اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گیاه Hawaiian Baby Woodrose

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درود. یادم میاد بچه که بودم توی حیاط خونمون یه پله ی فلزی بود که دورش یه پیچک بزرگ درست شده بود از پایین تا بالا. کاملا شکلش یادمه هم گل و برگ و ساقه و هم بذرش.
    کاملا شبیه هاوایین بیبی وود رز بود.
    چند روز پیش از خانوادم پرسیدم و بهم گفتن که گیاه خود رو بوده ....
    میخاستم بپرسم ببینم آیا امکانش هست که گیاه ذکر شده، همون hawaiian baby woodrose بوده باشه؟ یعنی امکان رشدش در ایران هست؟

پ ن : اون خانه ای که گفتم در جنوب استان فارس ، واقع در شهری با هوایی گرم و مرطوب/خشک بود.
    خودت رو باور کن اما ((باورت نشه))

Comment

این گیاه شبیه نیلوفرپیچه باگل هایی بزرگ تراز ان وبزران در پشت قسمت نازک شیپوری شکل ان است ودرون کبسول مخملی کروی شکلی که بصورت کیپ بزرها ان را پرکرده اند
      http://uupload.ir/files/rf2u_images.jpg
      اندامی شبیه این گیاه ولی بوته ایه
      Last edited by k20; 10-21-2015, 10:52 AM.

Comment

دستور پخت‌های زیادی توی اینترنت راجب نیلوفر پیچ هست که میگن اگر روغن تخم‌های این گل رو با استفاده از عصاره‌ی نعنای تازه فرآوری کنین مقداری LSH تولید می‌شه که اثراتش بیش‌تره. توی ارووید هم زیاد روش بحث شده.

Comment

درود دوستان
          در یوتیوب ویدوئویی مبنی بر استخراج lsa از مورنینگ گلوری آبی دیدم و بعد از مراجعه به انجمن مطالب این بخش رو مطالعه کردم ، بدم نیومد امتحان کنم و برای این کار مراحل زیر رو انجام دادم :
          250 دانه مورنینگ گلوری آبی معادل 6 گرم رو با اسیاب برقی پودر کردم ، آسیاب کردن رو در چند مرحله انجام دادم تا گرما کمی به پودر دانه ها وارد بشه و lsa کمتری از دست بره ، پودر رو در بطری فلزی ریختم ( نور نباید وجود داشته باشد ) و حدود 250 سی سی اب بدون کلر به پودر اضافه کردم ( کلر نباید وجود داشته باشه ، آب رو بجوشونید و بزارید سرد بشه ) درب بطری رو بستم و 4 ساعت داخل یخچال قرار دادم بعد از 4 ساعت یک حبه سیر رو خرد کردم و به محلول اضافه کردم و گذاشتم 30 دقیقه دیگه در یخچال بمونه ( باعث میشه حالت تهوع کمتری داشته باشید ) سپس محلول رو صاف کردم و عصاره رو با آب میوه نوشیدم اما هیچ اتفاقی نیوفتاد !!!
          شکل ظاهری دانه ها با عکس های اینترنتی تفاوت جزئی داشت اما از لحاظ وزنی 250 عدد 6 گرم درست بود ، دستورالعمل استخراج رو هم از یکی سایت های خارجی برداشتم . اضافه کنم معده ام مقاومت زیادی به دارو داره و از ماشروم و ناتمگ ( در مقدار مصرف نرمال ) تاثیرات خیلی کمی میگیرم .غرض اشتراک گذاشتن تجربه بود و خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم .

Comment

این گیاه بومی ایران نیست و در ایران وجود ندارد ولی در اروپا و آمریکا موجوده...من در سفری که داشتم خارج از ایران با این گیاه آشنا شدم و 4 عدد از دونه رو کوبیدم ریختم تو کپسول خوردم حدود یک ساعت گذشت که این حس در من ایجاد شد که دست هام مال خودم نیست انگاری من یک ربات به نام بدن در اختیار دارم احساسی مثل سر شدن اعضای بدن ولی سر شدن نبود من حس می کردم باد کردم و در حال گسترش یافتن هستم احساس مسمومیت وجود داشت ولی حالت تهوع وجود نداشت مصرف اسفند میتونم بگم 10 برابر مسمومیتش بیشتر بود... تو اتاق رو مبل نشستم و منتظر ویژوال بودم تنها چیزی که متوجه شدم این بود که وقتی به کنج های اتاق نگاه می کردم دورتر از حالت عادی بودند انگار کشیده شده بودند بیرون...حالم بد بود یعنی حالت بیقراری داشتم و میخواستم هر چه زودتر کبد و کلیه این ماده رو از بدن من پاک کنن. ..انرژیم بالا رفته بود خواستم با آسانسور برم بالای برج که حالت باغ داشت و کمی نفس تازه کنم که تصمیم گرفتم ده طبق رو از پله ها برم... از پله ها که داشتم میرفتم بالا حس می کردم شدم عین پر و اگه یه پرش محکم بکنم عین سوپر من 10 تا پله رو می پرم احساس وزن نمی کردم...به پشت بام رسیدم رو چمن نشستم بوی چمن حالمو بهتر کرد...حدود 3 ساعتی نشستم و آب میوه میخوردم تا زودتر خونم تصفیه بشه و بعد از حدود 4 ساعت متوجه شدم که کلا پاک شدم

Comment

یادم رفت بگم مورنینگ گلوری هم تو ایران نیست بلکه این نیلوفرهایی که تو ایرانه ipomea tricolor نام داره تخم مورنینگ گلوری که من دیدم درازه شبیه خربزه ولی این نیلوفرهایی که تو ایران هست تخمشون گرده
              مصرف 20 عدد تخم مونینگ گلوری که خرد شد و تو کپسول ریخته شد رو میگم... ساعت 8 شب مصرف کردم و تا ساعت 11 تاثیر جسمانی ندیدم ولی وقتی چیزی رو تخیل ذهنی می کردم تو ذهنم میدیدمش! افکار روحی مختلفی در مورد این دنیا به ذهنم میومد یکیش این بود که ریتم دایره وار ساخته شدن و خراب شدن همه چیز تو دنیا طبیعیه و اگه این ریتمو بپذیریم ثروتمند میشیم ولی اگه از این ریتم ناراحت باشیم فقیر میشیم...شب که خوابیدم تا صبح خیلی رویا دیدم و البته گاهی داشتم آگاه میشدم که دارم رویا میبینم ولی از ترس از خواب می پریدم...

Comment

چند روز پیش میخواستیم با دوستم بریم جنگل که خانوم morning glory به فال نیک بهمون رخ نشون داد...
                آیا هارمالین دوز lsa رو ده برابر میکنه؟
                یعنی سی دانه برابر سیصد دانه ست؟؟؟
                آه! برکه ی کهن
                جهیدن غوکی
                صدای آب

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها
                  یادم رفت بگم مورنینگ گلوری هم تو ایران نیست بلکه این نیلوفرهایی که تو ایرانه ipomea tricolor نام داره تخم مورنینگ گلوری که من دیدم درازه شبیه خربزه ولی این نیلوفرهایی که تو ایران هست تخمشون گرده
                  مصرف 20 عدد تخم مونینگ گلوری که خرد شد و تو کپسول ریخته شد رو میگم... ساعت 8 شب مصرف کردم و تا ساعت 11 تاثیر جسمانی ندیدم ولی وقتی چیزی رو تخیل ذهنی می کردم تو ذهنم میدیدمش! افکار روحی مختلفی در مورد این دنیا به ذهنم میومد یکیش این بود که ریتم دایره وار ساخته شدن و خراب شدن همه چیز تو دنیا طبیعیه و اگه این ریتمو بپذیریم ثروتمند میشیم ولی اگه از این ریتم ناراحت باشیم فقیر میشیم...شب که خوابیدم تا صبح خیلی رویا دیدم و البته گاهی داشتم آگاه میشدم که دارم رویا میبینم ولی از ترس از خواب می پریدم...
                  اگه اشتباه نکنم دوز موثرش 100دانه
                  و دوز بالاش 400دانه ست..
                  آه! برکه ی کهن
                  جهیدن غوکی
                  صدای آب

Comment

نوشته اصلی توسط Holy paradox نمایش پست ها

اگه اشتباه نکنم دوز موثرش 100دانه
                    و دوز بالاش 400دانه ست..
                    گفتنش راحته 100 دانه!!! ولی با همون 20 دانه مسمومیت عصبی ایجاد میکنه مصرف 100 تا دونه به چه بهایی؟ به بهای بد شدن حال و احوال و ایجاد تهوع که چی بشه ؟ من با خوردن همون دونه های هاوایی نزدیک بود کارم به اورژانس بکشه فشارم افتاده بود روی 8 روی این مورنینگ گلوری هم فشارم افتاده بود و حالم خیلی بد شده بود طوری که شما ممکنه چشمتو ببندی چیزایی ببینی ولی از بس حالت بده که زودتر میخوای تموم بشه و هیچ کنترلی نداری یعنی عملا بی فایده وقتی صحبت از حال بد می کنم با هیچ بیماری قابل مقایسه نیست اینقدر که بده البته ماشااله اسفند روی این دو تا رو سفید کرده چون 10 برابر از اینها بدتره... به نظرم تمیزترین و بی عارضه ترین نوع روانگردان دی ام تی باشه که در کل 10 دقیقه در اوجی و تموم میشه! من تا حالا مصرف نکردم و کسایی که تجربه دارن باید بگن که آیا مسمومیت عصبی و خراب شدن وضعیت عمومی بدن داره یا نه؟ ولی کلا به نظرم تدخین عوارضش خیلی کمتر از خوردنه

Comment

گفتنش راحته 100 دانه!!! ولی با همون 20 دانه مسمومیت عصبی ایجاد میکنه مصرف 100 تا دونه به چه بهایی؟ به بهای بد شدن حال و احوال و ایجاد تهوع که چی بشه ؟ من با خوردن همون دونه های هاوایی نزدیک بود کارم به اورژانس بکشه فشارم افتاده بود روی 8 روی این مورنینگ گلوری هم فشارم افتاده بود و حالم خیلی بد شده بود طوری که شما ممکنه چشمتو ببندی چیزایی ببینی ولی از بس حالت بده که زودتر میخوای تموم بشه و هیچ کنترلی نداری یعنی عملا بی فایده وقتی صحبت از حال بد می کنم با هیچ بیماری قابل مقایسه نیست اینقدر که بده البته ماشااله اسفند روی این دو تا رو سفید کرده چون 10 برابر از اینها بدتره... به نظرم تمیزترین و بی عارضه ترین نوع روانگردان دی ام تی باشه که در کل 10 دقیقه در اوجی و تموم میشه! من تا حالا مصرف نکردم و کسایی که تجربه دارن باید بگن که آیا مسمومیت عصبی و خراب شدن وضعیت عمومی بدن داره یا نه؟ ولی کلا به نظرم تدخین عوارضش خیلی کمتر از خوردنه
                      تجربه dmt نداشتم.ولی اتفاقا دیشب یه کپسول اکسترکت اسفند خوردم و ۳۳ دانه شکوه صبح جویدم.اثراتش با حالتی تو مایه های مور مور شدن دست و پا شروع شد و گسترش پیدا کرد.ویژن چشم باز به اون صورت نداشت اما ذهنم رو شدیدا تکان داد و بر کیفیت مراقبه تاثیرگذار هست و حتی من که تجربه زیادی ندارم تونستم ازش استفاده کنم.متاسفانه به دلیل حضور همراه نامناسب یا نداشتن تسلط کافی نتونستم بهره دلخواه ببرم و اوقاتم پِرت شد...
                      بعضا درد ها سازنده اند و اگر بتونی بادبان رو باز کنی تو رو پالایش میدن.اون به قولی مسمومیت عصبی به روایت دیگه اصلاح شکل روابط بین سلول های عصبی مغزه.البته اگه هرس کردن بلد نباشی ممکنه گند بزنی به درخت ذهنت...
                      آه! برکه ی کهن
                      جهیدن غوکی
                      صدای آب

Comment

مطمعنید دانه ها سمی نبودن؟ تابحال هیچ جا نشنیده بودم عوارضش رو با این شدت بیان کنن.

توی تجربه ای که من با دی ام تی خوراکی داشتم برخلاف ال اس دی ذهن خیلی شفافی داشتم. یعنی انگار همین فرد باشی و فقط دنیای اطرافت تغییر کنه.
                        As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط Holy paradox نمایش پست ها

تجربه dmt نداشتم.ولی اتفاقا دیشب یه کپسول اکسترکت اسفند خوردم و ۳۳ دانه شکوه صبح جویدم.اثراتش با حالتی تو مایه های مور مور شدن دست و پا شروع شد و گسترش پیدا کرد.ویژن چشم باز به اون صورت نداشت اما ذهنم رو شدیدا تکان داد و بر کیفیت مراقبه تاثیرگذار هست و حتی من که تجربه زیادی ندارم تونستم ازش استفاده کنم.متاسفانه به دلیل حضور همراه نامناسب یا نداشتن تسلط کافی نتونستم بهره دلخواه ببرم و اوقاتم پِرت شد...
                          بعضا درد ها سازنده اند و اگر بتونی بادبان رو باز کنی تو رو پالایش میدن.اون به قولی مسمومیت عصبی به روایت دیگه اصلاح شکل روابط بین سلول های عصبی مغزه.البته اگه هرس کردن بلد نباشی ممکنه گند بزنی به درخت ذهنت...
                          من منظور شما رو نمی فهمم از اینکه "بادبان ها رو باز کنی" ...به نظرم سیستم بیولوژیک مغز و کار پیام رسان ها بهم میریزه

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
                            مطمعنید دانه ها سمی نبودن؟ تابحال هیچ جا نشنیده بودم عوارضش رو با این شدت بیان کنن.

توی تجربه ای که من با دی ام تی خوراکی داشتم برخلاف ال اس دی ذهن خیلی شفافی داشتم. یعنی انگار همین فرد باشی و فقط دنیای اطرافت تغییر کنه.
                            نه دانه ها fresh بودند شرکت ها وقتی دانه ها رو تولید می کنند و در پاکت میذارند بعضی هاشون روش چاپ می کنند
                            ​​​​​​not for human consumption
                            در این صورت دانه ها رو تو محلولی خوابوندند که قابل خوردن نباشه ولی دانه هایی که من مصرف کردم خود فروشنده در باغ خودش تولید کرده بود و خانگی بود ...موارد مختلفی رو در ارووید و یوتیوب خوندم و دیدم که طرف با مصرف 7 تا دانه به اورژانس رفته...
                            نگفتید که آیا عوارض جسمی و حالت مسمومیت در dmt خوراکی مشاهده کردید؟ آیا محلول رو با اسفند مصرف کردید تا dmt در حالت خوراکی اثرگذار باشه؟ اونوقت اسفند چه مقدار بود وحالتونو بد نکرد؟
                            مصرف تدخینی نداشتید تا حالا؟ مسمومیت داره؟

Comment

من منظور شما رو نمی فهمم از اینکه "بادبان ها رو باز کنی" ...به نظرم سیستم بیولوژیک مغز و کار پیام رسان ها بهم میریزه
                              منظور اینه که درد رو بپذیر
                              just let it be
                              آره دقیقا رسیدن به یه نظم تازه نیازمند به هم خوردن نظم قبلیه
                              آه! برکه ی کهن
                              جهیدن غوکی
                              صدای آب

Comment

Working...
                              X