اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا RC های بدون مزه وجود دارند؟

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• آیا RC های بدون مزه وجود دارند؟

درود، دوستان عزیز مدتی هست که بنده مطالب انجمن رو مطالعه میکنم و خوشبختانه باعث شده تا معلومات مفیدی کسب کنم.
    میدونم راجع به این موضوع بحث های زیادی در انجمن شده ولی سوال بسیار مهمی که ذهنم رو مشغول کرده این هست که آیا تمام بلاترهایی که به جای ال اس دی به فروش میرسند تلخ یا دارای مزه هستند؟
    بنده مدتی هست که شروع به مصرف روانگردانهایی مثل ماشروم و اسید کردم، در طول این چندسالی که ورقهای ال اس دی خریداری کردم (به جز 2 دفعه که بلاتر مزه تلخ داشت) تقریبا تمام ورق ها بدون مزه بودند، بدون طعم بودن قانون طلایی من برای خرید ال اس دی بود. اما الان فکر میکنم تنها 5درصد احتمال داشته که ورق ها ال اس دی بوده باشند، حتی بدون مزه ها!
    اما چیزی که بسیار دوست دارم بفهمم اینه که چه چیزی تا الان به جای اسید مصرف میکردم؟ تا جایی که اطلاع دارم خانواده nbome و nboh کاملا تلخ مزه هستند و باعث سر شدن دهان و زبان میشه، همچنین به گفته بعضی ها خانواده DO'x هم تلخ مزه (فلز مانند) هستند، اما افراد زیادی هم معتقدند DO'x های بدون مزه هم وجود دارد. حالا سوال اصلی اینجاست که بلاتر های بدون طعم چه چیزهایی میتونه باشه؟ هر RC انقدر قوی نیست که بشه در بلاترهای سایز 1/4" استاندارد ال اس دی جایگذاری کرد، همچنین خانواده DO'x نیاز به دوز مصرفی بیشتری دارد که معمولا بلاترهای حاوی DO'x دارای کاغذ قطور تر نسبت به ال اس دی است. از طرفی نیز موادی مانند LSZ، 1P-LSD, AL-LAD, ALD-52 هم کاملا بدون مزه هستند اما آنقدر خوش قیمت نیستند که معقولانه باشد به جای ال اس دی به فروش برسند. اما ورقهای RC از طریق قورت دادن عمل نمیکنند! قورت دادن ورق ال اس دی باعث عمل کردن آن میشود اما در RC ها اینگونه نیست.
    حتی یک مورد بسیار عجیب که من بهش برخوردم این بود که پس از مصرف یک بلاتر کاملا بدون مزه هیچ تاثیری تا 5 ساعت احساس نکردم و پس از 5ساعت و بعد از مصرف ماریجوانا تریپ من آغاز شد!!!! یعنی تا قبل از مصرف گل هیچ عملکردی از ورق مشاهده نکردم که این خیلی برام عجیب بود که چه چیزی ممکنه مصرف کرده باشم؟ در تریپ این ورقهای بدون مزه هم یک حالت سوزن سوزن شدن بدن که گاهی هم شدید و کمی دردناک هست وجود داره که نمیدونم آثار چه موادی میتونه باشه. از بزرگان انجمن تقاضا دارم تا بنده رو در رسیدن به پاسخ این پرسش ها یاری کنند 🙏

از طرفی نیز موادی مانند LSZ، 1P-LSD, AL-LAD, ALD-52 هم کاملا بدون مزه هستند اما آنقدر خوش قیمت نیستند که معقولانه باشد به جای ال اس دی به فروش برسند. اما ورقهای RC از طریق قورت دادن عمل نمیکنند! قورت دادن ورق ال اس دی باعث عمل کردن آن میشود اما در RC ها اینگونه نیست.
    DOx ها از طریق بلعیدن فعال هستن. آنالوگ های ال اس دی هم از اونجایی که زمانی قانونی بودن و در خجم بالا ساخت و پخش شده بودن بنظرم احتمالش زیاد هست که در بازار به اسم ال اس دی در گردش باشن و بفروش برسن.
    As Above , So Below

Comment

درود WeAreOne عزیز، آیا بلاتر DO'x بدون طعم هم وجود دارد؟ و آیا بدون طعم بودن بلاتر تنها میتواند نشانه ی ال اس دی یا آنالوگ های آن باشد؟

Comment

جالبه من هم در آخرین تریپم تا سه ساعت هیچ اثری مشاهده نکردم و بعد از اینکه یه رول گل کشیدم تریپم شروع شد اما در تریپ های دیگه بعد از 20 دقیقه بدون استفاده از کانابیس تریپم شروع میشد! در کل به نظرم تا زمانیکه مارشروم هست استفاده از ورق های شیمیایی که چه ال اس دی باشه چه nbome اشتباهه!
        هرچیزی طبیعیش خوبه 😀😁
        در ضمن فکر نکنم بین ال اس دی و ان بام تفاوت زیادی بغیر از اوردوز باشه! و همه اتفاقاتی که تو تریپ ال اس دی میوفته تو تریپ ان بام هم میتونه جریان داشته باشه! چه در مقاله های فارسی و چه در مقاله های انگلیسی شباهت اثرات دو ماده بسیار زیاد هست.

Comment

درود SHMB عزیز، اون ورقی که استفاده کردید و بدون گل تاثیراتش رو ندیدید تلخ بود یا بدون مزه؟

Comment

Working...
          X