اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جان چنگ، انساني با قدرتهاي خارق العاده

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• جان چنگ، انساني با قدرتهاي خارق العاده

به نظرم رسيد بد نباشه دوستان با جان چنگ آشنا بشن
    ايشون به كمك فرم خاصي از سيستم كي كونگ كه به موپاي معروفه كارهاي به ظاهر خارق العاده اي انجام مي ده كه به گفته ي خودش اين نيروها در تمام انسانها وجود دارند و انسان تنها نياز به كشف و پرورش و هدايت اونها داره

https://youtu.be/TdYM0vNufwc

حتما اين ويديو رو تا انتها ببينيد
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
    به نظرم رسيد بد نباشه دوستان با جان چنگ آشنا بشن
    ايشون به كمك فرم خاصي از سيستم كي كونگ كه به موپاي معروفه كارهاي به ظاهر خارق العاده اي انجام مي ده كه به گفته ي خودش اين نيروها در تمام انسانها وجود دارند و انسان تنها نياز به كشف و پرورش و هدايت اونها داره

https://youtu.be/TdYM0vNufwc

حتما اين ويديو رو تا انتها ببينيد
    دیوید کاپرفیلد وکریس انجل و عارف غفوری هم کارهای جالبی دارن .البته جان چنگ حرفه ای تره.

Comment

دوست عزیز دارید کم لطفی می کنید دیوید کاپرفیلد شعبده‌بازه و از حقه استفاده می کنه، شما این فیلم رو کامل دیدید؟ یعنی اون بنده های خدا که برای تست ایشون رفتند همه کلاهبردار هستند و با ایشون همدستن؟

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
        دوست عزیز دارید کم لطفی می کنید دیوید کاپرفیلد شعبده‌بازه و از حقه استفاده می کنه، شما این فیلم رو کامل دیدید؟ یعنی اون بنده های خدا که برای تست ایشون رفتند همه کلاهبردار هستند و با ایشون همدستن؟
        بله متاسفانه .صنعت فیلم سازی همینه.اگر کارهای سخت بدنی مثل شایولین و.. بود میشد گفت واقعیه.یک زمانی کریس انجل هم هواخواهانی سرسخت تر از شما داشت.با یک شعبده ی خیابانی که همه بازیگران و برگزیدگانش از قبل مشخص بود و جزو تیم فیلمبرداری بظاهر رندوم بودن.

Comment

رائفی پور هم از این کارها بلده رو نمیکنه ! خخخخ

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها

بله متاسفانه .صنعت فیلم سازی همینه.اگر کارهای سخت بدنی مثل شایولین و.. بود میشد گفت واقعیه.یک زمانی کریس انجل هم هواخواهانی سرسخت تر از شما داشت.با یک شعبده ی خیابانی که همه بازیگران و برگزیدگانش از قبل مشخص بود و جزو تیم فیلمبرداری بظاهر رندوم بودن.
            دوست عزيز من هواخواه كسي نيستم و فق دنبال حقيقتم در مورد جان چنگ هم خيلي راحت مي تونيد اسامي اون تيم ساينتيست كه براي چك كردن ايشون رفتن. رو سرچ كنيد تا متوجه بشيد همگي واقعي هستند
            ادعا كردن كار خيلي راحتيه ولي توصيه مي كنم قبل از اينكه با اطمينان صحبت كنيد كمي جستجو كنيد، در عصري هستيم كه خيلي راحت مي شه به كمك گوگل حقايق رو مشخص كرد مگر اينكه ادعا كنيد اين دانشمندان هم همگي كلاهبردار هستند و دستشون با جان چنگ در يك كاسه بوده!

Comment

دیوید کاپرفیلد وکریس انجل و عارف غفوری هم کارهای جالبی دارن .البته جان چنگ حرفه ای تره.
              این خیلی خوبه که شک دارید ولی چطور بدون مدرک رد می کنید و به صنعت فیلمبرداری ربط می دید؟
              As Above , So Below

Comment

متوجه نشدم در انتها آیا جریان الکتریسیتی اندازه گیری شد از ایشون؟
                As Above , So Below

Comment

آپلود عکس، فایل، آهنگ و فیلم رایگان و دائمی با سرعت بالا و بدون محدودیت در آپلود سنتر عکس و فایل یو آپلود

Comment

ایشون جان چنگ از انرژی جی تومو سطح بالا استفاده میکنه با تمرینات خاصی میشه این انرژی رو پروزش داد تبتی ها و استادان هنر های رزمی برای مقابله با سرما و ضربه های خاص ازش استفاده میکنن همچنین بعضیا برای درمان
                    من از نزدیک با کسی که نیرو چی پرورش یافته داره و تمرینان Dim mak (با کوچک ترین ضربه میشه ناک اوت کرد یا طرف مقابل رو کشت این ضربه ها که همراه با فرستادن انرژی چی هست انرژی رو در چاکرا طرف بلاک میکنه)و chi blast انجام داده رو دیدم و یه زمانی استاد استادم بود در کنگفو
                    همین الان ایشون هستن به اسم استاد قهرمانی ایشون وینگچون wuwitao و چی‌کنگ آموزش میدن فکر میکنم آموزشگاهشون صادقیه هستش شما که همرو کلاه بردار میدونید برید پیشش در کلاس چیکنگ همونجا بهشوت نشون میدن انرژي چی رو البته اگه صلاه بدونه

همچنین در یوتیوب سرج کنید tenaga dalam که سیستم دفاع شخصی در عرفان جاوانیست اندونزیایی هستش به احتمال زیاد اینم باور نمیکنید پرت کردن انرژی از راه دور برای این مردم چیز عادیی هست و مسابقه هم میذارن در خیابان یا مسجد (جالبه مسلمونن) و ... حتی زن و بچه هاشونم تمرین میکنن نه اینم خالی بندیه 😂😂😂

شما یه سفر دور دنیا تبت چین اندونزی پرو(اونجا پیش شمنا آیاواسکا بزن) کلا دیدت به دنیا فرق میکنه بعدش البته من با اینکه نرفتم ولی به شناخت این قضیه رسیدم ولی شما باید از نزدیک آتیش زدم کاغذ توسط مونک هارو ببینی باور کنی

اینارو حتما ببینید پیشنهاد میکنم
                    https://www.youtube.com/watch?v=sWCU6PnmCk8
                    https://www.youtube.com/watch?v=1pvrS77-gbQ

و یه نکته دیگه شاعولین کارایی که میبینید سنگ میشکونن یا نیزه رو گلو وای میستن و ... اینا قدرت بندی نیست قدرت عضله با پرورش همین G-tumo که انرژي چی در دان تین پایینی بدن (یکی از مراکز ذخیره انرژي نه چاکرا که خودکشی ژاپنیام با چقو و خنجرشون دقیقا اینجارو پاره میکنن که ۲ انگشت پایین تر از نافه) هست به دست میاد.

Comment

چرا ویرایش پست ها برداشته شده
                      این جمله رو اینجا اصلاح میکنم
                      و یه نکته دیگه شاعولین کارایی که میبینید سنگ میشکونن یا نیزه رو گلو وای میستن و ... اینا قدرت بندی یا قدرت عضله نیست این قابلیت با پرورش همین G-tumo که انرژي چی در دان تین پایینی بدن (یکی از مراکز ذخیره انرژي نه چاکرا که خودکشی ژاپنیام با چقو و خنجرشون دقیقا اینجارو پاره میکنن که ۲ انگشت پایین تر از نافه) و با هدایت این انرژی به دست میاد.

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

ایشون جان چنگ از انرژی جی تومو سطح بالا استفاده میکنه با تمرینات خاصی میشه این انرژی رو پروزش داد تبتی ها و استادان هنر های رزمی برای مقابله با سرما و ضربه های خاص ازش استفاده میکنن همچنین بعضیا برای درمان
                        من از نزدیک با کسی که نیرو چی پرورش یافته داره و تمرینان Dim mak (با کوچک ترین ضربه میشه ناک اوت کرد یا طرف مقابل رو کشت این ضربه ها که همراه با فرستادن انرژی چی هست انرژی رو در چاکرا طرف بلاک میکنه)و chi blast انجام داده رو دیدم و یه زمانی استاد استادم بود در کنگفو
                        همین الان ایشون هستن به اسم استاد قهرمانی ایشون وینگچون wuwitao و چی‌کنگ آموزش میدن فکر میکنم آموزشگاهشون صادقیه هستش شما که همرو کلاه بردار میدونید برید پیشش در کلاس چیکنگ همونجا بهشوت نشون میدن انرژي چی رو البته اگه صلاه بدونه

همچنین در یوتیوب سرج کنید tenaga dalam که سیستم دفاع شخصی در عرفان جاوانیست اندونزیایی هستش به احتمال زیاد اینم باور نمیکنید پرت کردن انرژی از راه دور برای این مردم چیز عادیی هست و مسابقه هم میذارن در خیابان یا مسجد (جالبه مسلمونن) و ... حتی زن و بچه هاشونم تمرین میکنن نه اینم خالی بندیه 😂😂😂

شما یه سفر دور دنیا تبت چین اندونزی پرو(اونجا پیش شمنا آیاواسکا بزن) کلا دیدت به دنیا فرق میکنه بعدش البته من با اینکه نرفتم ولی به شناخت این قضیه رسیدم ولی شما باید از نزدیک آتیت ش زدم کاغذ توسط مونک هارو ببینی باور کنی

و یه نکته دیگه شاعولین کارایی که میبینید سنگ میشکونن یا نیزه رو گلو وای میستن و ... اینا قدرت بندی نیست قدرت عضله با پرورش همین G-tumo که انرژي چی در دان تین پایینی بدن (یکی از مراکز ذخیره انرژي نه چاکرا که خودکشی ژاپنیام با چقو و خنجرشون دقیقا اینجارو پاره میکنن که ۲ انگشت پایین تر از نافه) هست به دست میاد.
                        من برای این سفر امادگی ندارم و شما باید بتونی شخص ایاهواسکا نزده ی پرو نرفته رو متقاعد کنی.. مجبورم از یوتیوب دنبال کنم.ولی انصافن روشن کردن اتیش با دست رو باید بشه با ابزار علمی توجیح کرد وگرنه رو هوا نشستن یوگی های هند و چنگال خم کردن و... همه همین توجیحات شما رو دارن.من عرض کردم به روش های شاعولینی اعتقاد دارم و با تمرینات سخت میشه به اون درجه رسید.
                        در مورد پرتاب کردن انرژی باید بگم یاد مورتال کمبت افتادم.یه فرقه تو جاوه هست که فینیش هیم هم میکنن!

Comment

سلام .
                          من ویدیو رو کامل مشاهده کردم .
                          دوستانی که مدیتیشن میکنند به صورت مداوم تمام این انرژی ها رو احساس میکنند . ولی کنترل کردن و منتقل کردنش فقط در توان یک استاد به تمام معناست .
                          حالا ایشون از مدیتیشن های روزانه یاد کردن و انجام برخی تمرینات محرمانه و ترکیب انرژی چی منی و مثبت در شکم اشون .
                          آیا آموزشی موجوده برای یادگیری ؟؟ بسیار علاقه مند شدم .

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

شما یه سفر دور دنیا تبت چین اندونزی پرو(اونجا پیش شمنا آیاواسکا بزن) کلا دیدت به دنیا فرق میکنه بعدش البته من با اینکه نرفتم ولی به شناخت این قضیه رسیدم ولی شما باید از نزدیک آتیش زدم کاغذ توسط مونک هارو ببینی باور کنی

بنظرم اون سبک رزمی بیشتر نمایش هست. ویدیوهای خیلی زیادی از این سبک تو اینترنت هست اگه واقعیت داشت و این همه آدم وجود داشت که می تونستن از راه دور کتک بزنن هم دیگرو حتما آزمایش می شدن.
                            As Above , So Below

Comment

من برای این سفر امادگی ندارم و شما باید بتونی شخص ایاهواسکا نزده ی پرو نرفته رو متقاعد کنی.. مجبورم از یوتیوب دنبال کنم.ولی انصافن روشن کردن اتیش با دست رو باید بشه با ابزار علمی توجیح کرد وگرنه رو هوا نشستن یوگی های هند و چنگال خم کردن و... همه همین توجیحات شما رو دارن.من عرض کردم به روش های شاعولینی اعتقاد دارم و با تمرینات سخت میشه به اون درجه رسید.
                              در مورد پرتاب کردن انرژی باید بگم یاد مورتال کمبت افتادم.یه فرقه تو جاوه هست که فینیش هیم هم میکنن!
                              دوست گرامي خيلي زشته اينطوري به خودتون اجازه ي مسخره كردن ديگران رو مي ديد به فرض هم با چيزي موافق نيستيد دليلي بر تمسخر و به خيال خودتون خوشمزگي نيست چون اصلا خوشمزه نيستيد، اگر مطلبي اينجا مطرح مي شه به اين معني نيست كه همه باهاش موافق هستند و دليل وجودي فروم هم بحث منطقي هست ولي فاز داناي كل گرفتن و از روي شكم صحبت كردن و تيكه پروندن و مسخره كردن بجز اينكه نشون دهنده ي ناداني و ايگوي بزرگ شما باشه چيز ديگه اي رو نشون نمي ده، لطف كنيد قبل از بحث كردن نحوه ي اينكارو يادبگيريد و اگر بلد نيستيد چطور بايد بحث كنيد اصلا مجبور به اينكار نيستيد و توصيه مي كنم سكوت پيشه كنيد تا اينكه با استهزا و صحبت هاي به خيال خودتون خوشمزه ديگران رو مسخره كنيد

Comment

Working...
                              X