هست،ولی نمیخوام بخاطر من فازشون خراب شه... پس من ک سابقه تشنج دارم ممکنه حالم بد شه درسته؟

Comment

نوشته اصلی توسط Mahtaaa نمایش پست ها
        ۲۴سالمه
        قراره هفته دیگه با دوستام واس تفریح بریم و برنامشون همیشه اسید و ماش و ایناست..میخوام یه بارم من استفاده کنم ،میگن تجربه ی خوبیه که حالمو بهتر میکنه. اونا که میگن حواسمون بت هست،ولی نمیخوام بخاطر من فازشون خراب شه... پس من ک سابقه تشنج دارم ممکنه حالم بد شه درسته؟
        دوست عزیز، مصرف ال اس دی و ماشروم برای افراد سالم بصورت جسمی ایمنه. اما قضیه برای کسی که بیماری عصبی داره ممکنه متفاوت باشه. من در اینترنت هیچ موردی از وقوع حمله ms روی ال اس دی ندیدم. شاید بهتر باشه از دوز کم ابتدا شروع کنید
        As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

دوست عزیز، مصرف ال اس دی و ماشروم برای افراد سالم بصورت جسمی ایمنه. اما قضیه برای کسی که بیماری عصبی داره ممکنه متفاوت باشه. من در اینترنت هیچ موردی از وقوع حمله ms روی ال اس دی ندیدم. شاید بهتر باشه از دوز کم ابتدا شروع کنید

یعنی ۱/۳ اینا...اوکی مرسیییی از پاسختون🙏🏼🙏🏼

Comment

Working...
          X