اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بد تریپ

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• بد تریپ

دوستان میشه بگین تو بد تریپ شدن چه چیزایی میتونه رخ بده
    حد اکثرش چجوریه ا حداقلش چجوریه
    و به طور کلی در موردش توضیحح بدین ممنون میشم

حداقل و حداکثرش ذهن شما هست. وحشتناک ترین چیزی که می تونین تصور کنید و لذت بخش و زیباترین چیزی که می تونین تصور کنید همه در تریپ می تونه اتفاق بیافته. هیچ محدودیتی جز ذهن شما وجود نداره. مثلا در دوزهای کمتر شما بیشتر به دنیای عادی متصل هستید.
    As Above , So Below

Comment

توی بد تریپ امکان کارای احمقانه هم هست ؟

Comment

من میتونم یک مقداری از تجربیات خودم بگم. کارهای احمقانه نکردم ولی کلا هذیانهای متعددی به سراغ آدم میاد. یک مقداری از این مسائل مربوط به زمانیست که بیدار هستید یک مقداریش هم مربوط به زمانی میشه که خواب هستید. مثلا در زمانی که بیدار بودم این هذیان به سراغم اومد که یکی از قارچهایی که خوردم سمی بوده و این ترس از مردن میتونه کل سفر رو خراب کنه. یکبار هم این هذیان به سراغم اومد که همه چشم سومشون بازه (با همون واژگانی که در تریپ به ذهنم اومد دارم میگم) و فقط من بودم که تا به حال خواب بودم و به همین خاطر فکر می کردم که همه از جزییات زندگی من خبر دارن. توجه کنید که اگر این هذیان برای شما در جلوی یک عده اتفاق بیفته و شما اعترافاتی از خصوصی ترین مسایل زندگیتون داشته باشید چقدر بده. اما در مورد قسمتی که آدم خواب هست کلا خواب دیدن از حالت رویا گونه ی خودش تبدیل به یک چیز واقعی میشه. مثلا من خودمو میدیدم که در حال انجام یک حرکت تکراری هستم و قراره تا ابد این حرکت رو تکرار کنم. یا مثلا احساس می کردم که مثانه ام پر هست و یک حالت آزار دهنده برام داشت و این هذیان در من بود که قراره تا ابد من با این احساس بمونم. کلا منطق از کار میفته و ممکنه افکار عجیب و غریبی داشته باشید ولی اینکه مثلا از بلندی خودتونو پرت کنید برای من اینطوری نبود. قسمت هذیانش برای من آزاردهنده بود.

Comment

در صورتی که از بدتریپ شدن میترسید حتما یکی از دوستان یا اقوام نزدیکتون رو باید آموزش بدید که اگر علایم ترس رو در شما دید بهتون یادآوری کنه که الان تحت تاثیر سایکدلیک هستید و این ترسها نتیجه ی اونه و باید غرق در این افکار نشید و بعد از چند ساعت به حالت عادی برمیگردید. این یادآوری خیلی مهمه چون ممکنه در اون وضعیت فراموش کنید که اصلا چه اتفاقی افتاده.

Comment

نوشته اصلی توسط Multikhers نمایش پست ها
            در صورتی که از بدتریپ شدن میترسید حتما یکی از دوستان یا اقوام نزدیکتون رو باید آموزش بدید که اگر علایم ترس رو در شما دید بهتون یادآوری کنه که الان تحت تاثیر سایکدلیک هستید و این ترسها نتیجه ی اونه و باید غرق در این افکار نشید و بعد از چند ساعت به حالت عادی برمیگردید. این یادآوری خیلی مهمه چون ممکنه در اون وضعیت فراموش کنید که اصلا چه اتفاقی افتاده.
            بله حتما این کارو میکنم
            چون بار اولم هست که میخوام امتحان کنم البته برای چند روز اینده
            و یه سوال دیگه اینه که اگر کسی از خانوادتون یا دوستاتون زنگ بزنن اون لحظه چجوریه میتونی حالت عادی حرف بزنیم یا سوتی میدیم ؟

Comment

نوشته اصلی توسط hn_mohammad نمایش پست ها

بله حتما این کارو میکنم
              چون بار اولم هست که میخوام امتحان کنم البته برای چند روز اینده
              و یه سوال دیگه اینه که اگر کسی از خانوادتون یا دوستاتون زنگ بزنن اون لحظه چجوریه میتونی حالت عادی حرف بزنیم یا سوتی میدیم ؟
              بستگی به دوز مصرفی داره. مثلا در قارچ من تا ۳ گرم زدم کاملا میتونستم حالت عادی داشته باشم. بیشتر مثلا من ۸ گرم خوردم تا قبل از اینکه به خواب برم خیلی سخت بود که بتونم حالت طبیعی داشته باشید. خیلی انرژی میبره. آدم شل و ول میشه. دوست داری بیفتی یه گوشه ای بخوابی.

Comment

اگر اولین بارت هم هست الان الانها هیچ وقت به سمت دوزهای بالا نرو. مثلا اگر قارچ میزنی تا مدتها روی همون ۲ یا سه گرم بمون. چون دوزشو بالا ببری ممکنه بد تریپ بشی و هیچ تصوری از اینکه چجوریه نداری چون توی هر فردی متفاوت هست. توی دوزهای پایین احتمال بدتریپ شدن کمتر هست. مثلا من خیلی علاقه مند بودم که ایگودث رو تجربه کنم ولی وقتی ۸ گرم قارچ رو خوردم وسطهاش به غلط کردن افتاده بودم که نمیخوام ایگودث بشم. ممکنه بدتریپ شدن خیلی وحشتناک باشه. ولی اگر چندین ماه با دوز پایین تر تریپ بری و یواش یواش زیادش کنی میاد دستت.

Comment

اخه من یه عادت خیلی بد و مزخرف دارم اینه که یه کاری نمیکنم ولی بکنم زیادشو انجام میدم و اصلا حد تعادل متاسفانه ندارم ولی خب بگم من واقعا گوش میکنم
                  برای قارچ و ال اس دی که بار اولم باشه نهایت نهایت چند گرم بزنم ؟
                  هر کدومو جدا بگین ممنون میشم

Comment

نوشته اصلی توسط Multikhers نمایش پست ها
                    من میتونم یک مقداری از تجربیات خودم بگم. کارهای احمقانه نکردم ولی کلا هذیانهای متعددی به سراغ آدم میاد. یک مقداری از این مسائل مربوط به زمانیست که بیدار هستید یک مقداریش هم مربوط به زمانی میشه که خواب هستید. مثلا در زمانی که بیدار بودم این هذیان به سراغم اومد که یکی از قارچهایی که خوردم سمی بوده و این ترس از مردن میتونه کل سفر رو خراب کنه. یکبار هم این هذیان به سراغم اومد که همه چشم سومشون بازه (با همون واژگانی که در تریپ به ذهنم اومد دارم میگم) و فقط من بودم که تا به حال خواب بودم و به همین خاطر فکر می کردم که همه از جزییات زندگی من خبر دارن. توجه کنید که اگر این هذیان برای شما در جلوی یک عده اتفاق بیفته و شما اعترافاتی از خصوصی ترین مسایل زندگیتون داشته باشید چقدر بده. اما در مورد قسمتی که آدم خواب هست کلا خواب دیدن از حالت رویا گونه ی خودش تبدیل به یک چیز واقعی میشه. مثلا من خودمو میدیدم که در حال انجام یک حرکت تکراری هستم و قراره تا ابد این حرکت رو تکرار کنم. یا مثلا احساس می کردم که مثانه ام پر هست و یک حالت آزار دهنده برام داشت و این هذیان در من بود که قراره تا ابد من با این احساس بمونم. کلا منطق از کار میفته و ممکنه افکار عجیب و غریبی داشته باشید ولی اینکه مثلا از بلندی خودتونو پرت کنید برای من اینطوری نبود. قسمت هذیانش برای من آزاردهنده بود.
                    این اتفاق بیدار شدن از خواب برای من هم بار اول اتفاق افتاد /// وحشت عجیبی سرتاسر وجودمو گرفته بود . یا حس دیوانگی و جنون! واقعا بدتریپ رو اصلا نمیشه توضیح داد!

Comment

مگه میشه حین تریپ خوابید؟!

Comment

واقعا در حین تریپ میخوابید؟ مطمئنید دچار بیهوشی یا افت قند خون نمیشید؟

Comment

نوشته اصلی توسط hn_mohammad نمایش پست ها
                          اخه من یه عادت خیلی بد و مزخرف دارم اینه که یه کاری نمیکنم ولی بکنم زیادشو انجام میدم و اصلا حد تعادل متاسفانه ندارم ولی خب بگم من واقعا گوش میکنم
                          برای قارچ و ال اس دی که بار اولم باشه نهایت نهایت چند گرم بزنم ؟
                          هر کدومو جدا بگین ممنون میشم
                          من هم دقیقا همینطوری هستم. کلی به من گفتن آقا هشت گرم زیاده بدتریپ میشی. من گفتم بدتریپ چیه بابا. فکر میکردم دیگه حرفه ای شدم. بدتر از همه اینه که عقل آدم از کار می افته مثلا یادمه این فکر افتاده بود توی ذهنم که بدتریپ شدن یعنی مردن و به خاطر همین همه می گفتن ۸ گرم نزن بدتریپ میشی و قراره الان بمیرم. کلا نباید با عقل عادیت به قضیه نگاه کنی چون افکاری توی اون لحظات میاد به سراغت که هر چقدر هم الان احمقانه به نظر میاد توی اون لحظات باور می کنی. به نظر من برای قارچ ۲ یا ۳ گرم مناسب باشه. بعضی ها معتقدند از ۱ گرم باید شروع کرد ولی من با ۲ و ۳ گرم هیچ مشکلی نداشتم. تجربه ی ال اس دی رو نداشتم. ولی به هیچ وجه از دو گرم نپر روی ۸ گرم یا بیشتر. تدریجی انجامش بده. بینش هم حداقل دو هفته فاصله باید بندازی. ترجیحا باید روزی باشه که فرداش بتونی استراحت کنی.

Comment

نوشته اصلی توسط Ki Energy نمایش پست ها
                            مگه میشه حین تریپ خوابید؟!
                            به نظرم توی دوزهای بالا این طوری هست. البته ظاهرتون خوابه وگرنه کاملا بیدار هستید ولی نمیتونید از اون دنیای توهمی خارج بشید. مثلا یادمه حدود چهار ساعت توی یک اتاق (در حالت رویا) زندانی بودم و همش توی اتاق میچرخیدم و به در و دیوار برخورد می کردم. حتی این اراده رو نداشتم که خودمو متوقف کنم. بدترین قسمتش نم این بود که فکر میکردم تا ابد باید همونجا بمونم. این تا ابدش منو خیلی اذیت می کرد یعنی همه چیزش تا ابد بود.

Comment

نوشته اصلی توسط SHMB نمایش پست ها
                              واقعا در حین تریپ میخوابید؟ مطمئنید دچار بیهوشی یا افت قند خون نمیشید؟
                              من میگم خواب خواب که نیست مساله اینه که قدرت خارج شدن از رویا رو ندارید توی دوزهای بالا مگر اینکه از ابتدا دایم حرکت کنید. من دوبار اینو تجربه کردم. بار دوم برای اینکه وارد اون حالت نشم چند ساعتی داشتم راه میرفتم طوری که بعدش پاهام دیگه قدرت نداشتن. به نظرم یا دوز بالا رو نباید تجربه کنید یا اگر خواستید تجربه کنید خودتونو بهش بسپرید و مقاومت نکنید.

Comment

Working...
                              X