اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالاتی در مورد LSD

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوالاتی در مورد LSD

سلام خدمت دوستان.

حقیقتش من میخوام برا بار اول اسید بردارم ولی انقدر حرف های ضد و نقیض راجع بهش شنیدم که میترسم!

یکی میگه احتمال رد دادن و دیوونه شدن زیاده روش. یکی دیگه میگه من خیلیا رو میشناسم که دفعه اول اسید برداشتن رد دادن. یکی دیگه میگه اگه دوزت پایین باشه و قبلش ماشروم امتحان نکرده باشی رد میدی. یکی میگه بد تیریپ شی کار تمومه. خلاصه هرکی یه چیزی میگه.

1. اینکه میخواستم ببینم آیا حقیقت داره؟ تا حالا کسی بوده که با مصرف یک یا چند بار LSD رد داده باشه و کلا تو توهم و بهت مونده باشه؟ (چون خیلیا میگن میشناسیم همچین افرادی رو)

2. من تا حالا فقط علف و حشیش و ترا استفاده کردم. ماشروم هم به زودی تست میکنم. با این دوز برا بار اول چقدر LSD باید استفاده کنم؟

3. فرق مارک های مختلف باهم چیه؟ مثلا هافمن و دالایی و شیوا و شامبالا؟ اصلا فرقی میکنن یا همش کلک های تجاریه؟

4. وقتی رو اسید باشم چه کارهایی رو نمیتونم انجام بدم؟ مثلا تو شناسایی افراد، رد شدن از خیابون، پیدا کردن آدرس، کار کردن با گوشی، خرید کردن و رانندگی به مشکل میخورم؟

5. آخرین سوالم اینکه وقتی رو اسید باشی میتونی تشخیص بدی که چون تحت تاثیر دارو هستی از حالت طبیعی خارج شدی یا اینکه فکر میکنی همه چیز واقعیته؟

ممنون میشم سوالاتمو جواب بدید دوستان.

۲. تاثیر LSD و کلا روانگردان‌ها کاملا با مواد مخدری که نام بردید متفاوت است و برای شروع بهتر هست نیم دوز یا حداکثر یک دوز(Paper) مصرف کنید.
    ۳.راستش در ایران اکثرا تقلبی هستند و فکر نکنم که فرقی کنن ولی حتما دوستان می‌تونن جواب کامل تری به شما بدهند.
    ۴.به هیچ وجه نباید تحت تاثیر LSD یا هر روانگردان دیگری رانندگی کنید چون حتما به مشکل بر می‌خورید. در شناسایی افراد و پیدا کردن آدرس به مشکل بر نمی‌خورید ولی برای عبور از خیابان به مشکل بر می‌خورید.
    ۵.بله توهم LSD از نوع صادق نیست یعنی شما می‌دانید که تغییرات ادراکی شما ناشی از مصرف LSD هست.
    بهتر هست برای بار اول LSD رو در روز و فضای روشن و آشنا که احساس خوبی نسبت به آن جا دارید امتحان کنید تا احتمال بدتریپ کمتر بشه و LSD رو جایی مصرف کنید که کسی مزاحمتون نشه و محل عبور و مرور نباشه
    ضمنا باید بگم که اگر دچار بد تریپ شدید تاثیرات بد آن بر روان شما تا مدت ها باقی می‌ماند و چیزهایی که در تریپ مشاهده می‌کنید ممکن است زندگی شما را تغییر دهد(که لزوما خوب نیست مخصوصا وقتی که بی هدف خاص از روانگردان استفاده کنید)
    Last edited by aliot; 01-16-2015, 10:17 PM. دلیل: اشتباه در پاسخ
    AXIII

Comment

MindControl عزیز هنگامی که شما جواب رو فرستادید من هم داشتم همین کار رو می‌کردم برای همین متوجه ارسال جواب توسط شما نشدم.
      پاسخ شما کافی بود ولی فکر کردم پاسخ خودم را پاک نکنم تا کامل کننده باشد.البته
      در مورد پیداکردن آدرس و انجام کارهای ساده مانند مشاهده کردن ساعت یا تماس ضروری با موبایل در دوز پایین مشکلی پیش نمی‌آید البته نباید هنگام تریپ دنبال آدرس گشت و با موبایل ور رفت!
      AXIII

Comment

درود بر شما دوست عزیز
        من خودم تا به حال به FreeCut یا موارد ابتلا به آن بر نخورده بودم (منظورم از Freecut متفاوت از Freak out بود) اما در چند وبلاگ ایرانی به این موضوع برخوردم که بعد از درخواست شما برای منبع به منابع انگلیسی مراجعه کردم و چیزی پیدا نکردم برای همین حرفم را پس می‌گیرم.
        تصور می‌کنم لفظ Free cut برای ترساندن مخاطبان پارسی از مصرف LSD ایجاد شده که البته مطمئن نیستم.
        در آخر بابت مطلب اشتباهی که ارایه دادم(در مورد Free cut) عذرخواهی می‌کنم باید قبل از نوشتن حتما منابع معتبرتری را بررسی می‌کردم.
        AXIII

Comment

ذز ادامه و تایید MindControl بایدبگم که هنگامی که بد تریپ شدید که معمولا اوایل تا اواسط تریپ احتمال وقوعش هست به دلیل کم تجربه بودن شما (خودتون گفتید بار اولتون هست) کنترل افکارتون رو از دست می‌دید و مجبورید حداقل ۳ ساعت نمام نشدنی ادراکات غیر قابل تحمل رو مشاهده کنید که نمی‌تونید ازش دور شید که تاثیر خیلی بدی بر روحیه شما و زندگی عادی شما می‌افتد. البته اگر الکی نگران نباشیذ و در هنگام تریپ به چیزی بدگمان نشوید و قبلا کمی تمرین مراقبه کرده باشید و فکرتان را بر موضوعات نگران کننده مشغول نکنید با این دوز کم بعید هست که دچار بد تریپ بشیذ.
          نکته دیگری که باید بگم این هست که هرگز به عنوان یه سرگرمی و تجربه‌ی جدید به روانگردان‌ها نگاه نکنید چون کلا دید شما به زندگی رو تغییر می‌دن. قبل از سفر مطالب مربوط به LSD و تاثیرات روانگردان‌های دیگر و تجربیات دیگر دوستان رو مطالعه کنید(یا اگر دوستانی دارید که قبلا تجربه داشته اند) تا بدانید در طول تریپ چه خواهید دید. و در آخر به نظر من قبل از مصرف روانگردان باید بدونید که از روانگردان چی می‌خواهید و در هنگام ترپ دنبال اون بگردید یا منتظرش باشید وگرنه روانگردان‌ها هم مانند هر ماده‌ی دیگری علاوه بر سودهایش ضررهایی دارند که اگر با این انگیزه (حالا بزنیم ببینیم چی می‌شه می‌گن خیلی حال می‌ده) روانگردان مصرف کنید چیزی به جز اتلاف وقت و تاثیرات بد روانی آن بر ذهن و مغزتان به دست نخواهید آورد که دوستان در همین انجمن درباره این مسائل به طور گسترده تر صحبت کرده‌اند که توصیه می‌کنم آن‌ها را مطالعه کنید تا با آگاهی نسبتا زیادی تصمیم به مصرف یا عدم مصرف LSD بگیرید
          AXIII

Comment

نوشته اصلی توسط Overdose نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان.

حقیقتش من میخوام برا بار اول اسید بردارم ولی انقدر حرف های ضد و نقیض راجع بهش شنیدم که میترسم!

یکی میگه احتمال رد دادن و دیوونه شدن زیاده روش. یکی دیگه میگه من خیلیا رو میشناسم که دفعه اول اسید برداشتن رد دادن. یکی دیگه میگه اگه دوزت پایین باشه و قبلش ماشروم امتحان نکرده باشی رد میدی. یکی میگه بد تیریپ شی کار تمومه. خلاصه هرکی یه چیزی میگه.

1. اینکه میخواستم ببینم آیا حقیقت داره؟ تا حالا کسی بوده که با مصرف یک یا چند بار LSD رد داده باشه و کلا تو توهم و بهت مونده باشه؟ (چون خیلیا میگن میشناسیم همچین افرادی رو)

2. من تا حالا فقط علف و حشیش و ترا استفاده کردم. ماشروم هم به زودی تست میکنم. با این دوز برا بار اول چقدر LSD باید استفاده کنم؟

3. فرق مارک های مختلف باهم چیه؟ مثلا هافمن و دالایی و شیوا و شامبالا؟ اصلا فرقی میکنن یا همش کلک های تجاریه؟

4. وقتی رو اسید باشم چه کارهایی رو نمیتونم انجام بدم؟ مثلا تو شناسایی افراد، رد شدن از خیابون، پیدا کردن آدرس، کار کردن با گوشی، خرید کردن و رانندگی به مشکل میخورم؟

5. آخرین سوالم اینکه وقتی رو اسید باشی میتونی تشخیص بدی که چون تحت تاثیر دارو هستی از حالت طبیعی خارج شدی یا اینکه فکر میکنی همه چیز واقعیته؟

ممنون میشم سوالاتمو جواب بدید دوستان.

درود بر شما
            ورود شما رو به انجمن پرشین سای خوش آمد عرض می کنم

در ابتدا باید بگم که اعضا و مدیران پرشین سای به هیج وجه شما رو به مصرف روانگردانها تشویق نمی کنند و هدف این وبسایت صرفا افزایش آگاهی عمومی و اطلاع رسانی پیرامون این دسته از مواد می باشد و کلیه مسئولیت های ناشی از مصرف بر عهده خود شما خواهد بود.
            دوست عزیز همونطور که اشاره کردید متاسفانه پیرامون روانگردانها شایعات بسیاری وجود داره که دلیل اون فقط و فقط دانش و آگاهی پایین نسبت به آنهاست اما متاسفانه هیچ کدوم از افرادی که چنین ادعاهایی را مطرح می کنند سندی برای ارائه ندارند . من میخوام جواب سوالاتتون رو با توجه به تجربیات فردی خودم بدم و امیدوارم که در تصمیم گیری بهتون کمک کنه .

1 - ال اس دی یک داروی روانگردان هست به این معنی که حالت هشیاری شما تحت تاثیر این ماده با حالت عادی تفاوت بسیاری خواهد داشت. زمانی که شما تحت تاثیر این ماده قرار میگیرید سفر شما آغاز میشود. شاید برات سوال باشه که چرا به تجربه مصرف ال اس دی و یا دیگر روانگردان ها سفر گفته میشه ! دلیلش اینه که شما زمانی که تحت تاثیر ال اس دی قرار میگیری درک شما نسبت به تمامی حواس 5 گانه و همچنین زمان و مکان دچار تغییر میشه، به عنوان مثال زمان طوری می گذرد که گویی کاملا ایستاده و یا صداها رو با اعوجاجات خاصی دریافت می کنید . تمامی این اتفاقات در حالی رخ می دهند که شما از لحاظ جسمی مسموم هستید و در واقع تمامی تجربیات شما ناشی از یک مسمومیت خوشآیند جسمانی بوسیله ماده ال اس دی می باشد.

2 - دوست من، ال اس دی از لحاظ نوع عملکرد با موادی که نام بردید تفاوت بسیاری داره پس به شما پیشنهاد می کنم در مورد مصرف این ماده هرگز با ذهنیت موادی که نام بردید وارد گود نشوید چراکه هر گونه قضاوت و انتظار غلط پیش از یک تجربه روانگردان ممکنه سفر شما رو تماما تحت تاثیر قرار بده . به شخصه موارد بسیاری دیدم که در دفعات اول مصرف سعی کردند طوری جلوه دهند که ال اس دی هم مثل ماریجوانا هست و یا مواردی رو دیدم که فرد مدعی بوده هیچ اتفاقی براش نیوفتاده که ( دلیل این ادعا دقیقا قضاوت غلط و انتظارات و تابوهای فکری خود فرد هست ) البته این تنها نظر خود فرد هست . پس چنانچه قصد دارید دست به این تجربه بزنید پیشنهاد می کنم با ذهنی کاملا باز با اون نگاه کنید.

3 - متاسفانه تهیه کردن ال اس دی مرغوب کار آسانی نیست . در صورت خالص بودن تفاوتی میان نام های تجاری مختلف وجود نداره. و اما دوز مناسب برای یک تجربه مطمئن بین 80 الی 150 میکروگرم هست که البته این در مورد ال اس دی مرغوب و با خلوص بالا صدق میکنه .
            4 - دوست عزیز همونطور که در بالا هم عرض کردم زمانی که شما تحت تاثیر ال اس دی هستید در واقع دچار نوعی مسمومیت جسمی هستید به همین خاطر بهتره که بهترین شرایط رو برای سفر کردن ایجاد کنید . منظور از شرایط مناسب هم اینه که شما در درجه اول باید تمامی چیزهایی که ممکنه در هنگام سفر فکر شما رو به خودش درگیر کنه کنار بگذارید ( به عنوان مثال گوشی موبایل ) . ضمنا شما باید مکانی آرام به دور از هرگونه تنش رو برای سفر انتخاب کنید بنابراین رفتن به داخل خیابان و یا رانندگی در هنگام سفر میتونه خطرات غیرقابل پیشبینی رو براتون به همراه داشته باشه !! به شدت توصیه می کنم که در انتخاب مکان دقت کنید .

5 - در پاسخ به سوال آخرتون هم باید بگم که در دوز های پایین زمانی که فرد در حال تجربه یک سفر خوب باشه تشخیص دادن واقعیت چندان کار دشواری نیست مگر اینکه اتفاقی باعث بدتریپ شدن و از دست رفتن آرامش و منطق فرد بشه که در اون صورت همه چیز به شرایط بستگی خواهد داشت . اما در دوز های بالا اوضاع کاملا متفاوته .
            I am that I am not

Comment

ممنون از همه ی دوستان بابت راهنمایی هاتون.

ایشالا به محض اینکه شرایطش ایجاب شد استفاده میکنم و گزارش سفر رو هم مینویسم.

Comment

وقتی رو اسید باشی میتونی تشخیص بدی که چون تحت تاثیر دارو هستی از حالت طبیعی خارج شدی یا اینکه فکر میکنی همه چیز واقعیته؟
                همه چیز واقعیت است !
                پس از استفاده از ال اس دی او به دنبال شما خواهد آمد . شما را با خود به جایی نخواهد برد . این شما هستید که تصمیم میگیرید با او به کجا بروید و چه تجربه ای کسب کنید !
                در دوز پایین شما فقط همه چیز را متفاوت درک میکنید و در دوز بالا هم شما چیزی غیرواقعی یا توهم نمی بینید ! ال اس دی به شما این قدرت را می بخشد که طوری دیگر نگاه کنید ، قواعد و اصولی که شما بر پایه ی آن ها نسبت به اتفاقات اطرافتان نتیجه گیری میکرده اید را از نو تعریف میکند و میتوانید مسائلی که کاملا بی ربط به نظر می آمدند را با چشم سومی نگاه کنید که به شما قدرت تحلیلشان را میدهد !!
                این را باور کنید !

تا حالا کسی بوده که با مصرف یک یا چند بار LSD رد داده باشه و کلا تو توهم و بهت مونده باشه؟ (چون خیلیا میگن میشناسیم همچین افرادی رو)
                من هم زیاد شنیدم که چنین افرادی دیده شده اند ! اما از کسانی شنیدم که خودشون تجربه ی سفر ال اس دی رو نداشته اند ... !
                البته هر کسی نمیتواند پس از مصرف ال اس دی به سرعت به زندگی و روال گذشته ی خود بازگردد ! به شما توصیه میکنم اگر سفر خوبی را تجربه کردید مدتی بعد به استراحت بپردازید .
                زندگی دفعات بیشماری به تو اعتماد کردم و گذاشتم که برگردی . ولی تو هر بار به من خیانت کردی . شاید همیشه می دانستم ، رویاهای شکننده من برای تو شکسته بود ... !

Comment

نوشته اصلی توسط SecretS نمایش پست ها
                  همه چیز واقعیت است !
                  پس از استفاده از ال اس دی او به دنبال شما خواهد آمد . شما را با خود به جایی نخواهد برد . این شما هستید که تصمیم میگیرید با او به کجا بروید و چه تجربه ای کسب کنید !
                  در دوز پایین شما فقط همه چیز را متفاوت درک میکنید و در دوز بالا هم شما چیزی غیرواقعی یا توهم نمی بینید ! ال اس دی به شما این قدرت را می بخشد که طوری دیگر نگاه کنید ، قواعد و اصولی که شما بر پایه ی آن ها نسبت به اتفاقات اطرافتان نتیجه گیری میکرده اید را از نو تعریف میکند و میتوانید مسائلی که کاملا بی ربط به نظر می آمدند را با چشم سومی نگاه کنید که به شما قدرت تحلیلشان را میدهد !!
                  این را باور کنید !

من هم زیاد شنیدم که چنین افرادی دیده شده اند ! اما از کسانی شنیدم که خودشون تجربه ی سفر ال اس دی رو نداشته اند ... !
                  البته هر کسی نمیتواند پس از مصرف ال اس دی به سرعت به زندگی و روال گذشته ی خود بازگردد ! به شما توصیه میکنم اگر سفر خوبی را تجربه کردید مدتی بعد به استراحت بپردازید .
                  سلام.

با قسمتی از حرف های شما موافقم.
                  قطعا توهمات در روانگردان های زاویه ای دیگر از واقعیت است. گاهی این واقعیت بقدری پیچیده است که با ما فکر میکنیم که با واقعیت هیچ نسبتی ندارد، و آنجاست که غیرواقعی خوانده میشود. این پیچیدگی را میتوان به یک معادله 2000 مجهولی تشبیه کرد که برای ما بشر قابل حل نیست !

مثلا اگر شما جسمی را در توهمات خود در سفر روانگردان ببینید به این که آخرین بار کی آن را دیده باشید ، چه تجربه ای از آن داشته باشید ، چه چیزی یا تصویر و صدایی مغز شما را یاد آن بیاندازد و ... ربط دارد.

امیدوارم منظور من را فهمیده باشید 😀
                  ?Are you dreaming

Comment

سلام دوستان خسته نباشید
                    دیروز برای بار اول می خواستم ال اس دی رو امتحان کنم که متاسفانه موفق نشدم
                    به طبیعت رفتیم و هر نفر یک چهارم بلاتر چسبوندیم
                    اونی که ازش خریدیم میگفت Double-Drop هست ال اس دی هاش (یعنی هر دو طرف بلاتر اسید ریخته شده جوری که برای ما توضیح داد) و یک چهارم برای بار اول کاملا کافی هست
                    ولی هیچ کدوم از ما کوچکترین تغییری رو احساس نکردیم
                    حالا میخوام بدونم دلایلش چی میتونه باشه؟ من شنیدم نور آفتاب میتونه اثر اسید روی بلاتر رو از بین ببره؟ یا اینکه بلاتر expire شده باشه؟ مدت زمانی که ال اس دی بعدش expire میشه چقدر هست؟
                    لازمه بگم همه ما یک حال خیلی خیلی خفیف داشتیم که هر لحظه حس میکردیم ممکنه ال اس دی on بشه ولی هیچ اتفاقی نیافتاد
                    Last edited by Jumpnsee; 03-29-2015, 04:18 PM.

Comment

نوشته اصلی توسط Jumpnsee نمایش پست ها
                      دیروز برای بار اول می خواستم ال اس دی رو امتحان کنم که متاسفانه موفق نشدم
                      به طبیعت رفتیم و هر نفر یک چهارم بلاتر چسبوندیم
                      اونی که ازش خریدیم میگفت Double-Drop هست ال اس دی هاش (یعنی هر دو طرف بلاتر اسید ریخته شده جوری که برای ما توضیح داد) و یک چهارم برای بار اول کاملا کافی هست
                      ولی هیچ کدوم از ما کوچکترین تغییری رو احساس نکردیم

درود بر شما،

دوست عزیز، هرگز به تبلیغات دروغین فروشندگان توجّه نکنید. در اینجا توضیح مختصری در مورد دوز Blotter های موجود ارائه شده است که توصیه ﻣﻰکنم حتماً مطالعه نمایید.

حالا میخوام بدونم دلایلش چی میتونه باشه؟

مسلماً مقدار مصرف شده توسط شما کمتر از میزان آستاﻧﮥ تأثیرگذاری LSD بوده است.

من شنیدم نور آفتاب میتونه اثر اسید روی بلاتر رو از بین ببره؟

بله. نور، گرما، اکسیژن و رطوبت ﻣﻰتواند
                      LSD را تجزیه نماید و بدین ترتیب، از قدرت و کیفیت آن بکاهد.

یا اینکه بلاتر expire شده باشه؟ مدت زمانی که ال اس دی بعدش expire میشه چقدر هست؟
                      عمر مؤثر LSD به شرایط محیط نگهداری آن وابسته است و ﻣﻰتواند بین ۲ روز تا دهﻫﺎ سال متغیر باشد.
                      .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

ممنونم از توضیحات کاملتون
                        اما من هنوز نمیدونم برای بار اول بلاتر کامل بچسبونم یا نصف؟
                        درسته که دوز ها متفاوت هست اما خوب نمیشه قبل مصرف فهمید این موضوع رو
                        چکار باید کرد؟

Comment

ممنونم از توضیحات کاملتون
                          خواهش ﻣﻰکنم دوست گرامی.

اما من هنوز نمیدونم برای بار اول بلاتر کامل بچسبونم یا نصف؟
                          درسته که دوز ها متفاوت هست اما خوب نمیشه قبل مصرف فهمید این موضوع رو
                          چکار باید کرد؟
                          برای اولین تجرﺑﮥ رواﻥگردان بهتر است نصف دوز را مصرف کنید. اینگونه هم ﻣﻰتوانید تا اندازﻩای با تأثیرات LSD آشنا شوید و هم میزان قدرت و کیفیت Blotter را بسنجید تا در آینده با اطمینان بیشتری در مورد افزایش مقدار مصرف خود تصمیمﮔﻴﺮی نمایید.
                          .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

باز هم ممنون از جوابتون
                            دیروز 3/4 بلاتر third eye مصرف کردم و برای اولین بار با اثرات ال اس دی آشنا شدم
                            چیزی که برام جالب بود این بود که دوستم نصف بلاتر مصرف کرد ولی تاثیرات ال اس دی روی اون چند برابر من بود. دلیلش چی میتونه باشه؟
                            یک درخواست هم دارم، اگر کسی هست که با انواع ال اس دی آشنایی داره و تفاوت هاشون رو میدونه لطف کنه و توضیح بده
                            برای مثال من شنیدم dalay یک اسید دارک هست و third eye یک اسید فانتزی با vision های بیشتر
                            ولی اگه third eye از بقیه ال اس دی ها vision بیشتری داره چرا برای من اینقدر کم بود؟
                            shaman و hollygarden چه تفاوت هایی دارند؟

Comment

[QUOTE
                              میتونم بپرسم منبع شما برای بدتریپ شدن بیشتر افراد با گروه خونی O- چیست؟ فکر نکنم این قضیه درست باشه ها !!
                              ][/QUOTE]
                              منم اینطور چیزی رو شنیدم که تو کبد افرادی که گروه خونی o+ دارند یک نوع آنریم که وظیفه پاکسازی مواد رو داره وجود نداره و باعث فریک اوت میشه . البنه منبعم معتبر نیست. یه جایی تو دست نوشته های دکتر یزدان نیاز خوندم که زیاد اعتباری نداره به نظرم.
                              باز هم ممنون از جوابتون
                              دیروز 3/4 بلاتر third eye مصرف کردم و برای اولین بار با اثرات ال اس دی آشنا شدم
                              چیزی که برام جالب بود این بود که دوستم نصف بلاتر مصرف کرد ولی تاثیرات ال اس دی روی اون چند برابر من بود. دلیلش چی میتونه باشه؟
                              یک درخواست هم دارم، اگر کسی هست که با انواع ال اس دی آشنایی داره و تفاوت هاشون رو میدونه لطف کنه و توضیح بده
                              برای مثال من شنیدم dalay یک اسید دارک هست و third eye یک اسید فانتزی با vision های بیشتر
                              ولی اگه third eye از بقیه ال اس دی ها vision بیشتری داره چرا برای من اینقدر کم بود؟
                              shaman و hollygarden چه تفاوت هایی دارند؟
                              نوع بلاتر به نظرم تاثیری توی ویژوال دیدن نداره بلکه میزان اسید تاثیرگذاره قضیه دارک و فانتزی بودن بلاتر به نظرم الکیه و برای بازارگرمیه کاسب هاس
                              شمن و هالی گاردن جفتشون کاغذ های هندی هستند
                              این طور که کاسب های میگن دوز هر دوی این بلاتر ها 300 میکروگرمه
                              هر دو این اسید ها رو رو دوز 1/2 امتحان کردم
                              تاثیرات شمن دیوانه کننده بود یکی از بهترین بلاتر های بود که چسبوندم هالی گاردن هم خوبه ولی من نصف شمن های شدم با اینکه دوز جفتشون 300 ه
                              یه سوال ؟
                              300 میکروگرم اسید روی یه کاغذ 0.7mm جا میگیره ؟
                              Keep Calm And Drop LSD

Comment

Working...
                              X