اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موجودات غیر طبیعی(فضایی)

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• موجودات غیر طبیعی(فضایی)

من تمام مطالب و دیدگاه های انجمن را ماه هاست مطالعه می کنم اما به جواب نرسیدم.

دلیل مشاهده ی موجودات عجیب حین تریپ قوی سایکدلیک چیست؟

فعلا قصد ندارم راجع به جزئیات آن چیزی بنویسم و هدفم این است که ببینم آیا دیگران نیز حین تریپ چنین موجودات کله مثلث ی خاکستری و سبزی را مشاهده کردند یا خیر؟و اینکه دلیل علمی و روحانی و عرفانی و... اش چیست؟

نوشته اصلی توسط Arash_Imani نمایش پست ها
    من تمام مطالب و دیدگاه های انجمن را ماه هاست مطالعه می کنم اما به جواب نرسیدم.

دلیل مشاهده ی موجودات عجیب حین تریپ قوی سایکدلیک چیست؟

فعلا قصد ندارم راجع به جزئیات آن چیزی بنویسم و هدفم این است که ببینم آیا دیگران نیز حین تریپ چنین موجودات کله مثلث ی خاکستری و سبزی را مشاهده کردند یا خیر؟و اینکه دلیل علمی و روحانی و عرفانی و... اش چیست؟
    درود دوست گرامی
    اگر بفرمائید این مشاهدات تحت تاثیر چه ماده ای بوده و با جزییتات بیشتری توضیح دهید چه چیزی مشاهده کردین و چه پیام هایی با این موجوادات رد و بدل کردین شاید اشتراکات زیادی با تریپ و یا حتی رویاهای دیگر اعضا مشخص بشه...

Comment

نوشته اصلی توسط Ki Energy نمایش پست ها

درود دوست گرامی
      اگر بفرمائید این مشاهدات تحت تاثیر چه ماده ای بوده و با جزییتات بیشتری توضیح دهید چه چیزی مشاهده کردین و چه پیام هایی با این موجوادات رد و بدل کردین شاید اشتراکات زیادی با تریپ و یا حتی رویاهای دیگر اعضا مشخص بشه...
      درود بر ‌‌شما،

ساعت چهارم تریپ LSDهمسفرم را تماشا می کردم که در حال توضیح دادن راجع به آرکی تایپ ها و DNA و عملکردش و رابطه اش با تریپ ما و... بود. غرق چهره اش که شدم متوجه تغییراتی در ساختار کلی قیافه اش شدم، تغییراتی که به آرامی باعث تغییر چهره اش شد.بدون آن که متعجب شوم او را بعد از تغییراتش شبیه یک آدم فضایی دیدم! البته دلیل استفاده ام از این واژه این است که سالها سینمای هالیوود و تبلیغات مختلف چهره موجودات فضایی را به شکل یک موجود سبز و خاکستری دوپا با کله ای مثلثی شکل و چشمانی شبیه عینک پلیس نشان می دهند.دقیقا همان چیزی که رفیق و همسفرم بدان تبدیل شد.من راغب بودم که ادامه صحبت هایش را با این شمایل جدید بشنوم اما انگار زبانش تغییر کرد! کلمات بریده بریده ای از دهانش بیرون می آمد که هیچ کدام را متوجه نشدم.چند دقیقه بعد که برای گردش به اطراف محل استقرارمان که در طبیعت کوهستانی زیبایی بود رفتم بعد از بازگشت نسبتا سریعم متوجه شدم که چهره ی همسفرم به حالت عادی برگشته. از او پرسیدم او در چهره من تغییری دیده ولی پاسخش منفی بود. طبق معمول وقتی سکوت حاکم شد و موسیقی سلطانی می کرد مدام آن چهره را تجسم و تداعی می کردم.

در باب تقلبی نبودن بلاتر و احیانا تاثیرات دراگ های ناشناخته نیز باید عرض کنم LSDما ابدا نمی توانست تقلبی باشد.

Comment

خوشحالم که این بحث مطرح شد و این تاپیک زده شد چون من هم تجربه جالبی در این مورد دارم که مدتیه در پی بیان اونم
        بنده در اخرین تریپ lsd که داشتم و اتفاقا یکی از سنگین ترین و متفاوت ترین تریپ های من بود که سر فرصت در بخش گذارش سفر کامل خواهم گفت تجربه ملاقات با یک موجود را داشتم.من به همراه دوستانم در جنگل بودم و من جدا از جمع و کمی دورتر روی زمین نشسته بودم و سعی بر خالی کردن ذهنم داشتم به حالت خلسه ای لذت بخش وارد شده بودم بعد از مدتی ناگهان خودم رو در جای دیگری دیدم جایی مثل یک( آبادی) در اون لحظه هیچ به یاد نداشتم که من چند لحظه قبل در جنگل بودم متحیر به اطراف نگاهی انداختم و موجودی رو کمی جلوتر از خودم دیدم که قدم زنان نزدیک میشد و یک چیز خورجین مانند با خود حمل می کرد همین طور که جلو می امد متوجه من شد و روبروی من قرار گرفت و من رو برانداز کرد از ان خورجین یک جام طلایی با سنگ های قرمزی که دور تا دور ان بود بیرون اورد وبه سمت من گرفت در اون لحظه حس شگفتی و ترس من به اوج خودش رسید و همین باعث شد که من ناخوداگاه چشمانم را باز کنم و سر جای اولم برگردم گیج و گنگ بودم و یادم نبود تو جنگل چی کار می کنم با صدای دوستانم سرم رو به سمت اونها چرخوندم و دیدنشون باعث شد به یاد بیارم. چند هفته بعد از این داستان در خانه مشغول ور رفتن با یک اپ نقاشی که روی موبایلم بود در حالی که بی هدف داشتم خط خطی می کردم متوجه شدم که اون موجود وسط خطها کشیده شده که عکسش رو قرار میدم

Comment

موضوع خیلی خوبی رو مطرح کردید. فردی که تابحال تریپ سایکدلیک نداشته یا تجربیات مشابهی نداشته ممکنه بگه این ها صرفا توهم هست یا در ضمیر ناخودآگاه هستش. ولی برای فردی که این تجربیات رو شخصا داشته این جواب قانع کننده نیست. حتی اگه بگیم منشا این تجربیات در سلول های عصبی ما هستن باز هم اتفاقاتی اونجا میافته ناشناخته است. شخصا تجربه جالبی دارم. در یکی از تریپ هام با ماشروم می تونستم با صدایی صحبت کنم که به فارسی حرف می زد. ازش پرسیدم که چرا کشور ایران عقب افتاده است و خیلی سریع صدا گفت:‌ «نفت،‌ اگر یک سیب رو یکجا بندازی انگل ها ازش تغذیه می کنن». قبل از اون تریپ هیچ وقت به این مساله فکر نکرده بودم ولی اگه رشته اتفاقاتی که ایران رو به این جا آورده رو دنبال کنید می بینید که نقش نفت خیلی مهم هست.
          As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط amirsaman نمایش پست ها
            خوشحالم که این بحث مطرح شد و این تاپیک زده شد چون من هم تجربه جالبی در این مورد دارم که مدتیه در پی بیان اونم
            بنده در اخرین تریپ lsd که داشتم و اتفاقا یکی از سنگین ترین و متفاوت ترین تریپ های من بود که سر فرصت در بخش گذارش سفر کامل خواهم گفت تجربه ملاقات با یک موجود را داشتم.من به همراه دوستانم در جنگل بودم و من جدا از جمع و کمی دورتر روی زمین نشسته بودم و سعی بر خالی کردن ذهنم داشتم به حالت خلسه ای لذت بخش وارد شده بودم بعد از مدتی ناگهان خودم رو در جای دیگری دیدم جایی مثل یک( آبادی) در اون لحظه هیچ به یاد نداشتم که من چند لحظه قبل در جنگل بودم متحیر به اطراف نگاهی انداختم و موجودی رو کمی جلوتر از خودم دیدم که قدم زنان نزدیک میشد و یک چیز خورجین مانند با خود حمل می کرد همین طور که جلو می امد متوجه من شد و روبروی من قرار گرفت و من رو برانداز کرد از ان خورجین یک جام طلایی با سنگ های قرمزی که دور تا دور ان بود بیرون اورد وبه سمت من گرفت در اون لحظه حس شگفتی و ترس من به اوج خودش رسید و همین باعث شد که من ناخوداگاه چشمانم را باز کنم و سر جای اولم برگردم گیج و گنگ بودم و یادم نبود تو جنگل چی کار می کنم با صدای دوستانم سرم رو به سمت اونها چرخوندم و دیدنشون باعث شد به یاد بیارم. چند هفته بعد از این داستان در خانه مشغول ور رفتن با یک اپ نقاشی که روی موبایلم بود در حالی که بی هدف داشتم خط خطی می کردم متوجه شدم که اون موجود وسط خطها کشیده شده که عکسش رو قرار میدم
            این دقیقا همان موجودی است که من دیدم.جالب بود ای کاش انجمن مثل قدیم رونق داشت و دوستانی که دانش بالایی داشتند در این بحث شرکت می کردند.خوشحالم که شما جواب دادید و کمک بزرگی کردید چون الان می دانم این یک چیز مشترک است

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
              موضوع خیلی خوبی رو مطرح کردید. فردی که تابحال تریپ سایکدلیک نداشته یا تجربیات مشابهی نداشته ممکنه بگه این ها صرفا توهم هست یا در ضمیر ناخودآگاه هستش. ولی برای فردی که این تجربیات رو شخصا داشته این جواب قانع کننده نیست. حتی اگه بگیم منشا این تجربیات در سلول های عصبی ما هستن باز هم اتفاقاتی اونجا میافته ناشناخته است. شخصا تجربه جالبی دارم. در یکی از تریپ هام با ماشروم می تونستم با صدایی صحبت کنم که به فارسی حرف می زد. ازش پرسیدم که چرا کشور ایران عقب افتاده است و خیلی سریع صدا گفت:‌ «نفت،‌ اگر یک سیب رو یکجا بندازی انگل ها ازش تغذیه می کنن». قبل از اون تریپ هیچ وقت به این مساله فکر نکرده بودم ولی اگه رشته اتفاقاتی که ایران رو به این جا آورده رو دنبال کنید می بینید که نقش نفت خیلی مهم هست.

تصور می کنم این چیزی که ما دیده ایم همان "اجنه" ی قدما و از ما بهترون داستان های عامیانه است.خیلی راغبم که بدانم چند جمله ای که از دهانش به طرز عجیبی بیرون امد که هرگز چنین صوت و کلام و لحن و تن صدایی نشنیده بودم چه بود...

Comment

شاید این مشاهدات با 11 بعدی که فیزیک جدید برای دنیای به ظاهر 3 بعدی ما قائل هست در ارتباط باشه
                شاید حین تریپ موجوداتی که در سایر ابعاد هستند قابل مشاهده میشن....

Comment

این دقیقا همان موجودی است که من دیدم.جالب بود ای کاش انجمن مثل قدیم رونق داشت و دوستانی که دانش بالایی داشتند در این بحث شرکت می کردند.خوشحالم که شما جواب دادید و کمک بزرگی کردید چون الان می دانم این یک چیز مشترک است
                  واقعا اتفاق جالبیه . بهتره بار بعدی که با همچین موجودی روبه رو شدید ازش بپرسید چطور میشه واسه دفعات بعد هم باهاش ملاقات کرد قاعدتا مبشه از صحبت کردن مداوم باهاش اطلاعات جالب کسب کرد
                  Everything is nothing with a twist

Comment

به احتمال زیاد این موجودات بخش های از ناخوداگاه خود فردِ و علت اینکه اغلب چهره ی ادم فضایی داره اینه که همه این موجودات رو در فیلم ها دیدن.احتمالا یه بومی بدوی افریقایی که تا حالا فیلم فضایی ندیده در حالت مشابه موجودات دیگه ای ببینه که وابسته به فرهنگ خودشونه.بنظر من مهم پیامیه که اون موجود میده.پیامی که بخاطر اهمیتش در اون قالب بیان میشه.

Comment

نوشته اصلی توسط morteza.m نمایش پست ها

واقعا اتفاق جالبیه . بهتره بار بعدی که با همچین موجودی روبه رو شدید ازش بپرسید چطور میشه واسه دفعات بعد هم باهاش ملاقات کرد قاعدتا مبشه از صحبت کردن مداوم باهاش اطلاعات جالب کسب کرد
                      اگر تجربه ای داشته اید در میان بگذارید

Comment

تطتزتزتتزنیوینرخرترتیتتیتزتترتتز?

Comment

اگر تجربه ای داشته اید در میان بگذارید
                          هنوز موفق به تجربه ای در این زمینه نشدم اگه پیش بیاد حتما مطرحش میکنم
                          Everything is nothing with a twist

Comment

به نظرمن همش توهمه، زیاد جدی نگیرید این تجربیات رو و سعی کنید چیزی پیدا کنید که حقیقت داشته باشه.

Comment

موجوداتی که در سفرهای سایکدلیک ممکنه ببینید دو دسته هستند یا تصاویر و افکاری هستند که در طول روز و مثلا با دیدن فیلم یا خوندن کتاب مشاهده می کنید که ممکنه کاملا فراموش کنید ولی تحت تاثیر سایکدلیک مجددا می بینید یا همونطور که جونگ می گه بخشی از ضمیر ناخودآگاه جمعی هستند. تمام موجودات غیر ارگانیک که بهشون مثلا جن یا روح یا .. گفته می شه همگی بخشی از ضمیرناخودآگاه جمعی هستند و اکثر سیستم های اکالت مثل گوثیا در واقع با این موجودات کار می کنند. البته تحت شرایط خاص ممکنه بتونید نیروهای حاکم بر طبعیت و جهان هستی رو به صورت شکل و فرم ببینید که بحثش جداست و تقریبا می شه گفت فرشتگان در این دسته قرار می گیرند. البته در تریپ های سایکدلیک خیلی خیلی بعیده به این مرحله از آگاهی برسید چون نیازمند آمادگی قبلیه و همونطور که گفتم اغلب موجوداتی که می بینید یا توهم و تصاویری هستند که قبلا دیدید یا بخشی از ضمیر ناخودآگاه جمعی هستند که به صورت شکل و فرم مشاهده می شوند.
                              Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
                              X