اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برونفکنی یا درونفکنی!

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

از روی تجربه خودم و مطالعاتم بخوام بگم فکر میکنم اون دنیایی که میگید تا حدی شبیه واقعیته بعد اختری نیست بعد اتریه
    توی ذهنم چیزی که ساختم این همون اتر یا دارک متریال لطیف ترین پرانای موجود هستش جهانی بین اختری و فیزیکی(نظر من ممکنه کاملا اشتباه باشه)
    در انوکیان مجیک aether های اولش فکر کنم در این محدوده هستش. فکر کنم PsyShaman جان که با این سیستم کار کردن دوس دارن نظرشون رو بدونم چون خودم تجربه نداشتم
    اون گیتی های بسیار کپی فکر میکنم دنیا موازی ها باشن. هر دنیای موازی برای خودش بعد اختری و اتری و ... هم داره که هر چی لطیف تر میشه در نهایت در بعد های بالاتر با هم یکی میشن
    در کل نظریات و تجربیان منه و شاید اشتباه باشد دوس دارم تجربیات و نظر دوستان هم بدونم و هم اندیشی کنیم جالب میشه یه تاپیک برای عوالم دیگه یا بعد های دیگه درست کنیم اگه وقت کنم این کارو میکنن

کالبدهای ما به طور کلی چهارتا هستند:
    فیزیکی: که همون جسم فیزیکی ماست
    احساسی: که مجموعه حواس ما رو شامل می شه
    فکری: که شامل فکر و روان ما می شه
    اختری: شامل جهان خارج از ما می شه که چون ما هم در واقع بخشی از اون هستیم در واقع جز بزرگتر خود ماست. خود این کاللبد چندین لایه داره که در واقع جهان های انوکیان یا اثیری ها همین لایه های کالبد اختری هستند. خواب یا تریپ های روانگردان با کالبدهای فکری و احساسی ما درگیر می شن و کالبد فیزیکی هم چیزی هست که شکل و جسم فیزیکی ما رو ساخته. همونطور که جسم فیزیکی ما بخشهای مختلفی داره هرکدوم از کالبدها دارای بخشهای مختلفی هستند که هرکدوم مباحثی جداگانه رو می طلبه.
    انوکیان یکی از سیستم هایی هست که به شما اجازه دسترسی به کالبد اختری رو می ده و سیستمهای دیگه ای هم هستند که تا حدودی با این کابلد کار می کنند.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

کالبدهای ما به طور کلی چهارتا هستند:
      فیزیکی: که همون جسم فیزیکی ماست
      احساسی: که مجموعه حواس ما رو شامل می شه
      فکری: که شامل فکر و روان ما می شه
      اختری: شامل جهان خارج از ما می شه که چون ما هم در واقع بخشی از اون هستیم در واقع جز بزرگتر خود ماست. خود این کاللبد چندین لایه داره که در واقع جهان های انوکیان یا اثیری ها همین لایه های کالبد اختری هستند. خواب یا تریپ های روانگردان با کالبدهای فکری و احساسی ما درگیر می شن و کالبد فیزیکی هم چیزی هست که شکل و جسم فیزیکی ما رو ساخته. همونطور که جسم فیزیکی ما بخشهای مختلفی داره هرکدوم از کالبدها دارای بخشهای مختلفی هستند که هرکدوم مباحثی جداگانه رو می طلبه.
      انوکیان یکی از سیستم هایی هست که به شما اجازه دسترسی به کالبد اختری رو می ده و سیستمهای دیگه ای هم هستند که تا حدودی با این کابلد کار می کنند.
      سلام درود
      با توجه به تفسیر شما جایگاه کالبد انرژیک کجا قرار میگیره؟
      چیزی که توی ذهن من جا افتاده بود
      کالبد فیزیکی
      کالبد انرژی(جایی که بدن انرژیک و چاکرا ها قرار داره البته قطعا کالبد های دیگه هم دارای مراکز انرژیک هستند به به بقیه کالبد ها وصلن ولی این جایی که ما تمرینات چاکرا ها و کندالینی یوگا انجام میدیم)
      کالبد اختری
      کالبد فکری و احساسی
      روح مطلق

احساسی و فکری خودش دربرگیرنده اختری و پایین تر هست چون ما در کالبد اختری تا حدی احساسات و ایگو داریم
      فکر کنم توی انوکیان در RIIو TEX(سطح اتر لطیف ترین حالت پرانا یا چی یا دارک متریال) از همون کالبد انرژیک استفاده میکنیم اینجا همونجایی که موجودات غیر اورگانیک که در بعدی خیلی نزدیک ما هستن (حتی بعضی از ابجکت های دنیای واقعی دیده میشن اینجا بین لایه اختری و فیزیکیه اگه سریال stranger thing رو دیده باشید شبیه به دنیای تاریک که دختره میرفت) البته غیر اورگانیک ها باز میتونن در لایه ای نزدیک تر به سطح ماده زندگی کنن از کنارمونم رد میشن ولی نمیبینیمشون(مثلا عمار مکان و موکلان ارضی ) و بعد از zax میتونیم بگیم دیگه از کالبد روح مطلق داریم استفاده میکنیم چون کالبد احساسی رها میشه و ایگو و منیت اینجا نابود میشه
      https://www.kondor.de/enoch/modathyr_e.html
      من هنوز تجربه عملی برای انوکیان مجیک نداشتم و در حال کسب آمادگی های لازم تمریناتی مثل astral projection و بیدرای چشم سوم و چاکرا ها هستم تمام اینا از خوندن مطالب بسیار کتاب ها و تمرینات خروج روح و ... میاد چیزی که با دانش و تجربه الانم برام منطقیه

راستی برای شروع انوکیان پیشنهاد میدید خیلی astral projection اینا مستر شم یا با تجربه مبتدی میشه شروع کرد؟

Comment

سلام درود
        با توجه به تفسیر شما جایگاه کالبد انرژیک کجا قرار میگیره؟
        چیزی که توی ذهن من جا افتاده بود
        کالبد فیزیکی
        کالبد انرژی(جایی که بدن انرژیک و چاکرا ها قرار داره البته قطعا کالبد های دیگه هم دارای مراکز انرژیک هستند به به بقیه کالبد ها وصلن ولی این جایی که ما تمرینات چاکرا ها و کندالینی یوگا انجام میدیم)
        کالبد اختری
        کالبد فکری و احساسی
        روح مطلق

احساسی و فکری خودش دربرگیرنده اختری و پایین تر هست چون ما در کالبد اختری تا حدی احساسات و ایگو داریم
        فکر کنم توی انوکیان در RIIو TEX(سطح اتر لطیف ترین حالت پرانا یا چی یا دارک متریال) از همون کالبد انرژیک استفاده میکنیم اینجا همونجایی که موجودات غیر اورگانیک که در بعدی خیلی نزدیک ما هستن (حتی بعضی از ابجکت های دنیای واقعی دیده میشن اینجا بین لایه اختری و فیزیکیه اگه سریال stranger thing رو دیده باشید شبیه به دنیای تاریک که دختره میرفت) البته غیر اورگانیک ها باز میتونن در لایه ای نزدیک تر به سطح ماده زندگی کنن از کنارمونم رد میشن ولی نمیبینیمشون(مثلا عمار مکان و موکلان ارضی ) و بعد از zax میتونیم بگیم دیگه از کالبد روح مطلق داریم استفاده میکنیم چون کالبد احساسی رها میشه و ایگو و منیت اینجا نابود میشه
        https://www.kondor.de/enoch/modathyr_e.html
        من هنوز تجربه عملی برای انوکیان مجیک نداشتم و در حال کسب آمادگی های لازم تمریناتی مثل astral projection و بیدرای چشم سوم و چاکرا ها هستم تمام اینا از خوندن مطالب بسیار کتاب ها و تمرینات خروج روح و ... میاد چیزی که با دانش و تجربه الانم برام منطقیه

راستی برای شروع انوکیان پیشنهاد میدید خیلی astral projection اینا مستر شم یا با تجربه مبتدی میشه شروع کرد؟
        نکات خوبی رو اشاره کردید ولی چندتا مظلب رو لازم هست که توضیح بدم:

اول اینکه اثیری TEX نزدیک ترین به جهان فیزیکی ما و همینطور سنگین ترین به حساب میاد. بر روی درخت کابالا می تونیم تکس رو در یسود قرار بدیم که نزدیک ترین به ملکوت هست و همونطور که اشاره کردید موجودات غیر ارگانیک در این اثیری وجود دارند ولی این موجودات در واقع پایین ترین سطح آگاهی در بین تمام این موجودات رو دارند و اینطور نیست که فقط در این اثیری با موجودات غیر ارگانیک برخورد می کنیم بلکه جنس و نوع موجوداتی که در این اثیری وجود دارند نزدیکترین به جهان مادی و به زبان بهتری شاید بشه گفت قرار گرفته در خرد ناخودآگاه جمعی هستند. این اثیری حتی در خواب یا مدیتیشن و یا حتی سفر سایدکدلیک هم قابل دسترسی هست.
        اما در مورد کالبد ها باید توجه کنید که خود کالبدهای منتال و احساس هم انواع مختلفی از انرژی هستند و در واقع در تمام این کالبدها ما در مورد انرژی هایی با فرکانس متفاوت صحبت می کنیم پس اینکه بخوایم کالبد انرژیک رو جداگانه در نظر بگیریم به نظرم چندان صحیح نیست. همینطور کالبد های فکری و احساسی از هم جدا هستند و در دو سطح فرکانس کاملا متفاوت عمل می کنند. با بالاتر رفتن از کالبدها سطح آگاهی انها افزایش و به اتر یا جنس لطیف نزدیک تر می شیم تا در نهایت به نور یا روح مطلق با هرچیزی که اسمش رو می گذارید برسیم. در مورد زکس می تونیم بگیم که در واقع مرز بین خالق و مخلوق هست.

قبل از شروع انوکیان پیشنهاد می کنم حتما با تاتواها کار کنید مخصوصا تسلط بر عناصر برای کار با اثیری ها و یا حتی واتچ تاورها الزامیه ولی لزومی نداره خیلی در استرال پروجکشن حرفه ای باشید. به نظرم بار اولش کمی سخته و طول می کشه ولی یکبار که انجام بدید دفعات بعدی خیلی سریعتر و راحتتر می تونید به جایی که در نظر دارید برسید.

Comment

نکات خوبی رو اشاره کردید ولی چندتا مظلب رو لازم هست که توضیح بدم:

اول اینکه اثیری TEX نزدیک ترین به جهان فیزیکی ما و همینطور سنگین ترین به حساب میاد. بر روی درخت کابالا می تونیم تکس رو در یسود قرار بدیم که نزدیک ترین به ملکوت هست و همونطور که اشاره کردید موجودات غیر ارگانیک در این اثیری وجود دارند ولی این موجودات در واقع پایین ترین سطح آگاهی در بین تمام این موجودات رو دارند و اینطور نیست که فقط در این اثیری با موجودات غیر ارگانیک برخورد می کنیم بلکه جنس و نوع موجوداتی که در این اثیری وجود دارند نزدیکترین به جهان مادی و به زبان بهتری شاید بشه گفت قرار گرفته در خرد ناخودآگاه جمعی هستند. این اثیری حتی در خواب یا مدیتیشن و یا حتی سفر سایدکدلیک هم قابل دسترسی هست.
          اما در مورد کالبد ها باید توجه کنید که خود کالبدهای منتال و احساس هم انواع مختلفی از انرژی هستند و در واقع در تمام این کالبدها ما در مورد انرژی هایی با فرکانس متفاوت صحبت می کنیم پس اینکه بخوایم کالبد انرژیک رو جداگانه در نظر بگیریم به نظرم چندان صحیح نیست. همینطور کالبد های فکری و احساسی از هم جدا هستند و در دو سطح فرکانس کاملا متفاوت عمل می کنند. با بالاتر رفتن از کالبدها سطح آگاهی انها افزایش و به اتر یا جنس لطیف نزدیک تر می شیم تا در نهایت به نور یا روح مطلق با هرچیزی که اسمش رو می گذارید برسیم. در مورد زکس می تونیم بگیم که در واقع مرز بین خالق و مخلوق هست.

قبل از شروع انوکیان پیشنهاد می کنم حتما با تاتواها کار کنید مخصوصا تسلط بر عناصر برای کار با اثیری ها و یا حتی واتچ تاورها الزامیه ولی لزومی نداره خیلی در استرال پروجکشن حرفه ای باشید. به نظرم بار اولش کمی سخته و طول می کشه ولی یکبار که انجام بدید دفعات بعدی خیلی سریعتر و راحتتر می تونید به جایی که در نظر دارید برسید.
          بسیار عالی امیدوارم با تبادل نظر و گفت و گو بتونیم(کساسی که این طلب رو میخونن یا خصوصا خودم) به دید واضح تری از این مبحث برسیم
          درباره اینکه همه کالبد ها فروکانسی از انرژی هستن کاملا باهاتون موافقم اما اگه کالبدی دیگه بین کالبد فیزیکی و احساسی در نظر نگیریم فکر میکنم کمی غیر منطقی بشه
          بدن انرژی به خودی خودش تغذیه کننده بدن فیزیکی هستش از منظر تائوایستی و طب چینی جینگ نزدیک ترین انرژی به ماده در ترکیب با انرژی غذا طی مکانیزمی به انرژی قابل استفاده بافت ها استخوان ها میشه(این انرژی در کلیه ذخیره شده در صورت تموم شدن مرگ اجتناب ناپذیره با هر بار ارضا شدن یا حضم غذا مقدار از این انرژی یا عمرتون رو کم میکنید یا اون رو با انرژی اکتسابی جینگ که کیفیت کمتری داره جایگزین میکنید) "چی" انرژی ای که تعذیه کننده چیز هایی لطیف تر مثل احساسات(هر یک از اندام ها چی خاصی از نوع خاصی از احساسان رو ذخیره میکنه مثلا کسی که دچار ترس میشه در کلیه انباشتگی انرژی داره و خشم و ... هم همینطور تمرینات لبخند درون از تمرینات معروف برای پاکسازی انرژی و احساسات ذخیره شده در اندام ها و رهایی از خاطرات بد هستش) تنظیم حرارت بدن ارتعاش سلولی هستش (چی در بدن به بعد فیزیکی خودش رو به صورت الکتیریسیته، حرارت،نور،صدا،مقناطیس نشون میده) و در نهایت شن (همون حاله دور سر مقدسین)لطیف ترین حالت انرژی که شن نام داره توسط دان تین وسط با تبدیل چی به شن تولید میشه و در دانتین بالا برای خرد ورزی تفکر خلاقیت یادگیری و ... مصرف میشه

_ الان که دوباره نوشته شما و خودم رو خوندم حدس میزنم بدن انرژی بدن احساس و فکری با اینکه در فروکانسی متفاوت هستند ولی خیلی با هم ارتباط دارند و وصلن و این سه بیشترین تاثیر رو روی بدن فیزیکی میذارن یا میتونیم بگیم مثلا در یک جلسه طب سوزنی یا ماساژ درمانی همزمان بر روی هر سه بدن تاثیر بسیار زیاد گذاشته میشه اما میتونیم بگیم کالبد اختری تقریبا تاثیری نداره.
          کالبد اختری تا حدی متفاوت از این 3 تا کالبد هستش با این تفاسیر حتی برای سفر به TEX ما از کالبد اختری استفاده میکنیم نه چیز دیگه گرچه این کالبد های ممکنه در هم تنیده شده باشن و استفاده و تجربه pure از یکیشون جدا گانه نشدنی باشه

ممنون برای راهنمایی
          سوالی که دارم اینه مثلا با فراخانی یک aether نیاز هست به قدری مهارت داشته ابشیم که در زمان کم نزدیک به حالت استرال پروجکشن در بیایم یا با فراخوانی آن حتی نزدیک نباشید خود به خود به حالت استرال وارد میشیم؟ چقدر ریلکسی ومهارت خلسه لازمه؟
          فکر کنم قبلا پستی درباره تاتوا ها در تاپیکی اموزش کوچیکی داده بودید فکر کنم منظورتون از کار باهاشون همون قابلیت تصور symbol اونا و تریکبشونه؟ این کار دقیقا برای کار با انوکیان به چه کار میادش؟

Comment

بسیار عالی امیدوارم با تبادل نظر و گفت و گو بتونیم(کساسی که این طلب رو میخونن یا خصوصا خودم) به دید واضح تری از این مبحث برسیم
            درباره اینکه همه کالبد ها فروکانسی از انرژی هستن کاملا باهاتون موافقم اما اگه کالبدی دیگه بین کالبد فیزیکی و احساسی در نظر نگیریم فکر میکنم کمی غیر منطقی بشه
            بدن انرژی به خودی خودش تغذیه کننده بدن فیزیکی هستش از منظر تائوایستی و طب چینی جینگ نزدیک ترین انرژی به ماده در ترکیب با انرژی غذا طی مکانیزمی به انرژی قابل استفاده بافت ها استخوان ها میشه(این انرژی در کلیه ذخیره شده در صورت تموم شدن مرگ اجتناب ناپذیره با هر بار ارضا شدن یا حضم غذا مقدار از این انرژی یا عمرتون رو کم میکنید یا اون رو با انرژی اکتسابی جینگ که کیفیت کمتری داره جایگزین میکنید) "چی" انرژی ای که تعذیه کننده چیز هایی لطیف تر مثل احساسات(هر یک از اندام ها چی خاصی از نوع خاصی از احساسان رو ذخیره میکنه مثلا کسی که دچار ترس میشه در کلیه انباشتگی انرژی داره و خشم و ... هم همینطور تمرینات لبخند درون از تمرینات معروف برای پاکسازی انرژی و احساسات ذخیره شده در اندام ها و رهایی از خاطرات بد هستش) تنظیم حرارت بدن ارتعاش سلولی هستش (چی در بدن به بعد فیزیکی خودش رو به صورت الکتیریسیته، حرارت،نور،صدا،مقناطیس نشون میده) و در نهایت شن (همون حاله دور سر مقدسین)لطیف ترین حالت انرژی که شن نام داره توسط دان تین وسط با تبدیل چی به شن تولید میشه و در دانتین بالا برای خرد ورزی تفکر خلاقیت یادگیری و ... مصرف میشه

_ الان که دوباره نوشته شما و خودم رو خوندم حدس میزنم بدن انرژی بدن احساس و فکری با اینکه در فروکانسی متفاوت هستند ولی خیلی با هم ارتباط دارند و وصلن و این سه بیشترین تاثیر رو روی بدن فیزیکی میذارن یا میتونیم بگیم مثلا در یک جلسه طب سوزنی یا ماساژ درمانی همزمان بر روی هر سه بدن تاثیر بسیار زیاد گذاشته میشه اما میتونیم بگیم کالبد اختری تقریبا تاثیری نداره.
            کالبد اختری تا حدی متفاوت از این 3 تا کالبد هستش با این تفاسیر حتی برای سفر به TEX ما از کالبد اختری استفاده میکنیم نه چیز دیگه گرچه این کالبد های ممکنه در هم تنیده شده باشن و استفاده و تجربه pure از یکیشون جدا گانه نشدنی باشه

ممنون برای راهنمایی
            سوالی که دارم اینه مثلا با فراخانی یک aether نیاز هست به قدری مهارت داشته ابشیم که در زمان کم نزدیک به حالت استرال پروجکشن در بیایم یا با فراخوانی آن حتی نزدیک نباشید خود به خود به حالت استرال وارد میشیم؟ چقدر ریلکسی ومهارت خلسه لازمه؟
            فکر کنم قبلا پستی درباره تاتوا ها در تاپیکی اموزش کوچیکی داده بودید فکر کنم منظورتون از کار باهاشون همون قابلیت تصور symbol اونا و تریکبشونه؟ این کار دقیقا برای کار با انوکیان به چه کار میادش؟
            ممنون از توجه شما و توضیحاتتون

اول بابت دیر به دیر جواب دادن عذر می خوام اینجایی که من هستم اینترنت به سختی و بعد از طی مسافت زیادی پیدا می شه ولی همین موضوع باعث شد که در مورد این پست کمی فکر کنم:

از محتوی صحبت های شما برداشت می کنم که با انرژی بودن کالبد ها موافق هستید و توضیح خوبی هم در مورد چی دادید دقیقا مطلبی که بهش لطیف ترین حالت انرژی می گید در واقع بالاترین فرکانس و سطح انرژی هست که در قالب آگاهی قرار گرفته.
            کلا برای درک بهتر کالبدها باید اینطور فرض کنید که بدن فیزیکی که از چهار عنصر اصلی تشکیل شده فشرده ترین حالت و فرم و پایین ترین سطح انرژی در نمودار ما قرار میگیره و هرچقدر سطح آگاهی افزایش پیدا که (که در واقع افزایش سطح انرژی با فرکانس یا هر اسمی که می خواید روش بزارید) از این فرم فیزیکی دور تر و به تعبیر درست شما لطیف تر (که اگر اشتباه نکنم لطیفه در صوفیه معادل چاکراها به کار برده می شه) می شه. اینکه نقشه و مرز هر سطح آگاهی کجاست خودش بحث دیگریست که اگر دوست داشتید می تونیم در موردش صحبت کنیم ولی به طور کلی بعد از جهان فیزیکی که توسط چهار عنصر (و در انوکیان توسط چهار واتچ تاور المنتال محافظت می شه) بوجود اومده به جهان Emotional وارد می شیم که مجددا از نظر سطح انرژی بالاتر از فیزیکال ولی پایینتر از منتال هست. بعد از Emotional به Mental وارد می شیم و در نهایت جهان Archetypal قرار گرفته. در اصطلاح به جهان Archetypal اسامی مختلفی داده می شه مثلا Spritual Plane. به Mental Plane اصطلاحا جهان خلقت - ساختن و به Emotional Plane جهان شکل و فرم هم گفته می شه. هر چیزی که در جهان فیزیکی میبینیم نتیجه ی ایده و نور مطلقی بوده که از جهان خلقت و فرم عبور کرده و به جهان فیزیکی یا جهان حرکت Action رسیده. اینکه اصطلاحا گفته می شه خلقت چهار مرحله داشته - داره یا اسم اعظم چهار حرف هست تماما اشاره به این چهار سطح از انرژی داره. هرچیزی که در جهان فیزیکی دیده می شه نتیجه و حاصلی هست که از 3 جهان دیگه عبور کرده. همونطور که گفتم هر کدوم از این جهان ها خودش جزییاتی دارند که بحث خودش رو نیاز داره ولی به طور کلی هر کدام از این مراحل خودشون 3 بخش دارند و در کل تعدادشون 9 تاست که به همراه جهان فیزیکی کامل شده و به 10 می رسند.
            در مورد دسترسی به هر کدوم از این جهان ها و سطوح انرژی شما باید از قبل از نظر آگاهی به اون درجه رسیده باشید و ارتباطی با مهارت یا ریلکسی نداره. شما هرچقدر هم مهارت و تبحر داشته باشید اگر از نظر اگاهی درونی به حد کافی نرسیده باشید اصطلاحا گیر می کنید به این معنی که شاید بتونید اثیری رو فراخوانی کنید ولی نمی تونید جایی برید وانگار سرجاتون میخکوب شدید. فراموش نکنید خود دکتر جان دی نتونست 30 اثیری رو تموم کنه و این موضوع ارتباطی به مهارت یا تجربه نداره.

قبل از کار با اثیری ها باید با هر چهار واتچ تاور المنتال آشنا شده باشید. واتچ تاور ها در انوکیان با تاتواها در یک سطح از آگاهی قرار دارند و هر دو در واقع کار با عناصر هستند. بعد از اینکه با هر چهار عنصر کار کردید باید سراغ جدول اعظم برید. زمانی که با هر پنج تا آشنایی کافی بدست آوردید آماده هستید تا از اولین لایه که جهان فیزیکی هست عبور و به تکس وارد بشید.

Comment

سلام دوباره سایشمن جان
              خواهش میکنم
              فکر میکنم هر دو به یک چیز با نگاهی متفاوت اما با اشتراکاتی فراوان نگاه میکنیم.
              توضیحات بسیار ارزنده ای دادید
              چیزی که نیاز به بررسی بیشتر و باز کردنش داره خود مسئله آگاهی هستش هر کدوم از ما اگاهی رو از دید خودمون یا ایگومون شناختی روش داریم فکر میکنم لازم باشه این موضوع از دید دیگران شناخت کافی داشته باشیم تا بتونیم با دید بازتری بررسیش کنیم.
              اینکه آگاهی چیه؟ چطوری بالاتر میره؟ اصلا بالاتر رفتن به چه معناست؟چند سطح آگاهی داریم یا بی نهایت هستش؟ فکر میکنم موضیوح مهمیه(خوش حال میشم بقیه اعضا هم در این گفت و گو شرکت کنن)
              به شخصه آگاهی رو خرد و دانشی میبینم که با کم ترین تاثیر ایگو میتونه موضوعات رو بررسی و تحلیل کنه همچنین در مراحل بالاتر ارتعاش انرژی بالا ی فرد که به اون دسترسی به دانش بدون واسطه یا رفتن به عوامل دیگه و روحانیت بالا(روحانیتی که باعث جلب ارتباط موجودات دیگر عوالم به اون میشه) رو میده البته این موضوع که یک شخص مثلا نژاد پرست یا فاسد که دوست داره آزار به بقیه برسونه یا به قولی همون ادم بد میتونه به درجات بالا اگاهی برسه خودش جای بحثه
              مبحث "مرز بین سطول اگاهی" رو باز کردن به نظر خوبه اینم خودش مسئله مهمی هستش
              یه تقسیم بندی پیدا کرده بودم که برام خیلی منطقی بود این سایت بود
              http://www.kondor.de/enoch/modathyr_e.html
              فکر میکنم این قالبی که بیان کردید تا حدی با این متفاوته ولی فقط نوع نگاه میتونه کمی متفاوت باشه چون اشتراکاتشون زیاده فقط مرز ها فرق داره ممنون میشم درباره اینکه فرمودید هر کدوم خودش دارای سه بخش هستش توضیحات بدید که بهتر بتونیم بررسی کنیم و اینکه بر اساس تقسیم بندیه چه سیستمی هستش(یا ممکنه در سیستم های مختلف اسامی مختلفی داشته باشه) یا اینکه بر اساس شهود خرد و تجربه خودتونه
              در اینجا Archetypal فکر میکنم بعد جهان ZAX یا Abyss باشه و Emotional همون Astral Plane و ether هستش اگه اشتتباه نکنم. البته در این مطلب که میگه چاکرا ها و چشم سوم در etheric body قرار دارند مخالفم ما بر روی تمام بدن های ظریف چاکرا ها و مراکز انرژی که تماما به هم یا به بدن های دیگر گره خودنم.
              ممنونم برای توضیحاتتون برای شروع انوکیان، پس برای همین قبل از شروع اتر در کتاب Gerald Schueler - An Advanced Guide To Enochian Magick به واتچ تاور ها میپردازه فکر میکنم باید عمیقا برای تمرین باهاش پیش برم و بخونمش اگه کتاب مفید دیگری برای شروع میشناسید ممنون میشم معرفی کنید.

Comment

به نکته خوبی اشاره کردید. اینکه آگاهی چیه و سطح بالاتر آگاهی به چه معناست به نظرم بحث خیلی مفصلیه.
                وقتی شما مثلا یادمیگیرید که چرا ۲ ضربدر ۲ می شه چهار در واقع سطح آگاهی خودتون رو افزایش دادید. به نظرم حد و مرزی نمی شه براش متصور شد و به قول شما تا بی نهایت ادامه خواهد داشت و برای اثبات حرفم به ریاضیات فراکتالی اشاره می کنم که در اونجا هم حد و مرزی وجود نداره ولی هرجای تصویر رو که انتخاب کنیم در واقع کل تصویر رو انتخاب کردیم.
                چیزی که در مورد اثیری ها در سایت کندر ارسال کردید دقیقا مطلبی هست که در موردش صحبت می کردم البته با جزییات بیشتر. برای درک تمام این مطالب باید اول درخت کابالا رو به خوبی درک کنیم. خود ۳۰ اثیری ۳ درخت کابالاست که هر کدوم ۱۰ سفیرت دارند. مثلا در تکس با زمین-زمین شروع می کنیم و همینطور بالا میریم و این نکته رو مجددا نباید فراموش کرد که خود تکس در خودش یک درخت ده تایی داره و مجددا در ملکوت اون درخت ما یک درخت ده تایی دیگه داریم و همینطور تا بی نهایت تکرار می شه دقیقا مثل ریاضیات و تصاویر فراکتال ها.
                سیستم انوکیان در واقع خودش ۳ سیستم مجزاست که اثیری ها یکی از اون سیستم ها به حساب میاد. جالبتر اینکه خود جان دی هیچ وقت فرصت کار و استفاده از انوکیان رو پیدا نمی کنه و تنها به عنوان کسی شناخته می شه که این سیستم رو تحویل گرفته.

کتابی که گفتید بسیار کتاب خوبیه ولی برای شروع ممکنه کمی سنگین باشه. کتاب Lon Milo DuQuette Enochian Vision برای شروع بسیار کتاب خوبیه و فکر می کنم بتونید پی دی اف اونو گیر بیارید

Comment

به نکته خوبی اشاره کردید. اینکه آگاهی چیه و سطح بالاتر آگاهی به چه معناست به نظرم بحث خیلی مفصلیه.
                  وقتی شما مثلا یادمیگیرید که چرا ۲ ضربدر ۲ می شه چهار در واقع سطح آگاهی خودتون رو افزایش دادید. به نظرم حد و مرزی نمی شه براش متصور شد و به قول شما تا بی نهایت ادامه خواهد داشت و برای اثبات حرفم به ریاضیات فراکتالی اشاره می کنم که در اونجا هم حد و مرزی وجود نداره ولی هرجای تصویر رو که انتخاب کنیم در واقع کل تصویر رو انتخاب کردیم.
                  چیزی که در مورد اثیری ها در سایت کندر ارسال کردید دقیقا مطلبی هست که در موردش صحبت می کردم البته با جزییات بیشتر. برای درک تمام این مطالب باید اول درخت کابالا رو به خوبی درک کنیم. خود ۳۰ اثیری ۳ درخت کابالاست که هر کدوم ۱۰ سفیرت دارند. مثلا در تکس با زمین-زمین شروع می کنیم و همینطور بالا میریم و این نکته رو مجددا نباید فراموش کرد که خود تکس در خودش یک درخت ده تایی داره و مجددا در ملکوت اون درخت ما یک درخت ده تایی دیگه داریم و همینطور تا بی نهایت تکرار می شه دقیقا مثل ریاضیات و تصاویر فراکتال ها.
                  سیستم انوکیان در واقع خودش ۳ سیستم مجزاست که اثیری ها یکی از اون سیستم ها به حساب میاد. جالبتر اینکه خود جان دی هیچ وقت فرصت کار و استفاده از انوکیان رو پیدا نمی کنه و تنها به عنوان کسی شناخته می شه که این سیستم رو تحویل گرفته.
                  کتابی که گفتید بسیار کتاب خوبیه ولی برای شروع ممکنه کمی سنگین باشه. کتاب Lon Milo DuQuette Enochian Vision برای شروع بسیار کتاب خوبیه و فکر می کنم بتونید پی دی اف اونو گیر بیارید
                  مثال خیلی عالی و جالبی از آگاهی زدید (فرکتال)واقعا درکمو یه قدم به جلو برد
                  می توان گفت تکرار درخت زندگی در کابالا بالاسره هم وقتی روی flower of life قرارش میدیم همین معنی رو داره به این صورت که Pattern یا فورمولی هست که تمام آفرینش رو شامل میشه و منظقی رو درونش به اجرا در میاره اما بر اساس این که چه عددی داخلش میره که هر کدوم از اعداد سطوحی از آگاهی هست کیفیت متفاوتی در خروجی داره
                  منظورتون از 3 درخت کابالا هر درخت بالاتر، پایین ترین سفیروتش در بالاترین سفیروت درخت پایینی افتاده؟ و این درخت ها بینهایت بر روی هم بالا میرن؟
                  همیشه برام این که در هر سفیروت میتونه کل درخت باشه سوال بوده دقیقا چه مفهومی داره میشه گفت هر سفیروت تمام کیفیت کل درسخت رو در خودش داره؟ اما متفاوت تر؟
                  اگر برای اگاهی با توجه به درخت زندگی طبقات در نظر بگیریم (هر درخت رو یک طبقه) مثلا درخت طبقه 0، درون سفیروت درخت طبقه 0 یک درخت وجود داره با ده سفیروت که طبقه آگاهی این درخت میشه -1 و خود سفیروت ملکوت در درخت کنونی (طبقه آگاهی 0) یکی از سفیروت های یک درخت زندگی هستش که خودش یک لایه بالاتر یعنی +1 هستش اما نمیشه گفت دقیقه چه سفیروتی در صورتی که بتونیم تا بالای درخت زندگی طبقیه آگاهی 0 بریم یک طبقه بالاتر رفتیم و به +1 میرسیم آیا با این کار میتونیم بفهمیم زمانی که در درخت طبقه اگاهی 0 بودیم در اصل جزو کدام یک از سفیروت های طبقه +1 بودیم؟
                  Kaballah Tree.jpg
                  البته به طور دقیق تر بگیم کتر در 0 با ملکوت با +1 برابره
                  البته اگه سوال از پایه مشکل داره ممنو نیمشم که روشنم کنید😂😂
                  میتونیم بگیم دلیل این که هر فرد درک کاملا منحصر به فردی نسبت به دنیا داره آموقعیت قرارگیری آگاهی اون نسبت به مکان و زمان هستش که داره تجربه میکنه
                  دقیقا، برام جالبه خود جان دی چرا با سیستم کار نکرد و از یک مدیوم دیگه استفاده کرد
                  ممنون بابت معرفی کتاب

Comment

Working...
                  X