اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سکس و انرژی

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سکس و انرژی

سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم
    اگر به زندگی انسان ها نگاه کنیم میبینیم که تمام فعالیت های اون ها حول محور سکس می رخه از سینما و تبلیغات و مجلات بگیر تا صنعت مد و ...
    ولی اگر با اون ها صحبت کنیم درباره سکس صحبت نمیکنن و به نوعی احساس ترس و گناه درونشون ایجاد میشه
    حالا به نظر شما سکس چه تاثیری در انرژی حیات و زندگی انسان داره؟
    آیا میشه زندگی بدون جنسیت زده گی و شهوت داشت؟
    راه های یک زندگی بدون جنسیت زده گی چی هست؟
    و...

نوشته اصلی توسط Doon نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم
    اگر به زندگی انسان ها نگاه کنیم میبینیم که تمام فعالیت های اون ها حول محور سکس می رخه از سینما و تبلیغات و مجلات بگیر تا صنعت مد و ...
    ولی اگر با اون ها صحبت کنیم درباره سکس صحبت نمیکنن و به نوعی احساس ترس و گناه درونشون ایجاد میشه
    حالا به نظر شما سکس چه تاثیری در انرژی حیات و زندگی انسان داره؟
    آیا میشه زندگی بدون جنسیت زده گی و شهوت داشت؟
    راه های یک زندگی بدون جنسیت زده گی چی هست؟
    و...
    به مطلب خوبی اشاره کردید. چیزی که شما بهش شهوت یا نیروی جنسی می گید در واقع اسم دیگۀ نیروی حیات هست. ایگو و غریضۀ جنسی دو عاملی هستند که به باعث زنده موندن موجودات زنده و تکثیر و تولید نسل می شن. منظورتون رو از زندگی بدون جنسیت زدگی متوجه نمی شم ولی اگر منظورتون اینه که چنین چیزی بد هست به نظرم خوب و بدی در هرشرایطی کاملا نسبی هست و چیزی به اسم خوب یا بد مطلق نداریم. اگر هم منظورتون گناه هست شخصا به گناه اعتقادی ندارم و به نظرم این هم یکی دیگه از ابزارهای کنترل جامعه به حساب میاد.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

غریضه جنسی یکی از قوی ترین غریضه ها در انسانه طوریکه روان شناسانی مثل فروید اون رو نیروی اصلی حیات دونستن. همونطور که گفتید در تبلیغات ممکنه از المان های جنسی برای جذب مشتری استفاده کنن. واقعا نمی شه این پدیده رو به خوب یا بد تقسیم کرد. ولی این که چرا سکس در بسیاری از جوامع تابو هست، موضوعی هست که راجع بهش می شه حرف زد. بشخصه فکر می کنم وجود این تابو باعث می شه سکس فقط در شرایطی که جامعه مجاز میدونه انجام بشه (مثلا بعد از ازدواج) در این شرایط اگه بچه ای بوجود بیاد در شرایط مناسب تری می تونه رشد کنه. در گذشته پیشگیری از بارداری به اندازه امروز راحت نبوده و گرنه امروزه شاید شاهد تابوهای متفاوتی بودیم
      As Above , So Below

Comment

یکی از استفاده های خوبی که میتونیم از سکس کنیم استفاده از اون در پیشرفت معنوی هستش
        تانترا سکس یکی از این راه ها هستش که باعث بیدرای کندالینی میشه (میشه گفت انرژی جنسی همون انرژِ کندالینی هستش که به پایین سرازیره که در این تمرینات جهت انرژی رو معکوس میکنند)
        مصریان باستان هم تکنیک هاتکنیکی به نام آنخ کردن انرژی دارند که با بکارگیری آن برای بیداری چاکرا ها و مجیک و یا سلامتی و ایمورتالیتی استفاده میکنند.

Comment

کتاب از سکس تا فرااگاهی اثر اوشو میتونه راهنمای خوبی باشه

Comment

نوشته اصلی توسط rasaadvav نمایش پست ها
            کتاب از سکس تا فرااگاهی اثر اوشو میتونه راهنمای خوبی باشه
            این کتاب بیشتر صحبت فلسفیه تا تمرین عملی ولی برای شروع خیلی خوبه

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

این کتاب بیشتر صحبت فلسفیه تا تمرین عملی ولی برای شروع خیلی خوبه
              نمیدونم مطالعه ش کردی یا نه اما اوشو سکس رو طوری بیان میکنه که ب مانند مرگ نفسه. البته قبل این موضوع عشق و شهوت بانی عوامل میباشند

Comment

نوشته اصلی توسط rasaadvav نمایش پست ها

نمیدونم مطالعه ش کردی یا نه اما اوشو سکس رو طوری بیان میکنه که ب مانند مرگ نفسه. البته قبل این موضوع عشق و شهوت بانی عوامل میباشند
                بله خیلی وقت پیش مطالعه کردم
                دقیقا در اورگاسم مرگ نفس تا حدی به وجود میاد یه خلا و خلسه خیلی عمیق برای چند لحظه
                دقیقاهمین خلسه که به موجب انرژی جنسی یا کندالینی ایجاد میشه رو باید مسیرش به به سمت بالا و طولانیش کرد که در آخر به سامادهی تبدیل میشه

Comment

یکی از جالب ترین نکته ها اینه که همه چه ایران چه هر جای دیگه حتی اگر شستشوی مغزی نشوند نوعی شرم و حیا و ترس از سکس دارند و مخصوصا در کودکان نیز قابل مشاهده است.
                  یعنی یک چیز ذاتی و غریزی هست و انسان از قدرت خلاقیت و خدایی خودش ترسان و فراری هست .
                  ظاهر سکس یک جوری هست که گویا مرد در حال آسیب زدن به زن هست !
                  و اگر کودکی سکس رو ببینه مخصوصا با اون صداهایی که زنا در میارن حس میکنه مرد داره زن رو میزنه یا شکنجه میده و ...
                  سکس راه آوردن انسان ها به این دنیا هست و وقتی خودمون در این دنیا خوشحال و شاد نیستیم و آگاهیم از احتمال درد و رنج و بیماری و ... نوعی حس گناه و غم هم درون سکس میتونه وجود داشته باشه
                  کودک سکس و بچه جدید رو میتونه به چشم تهدید برای منابع (محبت و غذا و ...) ببینه
                  در گیری های زیادی به خاطر سکس به وجود میاد (چندین نفر یک نفر رو میخوان و برای رسیدن بهش رقابت میکنند)
                  انتخاب جنسی و هر انتخابی در کل تفکیک و تبعیض هست و شاید بخشی از انسان از این موضوع شرمگین باشه
                  سکس خوبه و لازم ولی این که فکر کنید راه رسیدن به آگاهی و عرفان هست من بعید میدونم ! چون هر کسی بچه داشته یعنی سکس داشته و خیلیاشون اندازه گاو درک و شعور ندارند
                  این که بگیم قارچ و فلان ماده مخدر و سکس و ... کلید و راه رسیدن به فلان بهمانه به نظر من سادگی و کوته فکری هست
                  میتونه مفید باشه ولی گنده نکنیم
                  کندالینی میتونه یک موضوع فلسفی و غیر فیزیکی باشه (من یوگی زیاد دیدم همچین چیزی نبود)
                  همه ما ایمورتال (نامیرا هستیم) البته جسم ها میمیرن و روح نمیمیره روح حالا برگرده به جسم دیگه یا برنگرده نمرده و مرگ ندارد ولی جسم انسان میرا هست و با سکس مجیک و ... نمیشه بهش رسید (شاید با علم در آینده امکانش باشه ولی تا الان مشاهده نشده و فقط افسانه هست و بهتره باور نکنید البته مختارید)
                  سامادی یعنی یگانه شدن !
                  شما میتونید با کلید و در و دیوار با یک دیو با جن با یکی از خدایان یا یک فکر و ... به یگانی برسید (از بین رفتن تفکیک میان دو چیز)
                  البته گویا سعی میکردند با کل جهان یگانه بشند. همچین شخصیت هایی نمیشناسم و فایده این کارشون چی بوده ؟ یعنی میری تو سامادی کیف میکنی بعد برمیگردی دوباره اینجا ؟ دست آوردش چیه ؟
                  در ضمن توصیه دوستانه به شما دوست عزیز
                  چیزی که خودت تجربه نکردی اینقدر به زبون نیار . تنها موجب سردرگمی میشی چون نه خودت میفهمی داری در مورد چی حرف میزنی و نه بقیه ! و یکی از دلایل به گا رفتن دانش بشری همین بوده که هر کس هر چیز که شنیده گفته و الان ما موندیم و خروار خروار اطلاعات که نمیشه فهمید کدوم راسته کدوم ماسته کدوم دوغ. شما اگر یوگا انجام دادی و نتیجه دیدی باید شرایط و جزئیات و نتایج رو بنویسی اگر ندادی لطفا کلمات مربوط به یوگا رو همینجوری به کار نبر . هدف یافتن واقعیت هست نه فخر فروشی به چیزی که نداریم ! من خودم قدرتی ندارم! هیچ وقت هم نمیام خودم رو استاد معرفی کنم! مگر این که یک روز یک کاری یکنم و نتیجه بده اون موقع شیوه دقیق انجام اون کار رو با نتایج مینویسم تا بقیه هم بتونند استفاده کنند و اون رو تکرار کنند تا به نتایج که من رسیدم بتونند برسند.
                  برای مثال شما میای میگی که اگر در یک ظرف فلزی آب بریزیم و اون رو روی آتش و گرما بگذاریم و گرما فلان قدر باشه بعد فلان میزان زمان آب می جوشد و اگر زیاد بماند تمام آب بخار میشه و ...
                  شما باید گفتارت اینجوری دقیق باشه و خودت تجربه کنی بعد بیای به بقیه هم بگی
                  وقتی خودت میای در مورد یک چیزی که تجربه نکردی حرف میزنی موجب خراب شدن جو میشی
                  شما اگر میدونی سامادی چیه و چطور میشه بهش رسید همینجا بفرمایید توضیح بدید من هم تست کنم
                  اگر نمیدونی و خودت تجربه نکردی چجوریه که چی و سامادی رو ربط میدی به من
                  نه چی رو دقیق میشه فهمید چی هست ! نه سامادی . اصلا معلوم نیست شاید همچین چیزایی واقعیت نداشته باشند و صرفا گزاره های فلسفی باشند شاید هم واقعی باشند . باید از شیوه علمی برای توضیح مسائل استفاده کرد
                  خیلی از اون اساتید هندی هم به این ها نرسیدن و فقط اداشو در میارن دوست عزیز. شما کاربرد و فایدشو نشون بده
                  وقتی یکی میاد از امواج وای فای و رادیویی حرف میزنه من میتونم کاربردش رو ببینم ولی این سامادی چیه فایدش چیه ؟ کی بهش رسیده ؟ چجوری رسیده ؟ بعد هم میایین 10 تا کتاب 300 جلدی معرفی میکنید بعد خوندنش هم میفهمید خود اون نویسنده کتاب هم دقیقا نمیدونسته داره در مورد چی حرف میزنه!

Comment

نوشته اصلی توسط angup نمایش پست ها
                    ظاهر سکس یک جوری هست که گویا مرد در حال آسیب زدن به زن هست !
                    موضوع جالبی رو مطرح کردید. اگر دقت کنید در زبان هایی مثل فارسی و انگلیسی، کلمات گاییدن یا fuck بعنوان لفظی منفی استفاده می شه.
                    As Above , So Below

Comment

Working...
                    X