اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال مهم در مورد ال اس دی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال مهم در مورد ال اس دی

سلام و درود
    دوستان من تجربه ال اس دی هایی داشتم که از نظر مزه هیچ مزه ای بلاتر نمیداده و واقعا یه تریپ جدی رو برام تشکیل دادن
    با توجه به اینکه ال اس دی هایی که تو کشور ماست و میگن که همه از دم فیکن چجوری توجیه کنم خودمو که اون کاغذ ال اس دی نبوده؟
    البته اینم بگم کاسبی که ازش میگیرم واقعا این کارست و چیز بد دست مشتری نمیده . یه بار دوبار هم تجربش نکردم و دوز های مختلفی ازش زدم تا به ۱ شیت رسیدم .ممنون میشم نظراتتون رو بشنوم

نوشته اصلی توسط Husseinhjs نمایش پست ها
    سلام و درود
    دوستان من تجربه ال اس دی هایی داشتم که از نظر مزه هیچ مزه ای بلاتر نمیداده و واقعا یه تریپ جدی رو برام تشکیل دادن
    با توجه به اینکه ال اس دی هایی که تو کشور ماست و میگن که همه از دم فیکن چجوری توجیه کنم خودمو که اون کاغذ ال اس دی نبوده؟
    البته اینم بگم کاسبی که ازش میگیرم واقعا این کارست و چیز بد دست مشتری نمیده . یه بار دوبار هم تجربش نکردم و دوز های مختلفی ازش زدم تا به ۱ شیت رسیدم .ممنون میشم نظراتتون رو بشنوم
    عذر می خوام ولی دقیقا متوجه نمی شم سوال شما چیه. خودتون می گید بلاتر مزه ای نداشته پس به احتمال زیاد ال اس دی بوده دلیل اینکه چرا می خواید خودتون رو توجیه کنید که نبوده رو متوجه نمی شم! این حرفتون که ال اس دی های داخل ایران فیک هستند اصلا درست نیست البته مثل خیلی چیزهای دیگه در این مورد هم تقلب زیاده ولی افراد زیادی هستند که اسید های خوب و با کیفیت می فروشند.

Comment

اگه این حرف شما درست باشه که تو ایران هم ال اس دی گیر میاد و هست پس من توجیه شدم . اخه شنیدم چیزهایی مثل ان بوم هم تریپ دارن که با توجه به بی مزه بودن کاغذی که من زدم پس ال اس دی بوده
      در کل ال اس دی حس میکنم تخریب بیشتری نسبت به قارچ داره پس زیاد نمی خوام درگیرش بشم فقط سوال بود برام
      ممنون از پاسختون

Comment

نوشته اصلی توسط Psychonaut نمایش پست ها

عذر می خوام ولی دقیقا متوجه نمی شم سوال شما چیه. خودتون می گید بلاتر مزه ای نداشته پس به احتمال زیاد ال اس دی بوده دلیل اینکه چرا می خواید خودتون رو توجیه کنید که نبوده رو متوجه نمی شم! این حرفتون که ال اس دی های داخل ایران فیک هستند اصلا درست نیست البته مثل خیلی چیزهای دیگه در این مورد هم تقلب زیاده ولی افراد زیادی هستند که اسید های خوب و با کیفیت می فروشند.
        در کل ال اس دی چیزی که من ازش برداشت کردم این بود که فاز اکتیو تری نسبت به روانگردان های دیگه مثل ماشروم داره و اینو نمیدونم که یک ماده شیمیایی حساب میشه یا طبیعی؟ البته فک کنم داخل ازمایشگاه درست میکنن

Comment

نوشته اصلی توسط Husseinhjs نمایش پست ها
          اگه این حرف شما درست باشه که تو ایران هم ال اس دی گیر میاد و هست پس من توجیه شدم . اخه شنیدم چیزهایی مثل ان بوم هم تریپ دارن که با توجه به بی مزه بودن کاغذی که من زدم پس ال اس دی بوده
          در کل ال اس دی حس میکنم تخریب بیشتری نسبت به قارچ داره پس زیاد نمی خوام درگیرش بشم فقط سوال بود برام
          ممنون از پاسختون
          چه تخریبی دقیقا؟ هم درمورد ال‌اس‌دی هم ماشروم

Comment

نوشته اصلی توسط Panaeolus نمایش پست ها

چه تخریبی دقیقا؟ هم درمورد ال‌اس‌دی هم ماشروم
            منظورم از تخریب ، تخریب جسمی اعم از لاغر شدن و انرژی که از بدن و مغز میگیره است . جدا از بحث تخریب ذهنی( که شاید اصلا تخریب ذهنی وجود نداشته باشد و بستگی به خود فرد و شرایطش داشته باشد ) و شاید تجربه کرده باشین که بعد از هر سفر روانگردان مقداری لاغر می شویم ولی محسوس (البته بستگی به دوز مصرفی هم دارد) که در این مورد من زمانی که ۱ بلاتر ال اس دی مصرف کردم به نسبت ۳ گرم ماشروم حس میکردم که تخریب ال اس دی رو بدنم بیشتر بود البته این نظر شخصیع و من با توجه به طبیعی بودن ماشروم این رو بیان میکنم
            ممنون میشم از انتقاداتتون

Comment

دوز فغال ال اس دی انقدر کمه که خیالتون راحت باشه هیچ تاثیری بر هیچ اندام دیگه ای بجز مغز نخواهد داشت. دلیل احساس لاغری احتمالا به خاطر غذا نخوردن در طول تریپ هست.

Comment

نوشته اصلی توسط Psychonaut نمایش پست ها
                دوز فغال ال اس دی انقدر کمه که خیالتون راحت باشه هیچ تاثیری بر هیچ اندام دیگه ای بجز مغز نخواهد داشت. دلیل احساس لاغری احتمالا به خاطر غذا نخوردن در طول تریپ هست.
                درسته . تغذیه که درست باشه عوارض به حداقل میرسه
                ولی در کل اصلا نمیشه به کاغذ های دیلر ها اعتماد کرد
                حداقل ماشروم رو میبینیم که قارچه

Comment

Working...
                X