اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدیتیشن Dark Room برای ترشع DMT توسط غده صنوبری به صورت طبیعی

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مدیتیشن Dark Room برای ترشع DMT توسط غده صنوبری به صورت طبیعی

سلام درود به همه دوستان
    اول بگم خوشحالم دوباره انجمن اوکی شد و امیدورام اعضا فعال تر از قبل ادامه بدن
    تازگی با مدیتیشنی آشنا شدم که توسط مانتاک چیا از اساتید چیکونگ و Taoist
    ایشون مدیتیشنی رو معرفی میکنه که معمولا به صورت چله گرفته میشه در این مدیتیشن ۴۰ روز(البته در تمرینات اولیه میتونه از تایم های کمتر شروع شه) در یک اتاغ تاریک به تمرکز پرداخته میشه معمولا در این روز ها به سادانای خاصی که قبلا فکرشو کرده طرف اعم از گفتن مانترا و آسانا ها و تمرکز و ... در تاریکی کامل پرداخته میشه ه مغز بعد 5-6 روز شروع به تولید 5meo-DMT و چند روز بعد DMT میپزدازه

در این زمینه کتابی هستش که این روندو با جزعیات توضیح میده (بنده پراکنده کتابو خوندم هنوز نه دقیق) این کتاب رو پیوسط میکنم.

همچنین میتونید گزارشی در لینک زیر رو ببینید که به این مدیتیشن پرداخته که خیلی جالب توجهه
    https://hridaya-yoga.com/reflections...-dark-retreat/

همچنین برای مطالعه بیشتر میتونید به کتاب Daoist Mineral, Plant and Animal Magic - The Secret Teaching of Esoteric Daoist Magic مراجعه کنید. این کتاب به جزعیات آمادگی های لازم و روش انجام این مراقبه در غار میپردازه.
    این کتاب یا هر کتاب دیگرو میتونید ازسایت هایی مثل pdfdrive.com دانلود کنید.

تصاویری از کتاب Darkness Technology for Enlightenment Mantak Chia رو هم پیوسط کردم.

دوستانی که قبلا این مدیتیشنو تمرین کردن یا آشنایی دارن هم خوشحال میشم تجربشونو بشنوم.
    فایل های پیوست شده

ممنون بابت معرفی این کتاب.
    چون این کتاب رو نخوندم نمی تونم در موردش نظری بدم ولی ینکه تاریکی باعث فعال شدن غدد صنوبری می شه موضوعی هست که تحقیقات زیادی روش شده و حتی وجود ملاتونین هم در رتینای چشم و هم در غدد صنوبری به اثبات رسیده.
    سعی می کنم در اولین فرصت کتابهایی که معرفی کردید رو مطالعه کنم و حتما نظرم رو خواهم گفت.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
      ممنون بابت معرفی این کتاب.
      چون این کتاب رو نخوندم نمی تونم در موردش نظری بدم ولی ینکه تاریکی باعث فعال شدن غدد صنوبری می شه موضوعی هست که تحقیقات زیادی روش شده و حتی وجود ملاتونین هم در رتینای چشم و هم در غدد صنوبری به اثبات رسیده.
      سعی می کنم در اولین فرصت کتابهایی که معرفی کردید رو مطالعه کنم و حتما نظرم رو خواهم گفت.
      بسیار عالی
      خوشحال میشم نظرتونو بدونم

Comment

Working...
      X