اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمودار Novelty ماه June

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• نمودار Novelty ماه June

درود بر دوستان عزیز ،

به دنبال وقایع مهمی که در این ماه افتاده و تطبیق اون‌ها روی جدول TimeWave Zero بودم که نتایج زیر رو پیدا کردم. البته این که 3 تا از وقایع زیر مربوط به ترکیه و استانبول هستند متعجب شدم.

TimeWaveZero-June2016_2.jpg
    Last edited by MindControl; 06-30-2016, 04:08 PM.
    ?Are you dreaming

من که نفهمیدم موضوع چیه
    As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
      درود بر دوستان عزیز ،

به دنبال وقایع مهمی که در این ماه افتاده و تطبیق اون‌ها روی جدول TimeWave Zero بودم که نتایج زیر رو پیدا کردم. البته این که 3 تا از وقایع زیر مربوط به ترکیه و استانبول هستند متعجب شدم.

[ATTACH]693[/ATTACH]
      جالب بود. اگر بتونید بر روی تاریخ ها کمی زوم کنید تا پیک های نمودار مشخص بشه بهتر می شه در موردش نظر داد.

در حال حاضر فردی به اسم مارتین آرمستراگ از نظریه ای شبیه به تایم ویو زیرو ولی بر اساس عدد پی استفاده می کنه تا بازارهای مالی رو پیش بینی کنه. اگر بتونید همین نمودار رو ولی با جزییات بیشتر در هر تاریخ اینجا بگذارید فکر می کنم موضوع خوبی برای بحث باشه.
      Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
        من که نفهمیدم موضوع چیه
        درود بر شما ، نظریه Time Wave Zero ترنس مک‌کنا که روی سیلوسایبین به ذهنش می‌رسه ادعا می‌کنه که در جهان The quality of being new, original, or unusual.) novelty ) به صورت الگوهای فرکتال شکل تکرار می‌شه و با استفاده از دیتاهایی که از I Ching بدست آورده می‌شه ، می‌شه بسیاری از وقایع مهم تاریخ رو پیش بینی کرد.

در این صفحه از اول تا آخر چیزی که باید بدونید وجود داره. حتی نحوه ریاضیاتی طراحی گراف : http://www.diagnosis2012.co.uk/2.htm
        ?Are you dreaming

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
          جالب بود. اگر بتونید بر روی تاریخ ها کمی زوم کنید تا پیک های نمودار مشخص بشه بهتر می شه در موردش نظر داد.

در حال حاضر فردی به اسم مارتین آرمستراگ از نظریه ای شبیه به تایم ویو زیرو ولی بر اساس عدد پی استفاده می کنه تا بازارهای مالی رو پیش بینی کنه. اگر بتونید همین نمودار رو ولی با جزییات بیشتر در هر تاریخ اینجا بگذارید فکر می کنم موضوع خوبی برای بحث باشه.
          ممنون بابت معرفی آرمسترانگ. حتما درموردش تحقیق می‌کنم؛ فکر کنم جالب باشه.

فعلا یه نرم افزاری رو پیدا کردم برای گراف (+سورس کدش) که قابلیت های زیادی داره ولی کار باهاش رو بلد نیستم. به محض اینکه تونستم از اون نرم افزار استفاده کنم گراف با جزئیات بیشتر رو قرار می‌دم.
          ?Are you dreaming

Comment

درود بر شما . جالب بود. یه سوال ؟
            مگه time wave zero توی دسامبر 2012 تموم نشد؟

Comment

نوشته اصلی توسط Mahsa.raz نمایش پست ها
              درود بر شما . جالب بود. یه سوال ؟
              مگه time wave zero توی دسامبر 2012 تموم نشد؟
              تا جایی که بنده می دونم تموم نمی شه بلکه در این تاریخ میزان ناولتی صفر می شه یعنی نمودار محور ایکس رو قطع می کنه ولی بعد از این تاریخ هم می تونه ادامه پیدا کنه.. اگر وقت و زمان کافی داشته باشید و بتونید بر روی این نظریه کار کنید به نتایج جالبی خواهید رسید.

Comment

نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
                ممنون بابت معرفی آرمسترانگ. حتما درموردش تحقیق می‌کنم؛ فکر کنم جالب باشه.

فعلا یه نرم افزاری رو پیدا کردم برای گراف (+سورس کدش) که قابلیت های زیادی داره ولی کار باهاش رو بلد نیستم. به محض اینکه تونستم از اون نرم افزار استفاده کنم گراف با جزئیات بیشتر رو قرار می‌دم.
                پیشنهاد می کنم حتما این فیلم رو ببینید:

تریلر: https://www.youtube.com/watch?v=8MP2QaT2A_A

فیلم کامل: http://putlockerr.ac/tt4103404-watch...putlocker.html

Comment

موضوع جالبیه ولی کمیتی مثل novelty که دقیقا تعریفش مشخص نیست کمیتی قابل اندازه گیری نیست. هر روز در جهان ما اتفاقاتی می افته که می تونیم اون ها رو به بالا پایین رفتن novelty تحلیل کنیم
                  As Above , So Below

Comment

موضوع جالبیه ولی کمیتی مثل novelty که دقیقا تعریفش مشخص نیست کمیتی قابل اندازه گیری نیست. هر روز در جهان ما اتفاقاتی می افته که می تونیم اون ها رو به بالا پایین رفتن novelty تحلیل کنیم
                    این صحبت تا حدودی درسته ولی نکته ای که باید بهش توجه کنید مقیاس اندازه گیری هست. مثلا اگر شما تغییرات ناولتی در یک روز رو بررسی کنید ممکنه تغییرات زیادی رو مشاهده کنید و همین تغییرات در طول یک سال اگر بررسی بشن شدت کمتری رو نشون خواهند داد و اگر مقیاستون مثلا به 1 قرن یا 10 قرن تغییر کنه کم کم متوجه پترن های قابل پیش بینی خواهید شد. به نظرم تمام موضوع به همین مقیاس بررسی بستگی داره و انتخاب مقیاس درست هست که می تونه در نهایت منجر به رسیدن به پترن درست و قابل پیش بینی بشه.

Comment

این صحبت تا حدودی درسته ولی نکته ای که باید بهش توجه کنید مقیاس اندازه گیری هست. مثلا اگر شما تغییرات ناولتی در یک روز رو بررسی کنید ممکنه تغییرات زیادی رو مشاهده کنید و همین تغییرات در طول یک سال اگر بررسی بشن شدت کمتری رو نشون خواهند داد و اگر مقیاستون مثلا به 1 قرن یا 10 قرن تغییر کنه کم کم متوجه پترن های قابل پیش بینی خواهید شد. به نظرم تمام موضوع به همین مقیاس بررسی بستگی داره و انتخاب مقیاس درست هست که می تونه در نهایت منجر به رسیدن به پترن درست و قابل پیش بینی بشه.
                      درسته بررسی توی بازه های بزرگتر ساده تره ولی توی اون بازه هم چطور می شه ناولتی رو اندازه گیری کرد و روی گراف آورد؟ تصور کنید که که سقوطی در گراف وجود داشته باشه. اینقدر وقایعی که به عنوان خوب و بد می تونیم طبقه بندی کنیم در اطرافمون زیاد هست که یکیش رو می تونیم به اون سقوط روی گراف ربط بدیم. بنظرم مشکل اصلی این جاست.
                      As Above , So Below

Comment

درسته بررسی توی بازه های بزرگتر ساده تره ولی توی اون بازه هم چطور می شه ناولتی رو اندازه گیری کرد و روی گراف آورد؟ تصور کنید که که سقوطی در گراف وجود داشته باشه. اینقدر وقایعی که به عنوان خوب و بد می تونیم طبقه بندی کنیم در اطرافمون زیاد هست که یکیش رو می تونیم به اون سقوط روی گراف ربط بدیم. بنظرم مشکل اصلی این جاست.
                        درسته .. شخصا نظرم اینه که هرچقدر اطلاعات بیشتری در گراف وارد بشه به نتیجه ی دقیق تری می رسیم . نه فقط اتفاقات بزرگ که اگر بتونید اتفاقات کوچک رو هم در گراف در نظر بگیرید به نظرم می تونید دقیق تر نتیجه گیری کنید این موضوع خیلی شبیه به پیش بینی آب و هواست که به عوامل مولفه های زیادی بستگی داره و هرچقدر ورودی بیشتری داشته باشید در نهایت نتیجه ی نهایی دقیق تر می شه.

البته به نظرم سختی و مشکل اصلی ماجرا نه در وارد کرد مولفه های بیشتر که در محاسبۀ تاثیر نهایی هر مولفه بر نتیجه ی نهایی هست و اینکه مثلا آیا تاثیر فلان سیل به خاطر کشته شدن 100 هزار نفر بیشتره یا تاثیر فلان انقلاب و روی کار اومدن دیکتاتوری که باعث مرگ 10 هزار نفر و شکنجه شدن 10 هزار نفر دیگه می شه.(البته مجددا اگر بتونیم تمام مولفه های ریز رو وارد کنیم و مثلا کشته شدن و بی خانمان شدن و شکنجه شدن و و و و رو همگی لحاظ کنیم شاید بتونیم این دو موضوع رو با هم مقایسه کنیم)
                        خصا فکر می کنم بیشتر این ضریب تاثیرات هستند که نتیجۀ نهایی رو مشخص می کنند و نه تعداد و نوع اتفاقات و برای خودم شخصا این موضوع از انتها به ابتدا قابل اثبات هست و نه برعکس. یعنی با دیدن نتیجه می تونم به این موضوع برسم که مثلا فلان اتفاق تاثیر بیشتری داشته و نه اینکه با نگاه کردن به یک اتفاق بتونم نتیجۀ نهایی رو پیش بینی کنم.

البته این آقای آرمسترانگ ظاهرا این کار رو کردند و می تونند بازارهای مالی رو پیش بینی کنند و به همین خاطرم مدتی در زندان آب خنک میل فرمودند ولی اینکه چطوری اینکارو می کنند رو تا به حال افشا نکردند.

Comment

درسته .. شخصا نظرم اینه که هرچقدر اطلاعات بیشتری در گراف وارد بشه به نتیجه ی دقیق تری می رسیم . نه فقط اتفاقات بزرگ که اگر بتونید اتفاقات کوچک رو هم در گراف در نظر بگیرید به نظرم می تونید دقیق تر نتیجه گیری کنید این موضوع خیلی شبیه به پیش بینی آب و هواست که به عوامل مولفه های زیادی بستگی داره و هرچقدر ورودی بیشتری داشته باشید در نهایت نتیجه ی نهایی دقیق تر می شه.

البته به نظرم سختی و مشکل اصلی ماجرا نه در وارد کرد مولفه های بیشتر که در محاسبۀ تاثیر نهایی هر مولفه بر نتیجه ی نهایی هست و اینکه مثلا آیا تاثیر فلان سیل به خاطر کشته شدن 100 هزار نفر بیشتره یا تاثیر فلان انقلاب و روی کار اومدن دیکتاتوری که باعث مرگ 10 هزار نفر و شکنجه شدن 10 هزار نفر دیگه می شه.(البته مجددا اگر بتونیم تمام مولفه های ریز رو وارد کنیم و مثلا کشته شدن و بی خانمان شدن و شکنجه شدن و و و و رو همگی لحاظ کنیم شاید بتونیم این دو موضوع رو با هم مقایسه کنیم)
                          خصا فکر می کنم بیشتر این ضریب تاثیرات هستند که نتیجۀ نهایی رو مشخص می کنند و نه تعداد و نوع اتفاقات و برای خودم شخصا این موضوع از انتها به ابتدا قابل اثبات هست و نه برعکس. یعنی با دیدن نتیجه می تونم به این موضوع برسم که مثلا فلان اتفاق تاثیر بیشتری داشته و نه اینکه با نگاه کردن به یک اتفاق بتونم نتیجۀ نهایی رو پیش بینی کنم.

البته این آقای آرمسترانگ ظاهرا این کار رو کردند و می تونند بازارهای مالی رو پیش بینی کنند و به همین خاطرم مدتی در زندان آب خنک میل فرمودند ولی اینکه چطوری اینکارو می کنند رو تا به حال افشا نکردند.
                          علاقه دارم در این زمینه کار کنم اتفاقا مطالعاتی در زمینه ریاضی هم داشتم ولی می ترسم آخرش مثل فیلم pi یا اون دوستی بشم که تعداد سوره های قرآن رو به اتم ها ربط می داد
                          As Above , So Below

Comment

علاقه دارم در این زمینه کار کنم اتفاقا مطالعاتی در زمینه ریاضی هم داشتم ولی می ترسم آخرش مثل فیلم pi یا اون دوستی بشم که تعداد سوره های قرآن رو به اتم ها ربط می داد
                            حالا ارتباط هم بدید اشکالی نداره اگر این احتمال رو همیشه بدید که ممکنه اینطور نباشه. اینکه بی ربط و با ربط رو به هم مرتبط کنید و اون رو وحی منزل بدونید به نظرم در نهایتش به جنون می رسید.

به نظرم مشکل دیگه ای که وجود داره عدم آگاهی از تمام مولفه هایی هست که می تونه تاثیر گذار باشه چون معمولا از اخبار برای این موضوع استفاده می شه و اخبار لزوما همه چیز رو در بر نمی گیره. موضوع خیلی جالبی هست ولی به نظرم برای کارکردن روش نیاز به وقت و امکانات زیادی دارید و مواظب باشید به جنون اعداد دچار نشید!

Comment

موضوعِ جالبیِ .میشه ازین امار نتایج بیشماری گرفت. شاید برای همین وارد دنیای نیمه تارکِ کوانتوم میشن.خوبیش اینه که این موضوعات , بسترهای اتمام حجتِ مرز بعضی شبه علوم با علمه. چون نمودار و ریاضیات درش موج میزنه. یه نقشه که تفسیرش رو هنوز خوب بلد نیستیم..استفاده ش در بورس خیلی فکر امپریالانه ایه .یه مقدار سخیف شاید.بد نیست مثلاِِ تغییرات اقلیمیِ همین نمودار زمانی رو هم با این مقایسه کرد.

Comment

Working...
                              X