اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سفر به دنیاهای زیرین و بالایی (شمنیسم)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Immortal نمایش پست ها
    ضمن درود

دوست عزیز در ابتدا پیشنهاد می کنم مستندی که تیم پرشین سای زحمت ترجمه اش رو کشیده رو با دقت ببینید . فکر می کنم جواب برخی سوالاتتون رو پیدا کنید :

جهان های بیرون - جهان های درون
    قسمت اول آکاشا
    قسمت دوم مارپیچ
    دوست من هسته اصلی همه علوم و ادیان دنیا یکیه . همه یوگیان ، شمن ها ( عرفای شرق و غرب )‌ و هر انسانی که قصد کشف سطوح مختلف ادراک رو داشته باشه همین راه مشترک رو طی می کنه . نه تنها تو کشور خودمون بلکه در قبایلی که در دور افتاده ترین نقاط دنیا زندگی می کنند ُ، تکنیک های مختلفی که بکار گرفته میشه هدفی واحد رو دنبال میکنه که اون هم وارد شدن به حالت خلسه هست.
    بسیار متشکر جناب ایمورتال
    این دو فیلم واقعا جالب بود و حقیقتا پاسخگوی خیلی از سوالاتم بود.

اما موارد مطرح شده در فیلمها خیلی کلی بود. منظورم این هست که اگر بخواهیم جزئی تر کیهان رو مورد بررسی قرار بدیم تفاوت ادیان و عرفانها در چیست! مثلا همین طور که دوستان به لایه های مختلف عالَم از منظر شمنها اشاره کردند من میخوام بدونم اطلاعاتی از راه و روش عرفای ایران و اسلام هم وجود داره یا خیر!

و در واقع سوال اصلی من اینه که آیا اون چیزی که یک شمن در سفرش به لایه های مثلا زیرین تجربه میکنه عینا و یا حتی حدودا با آنچه که یک عارف ایرانی یا یک یوگی هندی در سفر به دنیای زیرین تجربه میکنه یکی هست یا خیر!

Comment

نوشته اصلی توسط ZORGE نمایش پست ها
      سلام بر دوستان محترم . خیلی خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم.
      من سال های خیلی زیادی رو انوکیان کار کردم و 5 سال پیش یه تصادف داشتم که باعث فراموشی بخشی از حافظم شد . می دونم شبیه فیلم ها بنظر می رسه ولی کاملا حقیقت داره. بجز افراد نزدیک مثل دوستان صمیمی و خانواده من حتی خیلی ها رو که باهاشون ارتباط داشتم رو فراموش کردم که البته به مرور زمان بهتر شد. بگذریم ... یکسری دستنوشته هم دارم از کار روی کتاب لوگاه که الان نمی دونم چیه (شاید هیچ وفت نمی دونستم)

جناب سای شامان عزیز . توضیح خیلی خوبیو دادی. همونطور که گفتی در اثیری ده هست که با مار کا رو نا زون روبرو میشید و پیروز شدن در این نبرد سطح بالایی از آمادگی رو می خواد و گرنه نمی تونید از ابیس عبور کنید. شاید یه جورایی بشه گفت هیچ انسانی نمی تونه از این مرحله بگذره. برای عبور از این مرحله باید تمرکز بالایی داشته باشید و در مقابل مار کارونازون سکوت کامل داشته باشید .

[ATTACH]730[/ATTACH]
      درود بر شما. خوشحالم که شما هم با انوکیان آشنا هستید. هموطنور که اشاره کردید در اثیری 10 با کرونوزون نگهبان ابیس مواجه خواهیم شد و برای عبور از ابیس آمادگی بسیار زیادی نیاز هست چون کرونوزون بسیار خطرناکه و ابیس در واقع دروازه ی سفیروت های بالاتر هست. به قول خودش زز زز نستندا زز!
      Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

سلام دوستان
        چرا مطالب رو ادامه نمیدین؟

Comment

نوشته اصلی توسط Saeid.sh نمایش پست ها
          سلام دوستان
          چرا مطالب رو ادامه نمیدین؟
          دوستمون راست میگه فروم خیلی ساکت شده

Comment

Working...
          X