اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دارو های شیمیایی و گیاهی برای رویابینی آگاهانه

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها

دوست عزیز جیوه مطمینا نیست و خطرناکه این کارو نکنید...چیزی که اطمینان ندارید انجام ندید ولی من ویدیو ها شو زیاد دیدم و تاکید ایشون برای پاک کردن پینه آل زردچوبه هست و اون ماده ی قرمز رو تاکیدی ندارند احتمالا کاربردی غیر از چشم سوم داره و بعد از زرد چوبه ضمنا تاکید روی hari taki یا هلیله ی سیاه دارن که تو عطاری ها پیدا میشه... ضمنا لقب ایشون Guru هست نه راهب که من اشتباه گفتم..
    بله قطعا خطرناکه فکر میکنم جیوه از پوست قابل دریافته و ممکنه باعث مصمومیت فلز سنگین شه قطعا تا زمانی که مطمعن نشم اینکارو نمیکنم.
    بله منم دیدم مرسی که معرفی کردید ایشونو فکر میکنم اون ماده قرمز خود زرد چوبست که با جوش شیرین ترکیب شده یا جوش شیرین و کلسیوم هیدروکسید که بعد مدتی به زنگ قرمز در اومده
    قبلا درباره هلیله سیاه شنیده بودم در ویدیو ایشون توضیح دادن کامل که برای پاکسازی قده صنوبری از کلسیوم استفاده میشه البته نفهمیدم من یا اینکه توضیح ندادش چطوری باید استفاده شه فکر میکنم به صورت خوراکی هستش مثلا در کپسولی ریخته بشه قبل خواب اوکی باشه

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

بله قطعا خطرناکه فکر میکنم جیوه از پوست قابل دریافته و ممکنه باعث مصمومیت فلز سنگین شه قطعا تا زمانی که مطمعن نشم اینکارو نمیکنم.
      بله منم دیدم مرسی که معرفی کردید ایشونو فکر میکنم اون ماده قرمز خود زرد چوبست که با جوش شیرین ترکیب شده یا جوش شیرین و کلسیوم هیدروکسید که بعد مدتی به زنگ قرمز در اومده
      قبلا درباره هلیله سیاه شنیده بودم در ویدیو ایشون توضیح دادن کامل که برای پاکسازی قده صنوبری از کلسیوم استفاده میشه البته نفهمیدم من یا اینکه توضیح ندادش چطوری باید استفاده شه فکر میکنم به صورت خوراکی هستش مثلا در کپسولی ریخته بشه قبل خواب اوکی باشه
      شک نکنید جیوه از طریق پوست جذب می شه و نتیجه ی مسمویت فلز سنگین و آسیب های مزمن و طولانی مدته که قابل درمان هم نیستند.. حتی مصرف تن ماهی زیاد به خاطر مقدار خیلی کم جیوه ای که توش وجود داره می تونه به شما آسیب بزنه.
      Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها

دوست عزیز قرص آلزامین در ایران یافت میشه که همون گالانتامین هست... این ماده رو از ترکیب گالانتامین که در گل یخ وجود داره به روش آزمایشگاهی ساختن...من حدود سه ماه این قرص رو برای تقویت رویابینی استفاده کردم ولی نتیجه ضعیف بود تنها نتیجه ی مثبتش تقویت حافظه و کمی هوش بود که حتی من رو تهییج کرد شروع به یادگیری زبان آلمانی کنم ولی متاسفانه مانند اکثر داروها بعد از یک هفته وارد فاز تلرانس شد و اثراتش کم شد و من هم آموختن زبان آلمانی رو کنار گذاشتم...
        ممنون از اشتراک گذاری این تجربه.

Comment

نوشته اصلی توسط Atriin نمایش پست ها
          از دوستان عزیز خواهشمندم تجربیاتشون رو در استفاده از دارو های شیمیایی و گیاهی برای رویابینی آگاهانه به اشتراک بزارن
          چه دارو هایی پیشنهاد میکنید و تجربتون از مصرف این دارو ها
          و همچنین در ایران چه گیاهانی رو میشه استفاده کرد
          ​​​​​​هر کدام از این دارو ها روی کدام بخش (شفاف سازی_به یاد آوری رویا ها و. .. )تاثیر میذارن و ضرر و زیان این دارو ها به چه صورته
          ممنون از وقتی که میذارین
          ​​​
          من شنيدم مصرف گاباپنتين باعث vivid dream يا حتي lucid dream ميشه

Comment

من نمیدونم دیدن (رویا) مگه چقد ارزش داره که بخاطرش تا جیوه و داروهای شیمیایی انچنانی پیش بریم. باور کنید برای این تفریح شبانه روش های عادی و بدون دارو هم جواب میده و زیاد هم سخت نیست و نیاز به ریاضت های یوگی وار نداره.

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
              من نمیدونم دیدن (رویا) مگه چقد ارزش داره که بخاطرش تا جیوه و داروهای شیمیایی انچنانی پیش بریم. باور کنید برای این تفریح شبانه روش های عادی و بدون دارو هم جواب میده و زیاد هم سخت نیست و نیاز به ریاضت های یوگی وار نداره.
              البته رویابینی کاربردهایی بیش از تفریح هم می تونه داشته باشه ولی همونطور که گفتید وقتی بدون دارو و با تمرین می شه به نتیجه رسید لزومی به استفاده ازشون نیست.
              As Above , So Below

Comment

گالانتامین فوق‌العاده و 4 ساعت خواب کمی بیداری بعدبمصرف اشا
                من تحقیقات زیادی کردم ایشالله فرصت بشه میزارم همینجا

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
                  من مدتهاست یک گلدان زاکا چی چی دارم.. پرورش و نگهداری این گیاه خیلی آسونه و اوایل ازش برای تقویت رویابینی استفاده می کردم. رویابینی بیشتر یک تکنیک مثل دوچرخه سواری هست که وقتی یادبگیرید دیگه به کمکی و بوستر نیاز ندارید.
                  درود
                  این گیاه اسم دیگه ای نداره؟؟ و لطف میکنید راهنمایی کنید از کجا میشه تهیه کرد؟
                  مچکر

Comment

نوشته اصلی توسط adolf نمایش پست ها

درود
                    این گیاه اسم دیگه ای نداره؟؟ و لطف میکنید راهنمایی کنید از کجا میشه تهیه کرد؟
                    مچکر
                    این گیاه بومی ایران نیست و ایران نمیشه پیدا کرد مگر این که از سایت های خارجی سفارش بدید
                    بجاش میتونید از african dream herb (بلادر) و افسنتین و عصاره اسفند و کپسول پودر استفاده کنید
                    همچنین مالیدن روغن زرد چوبه و اسپند و هلیله سیاه به پیشانی خیلی خوبه

Comment

Working...
                    X