اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

٣شب سفر با ال اس دي و سن پدرو

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• ٣شب سفر با ال اس دي و سن پدرو

دوستان واستادان عزيز سلام وقت همگيتون بخير

يه چند تا سوال داشتم لطفا هر كس به اندازه اي كه ميدونه كمكم كنه يه دنيا ازش ممنونم 🙏🏻🖤

هفته پيش سفري داشتم به خوانسار كه ٤ تا و نصفي بلاتر اسيد و يك كاكتوس ٥٠ سانتي سن پدرو و كميكال و گل و ام دي و مورفيني جات براي افتر با خودمون برده بوديم

سه شب پشت سرهم ما تريپ داشتيم (٢نفر بوديم)

همش اوكي بود و من با تمام وجود از روانگردان استفاده بردم ولي شب اخر ٢ ساعت اخر تريپ كه كميكال رو اخرين دم رو گرفتم به يه جهان ديگه پرت شدم همه ي چيزايي كه براي ليدري سفر همرام بود و تو كل سفر ازش كمك ميگرفتم واسم بي ارزش شد يه كلمه (قيچي) همش تو ذهنم صحبت ميكرد و از درون نابود ميشدم و حس ميكردم تو جهان پس از مرگ هستم دوستم نوشته هامو داد بخونم خودمو رها كردم و هر چي كه اومد سمتم پذيرفتم ولي در نهايت برطرف نشد اون حس . نميدونم شايد درست اينكار رو انجام ندادم وگرنه بايد برطرف ميشد درسته ؟

نوشته هام توكل سفر اين بود :

١-مكان مصرف و افرادي كه باهاشون تريپ ميكنيد

مكان رو از هر فريكي دور كنيد و خيالتون راحت باشه

٢-خيلي چيزا ممكنه به سمتتون بياد چيزهاي خوب و بد اما باهاشون مقابله نكنيد، بپذيريدشون و بدونيد همه اينا ساخته ذهن خودتونه كنار بيايد با هر چيزي كه قراره تجربه كنيد نترسيد و روبه رو بشيد باهاشون

٣-از ذهنت بيا بيرون (ارامش ذهن)و بدون هيچ قضاوتي فقط نظاره گر باش

٤-مديتيشن با موسيقي سايكو

در كل خيلي چيزا ياد گرفتم خيلي نظرم نسبت به خيلي چيزا عوض شد خيلي زندگي شيرين تر و لذت بخش تر از قبل شد واسم

و يه سوال ديگه اينكه من ماه اينده ميخوام يه سفر تنهايي رو تجربه كنم طبيعتا وقتي تنها تر باشم خيلي فكر ها تو سرم رسوخ خواهد كرد شما پيشنهادتون هميشه اين بوده كه هدفي در نظر بگيريد كه توي طول سفر بهش فكر كنيد ميشه يه چند تا مثال بزنيد كه چه هدف هايي رو شمنيستا و كسايي كه تو راه عرفان هستند بهش فكر ميكنند يا بهش توجه ميكنند. مثلا اگر هدف باز كردن چشم سوم و تقويت اونه چجوري بايد انجام بپذيره؟

دوز شب اخر : ١ بلاتر و ١/٤ اسيد بود هر نفر

و اين نكنه كه من توي اين سه شب به هيچي فكر نميكردم در طول سفر انقدر كه با نگاه كردن محو ميشدم همه چي رو دو بعدي ميديدم و توي طول ٨،٩ ساعت سفر طولاني من اون باغ رو همه چي ميديدم جز اون باغ )

و يه سوال ديگه هم داشتم اين كه اسيد بدون كميكال و گل ايا فازش مياد ؟ چون ما يك ساعت و نيم صبر كرديم شب اول ولي فقط سرمون سنگين شدش. كاش ميشد فاز روانگردانايي مثل اسيد و مسكالين نيازي به تي اچ سي و كميكال نداشت شايد بايد دوز بالاتري مصرف كنيم كه نيازي به گل و كميكال نباشه

و اينكه درمورد كميكال ميدونم نظرات خوبي نداريد ولي من ١ ساله كه كميكال برام جايگزين گل شده ولي بعد اين سفر همه چي رو ترك كردم و تصميم گرفتم هر ماه يه بار اگر نياز داشتم سايكودليك مصرف كنم و چقدر رويايي ميشه كه بخونم از نظراتتون كه بدون گل و كميك هم ميشه

و اينكه توي هر سه شب ما كميكال و گل رو به مقدار زياد مصرف كرديم

اينم عكس ايكس دي
    فایل های پیوست شده

Comment

سلام خدمت دوست عزیز
      اول من یه سوال از شما داشتم
      هدف شما از این برنامه فشرده و مصرف این همه ماده چی بود؟شما می دونی که تقریبا همه کاغذ های فروخته شده در ایران اسید نیستن پس معلوم نیست که چی توی اون کاغذ ها بوده و شما مصرف کردی کمیکال هم که به نظرم یکی از آشغال ترین مواد موجود توی کل دنیا هست و با مصرف اون فقط به خودتون آسیب میزنید ال اس دی نیازی به تی اچ سی و کمیکال نداره و این قضیه onشدن و این چیز ها نمیدونم از کجا اومده و منظور شما از مورفین برا افتد چی هست دلیل شما از مصرف مورفین چی بود و چه مکانیسمی رو برای شما ایجاد می کرد؟
      اول شما درباره ماهیت و چیزایی که مصرف کردی و هدفت از این کار یه توضیح بده تا بشه قضیه رو بررسی کرد

Comment

سلام doon عزيز
        در ابتدا بايد بگم كه اين كاسبي كه ازش خريد ميزنم كاسب نيست ويكي از دوستامه و هر از چند ماهي از فستيوال هاي گوا يه شيت ٢٥ تايي مياره و ازين بابت خداروشكر خيالم هميشه راحت بوده. انقدر بلاتر هاي تقلبي مصرف كردم و ديگه الكي پول به ال اس دي نميدم و ترجيح ميدم سفر مسكالين داشته باشم تا ال اس دي مگر اينكه اطمينان كامل داشته باشم.
        ووو اينكه نه از اين برنامه فشرده من هدفي نداشتم متاسفانه جز كاوش همين

من بعد از پايين اومدن از يه سفر روانگردان به شدت يه ديسترشن و اشوب شديدي رو درونم حس ميكنم و خواب واسم غير ممكنه ميتونم بگم مورفيني جات منو اروم اروم اروم ميكنه
        متاسفانه من عاشق كميكالم دوست عزيز هيچ كس نميتونه نظرمو عوض كنه

Comment

ميشه در مورد ان شدن بدون تي اچ سي بيشتر توضيح بديد ؟ ما حدود ١ ساعت و نيم صبر كرديم ولي يه حس سنگيني بسيار شديد توي سرمون داشتيم همين

Comment

برای آن شدن هیچ روان گردانی به چل یا کمیکال نیاز ندارید. ترکیب گل با سایکدلیک می تونه سفر رو تشدید کنه و اغلب هم وارد فضای غیرقابل تحمل ذهنی کنه. درضمن ترکیب کمیکال با ال اس دی فیک ممکنه خطرناک باشه. فرقی نمی کنه که اسید از گوآ میاد یا هلند. ال اس دی فیک همه جای جهان وجود داره
            As Above , So Below

Comment

We are one عزيز سلام. ممنون از پاسختون
              چقدر بايد صبر كنيم تا تاثير روانگردان بدون هيچ ماده اي خودشو كامل نشون بده و اينكه سوالاي ديگمم جواب بديد ممنون ميشم

Comment

شما راستي قبلا گفته بوديد مراسم هاي خاصي رو براي تريپ هاي تنهاييتون هميشه در نظر ميگيريد ميشه بيشتر توضيح بديد

Comment

نوشته اصلی توسط Alireza_bb1996 نمایش پست ها
                  We are one عزيز سلام. ممنون از پاسختون
                  چقدر بايد صبر كنيم تا تاثير روانگردان بدون هيچ ماده اي خودشو كامل نشون بده و اينكه سوالاي ديگمم جواب بديد ممنون ميشم
                  باید بعد از 20 دقیقه تا نیم ساعت تاثیرات رو احساس کنید و بعد از حدود یک ساعت به اوج تاثیرات برسید. اینکه بعد از یک ساعت و نیم فقط سرتون سنگین شده نشون می ده یه جای کار می لنگه.

من برای سفرهام مراسم خاصی ندارم فقط سعی می کنم در حالت ذهنی مناسب و شرایط بیرونی مناسب سفر کنم. الزامات سفر مثل خوراکی و آب و موزیک رو هم از قبل آماده می کنم. بعد از مصرف سایکدلیک تا شروعش اگه استرس داشته باشم با تنفس عمیق سعی می کنم خودمو آروم کنم.
                  As Above , So Below

Comment

ممنون كاملا جواب همه سوالامو گرفتم. متوجهم كه اطميناني به بلاترهاي موجود نيست با اين تفاسير امكانش هست يك كامل دراپ كنم بعد ١ ساعت اگر راضي كننده نبود نصف بلاتر ديگه هم دراپ كنم يا مخالفيد با اين موضوع (

Comment

نوشته اصلی توسط Alireza_bb1996 نمایش پست ها
                      ممنون كاملا جواب همه سوالامو گرفتم. متوجهم كه اطميناني به بلاترهاي موجود نيست با اين تفاسير امكانش هست يك كامل دراپ كنم بعد ١ ساعت اگر راضي كننده نبود نصف بلاتر ديگه هم دراپ كنم يا مخالفيد با اين موضوع (
                      نمی دونم شخصا ترجیح می دم بدونم چه چیزی مصرف می کنم و در چنین حالت هایی سمت ورق نمی رم. اسید در دوز کم هم کاملا قابل احساسه و حتی تریپ قوی ای داره. اگه هیچ چیزی احساس نکردید بعید می دونم با نصف ورق اضافه خیلی فرقی بکنه.
                      As Above , So Below

Comment

بسيار ممنون وي ار وان 🖤🖤

Comment

دوست عزیز اکیدا توصیه می کنم مصرف کمیکال رو متوقف کنید در مورد اسید هم اگر بلاتر خوب باشه نصفش برای یک سفر کافیه و بعد از حداکثر ۱ ساعت تاثیراتش به طور کامل مشخص می شه و هیچ نیازی به گل یا هیچ ماده ی دیگه ندارید.. اینکه دوستتون از گوا می گیرن به هیچ‌وجه دلیل خوب بودن اسید نیست و تنها راهش مصرف و دیدن تاثیراتش هست که براساس چیزی که می گید قطعا اسید خوبی نیست توجه کنید نحوه ی نگهداری اسید هم می تونه روی کیفیتش تاثیر زیادی داشته باشه و حتما باید در جای خنک بدور از نور و هوا و در ظرف سربسته نگهداری بشه.
                          ​​​​​​
                          Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

بله ممنون ساي شمن عزيز
                            ولي غير از يك شب كه سفرم با مسكالين بود دو شب ديگه تريپ خيلي سنگيني داشتم. شايد ان بوم بوده باشه نميدونم. ممنون ديگه اسيد مصرف نميكنم و سعي ميكنم كاكتوس يا ماشروم خوب اگه پيدا كردم براي سفرهاي بعديم استفاده كنم

Comment

ماشروم و کاکتوس مخصوصا کاکتوسی که مدتی ازش نگهداری کرده باشید می تونن مطالب خیلی خوبی به شما یاد بدهند و به نظرم خیلی بهتر از اسید یا سایکدلیک های مصنوعی هستند.
                              Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
                              X