اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ال اس دی - LSD

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با سلام خدمت همه اساتید و دوستان عزیز

آیا میشه دوز اسید رو کم کرد ؟ یا اصطلاحا میکرودوزش کرد؟
    میکرودوز یعنی چقدر ؟
    بلاتر رو تو آب مقطر میکرو میکنن . آیا همچین چیزی هست؟ اگه امکانش باشه تو تریپ ممکنه تاثیراتی داشته باشه؟
    ممنون

Comment

نوشته اصلی توسط Ali-NB نمایش پست ها
      آیا میشه دوز اسید رو کم کرد ؟ یا اصطلاحا میکرودوزش کرد؟
      با درود،

متأسفانه متوجه نشدم که دقیقاً منظورتون از «کم کردن دوز اسید» چیه.

مایکرودوزینگ اصطلاحاً به معنای استفاده از یک دارو در مقادیری کمتر از آستاﻧﮥ اثرگذاری کامل است. به عنوان مثال در مورد LSD، مایکرودوزینگ به مصرف مقادیری از LSD گفته میشه که ضمن اینکه فرد رو از درجهﺍی از برخی تأثیرات ابتدایی LSD بهرﻩمند میکنه، فرد رو به طور کامل وارد سفر رواﻥگردان ﻧﻤﻰکنه.

نوشته اصلی توسط Ali-NB نمایش پست ها
      میکرودوز یعنی چقدر؟
      مایکرودوزینگ LSD به معنای مصرف مقادیری حدود ۲ تا ۱۵ میکروگرم از این ماده است که بر اساس مشخصات و خصوصیات بیولوژیکی فرد و یا اهداف فرد از مایکرودوزینگ، ﻣﻰتونه متفاوت باشه.
      .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

نوشته اصلی توسط drugbaz نمایش پست ها

نیم ورق اصولا در حدی هست که بخواد توهم تصویری داشته باشه
        شاید انتظار شما از توهم تصویری چیز دیگه ای بوده
        نه عزیز هیچی نداشت. حداقل 4تا رنگ بنفش ببینی. رنگی بپاشه. هیییچی نداشت. رفیقم میگه فقط باید با لیدر بری تا کانکتت کنه. درسته این قضیه؟

Comment

نوشته اصلی توسط cleverboy نمایش پست ها
          نه عزیز هیچی نداشت. حداقل 4تا رنگ بنفش ببینی. رنگی بپاشه. هیییچی نداشت.
          دوست عزیز، همونطور که قبلاً هم بارها عرض کردم، بیشتر از ۹۵ درصد بلاترهایی که به نام LSD در داخل کشور عرضه میشن، به طور کل فاقد مادﮤ LSD هستن و توسط افراد نامعلوم در مکانﻫﺎی نامعلوم، با استفاده از ترکیبات نامعلوم و تجهیزات آلوده و غیر استاندارد تولید میشن و ﻣﻰتونن فرد مصرﻑکننده رو در معرض انواع تأثیرات مخرّب و گاهاً مرگبار قرار بدن.

به شما هم ﻣﻰتونم اطمینان بدم که بلاتری که مصرف کردید، فاقد مادﮤ LSD بوده.

نوشته اصلی توسط cleverboy نمایش پست ها
          رفیقم میگه فقط باید با لیدر بری تا کانکتت کنه. درسته این قضیه؟
          خیر. ۱۰۰ ٪ اشتباهه.
          .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

سلام یه سوال داشتم ساقی ال اس دیه ما میگه وقتی ال اس دی توی دهنته باید گلی بنگی بکشی تا ال اس دی توی دهنت باز شه این ایا حقیقت داره

Comment

نوشته اصلی توسط amirhosin9098 نمایش پست ها
              سلام یه سوال داشتم ساقی ال اس دیه ما میگه وقتی ال اس دی توی دهنته باید گلی بنگی بکشی تا ال اس دی توی دهنت باز شه این ایا حقیقت داره
              تاثیر ال اس دی پس از اینکه زیر زبون قرار داده میشه پس از ۲۵ الی ۴۵ دقیقه بعد نمایان میشه و از ماریجوانا برای تسریع این عمل استفاده میشه که گاملا کار غلط و اشتباهیه چون احتمالش زیاده ماده رو کاغذ ال اس دی نباشه و یه تداخل مرگبار بوجود بیاره! بهتره کاغذ به تنهایی استفاده بشه مخصوصا اگر برای اولین بار داره امتحان میشه!

Comment

سلام من تا الان حدود ٣ مرتبه مصرف داشتم كه بار اول با يك چهارم و دو مرتبه ديگه با يك دوم بوده حالا تو سفر بعدي ميخوام يك ورق كامل هافمن باسيكل بردارم ولي با اين كه روي كل سفرهام كنترل كافي و خوب داشتم الان حس ميكنم بار اولمه ميخوام بردارم اونم بخاطره اينكه يك ورق كامل هست نميدونم ترسه احتياطه چيه كمكي كه ميخوام اينه بدونم با يك ورق كامل خطري تهديد ميكنه يا خير

Comment

نوشته اصلی توسط isbn نمایش پست ها
                  سلام من تا الان حدود ٣ مرتبه مصرف داشتم كه بار اول با يك چهارم و دو مرتبه ديگه با يك دوم بوده حالا تو سفر بعدي ميخوام يك ورق كامل هافمن باسيكل بردارم ولي با اين كه روي كل سفرهام كنترل كافي و خوب داشتم الان حس ميكنم بار اولمه ميخوام بردارم اونم بخاطره اينكه يك ورق كامل هست نميدونم ترسه احتياطه چيه كمكي كه ميخوام اينه بدونم با يك ورق كامل خطري تهديد ميكنه يا خير
                  درود
                  دوست من با سه بار تجربه مصرف باید دوز بدنتونو متوجه شده باشید و دلیل محکمی برای کارتون داشته باشید. در نهایت اگه فکر میکنید یک دوم کافی نبوده میتونید سه چهارم مصرف کنید و اگر نه که همون مقدار کافیه. در ضمن من دوستان زیادی داشتم که ده ها بار LSD مصرف کرده بودن و وقتی با من کاکتوس خوردن فهمیدن اون بلاتری که صد بار رو زبونشون گذاشتن LSD نبوده. د کل مصرف LSD رو تو ایران پیشنهاد نمیدم چون خیلی به ندرت روی بلاترا LSD چکیده میشه
                  موفق باشید
                  ...Weed Is My Anti Drug...

Comment

Working...
                  X