اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دارو های شیمیایی و گیاهی برای رویابینی آگاهانه

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
    البته خمیردندون معمولی هم ماده ساینده داره. اگه جایگزینی پیدا نکردید حداقل کم کردن در معرض قرار گرفتن فلوراید ممکنه مفید باشه. مثلا سعی کنید خمیردندون بیشتر از حد لازم استفاده نشه یا زیاد در دهان نگه داشته نشه یا دهان خوب شسته بشه که اشتباهی مقداری ازش بلعیده نشه. اینطوری حداقل شاید بشه جذبش رو کم کرد
    بدبختانه جذب فلوراید از کام توسط غده صنوبری چند برابره و تاثیراتش هم تا حدودی پایداره.پاک شدنش یک پروسه فرسایشیه ، مخصوصا برای ما که در کودکی به زور تو حلقمون ریختند.
    شاید علت خیلی از نارسایی های ادراک در خواب یا بیداری همین باشه...
    امیدوار بودم کسی بتونه جایگزین طبیعی مناسبی معرفی کنه؛
    یه جا نوشته بود مخلوط عسل،نمک،سماق کارسازه ولی من جواب چشمگیری نگرفتم..
    آه! برکه ی کهن
    جهیدن غوکی
    صدای آب

Comment

برای تمیز کردن دندان میتونید از پودر ذغال( خاکستر) و نمک استفاده کنید. البته به مقدار خیلی کم استفاده کنید.

Comment

نوشته اصلی توسط Holy paradox نمایش پست ها

بدبختانه جذب فلوراید از کام توسط غده صنوبری چند برابره و تاثیراتش هم تا حدودی پایداره.پاک شدنش یک پروسه فرسایشیه ، مخصوصا برای ما که در کودکی به زور تو حلقمون ریختند.
        شاید علت خیلی از نارسایی های ادراک در خواب یا بیداری همین باشه...
        امیدوار بودم کسی بتونه جایگزین طبیعی مناسبی معرفی کنه؛
        یه جا نوشته بود مخلوط عسل،نمک،سماق کارسازه ولی من جواب چشمگیری نگرفتم..
        عسل که خودش قند داره و ممکنه مناسب نباشه. مهمترین اجزا خمیردندان مواد ساینده، ترکیباتی مثل سدیم فلوراید که از طریق واکنش با دندان اون ها رو در برابر اسید مقاوم تر می کنن و اسانس ها برای القا حس طراوت هستن. یکی از دلایلی که مسواک خالی چندان رضایت بخش نیست اینه که اسانسی وجود نداره که حس پاکیزگی رو القا کنه.

متاسفانه در دوران دبستان من یادمه به اجبار بهمون دهانشویه فلوراید می دادن در صورتی که دندان های شیری داشتیم و هیچ مراقبتی هم برای جلوگیری از بلعیدن این محلول ها وجود نداشت.

تحقیقات زیادی رابطه ای بین میزان فلوراید در آب و عملکرد ذهنی پیدا کردن. در مناطق جنوبی ایران هم که بدلیل گرما غلظت فلوراید طبیعی در آب بیشتره و همچنین بدلیل تعریق مردم آب بیشتری می نوشند بیماری های ناشی از فلوراید مثل رسوب فلوراید در دندان و استخوان بیشتر دیده می شه.
        As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط Holy paradox نمایش پست ها
          دوستان جان چه جایگزین مناسبی برای خمیردندان حاوی فلوراید می شناسید؟
          درورد بر شما به مطلب خیلی خوبی اشاره کردید. یکی از عوامل رویا ندیدن فلوراید و وجودش در آب خوردن و خمیردندان هست. اکیدا و شدید توصیه میکنم از خمیردندان فلوراید دار استفاده نکنید و اگر می تونید از آب معدنی به جای آب لوله کشی استفاده کنید. من خودم تاثیرات مصرف نکردن خمیردادن فلوراید دار رو خیلی زود و حدودا دو هفته بعد از استاپ کردن دیدم و مجددا توصیه می کنم تا جایی که می تونید از خمیردندان بدون فلوراید استفاده کنید. من خودم از خمیردندان Aloe Vera استفاده می کنم که عکسش رو می تونید اینجا ببینید:
          download.jpg
          Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

درورد بر شما به مطلب خیلی خوبی اشاره کردید. یکی از عوامل رویا ندیدن فلوراید و وجودش در آب خوردن و خمیردندان هست. اکیدا و شدید توصیه میکنم از خمیردندان فلوراید دار استفاده نکنید و اگر می تونید از آب معدنی به جای آب لوله کشی استفاده کنید. من خودم تاثیرات مصرف نکردن خمیردادن فلوراید دار رو خیلی زود و حدودا دو هفته بعد از استاپ کردن دیدم و مجددا توصیه می کنم تا جایی که می تونید از خمیردندان بدون فلوراید استفاده کنید. من خودم از خمیردندان Aloe Vera استفاده می کنم که عکسش رو می تونید اینجا ببینید:
            download.jpg
            اگر کسی از دوستان خمیردندان بدون فلوراید در ایران پیدا کرد ممنون می شم اطلاع بده. از دسته بیل تا فاضلاب انسانی وارد می شه ولی خمیردندون بدون فلوراید رو نمی شه پیدا کرد ! فقط شاید خمیردندون های بچه ها بدون فلوراید باشه.

راستی یکی از ترکیباتی که برای سلامت دندان استفاده می کنم ACP-CPP هستش. مصرفش رو توصیه نمی کنم چون ترکیب نسبتا جدیدی هستش. اگه دوست داشتید می تونید برید درموردش مطالعه کنید.
            As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

اگر کسی از دوستان خمیردندان بدون فلوراید در ایران پیدا کرد ممنون می شم اطلاع بده. از دسته بیل تا فاضلاب انسانی وارد می شه ولی خمیردندون بدون فلوراید رو نمی شه پیدا کرد ! فقط شاید خمیردندون های بچه ها بدون فلوراید باشه.

راستی یکی از ترکیباتی که برای سلامت دندان استفاده می کنم ACP-CPP هستش. مصرفش رو توصیه نمی کنم چون ترکیب نسبتا جدیدی هستش. اگه دوست داشتید می تونید برید درموردش مطالعه کنید.
              حرفتون درسته کلا خمیردندان بدون فلوراید خارج از ایران هم به سختی پیدا می شه و یکی از Conspiracy theory ها هم بر همین اساس هست که دولت ها از عمد مصرف فلوراید رو تبلیغ و به آب آشامیدنی فلوراید اضافه می کنند تا جلوی رویابینی و گسترش آگاهی بشر رو بگیرند.. حالا درست و غلطش رو دیگه باید ازخود دولت ها پرسید!
              Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

حرفتون درسته کلا خمیردندان بدون فلوراید خارج از ایران هم به سختی پیدا می شه و یکی از Conspiracy theory ها هم بر همین اساس هست که دولت ها از عمد مصرف فلوراید رو تبلیغ و به آب آشامیدنی فلوراید اضافه می کنند تا جلوی رویابینی و گسترش آگاهی بشر رو بگیرند.. حالا درست و غلطش رو دیگه باید ازخود دولت ها پرسید!
                یک جا هم خونده بودم که شرکت های استخراج آلمینیوم که پسماند سدیم فلوراید تولید می کردن مسبب وارد کردن فلوراید به آب بودن. واقعا هم افزودن یک ماده شیمیایی به آب برای سلامت دندان موضوع عجیبی هست! در این مورد حق می دم به تئوریسین های توطئه ! الان فکر کنم خیلی از کشور ها دیگه این کار رو انجام نمی دن و بیشتر در مناطقی از ایالات متحده اتفاق می افته.
                As Above , So Below

Comment

Working...
                X