اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دیدن ساعت متغیر در خواب

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• دیدن ساعت متغیر در خواب

درود بر دوستان عزیز

سابقه لوسید دریم شدن زیاد دارم

قبلنا یه مطلب در مورد خواب دیدم همینجا الان پیداش نمیکنم اگه کسی برام بیارتش ممنون میشم چون خیلی دنبالشم

ولی یادمه دوستی گفته بود ک اگر تو خواب چشممان ب ساعتی بخورد و مثلا 12:40 باشد و بعد سرمان را تکان دهیم و باز ب ساعت نگاه کنیم ساعت عددی متفاوت مثلا 5:45 را نشان خاهد داد
    البته این درحالیه ک لوسید دریم بشی و کنترل خابتو تقریبا بتونی تو دست بگیری چون امکان دیدن ساعت و اینا واقعا تو خواب معمولی خیلی کمه
    به شخصه بعد از خوندن اون مطلب بعدنا موفق به رقم زدن همچین اتفاقی شدم و کاملا صحیح بود انگار میخاست بگه زمان و مکان یه توهمه تو اون موقع

خلاصه گذشت ویه روز تو پارک کاملا تاریک محل بودم رو نیمکت و گوشیمم کنارم گذاشته بودم و گوشیم اس هفت هست ک ساعتش رو صفحه نمایش داره و بعدش طی یه تیریپ سنگین ک دستمال و با دوز بالا مصرف کرده بودم و سریع روش یه ماری کشیدم
    چون درجا بعد کشیدن کاملا سرگیجه شروع میشه وکمتر یه دقیقه کاملا از ازین دنیا دیسکانکت و به دنیای دیگه ای وصل میشی
    بعد از کشیدن و شروع حالت وحشتناکی ک حکایت از چرخش های قبل پرت شدن به اون ور دروازه داشت حسی کاملا شبی خواب بودن بهم دست داده بود و محیطم چنان سنگین شده بود ک فک میکردم فقط اون تیکه از مکان و من وجود خارجی داریم

کاملا تو لحظه بودم و به موجودیتم فکر میکردم و همه چی مث حالت دیداری تو خواب سنگین شده بود ک یک آن به گوشیم نگاه کردم و چشم به ساعت خورد و بعدش دوباره ک روبرمو دیدم باز ب ساعت نگاه کردم و دیدم ساعت کاملا متغیر شده دقیقا مث خواب ولی تو بیداری
    از تیریپ ک نگم براتون....
    کاملا ازین دنیا دیسکانکت و
    کاملا غرق تو یه دنیا با تصاویر عجیب شده بودم انگار تصاویر نسبت ب صداهایی ک میشنیدم عوض میشدن
    جوری بود ک حتی ترسیده بودم چون واقعا وجود داشتم اونجا نکه کاملا هیچ و سیاه باشه
    و فک میکردم موردم و دیگه نمیتونم هیچکیو ببینم
    انگار یه فیلمو رو ویندوز برات رو VR گذاشته باشن و تو نه میتونی ضربدرش کنی نه مینیمایز کنی یا فیلم دیگه ای پخش کنی
    کلا انگار از مدار هشتم هم خارج شده بودم

نظری ک دارم اینه ک آیا امکان داره مغز ما دارای سپر مقاومتی باشه ک مارو از فهمیدن این قضایا در حالت معمولی محافظت میکنه ؟ و فقط با زدن همچین موادایی ک بسیار نزدیک به تجریه ترکیدن غده پینه آل موقع هست فعال میشه ؟
    انگار یه تریلر مربوط به زندگی پس مرگه کلا
Working...
X