اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکرو دوز ال اس دی

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• میکرو دوز ال اس دی

سلام
    میکروز یعنی مصرف دوز کوچکی از ال اس دی به طور دقیق تر یک پنجم یا یک چهارم از یک کاغذ که هر سه روز یه بار صبحها مصرف میشه .دکتر فادرمن یه کتاب راجع بهش نوشته که واقعا نتایج خارق العاده ای به دستش رسیده و این سیستم 90 روز میکرو دوز ال اس دی رو طراحی کرده.حدود 90 درصد شرکت کننده ها تاثیرات مثبتی تو زندگیشون دیدن و ظاهرا مغزشون کارکرد بهتری داره.من از 21 فروردین شروع به این کار کردم و البته هنوز تاثیرات آنچنانی ندیدم .البته تمرکذم بهتر شده خودم حس میکنم و تاثیرات منفی هم ندیدم هنوز.حالا تا ببینیم بعدا چه پیش میاد. میخواستم ببینم کسی هست که تجربه ی یک دوره میکرو دوز ال اس دی داشته باشه؟

بنده شخصا با میکرو دوز موافق نیستم و اون رو بیشتر هدر دادن می دونم .. اگر واقعا برای مصرف اسید آمادگی ندارید این کار رو نکنید و اگر دارید با میکرودوز به هدر ندید
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

اخیرا میکرودوز ماشروم رو چند بار امتحان کردم. با این که آشکارا تاثیرات جالبی روی آگاهی داره ولی چیزی نیست که بخوام دوباره انجام بدم. دیدم اثراتش از نظر بسط آگاهی شبیه تریپ هست فقط با شدت کمتر. ترجیح می دم با یه دوز مناسب تریپ داشته باشم و بعد به حالت عادی برگردم.

این نکته رو دوست داشتم بگم که حدس می زنم گروه هایی پشت تبلیغ میکرودوز هستن. بنظرم جون قانونی شدن میکرودوز ساده تر و ممکن تر از دوز تریپ هست به نظر می رسه برای راه انداختن بازارش و درآمد ازش دارن تبلیغش رو می کنن یا جهت دار تحقیقاتی در این زمینه انجام می دن. گروه هایی مثل MAPS این کار رو با MDMA کردن که در آینده بیشتر می تونم در این رابطه بنویسم.
      As Above , So Below

Comment

من هم مدتی با ماشروم میکرودوز کردم تاثیر خیلی بدی روی فشار خونم داشت ضمن اینکه تاثیر یک تریپ رو بیشتر میدونم.

Comment

نوشته اصلی توسط Multikhers نمایش پست ها
          من هم مدتی با ماشروم میکرودوز کردم تاثیر خیلی بدی روی فشار خونم داشت ضمن اینکه تاثیر یک تریپ رو بیشتر میدونم.
          می تونی دقیق تر بنویسی تجربتو؟ من چند وقت پیش تجربه دوز ۵۰۰ میلیگرم قارچ و ۵۰ میلیگرم هارمالین رو داشتم و روز بعدش سردرد داشتم. سردرد با نبض خون هماهنگ بود و موقع حرکت دادن سرم نبض رو در دید چشمام می دیدم. حدسم فشار خون بالا بود ولی وسیله ای برای اندازه گیری نداشتم. (قارچ قوی ای بود و نزدیک تریپ بود این دوز)

یکی از عوارضی که با تریپ قارچ داشتم و روی هیچ سایکدلیک دیگه ای تجربه نکردم جمع شدن آلت بوده که احتمالا با اتفاقی در عروق مرتبطه.
          As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

می تونی دقیق تر بنویسی تجربتو؟ من چند وقت پیش تجربه دوز ۵۰۰ میلیگرم قارچ و ۵۰ میلیگرم هارمالین رو داشتم و روز بعدش سردرد داشتم. سردرد با نبض خون هماهنگ بود و موقع حرکت دادن سرم نبض رو در دید چشمام می دیدم. حدسم فشار خون بالا بود ولی وسیله ای برای اندازه گیری نداشتم. (قارچ قوی ای بود و نزدیک تریپ بود این دوز)

یکی از عوارضی که با تریپ قارچ داشتم و روی هیچ سایکدلیک دیگه ای تجربه نکردم جمع شدن آلت بوده که احتمالا با اتفاقی در عروق مرتبطه.
            من چه با میکرودوز چه در تریپ ماشروم فشار خونمو بالا میبره. وابسته به دوز هم هست. تا فشار ۱۷ رو هم تجربه کردم. در مورد آلت مطمئن نیستم چه تاثیری میتونه روش داشته باشه.
            یکبار که با وید مصرف کرده بودم دچار نوسان فشار خون شدم یعنی فشارم می رفت بالا چند دقیقه بالا بود و بعد میومد پایین و بعد چند دقیقه دوباره بالا می رفت. خیلی وحشتناک بود.

Comment

Working...
            X