اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سکوت درون و موجودات غیر ارگانیک

Collapse
X
 • Filter
 • زمان
 • Show
Clear All
new posts

 • سکوت درون و موجودات غیر ارگانیک

  شخصی که می گوید تو فکر بودم یا داشتم فکر می کردم. در واقع با خودش حرف می زند. ولی در حقیقت این فرد نیست که با خودش حرف می زند بلکه موجودی بیگانه و نامرئی است که با او حرف می زند و ذهن او را به خود مشغول کرده و شخص از این موضوع آگاه نیست.
  آنها در باره کوچک ترین چیز هم نظر می دهند و اگر حتی برای یک روز در کنار فرد حضور نیابند فرد متوجه می شود که دل مشغولی اش کم شده و با غیبت بیشتر ممکن است فرد کاملا از فریبشان آگاه شود.
  هر بار که کسی در مورد آنها به ما چیزی بگوید وجود خود را انکار می کنند و در نتیجه ما باور نمی کنیم که آنها وجود دارند و نظراتشان را در گوشمان عنوان می کنند.
  فریب ذهن بیگانه بی نقص است، از اینرو همه صدای ذهن را افکار خود تلقی می کنند. تاکید گفتگوگر بیگانه بر منافع شخصی آنها را قانع می کند که این صدای خودشان است : مگر بجز خود ما چه کسی ممکن است در بند منافع ما باشد که ۲۴ ساعته بخواهد مرا همراهی کند؟
  نقطه ضعف ذهن بیگانه این است که نمی تواند برای مدت طولانی بر چیزی متمرکز شود. ذهن بیگانه مایل است مدام از این شاخه به آن شاخه بپرد. طغیان احساسات عاطفی یا خشمگینانه ما هدف اصلی چنین تحریكاتی است.
  ذهن بیگانه موجودی بس باهوش و سازمان یافته است و برای نیل به هدف خود از سیستمی روش دار استفاده می كند. ذهن بیگانه تمام توان خود را بكار می گیرد تا ذهن را شلوغ نگاه دارد. به این جهت ما دائما در حال فكر كردن به هر موضوع تصور پذیری هستیم. افكار بصورتی مداوم از شاخه ای به شاخه دیگر می پرند.
  برای مثال اگر كالایی در ویترین یك مغازه توجه ما را جلب كند فكر بعدی می تواند این باشد كه یكی از دوستانمان قبلا نظیر آن را خریده است. سپس ممكن است بیاد دیدار هفته گذشته با او بیفتیم. ممكن است به این نتیجه برسیم كه در خیابان محل دیدار كاری انجام نشده داریم. موضوع بعدی نحوه انجام این كار است و ... چنین چرخه هایی از تفكر معمولا چند ده ثانیه طول می كشند تا هنگامی كه شخص مجددا به خود بازگردد. با اینحال چرخه بعدی خیلی زود در انتظار است. در طی این لحظات ما در ذهن خود نقشه ها می كشیم، گفتگوها می كنیم، معامله ها و نزاع ها می كنیم، و سپس چند ثانیه بعد به خود می آییم، بدون اینكه چنین تخیلاتی هرگز با همین شكل در زندگی روزمره صورت انجام بگیرد. مثلا اگر در حال رانندگی به فکر فرو بروید ممکن است خروجی را رد کنید چرا که گفتگوی درون گاها همراه با رویا و تخیل است، لحظاتی کوتاه که به یاد خانه قبلی تان افتاده بودید گویی در ذهنتان انجا حضور یافته بودید و همین دغدغه ی ذهنی باعث عدم هوشیاری به محیط اطراف میشه.احساس هوشیاری دائمی باعث می گردد تا این چرخه آغاز نگردد یا بسیار زود پایان پذیرد.
  شخص باید عمدا خود را وادار به سكوت درونی كند.
  آنچه كه ما ”‌من“ می نامیم چیزی جز اجتماعی از موجودات بیگانه نیست، كه تقریبا بدون وقفه در حال سر و كله زدن با یکدیگرند . با تلاش برای توقف گفتگوی درونی یك یا تعداد بیشتری از آن ها ناچارا خاموش می شوند ناگهان فریبی كه تمام عمر خورده ایم هویدا می شود . ”من“ ما نیستیم.
  متاسفانه موجودات غیر ارگانیک یا شایطین یا جن های بد در رویا هم دست از سر برخی افراد بر نمی دارند و با حضور در رویا یا خواب فرد برای وی کابوس می سازند. در اینترنت خواندم که فردی پس از خوردن قارچ سیلوسایبین بد تریپ شده و می گوید که تصاویر موجودات زشت و ترسناکی را میبیند.که بعد از کم شدن تاثیرات گیاه فرد به حال عادی خود بر میگردد.
  در کتابی خواندم که فرد تصاویر این موجودات را در بیداری و بر روی اشیاء و سطوح به صورت دو بعدی میدیده و در جای قسمت دیگری از همان کتاب فردی که از روی حماقت یا طمع تصمیم به ارتباط گرفتن با این موجودات در رویا می کند و آنها با نیرنگ او را و شاید کالبد مثالی اش را با خود به عالمی غیر فیزیکی می برند و آنگاه نیت شومشان را آشکار می کنند در ادامه داستان عده ای از دوستان انسانی توانمدش به کمک او می آیند و او را نجات می دهند.خواب و رویا دیدن یا برون فکنی، اغلب غیر ارادی رخ می دهد و فرد اغلب قادر به تسلط بر آن نیست، و با حضور چنین موجودات شروری واقعا ترسناک است.افرادی که بختک یا فلج خواب را تجربه می کنند نیز می گویند که نمی توانسته تکان بخورند و علاوه بر آن چیزی به بدنشان فشار می آورده.
  به هر حال وجود چنین موجودات برای برخی خرافه است و برای برخی نیست.

 • #2
  سلام درود
  این مطلب از خودتونه یا از جایی برداشتید؟
  کاملا در اشتباهید
  اینکه آدم در فکر با خودش حرف میزنه قطعا هیچ دلیلی بر دارا بودن موجودات غیر اورگانیک نیست و حتی خیلی از مشکلات روانی که فکر میکنند مردم به خاطر تسخیر شدن هست هم اصلا ربطی به این موجودات نداره
  اصلا اون چیزی از موجودات غیر اورگانیک که در ذهنتون نقش میبنده مثل جن کاملا اشتباهه جن فقط یکی از موجودات غیر اورگانیک هستش(نظر شخصیم اینه چون این موجودات از کیفیت عنصر خاک کمتر بهره بردن غیر قابل رویتند) این موجودات انواع مختلفی دارن و دارای میزان آگاهی متفاوت و انگل های انرژی امپلینت های انرژی، یا بعضیاشون چیزی شبیه به حیوانات هستند که با آگاهی کم. دراگون ها جن ها پری ها حتی فرشته ها که با آگاهی بیشترن خود اینام گونه هاشون مختلفه خصوصا جن ها


  مشکلات انرژِیک(چاکرا) و مشکلات روانی ممکنه باعث جذب غیر اورگانیک بشه ولی بیشتر انگل ها به طرف میچسبند نه تسخیر از این حرفا.
  تقریبا بیشتر مردم خصوصا متعصب ها حالا روی هر چیزی تعصب داشتن چه روی مذهب یا علم یا چیز دیگه بیماران روانی کسایی که زود عصبانی میشن اشخاص افسرده و حتی کسایی که زیاد با فاحشه ها سکس میکنن(چون این موجودات از طریق روابط جنسی میتونن انرژی فرد دیگه رو بگیرن یا اینکه انتقال پیدا کنند به بدن فرد دیگر)

  یه اصلی هست
  بیماری فیزیکی ممکنه باعث بیماری روانی و انرژیک بشه
  همچنین بیماری انرژیک ممکنه باعث بیماری روانی یا جسمی بشه
  همچنین بیماری روانی ممکنه باعث بیماری انرژیک و جمسی بشه
  در نهایت موجودات غیر اورگانیک هر 3 تاشونو تحت تاثیر میتونن قرار بدن ممکنه بیماری جسمی روانی یا انرژیک درست کنن خلاصه بیماری از یکی شروع میشه و بقیه رو تحث تاثیر قرار میده


  برا همینه خیلی وقت ها انرژی درمانی جواب نمیده(به فرض که اصلا انرژی درمان واقعا اینکاره بوده) یا درمان دیگه بدونید که 10 ها روش انرژی درمانی و 100 ها سیستم مختلف وجود داره
  به نظرم برای درمان یک فرد که سالها با بیماری رنج میبره بهتره همزمان چندین روش انجام بده مثلا "انرژی درمانی و هیپنوتیزم و طب گیاهی یا سنتی" یا اگه قبول نداره انرژی درمانی رو حداقل از "طب سوزنی یا ماساژ (خصوصا ماساژ چی کونگ) همچنین روانپرزش یا روانکاو" خوب بره تا همه ابعاد انسان درمان شه

  معمولا جادور گر ها از این موجودات خیلی استفاده ها میکنند. با استفاده از بعضی جادو ها میشه بعضی از این موجودات سطح پایین رو به وجود آورد. مثلا انگل انرژی درست کرد و فرستاد از شخص خاصی تغذیه کنه

  Comment

  Working...
  X