اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موجودات غیر طبیعی(فضایی)

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
    موجوداتی که در سفرهای سایکدلیک ممکنه ببینید دو دسته هستند یا تصاویر و افکاری هستند که در طول روز و مثلا با دیدن فیلم یا خوندن کتاب مشاهده می کنید که ممکنه کاملا فراموش کنید ولی تحت تاثیر سایکدلیک مجددا می بینید یا همونطور که جونگ می گه بخشی از ضمیر ناخودآگاه جمعی هستند. تمام موجودات غیر ارگانیک که بهشون مثلا جن یا روح یا .. گفته می شه همگی بخشی از ضمیرناخودآگاه جمعی هستند و اکثر سیستم های اکالت مثل گوثیا در واقع با این موجودات کار می کنند. البته تحت شرایط خاص ممکنه بتونید نیروهای حاکم بر طبعیت و جهان هستی رو به صورت شکل و فرم ببینید که بحثش جداست و تقریبا می شه گفت فرشتگان در این دسته قرار می گیرند. البته در تریپ های سایکدلیک خیلی خیلی بعیده به این مرحله از آگاهی برسید چون نیازمند آمادگی قبلیه و همونطور که گفتم اغلب موجوداتی که می بینید یا توهم و تصاویری هستند که قبلا دیدید یا بخشی از ضمیر ناخودآگاه جمعی هستند که به صورت شکل و فرم مشاهده می شوند.

خیلی جالبه، من در برخی تجربه هام موقعی که چشم هام رو میبندم حالتی شبیه فیلم به خلا وارد شو گاسپار نوئه بهم دست میده! یعنی وارد یک حفره میشم که پر از ذرات نورانیه و این اشکال نورانی کم کم در حیات ذهنم و تجربه غیر قابل وصف اون لحظه ام بدل به معنای هستی میشن، به یاد دارم تابستان پارسال در یک تریپ ستاره شش پر رو به صورت اشکال نورانی دیدم بعد انگار که در حال تماشای یک مستند باشم متوجه شدم که این دو مثلث روی هم قرار گرفته نماد مونث و مذکر هستند! یک بار دیگه به همین صورت مستند گونه مجددا وارد حفره های رنگارنگ شدم که اونجا جریان تشکیل کائنات و عالم هستی شرح داده میشد. راستش اواین باره این چیزا رو بازگو می کنم چون فکرمی کنم دوستان باتجربه قطعا تا حدودی درکم میکنن.

ناگفته نمونه بعد از این تجارب سنگین شخصیت من منطقی تر، بی تفاوت تر(ملانکولی) ، منزوی تر و سرسخت تر شده...

Comment

بنظرم یک منشا احتمالی این پدیده که صورت انسان ها در تریپ بشکل بیگانگان دیده می شه در بخش پردازش صورت مغز هست (نه حافظه) که صورت بشکل distorted در میاد.
      As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
        بنظرم یک منشا احتمالی این پدیده که صورت انسان ها در تریپ بشکل بیگانگان دیده می شه در بخش پردازش صورت مغز هست (نه حافظه) که صورت بشکل distorted در میاد.
        حافظه محتمل‌تر به نظر میاد

Comment

Working...
        X